Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:00:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа седмица на Малък Сечко 03.02-09.02.2014  (Прочетена 17265 пъти)
 
mariola85
Гост
« -: февруари 04, 2014, 10:08:27 »

Добро утро заспали мързеливи красавици smile! Реших аз този път да ви направа една седмична темичка

Ето най-накрая дойде и малкия месец smile ще бъде кратък, студен,  романтичен и ще се сгреем с малко винце

Аз съм на вълна Оскари  Още е рано но съм започнала с маратона да изгледам всички номинирани за най-добър филм , засега изгледах Вълкът на Уол Стрийт  и се отказах от гледането на American Hustle. Мъчно ми е за милия Леонардо знам че няма да вземе и тази година Оскар ама пък се представи чудесно според мен в Великият Гатсби и Вълкът на Уол Стрийт

На вас какво ви вълнува напоследък?

Слагам ви и закуска за най-накрая да се събудите!

« Последна редакция: февруари 04, 2014, 11:39:17 от Teo » Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 04, 2014, 11:13:23 »

Здравейте и от мен.Мен незнам какво ме вълнува всъщност,успявам да гледам по някой филм и сериал.Относно Вълкът на Уол Стрийт-и на мен ми хареса.Всички се подиграват на Леонардо Ди Каприо,но всъщност той израстна много като актьор и прави доста добри роли.Няма нищо общо с момченцето от "Титаник".Мариола,кои са другите филми номинирани за Оскар?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 04, 2014, 11:27:45 »

Здравейте!
Мариолка, благодаря за темата!
А относно филмите, аз напоследък май повече сериали гледам и сатри класики /матрицата, мисията невъзможна, терминатор/, а и мачовете последните седмици са доста интересни. Мариолка кажи наистина кои са другите номинирани филми, че ми стана интересно може да изгледаме някои.
Само да напомня, ако на някой му се идва на срещата другата седмица да пише в темата. Ще се радвам да се съберем и да се видим.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 04, 2014, 11:36:10 »

Хм... аз писах отговор а сега го няма..
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: февруари 04, 2014, 11:36:23 »

Ето ги :

•American Hustle
•Captain Phillips
•Dallas Buyers Club
•Gravity
•Her
•Nebraska
•Philomena
•12 Years a Slave
•The Wolf of Wall Street


Следващия който мисля да гледам е Dallas Buyers Club този Матю Макконъхи има много добри попадения и винаги ме забавлява smile

ПС извинявам се за неправилно написаното заглавие на темата, надявам се разбирате че Българския не ми е майчин език
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 04, 2014, 11:45:39 »

Благодаря, Мариолка!
Изобщо да не ти пука за правописа!!! Доста по-грамотна си от много хора, на които българският им е майчин език!
Ние гравитация го гледахме и е много хубав.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #6 -: февруари 04, 2014, 13:01:51 »

Мариола, не се извинявай, някои хора са толкова груби и некултурни, че не заслужават извинения. Wink

Гледала съм от тия филми - Gravity, American Hustle, The Wolf of Wall Street. Искам да гледам и Далас, заради Матю, обаче като видях на трейлъра как изглежда горкия ... не знам колко кила са го накарали да свали. 12 години роб чух, че е много тежък и не искам да го гледам, а онзи пиратския също не ме влече.

Вълкът имаше забавни моменти, но като цяло ми дойде дългичък, Американ Хъсъл ми хареса много, много ми хареса, страхотен беше, макар че мм не беше хич доволен от края. Wink

Лео има много силни роли, любимият му филм е Хвани ме, ако можеш, просто е страхотен! Обаче не ми хареса като брюнет, предпочитам си го блондинчо.  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: февруари 04, 2014, 13:07:19 »

О, привет, дами!
Аз много се вълнувах миналата седмица, тази се  възстановявам Wink. Така замръзнах в събота на зарязването на лозите на Бачковския манастир, че още ми тракат зъбите. Ама вината си е моя - имаше греяна ракия и вино в изобилие....да бях се загряла поне вътрешно. Качвам и една снимка, да видите колко е сиво и снежно. Тази година нямаше хитри лафове, като лани, когато игуменът каза на всеки, който е зарязал лоза, да я маркира със суха пара, че да се знае на кого му е лека ръката и колко ще му роди лозата. Имахме си гост от Варна, който води службата и разясни значението на пословицата "лозето не ще молитва, иска мотика"...Хаха, не беше много убедителен Wink
Вълнувах се и от намирането на подарък за РД на снахата. Благодарение на съвети и препоръки на Фиби, малкият син и поръча раничка със статив и разни други джаджи, подходящи за млади фотолюбители. Сега чакам да дойде утре.
Следя церемонията по раздаването на Оскарите с голямо удоволствие, но чак след това гледам отличените филми. Да не се хабя напразно Wink. Чакам да се върнат приятелите ни от чужбина и ще ходим да видим Леонардо в новата роля на вълк. Все си мисля, че някак русите артисти не могат да бъдат толкова изразителни като по- мургавите.
Уф, не мога да свикна и да гледам свалени филми...Искам да седна на удобно място и да гледам голям екран, Ако и да е безбожно скъпо.
Че къде е грешката в заглавието на темата? blush


* 01.02.14.jpg (54.79 KB, 640x360 - видяно 425 пъти.)
« Последна редакция: февруари 04, 2014, 13:09:20 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #8 -: февруари 04, 2014, 13:35:00 »

Ехаа svekarva изглеждаш толкова свежарка на снимките, то на тоя студ в неделя няма ракия която да те сгрее, smile. Браво за подаръка на снахичката, надявам се да оцени колко си се постарла за подаръка и smile

Вълкът е много дълъг филм ( 3часа) аз честно в киното не бих го издържала, а American Hustle  ми се видя много банален и го спрях.

Грешката явно някой я оправи, а онзи който коментира беше изтрит smile

Днес хубави новини, шефката е бременна няма да я има една година,  yahoo, е до майчинството и има време но поне сега е в хубаво настроение, като е бременна си щади нервите и не се кара много  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: февруари 04, 2014, 14:08:10 »

Хехе, погледнах в коша и видях за какво става въпрос Wink. Ама буква по буква гледах и се зверих 5 минути strong
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #10 -: февруари 04, 2014, 14:57:13 »

Е, добре че не видя темата преди това, тая грешка направо очите щеше да ти изкара и да не можеш да спиш после от нея!  blum tease

Много хубави снимки свекърва, трябваше да удариш едно греяно вино, обаче. Wink

За киното, ние се стараем да ходим на кино, само ако е филм със специални ефекти или че просто е със сигурност хубав филм и си заслужава на голям екран, комедии на кино по принцип не гледаме, чакаме си търпеливо за тях. Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #11 -: февруари 04, 2014, 16:04:45 »

Еха, седмична тема не съм виждала от много време... Много имам за наваксване Wink
Това с Оскарите винаги ми е било интересно. Разглеждайки категориите съм попадала на особено добри филми. За кино и дума няма да стане скоро. Нещо не сме любители на стоенето в зала с много хора. Мен лично много ме изнервят хората, хрупащи пуканки и цвърчащи с бутилки с безалкохолни.
Мен сега ме е загризала идеята да обиколя малко магазините. Искам да си взема нещо златничко - хем да ми остане като спомен от раждането на малката, хем да си оползотворя паричките от Коледа, а и рожден ден ще имам скоро. Още ги кътам и не знам до кога ще успея biggrin Още повече, че май вървим към смяна на жилището. Засега е само на идейно равнище, но нищо не се знае. Искахме от комшията да му купим апартамента и да обединим двата, ама... май няма да стане cray И без това той го ползва веднъж годишно за по седмица... Да иде на хотел! Толкова много (пари, желание, идеи...) сме вложили в сегашният ни апартамент, че чак не ми се захваща с нов. Поне гледането на обяви е още без пари Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 04, 2014, 17:34:20 »

О, свекърва изглеждаш страхотно! Такива румени бузки и тази огромна усмивка си невероятна Girl_hide
Аз много обичам да ходим на кино, само филма да е хубав. Момичета, имало някакво кино в сити център, някаква зала с 32 места, където ти носят шампанско, било с кресла и разни такива екстри. Ходили ли сте?
Аз днес останах ужасена да ви кажа  shok  bad . Бяхме на пазар в една от големите вериги супермаркети в квартала и понеже от скоро имаме хлебопекарна ми трябваше брашно. Взимам аз един пакет брашно и не знам защо го обърнах наопаки, просто така и какво да видя на дъното на пакета  shok shok shok червей!!! Не ме е страх от стръв, все пак ходя на риба и пипам червейчета, но като го видях на дъното на пакета брашно и всичко ми се обърна отвътре, оставих брашното и си тръгнахме!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: февруари 05, 2014, 09:49:48 »

Добро утро Красиви пенисонерки   Sunshine

Как сте днес? Тук в София е слънчево и малко ми повдига духа това време  good

Слагам ви кафенце да се събудите smile



От край време се чудя дали да посетя фирмения психолог? Безплатен ни е, и всички много я хвалят, Но типично по нашенски, първо офиса и е срещу най-клюкарската част от офиса, второ не знам какво да си говоря с нея и трето сигурно ще влезна ще се самоанализирам аз и ще си тръгна. Някой някога ходил ли е на психолог?

Липсват ми няколко булки тук  emmmy, scilla mashka къде сте бре пенисионерки ?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #14 -: февруари 05, 2014, 10:48:02 »

Здравей , Mariola85 ! Рядко пиша, но редовно чета темите и щом стане дума за психолог отговарям, тъй като аз съм дипломиран такъв макар и все още млад smile Щом си почувствала ,че имаш нужда , значи наистина е хубаво да идеш , трудовите психолози работят обикновено за подобряване на работната среда, но ако нещо те притеснява и от личен характер няма да остане във въздуха, тъй като професионалната мотивация върви ръка за ръка с личната и обратно, а относно клюките мисля,че има малка стъпка напред и особено ако сте по-млади хора в екипа. Забелязвам,че вече дори леко става на мода да кажеш ,че ходиш на психолог , а пък до самоанализа все пак трябват насочващи въпроси,за да стигнеш до там ,докъдето искаш да стигнеш .  Понякога човек бяга  от задаването на някои въпроси, ако седне да се анализира сам . Опитай все пак smile Лек ден на всички give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines