Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 02:59:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бар след ресторанта (София)  (Прочетена 2952 пъти)
 
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« -: юли 22, 2014, 17:39:43 »

Здравейте момичета

Попадам на мнения за ходене на бар/клуб/дискотека след ресторанта, някои момичета дори казват, че са ходили директно с булченските рокли, което м исе струва някак щуро и готино.

Това би било подходящ вариант за мен, тъй като ресторанта ни се пада следобеден и сме малко хора.. Идеята е, че "младежите" може след това да се насочим към някое подобно заведение. По-скоро бар, защото сме на ресторант от 3... Не смятам, че по-късно от 7 ще тръгнем от там, което си е рано за дискотека...

Та мисълта ми е - имате ли препоръчки за подобни места, които са една идея по-луксозни и подходящи за събитието?

Забравих да спомена, че сватбата е в неделя, което не е най-добрия ден за бар посещения blush
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #1 -: юли 22, 2014, 18:46:08 »

И аз имам същия въпрос. Сватбата ни свършва даже по-рано от твоята, 6 часа, и също е в неделя. После сигурно ще идем за един час да се снимаме някъде. И оттам на бар или нещо друго. Затова, помагайте с препоръки на хубави заведения, моля ви!
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #2 -: юли 23, 2014, 11:34:51 »

Май много засукан казус поставихме  blum
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #3 -: юли 23, 2014, 14:13:48 »

Нашата сватба беше такава. До 23ч. в ресторант, а после на караоке в Тукана в Студентски град (сега се казва Soundwave). Само че при нас имаше особености - там се запознахме с моя съпруг и съответно имахме сантимент към заведението, той пее и си е като у дома там, а и познаваме собственика. Получи се супер весело и определено беше добър завършек на купона.  smile

Всяко заведение, което ви е по-познато, изпробвано или имате някакви контакти, може да е удачно.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #4 -: юли 23, 2014, 15:57:19 »

Благодаря за съвета! Проблемът е, че ме живеем в София и нямаме любими или често посещавани заведения..
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 29, 2014, 14:39:15 »

Повдигам темата, защото това е едно от нещата, които много ми се иска да направим. Представям си ресторанта да е обявен в 18, ние да влезем примерно 18:30 и купона да е до полунощ някъде. После младежката част да се оттеглим на бар/дискотека.
Само се чудя, няма ли да сме твърде изтощени, все пак е цял ден насам-натам и за нас, и за гостите. Моля, ако някой е правил нещо подобно като идея и тайминг, да сподели как се е получило.
Хем много ми се иска да се пофръцкам с роклята някъде, хем не ми се иска заради моя кеф 5 човека да дремят на масата примерно. Имам много време да го мисля и организирам, но поне теоретично ми се иска да ми е ясно какво искам и какво би могло да стане ако нещо не премисля. /Control freak май се казва това/
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines