Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:49:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа седмица на Малък Сечко 03.02-09.02.2014  (Прочетена 17155 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 06, 2014, 18:40:01 »

Свекс, права си, но понякога една здрава мотика или едно тичане на 5 км, изчистват малко главата от тъпи мисли.
Панде, да, Едуард.  И аз все още не вярвам, но харесвам този мъж, жената до него във филма. Срам и позор , спрямо другия ми вкус към европейско кино и сериозна литература. Но явно всеки си има слабост хаха.
Книгите не съм ги чела, но филмите ги гледам с отворена уста, като малко дете. blush smile blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 06, 2014, 21:51:26 »

emmmmmy, аз първо пеочетох книгите, ама филмите ми харесаха повече  pardon май за първи или втори път ми се случва. Аз понякога обичам да чета тикива неща - лесно да се прехвърлям 100 страници без да се замислям. Сега чета Ender's Game, ама нещо не ми върви, Breaking Dawn я прочетох по-бързо.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #32 -: февруари 07, 2014, 19:53:21 »

Аз пък зачетох книгите и междувременно изгледах филмите, но книгите ми харесаха повече smile
Обаче като прочетох Игрите на глада, бях супер впечатлена.

Аз ви позачитам, ама тия две седмици имах супер много работа, а и късно се прибирах, та едвам се класирах да пиша smile

Колкото до ходене на психолог, за мен е като ходене на лекар, като усетиш, че има нещо,  е добре да  отидеш, макар че много хора го приемат за слабост някаква. За мен лично е по-добре да споределиш проблема със специалист, отколкото да таиш в себе си или пък да послушаш не дотам правилен съвет на някой от обркъжението, който знае  "по-добре"
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 07, 2014, 21:04:42 »

Аз също книгите на Здрач ги прочетох на един дъх всичките, за филмите нямах търпение да ги изгледам. Даже миналата седмица пак гледах първия и последните две части на филма, за 2 и 3 патето нямаше сили вече  blum.
Гледахте ли откриването на олимпиадата? Беше невероятно зрелище, много труд са положили, за да постигнат този перфектен резултат!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: февруари 08, 2014, 10:01:16 »

Откриването беше грандиозно - много пари и много труд....Да, най- точната дума е зрелищно. То всеки гледа да надскочи предишния.
Хич и не се сещам за какви книги и какви филми говорите crazy, много съм изостанала.
Мариолка съвсем не се вижда, яд ме е на Пачоран. Достойно потвърждение на факта, че щом споменеш само думата психолог, веднага се намира някой, който да реши, че имаш семейни проблеми  blush. Дано не е това причината....Тъкмо исках да я разпитам за турския сериал в офиса Wink
От вчера имаме слънце, най- накрая. Обаче си личи, колко са мръсни прозорците... Май пак ще го ударя на полов ден и ще взема да излезна по улиците.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 08, 2014, 10:04:00 »

ратче, аз харесвам тези филми по осъзната и неосъзната причина. осъзнатата е че съм идеалист, но не съвсем. харесва ми идеята за единствения и уникалния в живота на жената, но в филма има и идеята за втората сродна душа в живота ти, която не знаеш какво да правиш доста дълго време- вълчето в случая.тоест има и реализъм smile
неосъзнатата като я разбера, ще я кажа и на вас хаха.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #36 -: февруари 08, 2014, 11:29:22 »

Свекърва, става въпрос за една вампирска поредица, много романтична поредица от 4 книги и също толкова филма за Едуард и Бела. Аз се пробвах и с първата книга, после дадох шанс и на филма, но едва го четох/гледах. Супер бавно се случва всичко в книгата с безкрайните описания на чувствата на Бела, направо се побърках. За филма, също не ми хареса, явно не е моя стил.

Ender's Game, книгата е брилянтна, филма не ме спечели изобщо, но наши приятели, които не са чели книгата го харесаха, така че мисля, че като си изчел книгата с всичките подробности, филма ти се струва кратък и непълен.

Онзи ден приключих една книга, подарък ми беше за Коледа, побиваха ме тръпки през цялото време - много силен трилър. Не знам дали я има на български, но се казва Gone Girl, ако има почитатели на мистерии и трилъри, я препоръчвам много горещо!

Свекс, ето тук може да прочетеш за вампирите:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%87_(%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 08, 2014, 13:51:54 »

На мен много ми харесва идеята за вечната и неугасваща любов между двамата. А иначе Виви, все едно слушам моето пате, като ти чета коментара  funnytooth за него първата на част на последния филм е 30мин. сватба и 2часа раждане. А вие как се сетихте за Здрач, да не съм пропуснала нещо?  LAUGHTER
Я кажете вие кой/кои спортове на олимпиадата, чакате да видите? Аз нямам търпение за фигурното пързаляне и много ме яд, че вече ги няма Албена и Максим.
« Последна редакция: февруари 08, 2014, 14:09:28 от ratatui » Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #38 -: февруари 08, 2014, 23:12:34 »

Здравейте, моми и Госпожи smile. Има ли вече тема за Великият Свети Валентин? Нещо не я откривам, а не искам да спамя тази?  pardon Мерси боку "предваре"  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: февруари 09, 2014, 15:02:23 »

Тук спам няма, може седмицата от понеделник да я посветим на Св. Валентин Wink
Alichka, със закъснение, да си жива и здрава! помня от миналата година, че си ден след снахата, ама пак ми се изплъзна.....Хайде, пък след време един момък, да откраднете рождения ден и на свекъра Wink. Какви подаръци получи? Аз разпитвам, защото жената на брат ми има съвсем скоро РД, племенникът и той се нарежда ден преди нея да стане на 4-ри. Нямам идеи за подаръци.....Много се радвам, че снахата си има хоби, всяка година мога да и подарявам нещо полезно. Имам благодарствено писмо, доволна е smile.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines