Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:14:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 157616 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #15 -: февруари 14, 2014, 15:20:58 »

Хорхе, просто от любопитство - кога за последно си бил там на сватба?smile опитвам се да събера най прясните мнения.


Госпожица - преди малко им писах за оферта, залата определно е красива, но нямам представа за колко хора е и какъв и е капацитета. Ще пиша като ми отговорят с оферта smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 14, 2014, 17:12:17 »

Балната зала е с капацитет около 100 души.
Назад има много мнения по старите теми Wink А в ФБ има много снимки https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/192808407951?id=192808407951&sk=photos_stream

Ако не ви е много тежка атмосферата мисля, че е добър избор smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #17 -: февруари 14, 2014, 19:11:47 »

Не ми е тежка атмосферата,друг е въпроса какви пари и за какво ще ги искат... четох мненията назад в темата.

Ако е 80 лв и включва и украса ок, обаче иначе няма да се вместим в бюджета.
Принципно съм предвидила към 50 лв макс за куверти, около 500 - 700лв за украса, и отделно все пак закупуване на алкохол и безалкохолни.......... с две думи максимума за ресторант и нещата около него е към 5000лв - 5500лв с все тортата.............

Мислиш ли че ще се вмести?
« Последна редакция: февруари 14, 2014, 19:13:38 от milenkata » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 15, 2014, 00:39:01 »

Надали, но изчакаи да ти отговорят  pardon

Нашият ресторант е Берлин Парк Витоша и куверта ни е 47, но украсата ще дойде доста над 700 pardon

Ние ще сме около 75 души с децата и ни е супер.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #19 -: февруари 15, 2014, 12:25:09 »

Балната зала е с капацитет около 100 души. .........

Бална зала София става и до 130-140 души, като информация
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #20 -: февруари 15, 2014, 23:52:12 »

Здравейте,

планираме нашата сватба за края на август/началото на септември и в момента избираме ресторант, като броя на гостите е 75-80.
Утре смятаме да посетим Берлин парк Витоша. Друг вариант е ресторантът към хотел Park inn.

Моля, ако сте били на сватба в някой от тях или вашето сватбено тържество е било там, дайте мнение. Приемам и съвет за някой друг подобен вариант.

Мерси предварително smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #21 -: февруари 16, 2014, 15:44:50 »

Балната зала е с капацитет около 100 души.
Назад има много мнения по старите теми Wink А в ФБ има много снимки https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/192808407951?id=192808407951&sk=photos_stream

Ако не ви е много тежка атмосферата мисля, че е добър избор smile

Това е Резиденция Терра(бивша реална резиденция, освободена от Северна Корея след прекъсване на дипломатическите контакти), куверта изглежда скъп, но не е .Защото в цената е включено всичко, почти като Ол Инклузив - храна, украса, безалкохолни. Наем за цялата резиденция, мисля, че даже и овъртайма не е много висок.Мястото е хубаво, обслужването е коректно.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #22 -: февруари 16, 2014, 20:40:29 »

..........Утре смятаме да посетим Берлин парк Витоша. Друг вариант е ресторантът към хотел Park inn.

..............

Което от двете да изберете, няма да сбъркате. И двете са добър избор !!! smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 16, 2014, 20:54:29 »

Берлин може да е малко тесен за 80 души.
Едното сепаре е зад колоната и не е с много добра видимост, а за да се съберат 80 има и маса зад колоните, от която пък съвсем не се вижда булченската и дансинга pardon
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #24 -: февруари 16, 2014, 21:24:46 »

Берлин е тесен при над 100 души, това не е негатив. Чух, че много бързо сменят персонала, както и че си бил сменил собствениците от известно време, това може да докара известни негативи в случая.Даже в пресата излезнаха публикации, че Деян Пеевски живеел на последните 2 етажа и малко ограничили организирането на тържества в хотела. Иначе хубав ресторант за сватби, обслужването и храната бяха добри, но в 2013 не съм влизал там и не знам актуалната ситуация.
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #25 -: февруари 16, 2014, 21:56:43 »

Берлин парк Витоша се оказа много хубав, дори днес при посещението ни ресторантът беше потготвен за сватба, та успяхме да го видим точно както ще бъде. Офертите, които мениджърката ни даде са много добри.

Тъй като това е вторият ресторант, който разглеждаме, ще посетим още 2-3, преди окончателно да решим, но за момента е одобрен  yahoo

Видях доста снимки от ресторантът на хотел Феста, но ми се струва доста малък.  nea
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #26 -: февруари 17, 2014, 10:31:07 »

Вчера и аз минах през Берлин, ама да си призная не бях очарована..
Хотелът е страшно красив, но самия ресторант ми се стори тесен и с недостатъчно пространство. Иначе за изнесени ритуали и летни сватби е супер. Не ми хареса как ни посрещна организаторката, изобщо не ме слушаше и не ми отговори почти на нито един въпрос, който и зададох. През цялото време и обяснявах, че ние не се интересуваме от Welcome drink нито от изнесен ритуал и искаме да огледаме само ресторанта, но тя упорито ни заведе да видим терасата за изнесен ритуал..Имах чувството че говоря на китайски. Другото е че като чу че сватбата няма да е този сезон и започна да ми обяснява как съм ненормална толкова от рано да оглеждам места, ми че те догодина можело да не правят сватби, не можела дори цени да ми каже... shok Половинката много се ядоса на отношението. Питахме я как се прави разположението, задължително ли масите се подреждат както бяха подредени за сватбата, която подготвяха... никакъв отговор "Миии това сега не мога да Ви го кажа, ама то е прекрасно място за изнесен ритуал и имаме прекрасна градина" Казвам че не се интересуваме от градината, но тя пак си знаеше нейното - градината е чудесна, признавам, но нашата представа за тържеството не включва градина....

В крайна сметка, след като 9 пъти ни повтори че сме луди толкова рано да оглеждаме за място, си тръгнахме след 15 минути.

Мястото е много красиво наистина, но просто не беше това което ние си представяме...  good give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #27 -: февруари 17, 2014, 11:25:03 »

Това е Резиденция Терра(бивша реална резиденция, освободена от Северна Корея след прекъсване на дипломатическите контакти), куверта изглежда скъп, но не е .Защото в цената е включено всичко, почти като Ол Инклузив - храна, украса, безалкохолни. Наем за цялата резиденция, мисля, че даже и овъртайма не е много висок.Мястото е хубаво, обслужването е коректно.

Пратиха ми оферта, наистина е тип Ол Инклузив. Всичко включва: сервитьори, храна, пълна украса с живи цветя, безалкохолни... Офертата им е много добра. Няма заплащане на овъртайм, изнесен ритуал е безплатен в градината, включва и Welcome drink в цената, абе офертата е страхотна, за около 7000лв на база 80души получваш всичко...

Ще се ходи да се провери smile
Активен
Kristtine
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #28 -: февруари 17, 2014, 12:31:09 »

Защо не пробвате на Пампорово? Има хубави ресторанти smile
Ами повечето снимки на хотелите са зимни и не можах да намеря хотел с лятна градина в Пампорово.
Иначе благодаря smile
Аз успях да намеря мечтания хотелски комплекс, с басейн, красив, с прекрасна гледка и близко до Асеновград, но се оказа, че не правят сватби и исках да се гръмна angry
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #29 -: февруари 18, 2014, 20:27:51 »

Здравейте отново  smile

днес получихме оферта по email от Park inn, но се оказва, че куверта е по-скъп с около 15 лв от този в Берлин парк, а и менюто е 3 степенно, а не 4 както е в Берлин.

Като варианти в момента обмисляме да посетим хотел Феста, хотел Одаджийски и хотел Кристъл палас.
Моля ви изкажете мнение, ако някой е бил там по някакъв повод.

П.С търсим заведение за около 75-80 души
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines