Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:40:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 154884 пъти)
 
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #195 -: април 26, 2014, 13:49:47 »

Освен това ме интересува и 6ато хотел/ресторант. Четох, че има много отзиви за него, но не мога да ги намеря. Някой може ли да постне линк към тези коментари, моля ви?
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #196 -: април 28, 2014, 12:09:55 »

Здравейте! Някой да има впечатления от ресторанта на хотел Експо? Най-много него съм харесала като визия, но не намирам почти никакви отзиви... sad

Здрасти, както вече бях писала преди това, нашата сватба ще е там, само че не в самия ресторант, а в конферентната зала. На нас също той ни допадна най-много, а и условията, които предлагат са много добри. Срещнахме се с човека, който отговаря за сватбите и той любезно ни отговори на всички въпроси. Ако те интересува нещо конкретно, пиши на лични. За съжаление по подробни впечатления ще мога да дам едва след сватбата, а тя е чак на 21.09. smile

По принцип преди да се обадим да си уговорим среща и ние търсихме по-подробна информация, но намерихме много малко. Окуражителното е, че няма нищо негативно и отрицателно.  good
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #197 -: април 28, 2014, 22:47:48 »

Благодаря много! За съжаление Експото е заето за нашата дата, както и повечето хубави ресторанти sad . Търсенето продължава. Все още се чудя за 'горското' Шато, но не намирам отзиви. А и е на доста заръгано място.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #198 -: април 29, 2014, 02:39:13 »

А някой да има по-пресни отзиви за хотел Одаджийски в Драгалевци? Изглежда много добре, но последното мнение, което намерих, е от 2012. ...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #199 -: април 29, 2014, 02:43:11 »

Ясно, разбрах защо - 'Хотел Одаджийски вече не функционира като такъв. С годеникът ми ходихме до тях, за да проверим за нашето тържество. Г-жа Одаджийска ни каза, че хотела вече ще се дава под наем като резиденция. Освен това точно до тях са построили жилищен комплекс, което означава край на високата музика.'
Жалко....
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 29, 2014, 08:37:52 »

Здравейте и от мен. Плануваме нашата сватба за догодина юни и ме интересува колко по-рано е добре и възможно да се запази ресторант? И имам още един въпрос, с моята половинка сме харесали заведението "13те стъпала", поне на снимки изглежда мн хубаво, та исках да попитам някой бил ли е там и има ли някакви отзиви за него? smile
Благодаря предварително.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #201 -: април 29, 2014, 09:37:46 »

"13те стъпала", .......
Благодаря предварително.

Мястото е идеално, кухнята много добра, обслужването на ниво.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #202 -: април 29, 2014, 09:42:42 »

Miele И нашата сватба е юни догодина.

Ние вече харесахме ресторант и ни казаха че най-рано 1 година преди датата. Ние сме решили някъде към август тази година да дадем капаро, за да сме спокойни за датата smile

Все пак обаче всичко зависи от политиката на ресторанта. На други места 1 година предварително е твърде много време и някъде около 6-7 месеца преди датата се капарира... Така че зависи... smile

Колко души ще е сватбата?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 29, 2014, 10:09:43 »

milenkata  Смятаме сватбата да е около 60-70 човека най-много, че то 30 души са само близките роднини biggrin  Много благодаря за обеснението, значи близкия месец трябва да се разходя до там да попитам колко предварително трябва да капарираме, за да сме сигурни, че няма да ни вземат датата smile

DjNick Mc Благодаря, че сподели мнение. С мойто мече сме си харесали ресторанта само по снимки и наистина май ще е най-подходящото място за нас. Единственото което ме притеснява е че в сайта пише, че залите им са с по 30 места, но ще видя като отида на живо да проверя.
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #204 -: април 29, 2014, 10:55:00 »

Здравейте момичета,четох ама не намерих по принцип ме интересува когато отиваме в някой ресторант и кажем че искаме да го запазим за сватба за какво трябва да се интересуваме,все пак да не ни прикрият нещо,нещата за които се сещам аз са...
=Могат ли  да се съберат 62 човека?
=Може ли да си вкараме алкохола и напитките и колко е възможно?
=Какъв е куверта и какво включва?
=Ами тортата?
=Плаща ли се наем на заведението,ами сервитъорите?
ако вие знаете нещо повече моля допишете!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #205 -: април 29, 2014, 10:58:22 »

Ако се разровиш назад в темата ще видиш , че за съжаление понякога на снимки е едно на живо е друго. Затова си набележи поне 3 4 ресторанта, отиди да ги видиш на живо и чак тогава избери. Имаш достатъчно време, за да не ти се налага да бързаш с избора и можеш спокойно да пообиколиш доста места, преди да вземете решение. Датата, няма кой да ти я вземе поне до септември (горе долу от осептември нататък почват запитванията за догодина) И имай предвид, че на някои места може да не ти предложат цени на куверти , тъй като за следващия сезон може би ще искат да ги променят smile

Все пак се разходи до там и после сподели как е минало smile Успех
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 29, 2014, 11:12:55 »

Със сигурност ще се разходя до там, както и до още няколко ресторанта. Въпросът е че този изглежда мн добре и е точно наш стил, въпреки че знам, че често се случва да има големи разминавания. Аз съм от хората, които обичат да разгледат малко  преди да решат със сигурност, а и нали трябва да се избере най-хубавото за най-важния ден smile Това че имаме време най-много ми харесва, защото нищо не ме притиска и знам, че ще мога за всичко да избера най-хубавото, поне за нас smile
Като отида до ресторанта ще кажа как е минало, както споделих най-ме притеснява че е май ще трябва да сме в две зали и нз дали няма да се развали малко празненството.
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #207 -: април 29, 2014, 17:23:06 »

Здравейте момичета имах запитване което е свързано с темата но веше от различно естество и не намерих отговор затова си създадох тема,но е изтрита та се намесвам тук! blush Като отидем в ресторанта за записваме час,от какво трябва да се интересуваме,тъй като съм в чужбина и ще пратя хора да се интересуват,но предпочитам да запиша всичко да няма изненади!ето и примерен въпросник
=Дали могат да се съберат 70 човека?
=какво меню ще ни предложат?
=може ли да си вкараме алкохол и безалкохолни и какво количество?
=сервитъорите на тях плаща ли се отделно?
Моля ако забравчм нещо да ме подсетите?благодаря Bravo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #208 -: април 29, 2014, 17:47:52 »

Колко е овертайма, какво и всички условия на ресторанта - финансови и нефинансови!

По вашите въпроси - ако съберат въпросните 70 човека, какво е разположението на масите, иам ли достатъчно място за дансинг, вижда ли се официалната маса от всички гости?
Менюта вероятно ще предложат няколко, вие ще трябва да изберете сами,
Алкохол навсякъде се вкарва, важно е да се знае има ли такса!
Безалкохолно на много места не може да се вкарва допълнително, при никакви условия.
На сервитьорите никъде не се плаща отделно, това е грижа на ресторанта.
Наем на залата в ресторанта също не се плаща, тортана обикновено не е включена в стойноста на куверта.
А кой е ресторанта за който става въпрос? Може и да сте писали, но не съм чел старите постове.
« Последна редакция: април 29, 2014, 17:49:28 от Deliysky » Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #209 -: април 29, 2014, 17:52:54 »

Благодаря за бързия отговор ами по принцип аз съм от град Дупница и сватбата ще бъде там има един много хубав ресторант в хотел Рилена,всичко се вижда тоест няма да останат скрити гости и такива да не виждат нищо
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines