Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:17:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забавно  (Прочетена 36244 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: октомври 02, 2006, 18:41:34 »

Първите думи след секс според зодията


Овен: Ок,може да започваме отначало!

Телец: Искам да ям! Подай ми пицата!

Близнаци: А къде е дистанционното!

Рак: Кога ще се оженим?!

Лъв: Не мислиш ли, че бях великолепен/великолепна?

Дева: Я да видя чаршафите?

Везни: Ако на теб ти хареса, значи и на мен ми хареса…

Скорпион: Хм, сега вече може и да те развържа!

Стрелец: Не ми се обиждай - аз ще ти звънна!

Козирог: Имаш ли визитка?

Водолей: А сега дай да опитаме без дрехи!

Риби: Та как казваш ти е името?!
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #1 -: октомври 02, 2006, 20:01:15 »

Овен: Ок,може да започваме отначало!
И двамата сме ОВЕН и всичко е така както си е написано.  blush 
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #2 -: октомври 03, 2006, 08:09:54 »

Това е много добре казано и много вярно  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 03, 2006, 08:32:55 »

Ние и двамата сме РИБИ, много се допълваме и даже си довършваме изреченията понякога, мислим по един и същи начин!!!  good heart heart LOVING
Но милото, много тръудно започмня разни дати, като годишнина, например, а с името не съм имала никакъв проблем!!!
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #4 -: октомври 03, 2006, 11:11:11 »

Ох това за Близнаците и дистанционното е 100 % true! Милото е Близнаци и аз все му викам, че са го правили на телевизора техните. 
Пък аз съм Водолей, ама от скромност няма да коментирам написаното за моята зодия Tongue!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 03, 2006, 11:24:47 »

Като, че ли овен и водолей са най-добре.  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 03, 2006, 11:32:44 »

Везните също са добре...
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #7 -: октомври 18, 2006, 09:55:07 »

Интересно! Не бях се замисляла, но за някои зодии написаното е едно към едно. Само за скорпиона не съм съгласна, но то и асцедента ще има връзка...в тоя ред на мисли за асцедентите няма ли нещо?? (хи хи хи ) Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 18, 2006, 10:00:43 »

Да, би било интересно, ако някой знае да сподели и нещо за асцендента! hiphip
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 03, 2006, 14:30:54 »

Вижте на какво попаднах:

http://www.birata.com/?p=666&pp=0
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 03, 2006, 15:04:41 »

Вижте още нещо!!!

http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=42&Itemid=47
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 06, 2006, 19:44:23 »

http://www.lifeisajoke.com/videos61.htm

 yahoo yahoo yahoo
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #12 -: декември 07, 2006, 11:40:30 »

Хахаха, Теоооо, аз съм дева  biggrin
Но това за зодията ми беше невероятно  biggrin
Той си е раче осмокраче  pleasantry
Комбина сме май  girl_in_love pardon
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #13 -: декември 07, 2006, 16:01:57 »

каква комбинация сме само lol
аз
Рак: Кога ще се оженим?!

той
Стрелец: Не ми се обиждай - аз ще ти звънна!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 07, 2006, 18:44:42 »

А ние стрелец-стрелец.Луда работа! crazy danceg  TONGUE
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 14, 2006, 16:06:16 »

Аз съм Стрелец, а милото Дева според всички зодиаци и хороскопи това е най-безумната и невъзможна комбинация ... а сме заедно вече повече от 6 години. Е не че е минало и без  beating  diablo и  Mad girl , но поне винаги завърпва с  Dance и  любов заедно . В зодиите има и много верни неща, но не са само те...
А ние стрелец-стрелец.Луда работа! crazy danceg  TONGUE
А иначе това е много свежа двойка ...   yahoo hiphip tease  LAUGHTER  sarcastic обикновено е голям купон - имам двама познати стрелци ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 14, 2006, 17:24:25 »

Аз съм Стрелец, а милото Дева според всички зодиаци и хороскопи това е най-безумната и невъзможна комбинация ... а сме заедно вече повече от 6 години. Е не че е минало и без  beating  diablo и  Mad girl , но поне винаги завърпва с  Dance и  любов заедно . В зодиите има и много верни неща, но не са само те...
А ние стрелец-стрелец.Луда работа! crazy danceg  TONGUE
А иначе това е много свежа двойка ...   yahoo hiphip tease  LAUGHTER  sarcastic обикновено е голям купон - имам двама познати стрелци ...
Абе верно е голям купон.Добре,че милото от време на време отстъпва!
 girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 14, 2006, 19:13:17 »

А нашата комбинация е:  girl_impossible


Риби и Риби: Та как казваш ти е името?!  danceg crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 07, 2007, 13:07:46 »

От древни времена, хората са поглеждали към звездите и са гадаели по тяхното разположение за характерите на хората, за времето, за минали събития, за бъдещи случки. С времето са се появили и рожденните зависимости, определящи се в зависимост от звездните особености като зодии. Интересно би било спорд зодиите да се обобщават някои характеристики от човешките особености. Оказва се, че по зодиакалните особености може да се разбере и това кой, как целува.

Овен (Дръзкият)blush
Ако на представителите на Овена нещо им е в повече, то това е енергията им и когато целуват, тази сила се усеща. Приближат ли устните на другия, дори не молят за разрешение. Просто го правят, макар и да рискуват да бъдат отблъснати. Но това ни най-малко не ги интересува, защото са много дръзки и настъпателни. Предразсъдъците ги блокират. Огнен зодиакален знак, пламенни любовници, с изгарящи целувки. Целта им е явна още от момента на първата целувка. Царе са да изберат най-удобното място и момент за интимен жест. От устните бързо слизат към шията и продължават със страстните си бързи целувки по цялото тяло на партньора. Въпреки това, макар и да обсипват с целувки любовниците си, те са твърде непретенциозни към начина, по който ще им се отговори. Дават всичко от себе си, без да очакват прекалено. Ако си срамежлив/а, Овенът не е перфектният ти партньор, поне що се отнася до целуването. Целувките им не са тези на мечтания принц или на омагьосаната принцеса. Но несъмнено са най-големите целувчии на зодиака, с изгарящи от страст устни.

Телец (Егоцентрикът)blush
Мислят за себе си повече, отколкото е редно. Не спират да се грижат за собственото си удоволствие. Освен това, творческото начало не е най-отличителният им белег. Телецът се нуждае от вдъхновение и яка доза предварителни познания. Но и те, като останалите, имат добрата си черта. Наслаждават се на всяка целувка така, като че ли е последната в живота им. Не спират, докато не постигнат удоволствие. В това отношение Телецът е истински професионалист, на когото му харесва да изпипва нещата много, ама много добре. Търпеливи до безкрайност, представителите на Телеца винаги се надяват, че целувките и сексуалните им връзки ще бъдат възможно най-задоволителни. Така че, ако не си падаш по бързите дела и ти харесва бавното "изработване" на нещата, там някъде те очаква твоят Телец.

Близнаци (Нетърпеливият)blush
Това, че за Близнаци понятията вярност и сериозност са отживелица, не бива да изненадва никого. Но въпреки това, на този знак всичко може да му бъде простено просто защото целува прекрасно. Най-лошото е, че и той е наясно, че притежава тази природна дарба. Обожава да се целува и го прави много забавно. Понякога обаче собственото му нетърпение е пречка за постигне на желания успех. Прекалено се вманиачава в търсене на различни позиции и съчиняване на нови техники. Това не му позволява да се отпусне достатъчно и партньорът му го забелязва. Долавя го, защото тогава Близнаци не целува достатъчно нежно и любовно. Тишината го безпокои и няма нищо странно по средата на целувката да направи някакъв коментар. Тази изявена склонност към експериментиране може да го превърне в същинско "смукало". Затова, ако държите любовникът ви да бъде Близнаци, вече знаете с какво ще се сблъскате. Но успеете ли да се преборите да бъде по-естествен и да не се напряга толкова, целувката може да бъде за милиони.

..............
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 07, 2007, 13:08:43 »

Рак (Инфантилният)blush
Стеснителни и нежни. Понякога дори вдетинени. Ракът не е най-подходящият партньор, ако търсиш необузданата страст, но със сигурност може да се превърне в любимата ти играчка, която толкова много мечтаеш да прегръщаш всяка нощ. Мъжете и жените Рак целуват дълбоко и продължително. Може да се случи и да те стреснат. Да те накарат да си помислиш, че никога няма да те оставят на мира, че ще умрат, ако ги оставиш. Ако става дума за личен избор, Ракът несъмнено би си избрал за партньор друг Рак. Искат да бъдат с някой, който да ги целува така, както те самите го правят: бавно, отмерено и професионално. Много пъти двойките Рак са оставали в историята с безкрайните си целувки. Ако си от тези, които мечтаят за класически сцени от киното, намери си един Рак, за да постигнеш най-дългата от целувките.

Лъв (Творецът)blush
Лъвът поражда у партньора си емоции и възбуда. Преди срещата си с Лъв партньорите му се питат какво ли ще се случи. Представителите на тази зодия са заредени с творчески хрумвания и страст. Така че, за да им влезеш под кожата, трябва да си на тяхното ниво. Лъвът, както и царят на животните, те целува и поглъща едновременно. Жените Лъв са по-романтични, но това не им пречи да се целуват без умора. Понякога нямат насита. Искаш ли обаче да откриеш пълноценната целувка на Лъва, трябва да сте стабилна двойка. Лъвът трябва да обича, но и да се чувства обичан. Защото при краткотрайна връзка този знак почти не мисли за другия човек и директно преследва целта си. В този случай целувката за него е само нещо второстепенно.

Дева (Спокойният)blush
Малко по малко, бавно. Дева никога не бива да бъде насилван, защото му е необходимо спокойно да приеме нещата. Имай предвид, че ако много си мечтаеш да те целува Дева, ти ще трябва да отмерваш ритъма. За представителя на този зодиакален знак е характерен страхът да не го отхвърлят. След като нещата потръгнат гладко, целувките му могат да се разгорещят невероятно. Разбира се, за да се стигне до това, е необходимо между партньорите да е налице абсолютно взаимно доверие. Заради опасенията си Девата винаги вдига летвата много нависоко. Докато не се приключи и не се увери, че се е получило добре, няма да се отпусне. Желаеш ли да го покориш, най-важното е да не се отчайваш. Ако Дева се почувства удобно, ще ти демонстрира, че е един от най-добрите любовници на зодиака. Такъв е знакът Дева, не си дава зор, но и не спира.

Везни (Шефът)blush
Любовниците на Везни винаги му поставят отлична оценка. Тъй като взима много присърце партньорите си, ги целува така, както те желаят. Везни се характеризира с това, че иска да угоди на цял свят, което се отнася и за интимния живот в двойката. Целува по поръчка. Пригажда се към всеки човек. В действителност разполага с каталог от целувки: филмови, мимолетни, точни, дълбоки, сладки, необуздани... Внимавайте да не се самозабравите в прегръдките му. Везни е такъв ласкател, че може да те целува само от желание да не се почувстваш пренебрегнат. Или пък да спре да те целу- ва, ако това може да нарани другиго. В крайна сметка, ако искаш да остане с теб, не се изкушавай да му разкриеш коя от целувките в менюто му ти харесва повече.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 07, 2007, 13:09:31 »

Скорпион (Вампирът)blush
Внимавай със силата на този знак. На моменти Скорпионът страда от засилено самолюбие и чувство за притежание. Целувките му са пламенни и страстни. Поведението му е амбициозно и доминиращо. Силата му е в разнообразието. Целувките му са от романтично спокойни до експлозивно еротични. Устата, шията, тила... за всяко място от тялото намира подходяща ласка. Но се пази да не ти остави белези. На Скорпиона му харесва да маркира територията си. Преди всичко обаче Скорпион е зодиакален знак, който провокира силно сексуално желание. И знае това. Така че, ако ти е партньор, спомни си за това предупреждение и се подготви за сражение. Скорпионът обожава битките.

Стрелец (Бързият):
Авантюрист, творец и страстен. Какво още може да се желае? Стрелецът е отворен за всяко предложение, което му се направи. Дори и на неприличното. Любимите му целувки са кратките и спонтанните. Понеже съсредоточаването не е най-ценното му качество, дългите целувки го дезориентират. Но устата не е любимото му място. Като изявени неконформисти, винаги протестират срещу традициите. Не бива да ги гледат. Не трябва да ги наблюдават. Ако това се случи, се чувстват неудобно. Затова, за да вкусиш истинските целувки на един Стрелец, най-добре ще е да бъде на усамотено място. В интимна обстановка ще се опознаете и ще изпитате пълното удоволствие.

Козирог (Покорителят):
Козирогът може да накара да се влюбят в него. Обожава да покорява и в повечето случаи го постига. Но не чрез целувките си. Хладният му разум не му позволява да се превърне в култ за партньора си само на основание на целуването. Единствено при установена стабилна връзка Козирогът се отпуска и целувките му остават на втори план. В случай че връзката ви с него е само мимолетна, той ще се постарае да ви демонстрира страстта си. Началното въздействие е увличащо, обаче краткотрайно. Ако това те задоволява и искаш твоят Козирог да се представя винаги както първия път, постарай се постоянно да го изненадваш с нещо ново, рутината му действа обезкуражаващо. От опит ще разбереш, че силните преживявания го възбуждат, а само тогава целувката на Козирога ще ти достави удоволствие.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 07, 2007, 13:10:43 »

Водолей (Неверникът)blush
Целува добре, влага творчество и страст... Тогава, какво не е наред? Водолеят обича да прелита от цвят на цвят. И не се притеснява да си го признае. Счита, че да се опита от всичко по малко, му е от полза. Дори има смелостта да твърди, че го прави за доброто на любовниците си, за да осъзнаят "основателната" целувка. За Водолея леките целувки по устните са чиста проба засвидетелстване на приятелство. Затова не рядко можем да го видим да целува някой представител на своя пол, без това да се тълкува като проява на хомосексуалност. Фактът, че не отдава почти никакво внимание на обикновените целувки, означава, че не му действат нито възбуждащо, нито провокиращо. Необходим му е друг терен, други части на тялото, които да го заинтригуват повече. А дали са сметкаджии? Да, способни са да си гледат часовника дори докато целуват. Времето за тях е злато и затова не отдават на целувката подобаващата й важност. Така че, ако настояваш да го задържиш до себе си, или и ти си Водолей, или си много смел човек.

Риби (Разглезеният)blush
Неуверен. Не се разкрива напълно. Такъв е представителят на Риби не само в живота, но и когато целува. Ако искаш наистина да ти се отдаде, трябва ясно да му покажеш как да го постигне. Той ще бъде този, който ще се приспособи към твоя начин на целуване. По принцип, не му се нрави да се натрапва, така че и в интимен план няма да го стори. След като веднъж вече се устреми, се разтапя от сладост и романтичност. Дълги и дълбоки целувки, понякога дори прекалено любвеобилни и разглезващи. Когато желае някого, иска да го целува и да бъде целуван непрекъснато. За вдъхновение му служат класическите примери от сантиментално-романтичното кино, на чиито герои ревностно подражават. За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено. Което, естествено, в крайна сметка изморява. Затова, ако партньорът ти е зодия Риби, спазвай дистанцията или няма да можеш да се отървеш от прегръдките му.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 07, 2007, 13:43:12 »

Лъвче + Овенче = пожарчеее  sarcastic
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 07, 2007, 13:45:55 »

Ние пък сме 2 риби!!! lol
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: февруари 07, 2007, 16:24:17 »

рак+ стрелец
най-дългата + най-бързата целувка air_kiss=я да видим сега как ще стане номера diablo
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #25 -: февруари 07, 2007, 16:59:50 »

Скорпион (Вампирът)blush
Аз бих добавил само едно  diablo     
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 07, 2007, 18:17:51 »

Ей Oizo_Zoizo  я кажи от къде ги вадиш тия картинки???? Защо ги няма при останалите???
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 07, 2007, 21:17:03 »

Цитат
Стрелец (Бързият):
Авантюрист, творец и страстен. Какво още може да се желае? Стрелецът е отворен за всяко предложение, което му се направи. Дори и на неприличното. Любимите му целувки са кратките и спонтанните. Понеже съсредоточаването не е най-ценното му качество, дългите целувки го дезориентират. Но устата не е любимото му място. Като изявени неконформисти, винаги протестират срещу традициите. Не бива да ги гледат. Не трябва да ги наблюдават. Ако това се случи, се чувстват неудобно. Затова, за да вкусиш истинските целувки на един Стрелец, най-добре ще е да бъде на усамотено място. В интимна обстановка ще се опознаете и ще изпитате пълното удоволствие.
Леле ама това е абсолютно вярно.Ние и двамата сме стрелчета и голям срам пада  yahoo
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #28 -: февруари 07, 2007, 21:39:30 »

Овен (Дръзкият)blush
Ако на представителите на Овена нещо им е в повече, то това е енергията им и когато целуват, тази сила се усеща. Приближат ли устните на другия, дори не молят за разрешение. Просто го правят, макар и да рискуват да бъдат отблъснати. Но това ни най-малко не ги интересува, защото са много дръзки и настъпателни. Предразсъдъците ги блокират. Огнен зодиакален знак, пламенни любовници, с изгарящи целувки. Целта им е явна още от момента на първата целувка. Царе са да изберат най-удобното място и момент за интимен жест. От устните бързо слизат към шията и продължават със страстните си бързи целувки по цялото тяло на партньора. Въпреки това, макар и да обсипват с целувки любовниците си, те са твърде непретенциозни към начина, по който ще им се отговори. Дават всичко от себе си, без да очакват прекалено. Ако си срамежлив/а, Овенът не е перфектният ти партньор, поне що се отнася до целуването. Целувките им не са тези на мечтания принц или на омагьосаната принцеса. Но несъмнено са най-големите целувчии на зодиака, с изгарящи от страст устни.
И двамата сме Овен  blush blush heart star
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 11, 2007, 21:58:35 »

Ние сме Овен и Рак и наистина обожаваме да се целувамеее blush
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 10, 2007, 14:37:56 »

аз Козирог, той Телец
доста съм 4ела 4е идеалния партньор за Козирога е Телец или Козирог
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 10, 2007, 14:58:40 »

а ние и двамата се ДЕВИ, но сме коренно различни характери !!! smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 12, 2007, 02:31:38 »

Ох, този хороскоп ми върна малко вярата в себе си.  tazran  Онзи другия беше адски депресиращ resent
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 12, 2007, 22:15:49 »

Риби (Разглезеният)
Неуверен. Не се разкрива напълно. Такъв е представителят на Риби не само в живота, но и когато целува. Ако искаш наистина да ти се отдаде, трябва ясно да му покажеш как да го постигне. Той ще бъде този, който ще се приспособи към твоя начин на целуване. По принцип, не му се нрави да се натрапва, така че и в интимен план няма да го стори. След като веднъж вече се устреми, се разтапя от сладост и романтичност. Дълги и дълбоки целувки, понякога дори прекалено любвеобилни и разглезващи. Когато желае някого, иска да го целува и да бъде целуван непрекъснато. За вдъхновение му служат класическите примери от сантиментално-романтичното кино, на чиито герои ревностно подражават. За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено. Което, естествено, в крайна сметка изморява. Затова, ако партньорът ти е зодия Риби, спазвай дистанцията или няма да можеш да се отървеш от прегръдките му.

мога да кажа,че донякъде е  така и с мен-защото съм РИБИ
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 12, 2007, 22:16:59 »

ние сме комбинацията от РИБИ и ТЕЛЕЦ
аз си плувам винаги срещу течението,а той действа с рогата напред laugh
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 13, 2007, 16:13:42 »

Ние с милото сме 2 Риби (Разглезеният):
Неуверен. Не се разкрива напълно. Такъв е представителят на Риби не само в живота, но и когато целува. Ако искаш наистина да ти се отдаде, трябва ясно да му покажеш как да го постигне. Той ще бъде този, който ще се приспособи към твоя начин на целуване. По принцип, не му се нрави да се натрапва, така че и в интимен план няма да го стори. След като веднъж вече се устреми, се разтапя от сладост и романтичност. Дълги и дълбоки целувки, понякога дори прекалено любвеобилни и разглезващи. Когато желае някого, иска да го целува и да бъде целуван непрекъснато. За вдъхновение му служат класическите примери от сантиментално-романтичното кино, на чиито герои ревностно подражават. За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено. Което, естествено, в крайна сметка изморява. Затова, ако партньорът ти е зодия Риби, спазвай дистанцията или няма да можеш да се отървеш от прегръдките му.

А бъдещото ни бебче май ще е Везни (Шефът)
Любовниците на Везни винаги му поставят отлична оценка. Тъй като взима много присърце партньорите си, ги целува така, както те желаят. Везни се характеризира с това, че иска да угоди на цял свят, което се отнася и за интимния живот в двойката. Целува по поръчка. Пригажда се към всеки човек. В действителност разполага с каталог от целувки: филмови, мимолетни, точни, дълбоки, сладки, необуздани... Внимавайте да не се самозабравите в прегръдките му. Везни е такъв ласкател, че може да те целува само от желание да не се почувстваш пренебрегнат. Или пък да спре да те целу- ва, ако това може да нарани другиго. В крайна сметка, ако искаш да остане с теб, не се изкушавай да му разкриеш коя от целувките в менюто му ти харесва повече.

Май ще ни е много забавно с малък шеф в къщи!!! laugh

Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #36 -: юни 03, 2007, 16:52:37 »

Хехе,нещо забавно и от мен  Wink Но го пускам на 2 части,че е мн голямо.

СТИХОТВОРЕН  ХОРОСКОП
  
ОВЕН
  
Няма по-безстрашни от Овните!
- казват те и пъчат си гърдите.
Че са смели – никой не отрича
- качество, което се обича!
Някои са с усет, много знаят,
Други - с “такт” по “нервите играят”.
Лудо хвърлят се навред с рогата,
даже с риск да си строшат главата.
Те са храбри, славни в борбата
- знаят да си защитят правата.
Артистични са, добре говорят.
Властни са – не искат да се молят.
Не червено честичко пресичат,
правилата никак не обичат.
Искат ли, света ще преобърнат
20-и век във 30-и ще превърнат.
Характерно е, че са ревниви,
горди, но добри, трудолюбиви.
Не умеят никак да изчакват,
но загубят ли – не се оплакват.
Двата пола, знайте са инати
- по това ще бъдат разпознати.
От Везните те да се предпазват,
че ги дебнат, гонят и наказват.
  
  
ТЕЛЕЦ
  
Туй животно, знайте, е опасно!
За живота всичко му е ясно.
То е избухливо, твърдоглаво,
иска винаги да има право.
Може да работи със години,
за да има даже за роднини...
Все размества и реформи прави,
та долапи нови да постави.
Със лукавия си нрав привлича
и след големците много тича...
То самичко прави си реклама,
друг го хвали само с цел измама.
Някои са мили и добрички,
пият, пеят, ходят по женички.
Да си хапват хубаво обичат
и компанийките ги привличат.
Не дай Боже да ги затъмните
- ще ви станат доста черни дните:
все ще лъжат, ще ви злепоставят
и добро за вас не ще оставят!
Черна котка им е Водолеят
и пред него няма да успеят!
Скорпионът много ги обича,
но Телецът след Близнака тича!
  
  
БЛИЗНАЦИ
  
Дайте книги за Близнака славен!
Вечно той в науки е “удавен”...
Любопитен – всичко да узнае
- в тази слабост граници не знае!
Той е комбинаторът опасен,
всеки ход пределно му е ясен.
Знайте, той е кавалер отличен,
много умен, ловък и практичен.
С него никой няма да скучае
и неща различни ще узнае.
Всички са големи дипломати,
те блестят в диспути и в ...преврати!
Много “тънко” ще ви изиграят
и което искат, ще узнаят.
Може днес за тях да сте царици,
утре ще сте просто магарици.
Тез мъже са трудно уязвими
и на практика – неуловими.
А жените – все ще обещават,
но едва ли ще го изпълняват.
Те родени са нетърпеливи –
тъй ще бъдат, докато са живи.
От Телеца много да се пазят!
А Стрелците – в мат ще ги поставят!
  
  
РАК
  
Раците се мислят за юнаци,
хитреци са, хич не са глупаци!
Уж стеснителни, добри, тактични,
всъщност – пресметливи са, практични.
Някога със вас ще бъдат “мазни”,
друг път – всичко много ще ги дразни,
днес ще са засмени, приказливи,
утре – мнителни и горделиви...
Имате ли къщи, коли, вили –
най-добре е да сте ги укрили,
че “добрите” Раци най-обичат
чуждите имоти да завличат.
Ако могат, даже и държава
ще заграбят те “за чест и слава”...
Женят се понякога сто пъти,
за да пипнат тлъстички имоти.
В брака – чрез лъжите ще успеят.
Винаги на чужди гръб живеят.
Без скандали трудничко минават –
туй  е мярка – нищо да не дават...
Раците не са добри съпрузи –
мъж, жена – рога ще ви нахлузи.
Козирогът лесно с тях се справя
и на място бързо ги поставя.
  
ЛЪВ
  
Лъвовете са добре познати
и навред в света докрай признати!
Те са благородни и учтиви,
предани, добри и услужливи.
В службата те винаги успяват,
мъдро, справедливо управляват.
Ала в къщи рядко се прибират
/все компанийки си някъде намират/.
Могат тъй да карат със години,
влюбват се във смъртни и в “богини”.
Щедри са и всичко ще ви дават,
никога не ще ви изоставят,
но жените всичко ще ви вземат
и хомот дори ще ви наденат.
Искат власт, богатство, чест и слава,
ала всеки Лъв не винаги успява
или той, когато вече има –
някой Лъв, по-силен, му го взима.
Лъвовете гледат нависоко,
но затъват някога дълбоко.
И дори “удавен” -  не признава –
гордостта си много уважава!
С Водолея да не си играят,
че нещастието ще познаят!
  
ДЕВА
  
Девите са умни, разсъдливи,
ту сърдити, ту добри, вежливи.
Във живота хитро се нареждат,
даже и роднините подреждат.
Ще направят всекиму услуга,
но в замяна...ще поискат друга!
Мъж ли е – той все анализира,
“цаката” на всичко ще намира.
Винаги ще прави точни сметки –
за бензин, за дрехи, за подметки.
Пипне ли в ръцете власт голяма –
друг не ще я вземе – начин няма!...
Ако е жена, е услужлива,
принципна и доста паметлива.
Като Пенелопа уж ще чака...
Дева си е, но изневерява
и съпруга ловко изиграва.
Лъже, маже....и целта постига,
но духовното не й достига!
Близък ли си  - теб ще те зачитат,
чужд ли си – теб ще те изритат!
Рибите им знаят номерата –
Винаги засичат им белята.
 

Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #37 -: юни 03, 2007, 16:54:02 »

Част 2  Wink


ВЕЗНИ
 
Тези винаги се колебаят –
кажат “да” – и почват да се каят.
Тук се раждат много дипломати,
но не липсват калпави, зъбати.
Някои обичат да се кичат,
само нови дрехи да обличат.
Ако могат – триста гардероба
те ще занесат дори и в гроба!
Винаги са живи и кокетни,
по природа - умни и коректни.
Работа домашна не обичат,
но по вечеринки често тичат.
“Златната среда” им е любима –
пролет, лете, есен, в късна зима...
Те са със амбиции големи,
дните им са приказни поеми!
Само ако искат, имат воля...,
но уреждат всичко с едно “моля”.
По рождение са справедливи,
те са честни, мили , услужливи.
Обичливи са и все засмяни.
Общо взето са добри, разбрани.
Да се пазят много от Овните –
само те ще им отровят дните!
 
СКОРПИОН
 
Господ сам от него да се пази!
/ Все ще се опитва да те “сгази”/
Вечно ще спори , ще се бунтува,
срещу всичко той ще негодува.
Тук се раждат много генерали –
някои по-страшни и от хали!
Те са си ревниви и опасни,
изобилни с планове ужасни.
Те понякога изневеряват,
но на други “правото” не дават...
Иначе са умни и добрички,
щедро харчат своите парички.
В нужда ли сте – ще ви подпомагат.
Бедни ли сте - няма да избягат.
За рождени дни ще ви почитат,
даже и за близките ще питат.
Мъж ли е – за правда ще се бори
и каквото може, той ще стори.
Все инати доста прозорливи
са жените, но са променливи...
Ако си коректен с тях – успял си,
иначе – отдавна знай, умрял си!...
Да не се захващат с Телците,
че ще си разсипят младините!
 
СТРЕЛЕЦ
 
Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух – свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените – хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята –
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте – ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...
 
КОЗИРОГ
 
Този знак е силен и стабилен –
вечно от идеи окрилен!
Всички учени са, май, събрани тука,
за да “мъчат” някоя наука...
Те са уникално търпеливи,
точни са, практични, пестеливи.
Само “чистата игра “ признават,
истината много уважават!
Някои от този знак нехаят
и не искат нищичко да знаят,
пият и по баровете скитат,
докато накрая ги изритат...
Ходят със жени , но предпазливо.
Даже “лудо” те да ви обичат
от проклета гордост – ще отричат!
Тук жените имат силна воля –
изпълняват всяка мъжка роля.
Никому длъжници не остават.
От комплекси – шанса пропиляват...
Щастието късно ги спохожда –
чак когато внучето прохожда.
Раците обират им парите –
яки ли сте – все ще издържите!
 
ВОДОЛЕЙ
 
Тази зодия е славна и опасна –
всяка друга й е много ясна!
Гледат с присмех на света сеира,
режат с думи, сякаш със секира.
Надалече в бъдещото виждат!
Доста хора много им завиждат!
На приятелите те са верни
и спасяват ги от грижи черни.
Те са сякаш бюро за услуги,
ала не за себе си – за други...
Справят се с най-трудните проблеми,
в помощ са на малки и големи.
Всичко от сърце ви подаряват,
а за тях стотинка не оставят.
Много гении са тук събрани,
но за жалост – трудничко разбрани.
Най-големите реформи правят –
светлина на хората даряват!
В личния живот не са щастливи,
но добри са, честни, работливи.
Свободата е на първо място
и това добре да ви е ясно!
С Лъвовете лесно се спогаждат,
ако номера не им погаждат!
 
 
РИБИ
 
Рибите са мили и добрички,
хрисими и божии душички.
На големи жертви са готови,
но на тях живота всеки трови...
Че мъжете са добри – така е,
но жените – кой да ги изтрае?
Някои са пойни птички,
други все опяват за парички,
вечно от живота се оплакват
и безброй съвети ни натрапват.
Искат всичко те да ръководят
и мъжете ”за носа” да водят.
Някои са честни и морални –
но се срещат долни, зли, нахални.
Двата пола чашката обичат,
във винцето славно се увличат.
Рибите – мъже се водят лесно,
но не ги оставяйте на тясно...
Рибите – жени са най-добрите,
ако им “по гайдата вървите”.
Скромни са, по принцип – справедливи,
те не са надути, горделиви.
Девите – късмет не им донасят,
но имота честичко отнасят!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 03, 2007, 17:08:27 »

Diavolinkata много е забавно...досега се смях с глас.... laugh laugh :laugh:много е сладко... yahoo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #39 -: юни 03, 2007, 17:13:38 »

Diavolinkata много е забавно...досега се смях с глас.... laugh laugh :laugh:много е сладко... yahoo
Ххехе,мерси DANCE!И между другото има верни неща  Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 03, 2007, 17:28:08 »

абсолютно съм съгласна good tease yahoo laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 03, 2007, 19:51:52 »

Diavolinkata откъде го изрови този весел хороскоп? Много е готин!  laugh Хем остроумен и смешен, хем доста верен. Аплодисменти за доброто попадение!  Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 04, 2007, 09:27:51 »

ДЕВА - ха ха ха много смешно ние и двамата сме деви:)))))
 
Девите са умни, разсъдливи,
ту сърдити, ту добри, вежливи.
Във живота хитро се нареждат,
даже и роднините подреждат.
Ще направят всекиму услуга,
но в замяна...ще поискат друга!
Мъж ли е – той все анализира,
“цаката” на всичко ще намира. вярно  е
Винаги ще прави точни сметки –
за бензин, за дрехи, за подметки.
Пипне ли в ръцете власт голяма –
друг не ще я вземе – начин няма!...
Ако е жена, е услужлива,
принципна и доста паметлива. оооо ммного помня
Като Пенелопа уж ще чака...
Дева си е, но изневерява е това не е вярно  Oh my ...
и съпруга ловко изиграва.
Лъже, маже....и целта постига, оооооооо  laugh
но духовното не й достига!
Близък ли си  - теб ще те зачитат,
чужд ли си – теб ще те изритат!
Рибите им знаят номерата – къде са рибите които ни знаят номерата хи хи хи
Винаги засичат им белята.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 04, 2007, 10:36:06 »

ОВЕН
  
Няма по-безстрашни от Овните!
- казват те и пъчат си гърдите.
Че са смели – никой не отрича
- качество, което се обича!
Някои са с усет, много знаят,
Други - с “такт” по “нервите играят”.
Лудо хвърлят се навред с рогата,
даже с риск да си строшат главата.
Те са храбри, славни в борбата
- знаят да си защитят правата.
Артистични са, добре говорят.
Властни са – не искат да се молят.
Не червено честичко пресичат,
правилата никак не обичат.
Искат ли, света ще преобърнат
20-и век във 30-и ще превърнат.
Характерно е, че са ревниви,
горди, но добри, трудолюбиви.
Не умеят никак да изчакват,
но загубят ли – не се оплакват.
Двата пола, знайте са инати
- по това ще бъдат разпознати.  tease tease tease
От Везните те да се предпазват,
че ги дебнат, гонят и наказват.


Много правилни неща има тук, поне за мен  blush blum

ВЕЗНИ
 
Тези винаги се колебаят –
кажат “да” – и почват да се каят.
......................................
Да се пазят много от Овните –
само те ще им отровят дните!



Много интересно  Girl_sing
Аз съм Овен, а милото  Везни и за нас пише да се пазим един от друг  laugh а ние какво направихме  twohearts offer wedding
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #44 -: юни 04, 2007, 12:22:05 »

РАК
 
Раците се мислят за юнаци,
хитреци са, хич не са глупаци!
Уж стеснителни, добри, тактични,
всъщност – пресметливи са, практични.
Някога със вас ще бъдат “мазни”,
друг път – всичко много ще ги дразни,
днес ще са засмени, приказливи,
утре – мнителни и горделиви...
Имате ли къщи, коли, вили –
най-добре е да сте ги укрили,
че “добрите” Раци най-обичат
чуждите имоти да завличат.
Ако могат, даже и държава
ще заграбят те “за чест и слава”...
Женят се понякога сто пъти,
за да пипнат тлъстички имоти.
В брака – чрез лъжите ще успеят.
Винаги на чужди гръб живеят.
Без скандали трудничко минават –
туй  е мярка – нищо да не дават...
Раците не са добри съпрузи –
мъж, жена – рога ще ви нахлузи.
Козирогът лесно с тях се справя
и на място бързо ги поставя.
Истина е че само рима има,останалото не е вярно,не защото не ми харесва,аз си признавам грешките, но това е доста грубо,пък нищо хубаво не са казали за нас.....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 04, 2007, 19:39:56 »

РИБИ
 
Рибите са мили и добрички,
хрисими и божии душички.
На големи жертви са готови,
но на тях живота всеки трови...
Че мъжете са добри – така е,
но жените – кой да ги изтрае?
Някои са пойни птички,
други все опяват за парички,
вечно от живота се оплакват
и безброй съвети ни натрапват.
Искат всичко те да ръководят
и мъжете ”за носа” да водят.
Някои са честни и морални –
но се срещат долни, зли, нахални.
Двата пола чашката обичат,
във винцето славно се увличат.
Рибите – мъже се водят лесно,
но не ги оставяйте на тясно...
Рибите – жени са най-добрите,
ако им “по гайдата вървите”.
Скромни са, по принцип – справедливи,
те не са надути, горделиви.
Девите – късмет не им донасят,
но имота честичко отнасят!


Моята майка е Дева!!! И свекито също!!! laugh
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 04, 2007, 23:12:48 »

ВОДОЛЕЙ
 
Тази зодия е славна и опасна –
всяка друга й е много ясна!
Гледат с присмех на света сеира,
режат с думи, сякаш със секира.
Надалече в бъдещото виждат!
Доста хора много им завиждат!
На приятелите те са верни
и спасяват ги от грижи черни.
Те са сякаш бюро за услуги,
ала не за себе си – за други...
Справят се с най-трудните проблеми,
в помощ са на малки и големи.
Всичко от сърце ви подаряват,
а за тях стотинка не оставят.
Много гении са тук събрани,
но за жалост – трудничко разбрани.
Най-големите реформи правят –
светлина на хората даряват!
В личния живот не са щастливи,
но добри са, честни, работливи.
Свободата е на първо място
и това добре да ви е ясно!
С Лъвовете лесно се спогаждат, -ТОВА НЕ Е ВЯРНО
ако номера не им погаждат!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 04, 2007, 23:15:45 »

СТРЕЛЕЦ
 
Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух – свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените – хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята –
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте – ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има


Вярно!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #48 -: юни 05, 2007, 08:44:39 »

За стрелците е вярно да...
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #49 -: юни 05, 2007, 14:18:22 »

Я виж ти какъв фурор е предизвикал този хороскоп!Много се радвам!Тогава и аз да се разпиша.
КОЗИРОГ
 
Този знак е силен и стабилен –
вечно от идеи окрилен!
Всички учени са, май, събрани тука,
за да “мъчат” някоя наука... –  laugh
Те са уникално търпеливи,
точни са, практични, пестеливи.
Само “чистата игра “ признават,
истината много уважават!
Някои от този знак нехаят
и не искат нищичко да знаят,
пият и по баровете скитат,
докато накрая ги изритат...
Ходят със жени , но предпазливо.
Даже “лудо” те да ви обичат
от проклета гордост – ще отричат! –Зависи от колко време обичам.На мъжете не показвам веднага,за да не се възгордеят Wink!
Тук жените имат силна воля –
изпълняват всяка мъжка роля.
Никому длъжници не остават.
От комплекси – шанса пропиляват...-Това не е вярно,поне за мен.
Щастието късно ги спохожда –
чак когато внучето прохожда.
Раците обират им парите –
яки ли сте – все ще издържите! –И това не е вярно(за парите) но ни губят времето diablo.Бившата ми best friend е рак и доста време ми отне,докато видя,че не трябва да се занимавам с нея,а просто да й разкажа играта заради гадостите,които прави diablo!

Всичко друго е вярно,а това с науката го отбелязах,защото ми е много любимо  good!!!
 
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 05, 2007, 14:30:26 »

ВЕЗНИ
 
Тези винаги се колебаят –
кажат “да” – и почват да се каят.  така си е
Тук се раждат много дипломати,
но не липсват калпави, зъбати.
Някои обичат да се кичат,
само нови дрехи да обличат.
Ако могат – триста гардероба
те ще занесат дори и в гроба!  Makeup MANICURE butterfly
Винаги са живи и кокетни,
по природа - умни и коректни.  Reading
Работа домашна не обичат,   randma
но по вечеринки често тичат.  Party time
“Златната среда” им е любима –
пролет, лете, есен, в късна зима...
Те са със амбиции големи,
дните им са приказни поеми!
Само ако искат, имат воля...,
но уреждат всичко с едно “моля”.
По рождение са справедливи,
те са честни, мили , услужливи.  good
Обичливи са и все засмяни.
Общо взето са добри, разбрани.  Friend kiss Sunshine Flower
Да се пазят много от Овните –
само те ще им отровят дните!

верен е и моя
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 07, 2007, 22:33:06 »

Шопски зодиак
Козирог
Оно козите ги изтребваме целогодишно и целокупно, та тая зодия й викаме "направи си сам". Рога има - кози нема. Рога имат и некой, дека одат у командировка.

Водолей
Кръчмарска зодия. Останала е от винолей.

Риба
Тая зодия веке й викаме мерлуза.

Овен
Отредена зодия за водач. Он геле се мисли за таков, ама си е чист овен.

Телец
Животинска зодия. Служи за обръщение - "теле". У по-деликатни случаи се използва "вол".

Близнаци
Родените у тая зодия сека работа я вършат по два пъти, ама файда пак нема. Коги са трима, не окат им близнаци, а тримата глупаци.

Рак
И тия са голема зодия. Коги сите одат напред, они одат назад.

Лъв
Голем дзвер у дома, дека не мое да се трае. У чуждоземско му викат: "Ай лъв ю".

Дева
Е те тая требе много да я тражим, оти зодията е кът.

Везни
Търговска зодия. Мери ти ъкъло, па ти крои капа. Че я разбереш, коги ти даде сметката.

Скорпион
Любопитна зодия - апе!

Стрелец
Предимно авджийска зодия. Коги се случи мъж - цели се у секаков дивеч. Коги се случи авджийка - сума ти ергени й висят на коляно, а она веке стреля следующия с очи.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 08, 2007, 12:55:40 »

Шопски зодиак
Овен
Отредена зодия за водач. Он геле се мисли за таков, ама си е чист овен.
laugh laugh laugh
Аз съм овенче и все искам аз да съм най-отгоре и моята дума да се слуша  blush tease
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #53 -: юни 11, 2007, 12:29:59 »

Козирог
Оно козите ги изтребваме целогодишно и целокупно, та тая зодия й викаме "направи си сам". Рога има - кози нема. Рога имат и некой, дека одат у командировка.
Телец
Животинска зодия. Служи за обръщение - "теле". У по-деликатни случаи се използва "вол".
Дева
Е те тая требе много да я тражим, оти зодията е кът.
Скорпион
Любопитна зодия - апе!

Тези са ми любими,особено скорпиона  ROFL sarcastic
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 28, 2007, 08:52:23 »

Ние сме Риба и Овен smile
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 01, 2007, 15:21:19 »

Аз съм Везни, а той е Стрелец.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 08, 2007, 16:17:39 »

а пък ние сме близнаци и лъв - голямо целуване пада момичета да знаете  laugh laugh laugh


Лъв
Голем дзвер у дома, дека не мое да се трае. У чуждоземско му викат: "Ай лъв ю".
 laugh laugh верно е голем дзвер, ама си е моя дзвер!!!
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 10, 2007, 22:08:40 »

Телец
Животинска зодия. Служи за обръщение - "теле". У по-деликатни случаи се използва "вол".
 laugh funnytooth

Везни
Търговска зодия. Мери ти ъкъло, па ти крои капа. Че я разбереш, коги ти даде сметката.

Аз съм везни, а той - вол, т.е. телец   tease

Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #58 -: септември 12, 2007, 13:56:57 »

Да ви кажа- за козирога много верни неща има. Аз съм козирог, само не видях да е изтъкнат инатът ни-пословичееееен просто.  blush
А иначе- от първа среща познавам мъжа-рак, вие вярвате ли, че още втората ни реплика заформя скандал..с тези хора просто все едно говорим на чужди езици  Oh my ...
Моето мило също е козирог... много рога, много инат...и, както е казал поетът: "Борбата е безмилостно жестока..." laugh И най-лошото- понякога няма как да му се цупя за даден недостатък, защото при мен той също се проявява...  blush Голям ужас... laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 12, 2007, 17:43:55 »

и аз съм козел а милото е водолей и много верни неща видях и з амен и з анего само не съм съгласна че водолеите изневеряват милото никога не ми е и е много приинципен в това.от опит мога да кажа че водолей наранява или изневерява или напуска чак след като е бил нахранен със същото good
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 13, 2007, 22:50:30 »

рутината му действа обезкуражаващо.

За другите неща незнам, но това е наистина така, рутината ме убива. А моя мъж е лъв и наистина те поглъща, и винаги иска да го поготворят, да го хвалят, но не престорено, не минава при него, да е център на вниманието, било за работа, за познати , за всичко....
За ината на козирога не съм сигурна, отдавна разбрах, че ината всъщност е отрицателно качество, предпочитам амбициозна, отколкото инат  Swiming
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 01, 2007, 21:15:10 »

Ами ние сме 2 риби, а малкото ни човече е везнички! girl_in_love
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 01, 2007, 22:14:05 »

При нас ще се получи много интерсно tease Аз съм родена Март-риби
Мъжа ми е роден Май-телец а бебчето ни живот и здраве ще се роди Април-Овен .Така ще се наредим аз-Март........бебо-Април...........мъжа ми-Май blum blum blum
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #63 -: декември 12, 2007, 13:52:22 »

РИБИ
20 февруари - 20 март
КАК ДА РАЗПОЗНАЕМ РИБИТЕ
Нани, нани, мила, в скута на Алиса.
Докато трапезата подготвят, време има да поспим.
Свърши ли почерпката обаче, всички ний на бала ще
вървим -
Червената и Бялата кралица и Алиса.
Напълнете чаши със сироп и мастило и всичко, що с наслада би се пило.
Много рядко достолепният банков директор, разполо¬жил се зад масивното бюро, е представител на Риби. Късметът ви ще проработи, ако посетите нощно заведе¬ние с вариететна програма, ако се разходите до някоя тиха манастирска обител или се потопите в тишината на из¬ложбена зала. Рибите се чувстват уютно и зад театрални¬те кулиси, на многолюдно събрание на Писателския съюз или с развят перчем край платната на някоя яхта.
Богат ще бъде уловът ви на Риби както в една творческа и артистична среда, потънала в тайнствена езотерична тишина, така и на бляскав и шумен коктейл или светско парти. Нежното шумолене на коприна и облакът от екзотични аромати са характерни спътници на блестящи екземпляри от двата пола.
Поданиците на Нептун не са особено амбициозни. Не биха се хванали на въдицата нито на хипотетичното висо¬ко положение и власт в обществото, нито на материално¬то благосъстояние. Не че Рибите ненавиждат паричните знаци. Не! Те обаче съзнават колко преходен е всеки ма¬териален успех. Затова ако все пак им се намират пари, то е само когато са ги получили в наследство или чрез спътник в живота с дебел портфейл.
Типичният представител на нептуновата зодия е верен на девиза: „Аз не желая да бъда милионер. Аз желая да жи¬вея като милионер." За истинските представители на зодия¬та Риби алчността или загрижеността за утрешния ден са нещо непознато. Много им е трудно и да преодоляват как¬вото и да било съпротивление. Какво по-приятно, казват си те, от блаженството да се оставиш на течението и да очак¬ваш къде ще те отведе... Но колкото и странно да изглежда на пръв поглед, тъкмо пътуването нагоре, срещу течението, е единственият начин за Рибите да сполучат в живота, да се озоват в рая на щастието и блажения покой. Лекото пости¬гане на целта за тях обикновено е онази стръв, която прикри¬ва опасната кукичка на безцелно пропиления живот.
Представителите на зодията Риби са с благ характер. Те са пренебрегващи забраните и ограниченията чаровни¬ци, заети със самовглъбено съзерцание и непрестанни опи¬ти да налучкат пътя в живота. Равнодушни са към разни обиди и обвинения, особено пък ако не са адресирани пря¬ко към тях. Може да им говорите колкото си щете за упадъ¬ка в обществото, за некадърността на правителството, за екологичното замърсяване, което ще ни унищожи, че чове¬чеството е на път да се затрие с безумните си действия. Представителите на зодия Риби ще отминат всичко това със снизходителна усмивка, сякаш искат да ви кажат: „Е, и какво от това?" Малко по-иначе стоят нещата, ако ядосате някоя Риба. Тогава тя може да бъде жлъчна, с рязък и остър език. Потоците от гневните й словесни филипики могат застрашително да ви залеят. Не трябва да изкарвате Риби¬те от кожата им, запомнете този полезен съвет. Е, гневът им лесно се уталожва. Подобно на водата в океана, която минути след бурята отново очарова с гладката си повърхност, гневният изблик на Рибите е краткотраен.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #64 -: декември 12, 2007, 13:54:32 »

Външността на Рибите е привлекателна. При среща с тях погледът ви първо любопитно се плъзга към краката. Те са или малки, изящни, сякаш изваяни, или големи, с широки стъпала. Ръцете на рибите също са „на двата по¬люса". Дланите им или са малки, нежни, като излезли из¬под длетото на древен скулптор, или едри, с изпъкнали кокалчета, като набързо оформени от къс глина. Косата им много често е гъста и обикновено е светла.Очите им -кръгли и леко изпъкнали - светят със странен тайнствен блясък. Под гъстите клепки понякога поглеждат към вас чудно красиви очи. Кожата им е нежна, мимиката - изра¬зителна, весели трапчинки украсяват миловидното лице. Представителите на зодията обикновено не са високи на ръст. Походката им е грациозна. Когато са на улицата или в стаята, Рибите сякаш не ходят, а плуват край вас. Ако пък близо до тях има някакво пространство, заето с вода, то ги привлича неудържимо. Привличат ги и течностите в чаша. Не могат да устоят на кафето, чая, газираната вода или водата с бучка лед през лятото. Колкото до по-огне¬ните течности, Рибите, подобно на Скорпиона и Рака, обикновено успяват да им устоят. Има, разбира се, и Риби, които оценяват алкохола като средство да удавят непри¬ятностите, да се отдадат на блажен унес или да намерят сигурност. Измамна представа, но за съжаление процентът алкохолици сред Рибите е по-висок, отколкото би ни се искало. Само, моля, не възприемайте като роби на огне¬ната течност всички Риби, които придружават чашката кафе с няколко безобидни глътки коняк.
Рибите познават грозните страни на живота, но предпочи¬тат да обитават приказния си подводен свят, където властват красотата и благородството. Предпочитат да гледат света през розови очила, да се наслаждават на абсурдните розови мира¬жи и да градят пясъчни кули. Изхвърлените от талвега на жи¬вота риби са склонни още по-пълно да се вживеят в своите химери, да удавят мъката от неуспеха още по-надълбоко в безплодните си илюзии. Вместо да изплуват от страшните води на безнадеждността, когато животът ги отритне, Рибите „обръщат корем" в зеленясалото блато и изпадат в странно
вцепенение. В този момент една решителна промяна, една енергична стъпка би могла да ги доведе до спасителния бряг. Разбира се, този нептунов капан не заплашва всички родени през март Риби, но мнозина попадат в него. Творците от зо¬дия Риби са много податливи на подобни периоди на вцепе¬нение. Лесно ще ги познаете. Писателят от зодия Риби месе¬ци наред броди из гори и поля, непрекъснато обяснява как трупа материал за следващия си шедьовър, а в същото време трупа единствено неплатени сметки... Художникът от зодия Риби, изоставен от щедрия си покровител, по цели дни се раз¬хожда из парка и все не може да подбере най-подходящия фон за поредното велико творение на четката си, докато съща¬та тази четка събира прах в някой ъгъл на ателието... Акть¬орът Риби вдъхновено обяснява месеци наред как ей сега ще намери най-вярната трактовка на образа на крал Лир, а меж¬дувременно се опитва да удави душевните си терзания в лит¬ри алкохол. Жената Риби с часове мечтае унесено за отлете¬лия щастлив вчерашен ден или за утрешния - по-заможен, по-радостен и още по-щастлив, докато вълните на красивото настояще се плискат все по-далече от нея...
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #65 -: декември 12, 2007, 13:58:02 »

Зодиакалният символ - две риби, които плуват в противоположни посоки - не означава, че човекът, подвластен на Нептун, е разкъсван от противоречиви, двойствени желания. Подобни двойствени стремления са присъщи на Близнаците. Двете риби тук символизират избора, който Рибите трябва да направят - да изплуват на повърхността или да се спуснат на дъното и никога да не осъществят целите, мечтите и начинанията си.
Рибите трябва да осъзнаят, че са призвани да служат на човечеството и да не посвещават живота си единствено на светски удоволствия. Ето, Айнщайн създаде цял нов пла¬ващ свят със своята теория на относителността. Други Риби служат на човечеството като мият чинии, поправят водо¬проводни тръби или ринат сняг. (Нали и това е свързано с вода и е полезно!). У всички представители на зодиакалния знак Риби е скрит някакъв потенциален талант. За съжале¬ние, очите им са разположени раздалечени едно от друго, поради което не могат да съзрат верния път. Затова Рибите са склонни да се усамотяват - или в недосегаемите за оста¬налите хора висоти на професионалната кариера, или в стимулантите и фалшивата възбуда. Много често ги обсебват изкуствено предизвикани емоции.
Независимо от вродената си стеснителност, Рибите са едни от най-добрите драматични актьори. Това обаче може да ста¬не само в случай, че се преборят с непоносимостта си към изнурителните безкрайни репетиции, към наизустяване на тек¬стове и към еднообразието на годините, през които трябва да натрупат опит. На сцената, под блясъка на прожекторите, те най-добре могат да изявят невероятните си интерпретаторски възможности, макар че по природа не обичат да се сърев¬новават. За чувствителните Риби попаденията на острите стре¬ли на критиците понякога имат въздействие на отровно ужилване. Ето кое би могло да лиши любителите на театъра от една нова Сара Бернар или Елизабет Тейлър. Паметта на Ри¬бите е пословична, макар че ако имат ранена Луна или ранен Меркурий, в определени моменти забравят дори собствения си адрес или телефонния си номер.
За Рибите светът е една голяма сцена. Замечтаните им очи запечатват всеки миг от мимолетното и неуловимо те¬атрално действие, наречено живот. Това е причината пове¬чето представители на зодията да посрещат спокойно връхлитащите ги житейски бури. Кошмарите, пророческите видения и прочие ужасии бележат дните и нощите им. Зато¬ва ви препоръчвам да тръгнете по суша или по вода, ако представител на Риби ви каже да не се качвате в самолет.
Астролозите често говорят за „стар дух". Те имат пред¬вид дух, който се е прераждал многократно и носи в себе си мъдростта на всяко от своите предишни съществува¬ния. Докато в Зодиака знакът Овен символизира раждане¬то, знакът Риби е символ на смъртта и вечността. В последния, дванадесети знак от Зодиака, откриваме черти на всички предшестващи го 11. В характера на Рибите про¬блясват качества, присъщи на останалите знаци. Добро¬тата, организаторските им способности и умението им да се съсредоточават върху детайлите те дължат на Девата. Оценките им са обективни и балансирани като тези на Везните, от тях са взели и влечението към удоволствия. Отзивчиви са, чепати и с особено чувство за хумор като Рака. Понякога им е присъща прямотата и щедростта на Стрелеца, друг път са общителни като Лъва, трети път - жадни за обществено признание и верни на дълга си като Козирога. Могат да бъдат мрачни като лунно дете или слънчеви и жизнерадостни като Лъва. В един момент са непоправими идеалисти като Овена, после изведнъж се оказва, че са умни като Близнаците, бързоречиви и пори-висти като тях. А могат да бъдат също като Телеца мудни и кротки. Едновременно им е присъща както нежната гра¬ция на Венера, така и острият ум на Меркурий. Към това можем да прибавим и прозорливостта на Скорпиона, но неговата безпощадност им е абсолютно чужда.
Рибите обичат да спорят като въздушните знаци, лю¬бовта към природата си дължат на земните знаци, а пла¬менния порив - на огнените знаци. Те са подвижен знак -не са нито постоянен, нито кардинален знак. Качеството, което никой не може да им отрече, е способността им да виждат по някакъв невероятен начин, сякаш отстрани, миналото, настоящето и бъдещето като едно цяло. Техни типични качества са мъдростта и състраданието, в осно¬вата на които са натрупаният благодарение на многоброй¬ни прераждания вековен човешки опит и познанията. Любовта си към музиката и изобразителното изкуство Ри¬бите дължат на влиянието на другите знаци.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #66 -: декември 12, 2007, 13:58:55 »

След всичко, което научихте до тук, вече няма да се учудвате, че вашите приятели Риби понякога ви изглеждат леко смахнати или отнесени. Много често се държат така, като че ли ще живеят вечно и сякаш го вярват.
Ако имате приятел или роднина, роден под знака на Риби, сте се убедили, че той може да се втурне да решава паричните ви или сърдечни проблеми, сякаш от това зави¬си собственият му живот. А това на свой ред може да дове¬де до сериозни проблеми със здравето му. Защото го изтощава емоционално. Пък и по принцип здравето на Рибите е доста крехко, безпомощни са като малки деца. Затова би трябвало да се пазят от психическо пренатоварване, да из¬бягват всякакви стимуланти или транквиланти. Често се събуждат изморени и трудно се разсънват. Най-вероятната причина за това е забавената обмяна на веществата в орга¬низма им. Сериозно застрашени са от грипове и пневмо¬нии, а смущенията в черния дроб и чревните функции при много от тях са следствие от небрежност по отношение на храненето. Рибите са склонни към болестни изменения в тазобедрените стави, стъпалата и ръцете. Глезените и пръстите на родените през март са слаби, често имат про¬блеми с белите дробове. Колкото до краката, при Рибите няма средно положение - или имат изключително здрави и красиви крака, с които се гордеят, или страдат от смъкване на свода на ходилото и от лесно разраняване.
Рибите ту изпитват разни маниакални страхове от котки, мишки, подлези, надлези, асансьори, височини, многолюд¬ни сборища, ту пък изведнъж могат да кажат, че от нищо не ги е страх. Може би причината за това безстрашие са дреме¬щите у тях съпротивителни сили. Ако приемат предизвика¬телството на Нептун и успеят да ги събудят, тези сили могат да ги накарат да се чувстват точно като Риби във вода.
Едно от скритите оръжия на Рибите е хуморът. Макар че понякога смехът им прикрива непролетите сълзи, върхът на сатиричната им стрела може толкова неочаква¬но да се забие в човека, че той в първия момент да не може да разбере какво точно го е сполетяло. Без да може да осмисли целта и да проследи подтекста на искрометните жлъчни коментари, които Рибите сипят наляво и на¬дясно, човек остава със смътно неприятно чувство от чу¬тото. Рибите се шегуват, а в същото време запазват невъзмутимо сериозни физиономии. Понякога хуморът им е лек и безобиден, друг път - смразяващо безпощаден. Но при всички случаи е параван за някакво истинско чув¬ство, което Рибите искат да прикрият. Усмивката на изра¬зителните им и подвижни лица обикновено е тяхна пред¬пазна маска. Понякога палячовщината им буквално след броени минути се сменя с интелигентен хумор. И в края на краищата човек се губи в догадки дали това, което Ри¬бата е искала да каже, е нещо много мъдро и съществено, или странен каприз на неразгадаемата й душа.
Рибите са подвластни на желанието си да помагат на болните и слабите. За разлика от Девите, които са склон¬ни повече към съчувствие, Рибите се опитват да вникнат в проблемите на своите познати или роднини самотници, особняци, несретници. Те са склонни да утешат дори оне¬зи, които Девите смятат за недостойни за подобен жест, защото слабостта им е притворна. Когато другите, включително и Девата, ви откажат да ви услужат с дребна или по-голяма сума, без колебание се обърнете към Рибите
Все едно дали за помощ към тях се обръща лъжец, кра¬дец, убиец, светец или грешник, наркоман, лицемер или почтен човек, сексуален маниак, джебчия или скитник -Рибите са изпълнени със съчувствие, готови са да отклик¬нат на всеки зов за помощ. Интуицията обикновено не ги лъже относно това дали човекът пред тях е носител на порок или добродетел. Тази им способност подтиква мно¬зина от истинските Риби да се посветят на монашество или да приемат свещенически сан. Ориста на мнозина от тях е да прекарат живота си в пост и молитва.

Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #67 -: декември 12, 2007, 13:59:53 »

Подвластните на Нептун Риби спонтанно откликват в душата си на отправения към тях зов за помощ. Но за да не станат за смях, понеже светът е доста груб и нечувствителен за нептуновите излъчвания, понякога за извест¬но време запазват привидно безразличие. Те са наясно със собствената си уязвимост и привидната им незаинтересо¬ваност от съдбата на потърсилия от тях помощ е своеоб¬разен начин да се спасят, да не бъдат отъпкани чрез по¬дигравателно или пренебрежително отношение. Ако Ри¬бите ви изслушат с външно безразличие, помнете, че те поглъщат чуждата мъка дълбоко в нептуновата си душа и безразличието им е своеобразна мимикрия. Нещастната съдба на ближния не може да ги остави за дълго време безучастни. Ако не сполучите при първия си опит, споде¬лете още веднъж болката и проблемите си с тях. Тогава от непрогледните дълбини ще изплуват истинските Риби - отзивчиви, нежни и състрадателни.
Изтънченото въображение, чувството за красота и тънкият им хумор са причина за блестящата проза и по¬езия, създадени от Рибите - известни имена в световната литература. Без изключително надарените представите¬ли на този знак от Зодиака е немислим театърът. Много често Рибите жертват собственото си благополучие и лич¬ния си успех заради другите. Не ни напуска усещането, че без тях Земята би престанала да се върти. Толкова много са Рибите, които даряват от сцената хората със смях и жизнерадост, помагат на близките и приятелите си да се спасят от меланхолията, да се борят с нещастията и несгодите в живота. Това качество на Рибите е безспорно. Но също толкова безспорно е, че Рибите много често кри¬ят истинските си чувства, могат дори да изопачат истина¬та, рязко сменяйки посоката на мисълта и действията си. Причината е във влиянието на коварната планета Нептун, която всъщност ги кара да крият истинските си чувства. Ето това им качество не може да ви е убегнало, ако сте се опитали да накарате блестящите артистични Риби да из¬кажат категорично мнение. Техният отговор на конкретен въпрос никога не е „Да" или „Не". Отговорът им винаги е театралното драматично раздвоено „Може би". Дори най-елементарният въпрос за някоя пиеса, книга или филм ви препраща в сферата на уклончивото двойствено възприя¬тие. Или да вземем друго. Усмивката на грейналото лице на някой екземпляр от колекцията Риби може мигом да се смени с поток от сълзи, сякаш невидима ръка задейства някакъв бушон в душата им - също както слънчевият ден изведнъж помръква и от небето се излива краткотрайният пролетен дъжд. При Рибите всичко е илюзия - нито сълзи¬те, нито усмивката им са искрени. Много често дори за самите тях е трудно да проумеят какво е истинското им настроение. Подобно на безбрежните океани на Нептун, душата на Рибите е бездънна. Никакви мрежи или въдици не могат да уловят дуалистичната същност на родените под знака на Риби. Това могат да сторят само хорските грижи, чуждите неприятности и потребността на другите от съчувствие. Затова ако вашата съседка е готова с часо¬ве да изслушва оплакванията ви от мъжа, децата или ку¬чето, ако барманът в съседното заведение впечатляващо великодушно поглъща десетките тъжни и смешни исто¬рии, не се губете в догадки защо го'правят и каква им е ползата от всичко това. Те непременно са Риби!
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #68 -: декември 12, 2007, 14:00:27 »

Рибите прекарват голяма част от живота си в уедине¬ние - странни скитници между безмълвните морски дълби¬ни и отразяващия се във водите звезден безкрай. Рядко, когато е абсолютно наложително, те докосват сушата. Приятелите и близките на Рибите трябва да проявяват изключителен такт, да извикат на помощ цялото си въоб¬ражение, за да успеят да проникнат до тайнствените пла¬стове на изключителния им интелект и чувствителна душевност. Малцина са избраниците, които рибите допускат до своята изстрадана истина, до своето прозрение за света и хората. Другите два водни знака - Рак и Скорпион - се символизират от земноводни същества, те могат да живеят и във водата, и на сушата. Рибите не могат да ди¬шат на сушата. Техният свят е прохладната синьо-зелена вода, вечно движеща се и макар че понякога се случва да бъде мътна и тинеста, тя никога не е застояла.
Зодиакалните метали на Рибите не са нито желязото нито златото, нито оловото. Илюзорният им свят се от¬разява в звъна на изкуствени сплави. Скъпоценните им камъни, символизиращи зодията, са аметистът и изумрудът - прозрачни и загадъчни като целия им подводен свят. Цветята на Рибите са водната лилия и лотосът. Двойстве¬ната им природа и тук намира своята проява - нежните цветове увенчават здравите и жилави стебла, които не могат да бъдат прекършени, а единствено изтръгнати от корен. Все едно дали Рибите плуват по течението или сре¬щу него, дали се гмуркат към дъното на забравата или се борят да излязат на повърхността и да намерят покой в бистрите води, преодолявайки бързеите - малцина могат да следват тези безбройни сребристи петънца в рибния пасаж. Рибите не се поддават на изследване, изучаване и опитомяване. По-силни са, отколкото мислят. По-мъдри са, отколкото могат да предполагат. Но те сами трябва да разгадаят тази съдбовна тайна на Нептун.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #69 -: декември 12, 2007, 14:02:13 »

МЪЖЪТ РИБИ
Ний сме големи деца,
които не искат да си лягат навреме.
Великият Шекспир е бил Телец, но е оставил своеоб¬разно послание към представителите на нежния пол, кои¬то биха желали да свържат живота си с мъж от зодия Риби.
Във плаването на живота има
момент на прилив,
който - щом го хванем -
понася ни към слава, а - пропуснат -
оставя ни за цял живот със кил,
заседнал в плитчини и злополуки.
Готова сте да се хвърлите дори в огъня за мъжа на мечтите си? И неговият слънчев знак е Риби? Тогава, мила моя, препишете си прилежно тези стихове и си ги забоде¬те с карфица на тапета над леглото. Поглеждайте ги все¬ки път, когато ще ви се прииска да скачате от радост или да си скубете косите от яд. Защото сама сте се оставила в ръцете на поданика на Нептун. Сама сте си го избрала за спътник в живота. През приливите и отливите. По тече¬нието и срещу него.
А замисляла ли сте се дали младежът Риби, с когото искате да плувате по веселото течение на живота, може да усети кога настъпва приливът? Ако е така, вие ще бъдете много щастлива в живота. Очаква ви истинско изобилие от богатство и слава. Но ако бъдещият ви спътник Риби не успее да види прилива, нищо добро не ви очаква. Ще останете с него на дрейф в страшните нептунови плитчи¬ни. Защото някои мъже Риби не виждат прилива дори ко¬гато вълните се плискат досами краката им, не са способ¬ни да предприемат нито някаква решителна стъпка, нито някакво полезно действие. Потънали са в някогашните си мъгляви мечтания, които пречат на бъдещия им успех. И го правят не защото са слаби, а защото са мечтатели. Съзерцаването на далечната звезда в нощното небе може да им попречи да видят блясъка на реалния земен успех. Повечето от представителите на зодия Риби са такива. Е, има и изключения. Има и надежда - нали човек докато диша се надява. Светът наистина има нужда от живата, ярка фантазия на мъжа Риби, не по-малко се нуждае и от неговата интуиция и интелект. Впрегнати веднъж в рабо¬та, тези качества на мъжете Риби могат да им донесат и слава, и успехи, и богатство. Ако щастието им се усмихне по-слабо, сигурно е, че ще се сдобият поне с уважението на околните.
Да се надяваме, че вашият избраник от зодия Риби е от онези представители на нептуновия знак, които са ра¬ботоспособни и дейни. Защото ви предстои дълго пла¬ване, а то не е за самотни мореплаватели и празни меч¬татели.
Ако мъжът Риби до 25 години не е попаднал на при¬лив, бъдещето пред него не е особено розово. Не сте съгласна? Добре, нека бъде до 35 години. Става дума за неговото бъдеще в съвместния ви живот. Заедно с вас, обременен от ежедневието на съвместния бит, той няма да преуспее. Личното бъдеще на много мъже Риби, кои¬то не се разделят със старите си мечти, е доста добро. Разбирате ме, нали? Когато живее редом с вас, той има усещането, че не му трябва нищо друго, освен къшей хляб и глътка вино, за да се чувства добре. Да не забравя -има нужда и от пожълтелите листове на книгата, запеча¬тала неговите спомени и мечти... Чувствителен, нежен, замечтан... Пред него - хляб и вино... Мъжът Риби спо¬койно може да се задоволи с това. Но не и вие, и някол¬кото малки рибки около вас, които трябва да бъд
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #70 -: декември 12, 2007, 14:04:11 »

които трябва да бъдат обу¬ти, нахранени, облечени. Пък и самата вие имате нужда от толкова много неща. Съдейки по зодията, твърде ве¬роятно е около него да се умилкват още куп златоперки от женски пол... Виждате каква финансова стагнация се очертава около вашия мъж Риби. С този мъж, когото сама сте си избрала, не ви остава нищо друго, освен да наме¬рите работа за двама и да работите и на двете места. И от време на време, ако това ще ви утеши, да поглеждате към забоденото с карфица над леглото ви листче със сти¬ховете на Шекспир, все по-пожълтяващо с годините... Има и друг изход - най-неочаквано да станете единстве¬ната наследница на преселилата се в по-добрия свят бо¬гата леля...
Моля да ме разберете правилно. С мъжа Риби ви очак¬ват и много щастливи мигове. Всички до един от тази зо¬дия са романтици, романтиката буквално струи от тях като нежен прозрачен водопад. Само че, простете за грубата проза, от нея не можете да си сварите лещена чорба, не можете да обуете с нея малките палавници, нито можете да я размените срещу бележка за платен телефон.
Житейският път на мъжа, роден под знака на Рибите, може да бъде и много приятен и безоблачен, ако успее да се приюти под крилото на някой покровител (или, по-често, покровителка). Тогава той може да стане велик художник, музикант, актьор, писател. Но как, кажете ми, би могъл да реализира тази златна възможност да се сдо¬бие с щедра покровителка, когато на шията му висите вие, малките рибки и още куп златоперки от женски род, които не могат да устоят на чара му, но безкрайно ус¬ложняват живота му? Нима си представяте някоя покро¬вителка на таланти да търпи всичко това?! Никога! Зато¬ва, мила моя, по-добре се откажете от намерението си да се омъжите за този екземпляр, белязан от зодията Риби. Сигурно ще страдате, може и да си поплачете. Но тази болка е несравнимо по-слаба от болката, която ще ви носи евентуалното брачно съжителство с един отвле¬чен мечтател, с празния ви джоб и празната тенджера. И от усещането, че сте заболи карфицата, която придържа онези стихове на Шекспир, не в тапета над леглото, а в собственото си сърце...
Толкова за безплодните мечтатели от типа на „стига ми къшей хляб и глътка вино", които никога няма да хва¬нат прилива. Уловът ви ще бъде наистина добър, ако по¬паднете на мъж Риби, който е успял да улови мига на прилива.
Скъпа млада приятелко, не забравяйте, че от този вид Риби винаги може да се получи нов Алберт Айнщайн или Джордж Вашингтьн. Какво щастие, нали? Ако пък Алберт прекалено заляга над своите уравнения, а Джордж посвещава нощите ви на разговори по държавни дела не бързайте да се отчайвате. Никой не е съвършен. Ето, дори предприемчивият Овен, практичният Козирог и предани¬ят Рак си имат по някой недостатък. Важното е, че мъжът Риби, който успее да улови прилива, да изплува нагоре, неизбежно ще сложи в краката ви славата и богатството. Какво повече желаете?
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #71 -: декември 12, 2007, 14:05:06 »

Мъжът от зодия Риби не робува на предразсъдъци. Няма да отправи упрек към някого, преди да се е поста¬рал да го разбере. Тогава обикновено е склонен да оп¬равдае постъпките на другия, а не да го осъжда. Ами че той е склонен да разбере дори тъща си, а колко хора са способни на подобна жертва? Той е искрено съпричас¬тен към проблемите на близките си, приятелите му ви¬наги могат да му се доверят, без да се притесняват, че ще го шокират или ще го извадят от равновесие. Ето, например, как бихте реагирали, ако в стаята се втурне някой и започне да обяснява, че има четири съпруги в четири различни щата? Ще му кажете, че е за затвора или че е луд за връзване, нали? А мъжът- типичен пред¬ставител на зодия Риби - ще го попита: „В кои щати са жените ти? Обичаш ли ги?" Ще се уверите още веднъж, че нищо не е в състояние да учуди или да смути родени¬те под знака на Риби. Да, мъжът Риби в случая е любо¬питен, но нищо повече.
Понякога се случва мъжът Риби да издаде нечия тай¬на. Но не го прави нарочно. Понякога говори, без да мис¬ли много. (Кой казваше, че това е по-скоро женска чер¬та?) Той например дълго ще се мъчи да разбере защо май¬ка ви или сестра ви така бурно укоряват нещастния многоженец. Но ако специално споделите нещо с него и го помолите да мълчи като риба по въпроса, можете да бъде¬те сигурни - няма да отрони нито дума.
Мъжете Риби, които имат ранен Меркурий, говорят бързо и почти без да спират. За разлика от тях типични¬ят нептунов мъж говори бавно, спокойно, разсъждава върху проблемите и се опитва да си върши добре рабо¬тата. Ех, само да не бяха всички тези приятели, роднини, познати, които непрекъснато буквално го обсаждат, защото той така хубаво умее да ги изслушва. Вие също сте готова да го засилете с дребните си ежедневни пробле¬ми, но, за бога, не го правете! Другите не са го оставили да си поеме дъх цял ден. Позволете му да си отдъхне, когато е с вас.
Хората не се натрапват съзнателно на представите¬лите на зодия Риби. Те дори не си дават сметка за тях¬ната „широка душа", готова да побере в себе си чужди¬те душевни терзания - и отрицателните емоции, и ра¬достта, и страха, и възторга. Както би казал някой мис¬тик (те най-често също са Риби), представителите на тази зодия попиват в себе си цялата земна радост и бол¬ка, усещат почти физически вълненията на хората, кои¬то ги търсят за съвет. Понякога имат нужда да останат насаме, да се отърсят от бремето на чуждите рани и да успеят да възстановят душевния си мир. Ако ви се стру¬ва, че отделям прекалено много думи на този проблем, ще ви кажа съвсем накратко: Оставете мъжа си за изве¬стно време на спокойствие. Ако иска, нека се поразхо¬ди сам, ако предпочита да помълчи, помълчете и вие, ако желае да се усамоти, не се противете на желанието му. Прекаленото ви желание да бъдете непрекъснато близо до любимия може да има обратен ефект. Най-сетне, понякога сваляте от врата каишката на любимо¬то си куче, нали? Съпругът ви Риби болезнено се нуж¬дае от глътка самота, а любовта му - от простор. Не му ги отказвайте.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #72 -: декември 12, 2007, 14:05:47 »

Рибите са лесно уязвими. Те инстинктивно усещат сла¬бостите и недостатъците си и поради това са твърде при¬теснителни. Имат нужда човекът, от когото се възхища¬ват и пред когото благоговеят (нали не се съмнявате, че това сте вие?) да им казва, че цени високо качествата им. Затова, моля ви, не си спестявайте похвалите и... поощре¬нията.
Мъжът Риби може да се увлече по йога, дзен-будизъм, окултни науки, прераждане, нумерология. Подобно на Скорпиона, има вродени познания по някои езотерични принципи. Мистичните преживявания имат благотворно влияние върху неговата личност - поддържат бодростта на духа му. Понякога се случва мъжът Риби да избухне, да се поддаде на някой гневен изблик, но за съвсем кратко време - подобно на гръм, който раздира тишината, а след минута сякаш нищо не е било. Ще ви се наложи в такива моменти да помълчите, защото избухването е краткотрайно. Да не говорим, че ревът му например въобще не може да се срав¬нява с рева на един Телец. Така че, вие сте направо голяма късметлийка със своя мъж Риби.
Не е лесно да излъжеш един представител на Риби. Той безпогрешно долавя фалшивите нотки и хитруването на дреб¬но, а погледът му сякаш прониква в най-съкровените кътче¬та на другия. Самият той пък може много хитро да ви пре¬метне, така да ви измами, че да не можете да се опомните. Един мой приятел, роден под знака на Риби, успя да заблуди дори държавата, което обикновено не е лесна работа. Той няма адресна регистрация. Телефонът му е на чуждо име. Няма нито шофьорска книжка, нито застрахователна поли¬ца. Изпитва невъобразим ужас от всякакви представители на официалната власт - да не би да го превърнат, подобно на един негов събрат, герой на Оруел, в номер и да му откри¬ят досие. Най-куриозното в случая е, че този мой приятел е писател, а официалните власти знаят за него точно толкова, колкото за някой неизвестен туземец от Огнена земя. Какво говоря, знаят сто пъти По-малко, отколкото за най-неизвест¬ния жител на Бонго-Бонго. Защото е един достоен екземп¬ляр, белязан от знака на Риби.
Не се стряскайте. Вашата половинка може никога да не стигне дотам. Но имайте предвид, че много вероятно е да ви каже, че е прескочил до градината да нагледа децата, докато всъщност е посетил дрогерията на ъгъла, за да провери във вестника резултата от вчерашния бейзболен мач. И защо му е да ви лъже така на дребно, пи¬тате се. Едва ли и самият той би могъл да ви отговори. Изглежда му доставя удоволствие. Най-сигурен се чув¬ства, когато е облякъл бяла риза, а ви уверява, че ризата му е виолетова и непоклатимо си вярва. Защо не, щом това му доставя удоволствие? Макар че сте го зърнала, когато влиза в дрогерията, попитайте го как е малкият Джон и дали Мойра не се е изцапала с топката. И когато ви отговори, че децата са добре и си играят, само онзи, малкият Майк на съседите е спукал топката на Мойра, споделете с него мнението си за възпитанието на съсед¬ските деца и сложете точка на случая. Но съвсем при¬ятелски ви съветвам да бъдете нащрек, защото безобид¬ните му дребни лъжи може да прераснат в нещо много по-сериозно - постоянните му тренировки шлайфат въоб¬ражението му и поддържат добрата му форма.
Вашият съпруг Риби няма да ви направи сцена на рев¬ност. По-скоро вие ще трябва да се владеете, защото об¬щителният му характер, искрената загриженост за здра¬вето или благосъстоянието на многобройните му прияте¬ли и приятелки ще го кара да споделя техните грижи и тревоги по всяко време. Дори и в малките часове. Тогава за вас става опасно, ако сте честолюбива и властна жена. Ако сте родена под знака на Овена или на Лъва, ще ви посъветвам да се ориентирате към друг представител на силния пол. Защото мъжът Риби е способен да се възхи¬щава на всички хубави неща, а ако това са нечии хубави крака, може да стане твърде горещо в семейното ви гнезденце. Искам да ви успокоя, че раздялата съвсем не е един¬ственият изход в случая. Напротив, с тактични, деликат¬ни усилия от ваша страна, ще успеете да го накарате да бъде по-пестелив във възторга си по повод на нечии чуж¬ди прелести и да забележи вашите безспорни достойнства. Тогава ще имате до себе си романтичен брачен партньор и сладкодумен събеседник, с когото ще ви е приятно да разговаряте за всичко под слънцето.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #73 -: декември 12, 2007, 14:06:26 »

Когато вашият мъж Риби изпадне в някое от меланхо¬личните си състояния и блестящият му взор помръкне в изблик на досада и чувство за самота, не се колебайте. Бързо събличайте домашния халат, обличайте онази слад¬ка копринена рокля на цветя, купете билети за нашумелия хумористичен спектакъл и го накарайте да повярва, че точно това е било подсъзнателното му съкровено жела¬ние през последните дни. Рибите са изключително подат¬ливи на внушения.
Не ми е особено приятно да го кажа, но такива са фак¬тите - уви, мъжете Риби не могат да бъдат наречени спе¬стовници (с изключение на представителите на зодията с асцендент Козирог или силни планети в Телец, Рак или Водолей). Не се опитвайте да действате на принципа „клин клин избива". Ако и вие започнете да харчите колкото него, това няма да спаси, а окончателно ще опропасти семей¬ния ви бюджет. На прахосника в семейството му е нужен положителен пример и това може да бъде само вашата пестеливост. Не забравяйте, че на Рибите е присъщо стад¬но чувство, те винаги са готови да следват водача си. Не¬прекъснато усещат вибрациите около себе си. Затова -водете смело мъжа Риби по пътя на разумната пестели¬вост, давайте му добър личен пример. Ще бъдете приятно изненадана и възнаградена за усилията. Струва си, повяр¬вайте ми!
Вашият съпруг Риби ще бъде много грижовен и заба¬вен баща. Ще се старае по всякакъв начин да развесели и да достави удоволствие на децата. Ще ги води на плува¬не, риболов, ще им дава уроци по гребане. Ще им разказ¬ва приказки, превъплъщавайки се в ролята и на Палечко-Малечко, и на страшния Змей, и на вълшебника от Оз. Докато накрая успее да ги убеди, че животът е една приказка, в която има и добро, и лошо, но че доброто в края на краищата побеждава. Ще ги учи на йога, ще им предаде и любовта си към музиката и литературата. С него те ще споделят своите младежки проблеми, а вие ще държите диригентската палка на доброто възпитание. Той ще се грижи за чистотата на душите им, докато вие ще поддържате добрия им външен вид. Под неговото крило, пардон, перки, децата ви ще израснат уравнове¬сени, добри хора, готови да се впуснат в бурните води на живота. Благодарение на съвместните ви усилия с вашия мъж Риби в края на краищата от децата ви ще излязат хора с добри помисли, артистични и чистоплътни. Чу¬десно, нали!
Мъжът Риби няма да ви прости, ако се опитате да стъпчете в праха мечтите му. Не го правете! Помогнете му да открие щастливата си пътеводна звезда и го насърчавайте в усилията му да реализира мечтите си. Мъжът Риби е по-слабият в любовта, по-ранимият и нуж¬даещ се от нежното ви покровителство. Бъдете грижов¬на, нежна и му спестявайте дребнавите заяждания, до¬садното мърморене за дреболии и оплакванията за щяло и нещяло. Отровните бурени на излишните препирни не трябва да избуяват на общата ви семейна нива. Поощря¬вайте начинанията му, дори когато ви изглеждат налуд¬ничави. Не се знае, може би благодарение на неговите осъществени мечти и вие ще успеете да откъснете пло¬довете на някой своя блян. Посявайте зърното на дове¬рието и нежното съпричастие в душата на своя съпруг Риби. Надеждата в сърцето му се нуждае от вашето до¬верие и грижи. Сгрята, погълната и избуяла в шепите ви, тя ще ви донесе бленуваното щастие. Така благодарение на нежните усилия от ваша страна ще заслужите прекрас¬ните дни на съпружеския си живот.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #74 -: декември 12, 2007, 14:07:07 »

След всичко казано не вярвам да не сте се убедили, че не трябва да ви плаши прочетеното или дочутото в случа¬ен разговор, че мъжете Риби са склонни към самоунищо¬жение. Дори да има нещо вярно в това, всичко е във ва¬шите ръце. Ако усетите подобни намерения у съпруга си, бъдете неговия ангел-спасител. Прегърнете го, за да не се разпадне пред очите ви подобно на пакет книги, чиято връвчица се е скъсала и те всеки момент ще се разпилеят по земята. Както за пакета книги е добре да бъде вързан и стегнат отново, така и на вашата скъпа половинка - мъжа Риби - му е необходима здравата ви приятелска ръка. Доб¬ра работа ще свърши в случая и едно дневно меню, включ¬ващо реноаровска нежност за закуска, поезия от Браунинг към обяда и чаша искрящо шопеново шампанско или тъмно червено вино марка Хари Белафонте към вечерята. За всеки случай прибавете към основното блюдо и сто грама Едуард Олби за аромат. Бъдете сигурна, отново ще станете господар на положението. Подмолните камъни ще останат зад гърба ви, а пред вас отново ще блести с цялата си красота безбрежната водна шир. Гмуркайте се смело. Плуването е нещо много приятно, особено когато вашият спътник е мъж, роден под нептуновия знак на Ри¬бите.
ЖЕНАТА РИБИ
- Ей, какво си ти? - рече гълъбицата. - Виждам, че се опитваш да измислиш нещо.
- Аз... аз съм едно малко момиченце - отвърна Алиса доста колебливо.
Най-накрая тя се намери в една красива градина сред цветни лехи и прохладни фонтани.
Сега вече здравата закъсахме! Да видим как ще се оп¬равяме. Моля ви, спокойно. Изчаквайте реда си. Разбере¬те, жените Риби няма да стигнат за всички желаещи. Без нерви! Бъдете благоразумни!
Туй то. Говориш им на чист английски, но кой да те послуша. Разбира се, определена вина за възникналата ситуация имат и астролозите. Реки от мастило са изписа¬ни за качествата на жената Риби. Дори подсъзнателно да го човърка мисълта, че и тези момичета сигурно имат ня¬кой скрит недостатък, мечтата на почти всеки юноша в колежа е да има приятелка Риби. Въображението му при¬туря към достойнствата на нежната, скромна и красива млада жена Риби, прикрити зад семплите дрехи, по не¬щичко от прелестите на красавиците от кориците на „Плейбой". Контрастът между жената Риби и съвремен¬ната еманципирана жена още повече засилва копнежа по жадуващата неговата закрила жена.
Няма нищо чудно в тълпата от кандидати за ръката на жената Риби. Ако я спечели за спътница в живота, тя ще позволява на мъжа си да бди над нея, да я закриля и да предугажда всяко нейно желание. Ще приема великодуш¬но неговото желание да й подаде ръка, когато слиза от колата, да й държи палтото, когато се облича, или да за¬пали цигарата й. Тя ще го гледа влюбено с големите си леко изпъкнали очи, ще му бъде благодарна, че може да се опре на неговото рамо и ще му позволява да доказва колко силен и загрижен е за нея. Нали той, избраникът на жената Риби, означава толкова много за нея. Тя е убедена, че той ще успее да предотврати опасностите, които я дебнат едва ли не на всяка крачка. Ще го изслушва внима¬телно, ще бъде отзивчива и предана приятелка на спътни¬ка си в живота. С нея той ще може да сподели неприятно¬стите и проблемите си.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #75 -: декември 12, 2007, 14:08:08 »

Според жената Риби (все едно дали се отнася за нейния баща, брат, приятел, съпруг или любовник) мъжът до нея може да се справи с всеки проблем. Успява да убеди и него, че на света няма нещо, което да може да му се опре. Е, каже¬те след всичко това, как мъжете да не се тълпят около жена¬та Риби с тайната надежда, че щастието ще ги споходи?
Кротка, деликатна, със спокоен нрав, жената Риби е истинско тихо пристанище за своя мъж. Забързан, обреме¬нен от тежки мисли за финанси, борсови проблеми или гри¬жи около колата, кой мъж не би мечтал за синьо-зеления цвят на водата около жената Риби, за неговата тишина и безветрие? Истински дар божи след неона на градските улици и изнурителното вглеждане в банковите книжа.
Жената Риби е изискано женствена през всички сезо¬ни на годината. Ще я видите със свободно падаща край тялото пола през пролетта, с шорти през лятото, елеган¬тен джемпър през есента и пухкави ръкавици от ангорска вълна към зимния тоалет. Ако в някой прохладен ден ви придружи на игрището за голф или на футболното игри¬ще, със сладък жест ще пъхне ръце в джобовете на панта¬лона ви, за да ги стопли. Струва ми се излишно да ви обяс¬нявам защо не само вие, а почти всички мъже са очарова¬ни от представителките на зодия Риби и постоянно се опит¬ват да се пререждат взаимно на опашката пред тях.
Няколко разменени думи са достатъчни, за да оприли¬чите жената Риби на буен огън в студена нощ или на не¬жен полъх на пролетен зефир. Жената Риби успява да под¬скаже на мъжа до себе си, че проклетият началник, нело¬ялният колега или просто малшансът са виновни за про¬блемите му на работното място или в живота. Тя никога няма да си позволи дори най-лек намек, че някаква вина може да има самият той. Затова ако вече сте надянали брачната халка на някоя друга, преди да срещнете жената Риби, внимавайте! Тя е едно опасно увлечение за вас. Ако ли пък не сте издържали на чара й и сте се обрекли пред олтара да делите тъкмо с нея радости и грижи, докато... (да не повтаряме всичко, което сте чули от свещеника), знайте, че сами сте си виновни. Предстои ви доста често да изслушвате гневните й изблици, понякога дори саркас¬тични. Ако ще ви подейства утешително, ще ви кажа, че няма жена без трески за дялане, а вашата жена Риби през повечето време може да бъде много мила. Когато все пак й се случи да бъде малко проклета и дори зла, главната причина няма да бъде тя, а вашата прекалена жестокост, леност или нетолерантност. В този случай вината е изця¬ло ваша. Аз не мога да не бъда на нейна страна.
Очарователна и женствена, нежна и мила, жената Риби успява да запази спокойствие в критични ситуации, които биха извадили от равновесие представителките на други знаци от Зодиака. Това се дължи на плуващите в различни посоки риби в нейния зодиакален символ. Разбира се, и при нея през плавния поток на мисълта може да изплуват на повърхността укорителни думи и раздразнение. Това е по¬чти сигурно при жена Риби, която в детството си е била принудена да търпи грубости. Преживяната горчилка се загнездва между двата знака и изключва връзката помежду им. Такава жена се превръща в самотна несретница, която се мята от единия полюс на чувствата си към другия, без да може да се пребори с това. Тя не съзнава, че нейното па¬губно състояние се дължи на едновременната любов и ом¬раза, които изпитва към самата себе си. Тогава тя може да посегне към алкохола или опиатите и, заслепена от тяхно¬то въздействие, няма да може да съзре смъртоносно опас¬ните подмолни рифове. При обикновената представителка на знака двете риби плуват плътно една до друга ту назад, ту напред, затова никога не си мислете, че можете да от¬гатнете накъде са поели в момента.
Казват, че Рибите олицетворяват загадъчните водни дълбини между два бряга, в които се вливат всички жи¬тейски реки. Ако узнаете някоя от тайните на жената Риби, може би ще успеете да я уловите.
Нека се опитаме да си изясним как плува тази жена в живота.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #76 -: декември 12, 2007, 14:08:40 »

Преди всичко жената Риби е хитра. Най-добре ще ви разкажат за това и Ники Хилтън, и Майкъл Уайлдинг, а Еди Фишър, и Ричард Бъртън, и Лари Фортенски, и... (да влезе следващият!). Те всички са имали за жена предста¬вителка на Риби. Всъщност представителката е една и съща. Хитра и дори коварна, как само те уплита и те кара да следваш като омагьосан изумрудените й обеци в нео¬бятните нептунови дълбини!
Ще ми кажете, че познавате жена, родена под знака на Риби - свенлива и скромна, образцова домакиня, на която дори не й минава през ум да бъде хитра и коварна. Грешите. Имам една позната Риби. Казва се Полин, вдовица е и живее в Бронкс. Винаги съм се чудела как става така, че Полин, отрудената жена с домакинска престилка, успява да накара всички да се въртят около въпросната престилка? (Понеже все още няма изумрудени обеци.) Ето нейната история. Пре¬живяла е загубата на съпруга си, на едно от децата си, разо¬чарования, страх, трагедия, временно замогване, мизерия... Принудена е била сама да се бори с ожулените колене на децата, със скъсаните им дрешки и изгубените ръкавички, с хаоса в кухнята, с кулинарните прищевки на съпруга си, с безбройните посещения на роднините му до десето коляно и най-сетне - с кучето на съседите, което непрекъснато рови пръстта в саксията пред къщата. И е успяла да се пребори, тази дребничка Полин, невзрачната домакиня с вечната кух¬ненска престилка, подобно на победителя в свръхтежка ка¬тегория на последното световно първенство по вдигане на тежести. Кажете ми, за бога, нима това е по силите на едно обикновено същество от женски пол? А двамата й сина продължават да я смятат за безпомощна дребна женица с приятна усмивка, която има нужда от тяхната постоянна зак¬рила и която не би могла да се справи дори с бравата на входната врата. Както уж не разбира нищо от икономика и сметки, Полин успява да изглежда облечена по последна мода, да радва любимите си деца и внучета с безброй кули¬нарни специалитети, да си плаща навреме сметките, редов¬но да изпраща на роднините си подаръци за рождените им дни и още куп празници. И всичко това, забележете, с ме¬сечните си доходи, които едва ли надхвърлят един солиден бакшиш в „Хилтън". Двете й снахи, портиерът, библиотека¬рят, управителят на бакалията, месарят, внучетата и техните приятелчета, пощенският раздавач, бездомните котета и... няма да го повярвате!... дори хазяите й я обичат. Има един единствен враг. Мъжът, когото навремето изоставила, за да се омъжи повторно. Почти съм сигурна, че е разбила сърце¬то му за цял живот, докато тя най-вероятно е забравила име¬то му, защото понякога обича да казва: „Какво ли стана с онзи нещастник, за когото бях омъжена, преди да срещна моя Джони." Съгласете се, че за да постигне всичко това, една жена Риби наистина би трябвало да бъде страшно хит¬ра и коварна. Иначе рискува да се загуби в хаоса, наречен живот - все едно дали е със или без изумрудени обеци.
Вашата собствена жена Риби е склонна рязко да променя настроението си. Много е сантиментална и от очите й внезап¬но може да рукне поток от сълзи, подобно на внезапен проле¬тен дъжд. Ако нараните чувствата й, може да ви отправи такъв унищожително-укорителен поглед, сякаш сте убили човек. Честа спътница на жените Риби е депресията, защото са убе¬дени, че не са подготвени за жестоката конкуренция в живота и че не им достига амбициозност. В моменти на депресия ще трябва да повтаряте на своята Рибка, че всичките ви познати и приятели са се възхищавали пред вас от нейната мъдрост и човещина. Това всъщност си е самата истина, нали? Приеме¬те и още едно неотменимо свое задължение - научете я да превъзмогва своята стеснителност и терзанието на постоян¬ните си съмнения. Ако не успее да го стори, много е възмож¬но да се затвори в себе си, да се изолира от останалия свят. После самата тя ще се пита защо е толкова самотна.
Девойката Риби понякога дори обича да демонстрира хладнокръвна независимост. Това е защитната реакция на една стеснителна и уязвима натура. Защото се опасява, че демонстрирайки своето остроумие и финес, ще бъде на¬ранена от прагматиците, които няма да я разберат. По¬знавам една Риба, която тайно пише изтънчена лирика и така споделя с белия лист собствените си съкровени бля¬нове. А в ежедневието си е безскрупулна кариеристка, която иска да блесне пред другите с деловите си каче¬ства. „Истински сухар", би възкликнал всеки, който не по¬знава другото й лице. Но дори и този тип жена Риби не може да се пребори с истинската си същност. Въпреки демонстрираната си независимост, тя изчаква на тротоа¬ра, докато мъжът отиде да извика такси.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #77 -: декември 12, 2007, 14:09:45 »

На публично място жените Риби са готови да се по¬диграят на мъжете, забравяйки, че въпреки всичко един¬ствено те могат да ги накарат да се откажат от любимия си израз „За какво ми е мъж? Само ще ми усложни живо¬та." И само като си помисли човек, че подобно изявление може да бъде направено от жена, за която копнежът да принадлежи някому е по-силен от копнежа да може да спи, да се храни или дори да диша. Иди че ги разбери тези странни нептунови поданички. Въобще не се държат така, както подобава на солидни дами.
След като свиете семейно гнездо, жената Риби ще за¬пази в сърцето си кътче за вас, но по-голямата част от него ще подари на децата. С най-много грижи и любов ще обгради по-дребните, слабоватите или грозноватите. Само жената, родена под знака на Риби, може да не забележи къдравокосата палава чаровница и да пожелае да осинови някое кльощаво, мижаво, грозно патенце, което поглежда стреснато иззад гърба на възпитателката. Жената, родена под знака на Риби, най-добре разбира страховете, жела¬нията и терзанията на малките невзрачни момченца и мо¬миченца. Тя с радост се посвещава на своите рожби, го¬това е да задоволи всяка тяхна прищявка, да им осигури всичко, от което някога е била лишавана. Тя гради плано¬ве за щастливото им бъдеще, готова е на всякакви жертви заради децата си. Прекалено мека е в отношенията си с тях, трудно се решава да ги накаже. Трябва обаче да й се напомни, че нейната мекушавост по отношение на децата е също толкова вредна, колкото пълното незачитане на детската личност. Непрекъснатите наставления и грижи също могат да бъдат равнозначни на пренебрежение към индивидуалността на детето. За да се научат да плуват сами, вашите малки палавници се нуждаят от деликатен, но последователен водач. Напомнете го на жена си, ако тя е готова да отстъпи и да задоволи всеки техен каприз. Ако сте достатъчно тактичен, жена ви ще ви разбере. Но искам да ви утеша, че много от жените Риби успяват да намерят точния модел на поведение към децата.
Жената Риби не изгаря от желание да съсипва живота си и да работи нахалост в онази фирма, където отидоха най-хубавите й години, преди да се появите вие и да я спасите от това непосилно бреме. Тя не е толкова амбициоз¬на, че да вземе да ви доказва, че в работата я бива поне колкото двама мъже. Великодушно ще задоволи вашето желание да печелите за издръжката на семейството, ще ви разреши да осигурявате достатъчно пари и за собстве¬ната си, и за нейната чекова книжка. Малко са жените от зодия Риби, които ще вземат да се задълбочават в раз¬мисли над проблема защо така зашеметяващо бързо се топят парите ви в банката и как най-добре да съчетаят любовта си към някои чудесни екземпляри от колекцията на най-нашумелия моделиер с набиващото се на очи из¬тъняване на портфейла. В края на краищата жената Риби ще се справи успешно с всичко това.
Ако искате да зарадвате жената Риби, непременно я поздравете по случай рождения или именния й ден, по слу¬чай годишнината от сватбата или от деня, в който сте по¬искали ръката й. Това ми напомня, че исках да ви разкажа за една приятелка от зодия Риби, с която учехме заедно в Западна Вирджиния. Беше приятно миньонче с дълга тъмно-кестенява коса и зеленикаво-кафяви очи със загадъчен нептунов блясък. Най-неочаквано се омъжи за поредния си (не помня точно кой по ред) съпруг, известна футболна звез¬да. Спомням си как в мое присъствие тя го попита защо тъкмо на нея е предложил да се омъжи за него. „Точно това е най-странното, сладурче. Въобще нямах намерение да ти правя предложение за женитба. Нали си спомняш, седяхме в парка близо до басейна. Разни мадами се бяха излегнали по скарите - едни такива мокри, със сплъстени от водата коси, пъшкаха и се потяха на жегата. А ти беше седнала на сянка встрани от останалите, беше толкова сладка и раз¬лична от другите с бялата си дантелена рокля и красивата прическа. Приличаше ми... абе, без майтап... приличаше ми на малко момиченце. Направо пощурях. Сега, казах си, или никога!". Честна дума, точно така каза.
Това е тайното оръжие на жените Риби, нептуновият им ключ към успеха. Все едно дали са монахини или каба¬ретни танцьорки, те винаги си остават малки момиченца. Сто на сто и за цял живот. Как да не им поискаш ръката? За цял живот.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #78 -: декември 12, 2007, 14:10:21 »

ДЕТЕТО РИБИ
Страстен поглед, остър слух
със любов гнездо ще свият
в страната на чудесата.
Ден след ден мечтаят те,
ден след ден, докато лятото си отиде -
носят се надолу по потока
в златна светлина.
Какво е животът - просто една мечта.
Обществена тайна е, че бебетата ги купуват в магази¬на. Е, някои може да ги донесе щъркелът или чичо доктор в черната си чанта. Случаят с вашето съкровище обаче е уникален. То се е спуснало при вас по копринената стълба от страната на приказките. Ако по-внимателно се вгледа¬те в замечтаните му красиви очи, ще откриете там сенки¬те на вълшебни дървета и приказни елфи. Не е изключено зад сладкото му ушенце все още да блещука звездният прах, който го е поръсил, докато е бързало към вас. Ан¬гелските му крилца най-вероятно са изчезнали по пътя му към родилния дом, но не може да не е останала лека подутинка на мястото им.
Време е да кажем на всеослушание, че художникът е взел за модел вашето бебе, когато е рисувал онези пухка¬ви сладуранчета с трапчинки на бузките. Как кои - онези, на честитките за новородени. Но не се заблуждавайте, че ще ви бъде лесно да възпитавате, да моделирате подобно на мека глина скъпото си детенце Риби. Откажете се! Също като ревливото си връстниче от зодия Овен, власт¬ното и капризно Лъвче или вироглавото малко поданиче на зодия Телец, то ще се инати и ще ви се изплъзва от ръцете. За разлика от тях обаче вашата малка рожба Риби ще ви удави в море от прелестни усмивки ще ви побърка от радост, че я имате, и в края на краищата ще ви се качи на главата.
Любимите герои на вашето дете от зодия Риби ще бъдат Питър Пан и Алиса, така че не губете време и го запишете в списъка на гениалните изпълнители на тези роли. Само че то няма да се изявява на театралната сце¬на, а ще ги играе убедително в живота. Винаги ще бъде обгърнато от нещо вълшебно, илюзорно, детински отвле¬чено. Не само през първите няколко години от живота му. Вашата рожба Риби ще си бъде същото дете и на осем, и на осемдесет години.
Преди да започне да се рови из бюфета и да унищожа¬ва скришом запасите ви от сладка и конфитюри, вашата Рибка ще живее в странния си вълшебен свят. Ще се хра¬ни като същинско ангелче, седнало на бебешкия си стол, ако се превъплътите в шут, царица или любимото му коте. Дайте простор на фантазията си. Нахлупете на главата си стария абажур, украсете го с разни дрънкулки, смело се гримирайте с червило, креда, туш за мигли или сенки за очи. Мяукайте нежно и любвеобилно и ще бъдете възнаг¬радени - любимата ви малка Рибка ще си изпапка попарката. След някоя и друга година пък ще я накарате да кро¬тува и да се забавлява на балкона, докато вие перете, ако вържете няколко балончета по перилата, пъхнете в ръка¬та й пликче с пуканки, подредите в кръг любимите й плю¬шени животинки и й съобщите, че е на цирк. Друг изпитан вариант е да налеете в по-широк съд хладка вода, да пус¬нете вътре книжни корабчета и да разрешите на малката Риба да цамбурка на воля и да се чувства като в морето. Не се изненадвайте ако малкият ви ученик, белязан от знака на Риби, някоя сутрин ви изтърси, че снощи е срещ¬нал баба Стратьн и тя му е заръчала майка му да полива редовно цветята и да изпрати парите на чичо Кларънс. Ще се почувствате като в небрано лозе и ще започнете да го подканяте да побърза, защото ще закъснее за училище. А къде ли се е дянал пуловерът му? И защо не си е изпил какаото? И защо връзките на обувките му се влачат, ще вземе да се спъне и т.н., и т.н... И как няма да се смутите, когато баба Стратьн почина още преди вашата Рибка да се роди. Подгответе се обаче за много по-голяма изненада след закуска, когато синът ви вече ще е на училище, а раз¬давачът ще ви донесе писмо от чичо Кларънс, който ви моли да му услужите с пари за новия бизнес...
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #79 -: декември 12, 2007, 14:11:02 »

Големи врагове на детето Риби са режимът, програмата, упоритото ви желание да му втълпите някакви по¬лезни навици. Излишно е родителите на една Риба да се опитват да я напъхат в рамките на общоприетите прави¬ла. Вашето дете Риби ще иска да играе, когато му се иг¬рае, да спи, когато му се спи, да яде, когато му се яде и няма да го интересува кое време на деня или на нощта е. Като че ли по-разумно ще бъде вие да пригодите собстве¬ния си режим към неговия, защото ако се опитвате да на¬лагате собственото си виждане по въпроса за яденето, спането и игрите, то направо ще ви съсипе живота. Няма да крещи или да се цупи, но така изкусно ще ви оплете в мрежите си, че ще се видите принудени да отстъпите пред хаотичните му хрумвания. Неусетно за вас ще ви накара да не обръщате чак такова внимание на тиктакащия на¬халник, наречен будилник. Ще ви помогне да проумеете, че въобще няма защо да изпитвате угризения и да продължите да си бъбрите сладко с Кейт на чашка кафе, когато е време да го храните. Ще ви накара да изпитате радост, когато в някой късен мрачен следобед седнете двамата пред чиния топла обедна супа или изпиете по чаша сутрешен шоколад с мляко. Кой казва, че сутрешният шоколад е най-вкусен сутрин?
Не забравяйте да поощрявате своето дете Риби в не¬говите начинания, защото то е доста несигурно в себе си и има нужда от вашата добра дума и внимание. Понякога му е необходимо уединение. Не го притеснявайте, когато усетите, че духом е някъде далеч. Оставете го да изживее спокойно особеното си състояние. Ще успее да се завър¬не за супата и шоколада, макар че сигурно пак ще е обърка¬ло времето на закуската с обеда или вечерята. Може пък наистина да се е забавило, защото е летяло с НЛО до Марс и обратно. Нали знаете, че за него няма нищо невъзмож¬но.
На учителките няма да им бъде лесно да вкарат свобо¬долюбивия дух на вашата Рибка в строгите рамки на об¬разованието. Все едно дали са кръгли, овални или квад¬ратни, рамките никога не са по мярка на едно същество, родено под знака на Риби. Чака ви тежка борба, за да обе¬дините уникалните възгледи на рожбата си със закостене¬лите педагогически постулати. Не му се сърдете. Разбира се, че педагозите трябва да се съобразяват с вашата нептунова рожба, а не обратно. Почти всички деца Риби са артистични, музикални и влюбени в танца. Дори когато са по-закръглени, походката на момченцата Риби е лека, а много от момиченцата мечтаят да станат балерини. Ку¬мири на мечтателните момченца от зодия Риби не са раз¬ните политици, генерали или учени, а Бетховен, Микелан¬джело или астронавтите. Любимият им предмет в учили¬ще може да стане литературата, защото те много обичат да четат и са добри разказвачи. Привлекателен за тях е и светът на поезията. Ако в началото математиката ги по-изплаши, сигурно е, че абстрактният магичен свят на гео¬метрията и алгебрата няма да представлява никаква труд¬ност за тях.
Някои от децата Риби са лишени от чувство за отго¬ворност и това може да наложи отпечатък върху целия им по-нататъшен живот. Те лесно се обиждат, много са чув¬ствителни и проявената към тях грубост може за дълго време да ги извади от равновесие. Някои предпочитат компанията на възрастните пред тази на връстниците си. Още от малки проявяват разбиране и съчувствие към окол¬ните, вродената им мъдрост е направо удивителна.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #80 -: декември 12, 2007, 14:11:38 »

Преди да обвините нептуновото си дете в лъжа, си спомнете, че то обича да фантазира най-невинно, да плу¬ва във водите на въображаемите си светове, да преживява насладата на вълшебно красивата измислена реалност. То просто не може да различи реалното от илюзията, исти¬ната от измислицата. Вместо да укорявате склонната си към фантазиране рожба, по-добре се помъчете да я разбе¬рете. Вашето снизходително разбиране и дори състрада¬ние ще спасят детето ви от самоизолация или безмълвно мрачно отчаяние.
Детето ви - жител на нептуновото царство на Риби¬те, чува в душата си напева на морския прибой. То не може да понесе бруталните истини от реалния живот. Не го наричайте лъжец, защото това няма да бъде справед¬ливо по отношение на романтичната му същност. По¬ощрявайте фантазията му и го насочвайте да пресътворява виденията си в поезия, музика или живопис. С тече¬ние на времето самият живот ще го научи да възприема по-спокойно бруталното, жестокото и егоистичното. Защо да го изваждате преждевременно от добрия му фантазен свят? То може и да не възприеме изцяло засти¬налите социални норми на поведение, но затова пък възрастните - и родителите, и учителите - ще имат възможност да получат от него уроци по състрадание, толерантност и доброта. Ще могат ако пожелаят да възприемат част от неговите схващания за красота и фан¬тазия. Защото нали знаете, в дипломата за живота не се включват само задължителните предмети от учебната програма в училище.
Все някога ще трябва да приключи продължителният двубой между конформизма и философията на Рибите за свобода на изявата. Аз съм на страната на Рибите. Не е излишно, разбира се, да обясните на вашето нептуново чедо, че възрастните очакват от него да се приспособи към техните понякога налудничави строги житейски и об¬разователни догми, за да просперира в живота. Но ако прекалите с натякванията, забележките, насочването към „правия път", то непременно ще изгуби истинския си път към другата страна на огледалото. Не го правете! Мал¬ката ви Златна Рибка има нужда от вашата подкрепа, за да успее да се пребори с трудностите в реалния свят, с болестите, лицемерието, глада, войните и мизерията. В смразяващия студ вашата Рибка има нужда от топла, пъстра, здрава дреха. Подарете й я. Опитайте се да раз¬берете нейната нептунова душа. Тя ще ви се отблагодари. Кой знае, може един ден да свали някоя звезда, за да ви я поднесе. Тогава ще проумеете колко добре сте сто¬рили, че вместо да я укорявате, нежно и тактично сте подкрепяли нейните начинания. Хайде, бързо направете място за бъдещия блестящ дар на вашето дете Риби върху официалния си тоалет.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #81 -: декември 12, 2007, 14:14:19 »

НАЧАЛНИКЪТ РИБИ
- Стар си - рече младежът. - Едва ли очите ти виждат както преди. И все пак на носа си змиорка крепиш. Какво ли те прави толкова хитър?
Звучи като виц, но е истина. В една кантора разговарят за началника си от зодия Риби:
- Знаеш ли как се казва новият шеф, когото фирмата назначи миналата седмица?
- Онзи, високият, с къдравата коса, с когото си пихме заедно кафето вчера в обедната почивка?
- Не, онзи, високият, с къдравата коса, който напусна тази сутрин.
Приблизително толкова време се задържат на едно място Рибите-началници. Е, все пак се намират понякога морски течения, където се въдят от този род Риби. Точно там ще се спуснем с акваланга сега.
В индустриалните предприятия или по-големите акцио¬нерни дружества началниците Риби са голяма рядкост. Представителите на империята на Нептун предпочитат да плуват сами и обикновено стават актьори, писатели, гаст¬ролиращи певци или търговски пътници. Но не може да се отрече, че има области на дейност, в които те биха могли да станат незаменими ръководители. Поставете ги начело на радиотранслационен или телевизионен център, на ин¬формационна или рекламна агенция и те ще ви изумят с истински порой от бляскави хрумвания и начинания.
Рибите не обичат да казват нещата направо, не искат да тревожат другите със суровата истина. В това отноше¬ние се различават от Близнаците, Скорпионите или Стрел¬ците. Рибите предпочитат да кажат на човек това, което той желае да чуе, а не горчивата и понякога жестока исти¬на. И го правят не защото са лъжци, а защото са убедени, че човешката душа копнее по облечения в красиви риту¬ални одежди факт. Ето защо ги привлича Медисън Аве¬ню, тази безспорна Мека на рекламния бизнес.
Рибите са ръководителите, за които могат само да меч¬таят балетните школи и студиа. Те са чудесни театрални и филмови режисьори. Вродената им интуиция често ги от¬вежда до началническия стол на детективското бюро. Мно¬го от преуспяващите пътнически агенции се радват на ръко¬водители Риби. Те са също отлични хорови и оркестрови диригенти. Невероятни са като директори на медицински заведения или юридически кантори. Шефове са на проспериращи книгоиздателства, успешно плуват във водите на вестникарския бизнес. Ще ги срещнете и като длъжностни лица в църквата или синагогата. Умело дирижират подчи¬нените си в някой хотел или спортен клуб.
Вашият началник е роден през март? Тогава няма защо да се учудвате, че е такъв мърморко. Разгневите ли го с ня¬коя грешка в работата си, няма млъкване, няма отърване. Понякога може да бъде дори жлъчен и рязък. В един момент може да ви смае с нестандартното си хрумване, а след това рязко да смени хода на мисълта си и да ви напомни най-конформистките възгледи на дядо ви. Не бързайте да го осъ¬ждате. Такава е тактиката му - да ви шокира с противореча¬щи си разсъждения, за да провери какви са вашите собстве¬ни възгледи. Понякога се надява в разговора да му подска¬жете някоя интересна идея. Ако го сторите, той ще бъде любезен и внимателен, ще ви предложи нещо за пийване. Когато не одобрява или му е скучно казаното от вас, ще го усетите по застиналата на устните му пресилена усмивка. Докато смятате, че ви слуша внимателно, мислите му ще се реят бог знае къде. Не забравяйте, че той е роден актьор. Когато му дотегне да бъде престорено любезен и внимате¬лен, ще ви прекъсне малко безцеремонно. И тогава на свой ред вие ще трябва да изслушате пространните му спомени за последното пътуване в чужбина.
Да, като споменах пътуване, не зная дали ви е известно, но вашият началник Риби е обиколил почти целия свят.


Доста от нещата са вярни, дано го харесат и другите рибки smile
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #82 -: декември 29, 2007, 12:20:26 »

В тази тема прочетох доста готини неща funnytooth laugh sarcastic
Поздравления Bravo Bravo Bravo
Ето какво намерих аз:
Всред звездите на небето
своя ход земята стара,
води все натам където
слънчевият зов го кара.

Паралели, меридиани,
континенти, океани,
всички същества човешки
носи тя на въртележка.

Измежду вселенски мир
в галактическата шир
зодиите си шушукат,
и макар далеч оттука

те на всички на земята,
определят ни съдбата,
Акуратни, безпристрастни,
правилата са им ясни.

На Овена твърдоглав
силата му е в ината.
Вечно мисли се за прав
щом реши не се отмята.

А Телецът е грижовен,
веселяк, бохем редовен.
Често хапва си с наслада,
малко мързелив си пада.

Като хитри котараци
са от зодия Близнаци -
ту лъжовни и двулични,
ту внимателни обични.

Ракът е хитрец голям,
крие се в черупка сам.
Уж се движи настрани,
а иди че го стигни.

Благороден, достолепен,
винаги във всичко пръв.
Смел и горд до N-та степен -
да, това е царят Лъв.

Девата е своенравна
като истинска жена.
Умна, мила и забавна
знае своята цена.

А Везните колебливи
рядко са самоуверени
Добродушини и схватливи
те във всичко са умерени.

Скорпионът е себичен,
самовлюбен и суров.
Но приятел е отличен
и на всичко е готов.

Упорит, амбициозен
е Стрелецът сериозен.
Въпреки мнителността,
удря винаги в целта.

Козирогът е чаровен,
без да бъде многословен,
но когато трябва ред
може и да е проклет.

Живоносната вода
често носи и беда.
Изненади като нея
ни погажда Водолеят.

Плуват Рибите добре
из житейското море.
Хлъзгави и мълчаливи,
но способни работливи.

И така, откак човека
има го от памтивека,
сочи му небето звездно
що е вредно и полезно.

А съзвездията жежки
пряко без да наставляват,
нравът земен и човешки
вездесъщо направляват.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #83 -: януари 01, 2008, 19:24:02 »

Хахаххахха  tease
Дева(милото)-Я да видя чаршафите.
Козирог(аз)-Имаш ли визитка?  ROFL
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #84 -: февруари 24, 2008, 23:25:07 »

...
На Овена твърдоглав
силата му е в ината.
Вечно мисли се за прав
щом реши не се отмята.
...
Амиии blush blush blush така си е  Ashamed Ashamed
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #85 -: февруари 25, 2008, 22:10:08 »

Козирогът е чаровен,
без да бъде многословен,
но когато трябва ред
може и да е проклет.



На това се смях с глас  good Много ми подхожда  tease
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #86 -: април 10, 2008, 13:17:33 »

Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно.

1. Напиши името на човек от срещуположния пол.
2. Кой е любимият ти цвят от тези:жълт, черен, червен, син или зелен?
3. Първият ти инициал: А-K, Л-Р, С-Я.
4. Месецът ти на раждане.
5. Кой цвят харесваш повече, черно или бяло?
6. Напиши името на човек от същия пол като теб.
7. Любимото ти число?
8. Калифорния или Флорида?
9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът?
10. Напиши желание.

И сега...

Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнене с любов
Черно - Ти си скромен и агресивен
Зелено - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие
Синьо - Ти си човек със спонтанен характер
Жълто - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3. Ако инициалът ти е:
А-К - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4. Ако си роден в:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал
Април-Юни - Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш:
Черно: Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях
Бяло: Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш
6. Това е най-добрият ти приятел
7. Това са броят на близките приятели, които ще имаш в живота си
8. Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията
Флорида - Романтична душа си
9. Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите си и си малко резервиран
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора
10. Желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #87 -: април 10, 2008, 13:18:43 »

Откритията на мъжа и на жената:

Мъжът откри ЦВЕТОВЕТЕ  и създаде РИСУВАНЕТО  ,

Жената откри РИСУВАНЕТО  & и създаде ГРИМА   .


Мъжът откри ДУМИТЕ и създаде ДИАЛОГА .


Жената откри ДИАЛОГА  & и създаде КЛЮКИТЕ   .

Мъжът откри ИГРИТЕ . & и създаде КАРТИТЕ.

Жената откри КАРТИТЕ  & и създаде ТАРО. 

Мъжът откри ЗЕМЕДЕЛИЕТО  & и създаде ХРАНАТА 

Жената откри ХРАНАТА  & и създаде ДИЕТАТА 

Мъжът откри ЧУВСТВАТА  & и създаде ЛЮБОВТА ,

Жената откри ЛЮБОВТА  & и създаде СВАТБАТА 

Мъжът откри ЖЕНАТА  & и създаде СЕКСА 

Жената откри СЕКСА  & и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО .

Мъжът откри ПАЗАРА  & и създаде ПАРИТЕ ,

Жената откри ПАРИТЕ  & И *БА МАЙКАТА НА ВСИЧКО!!!!!!
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #88 -: април 10, 2008, 13:20:19 »

Писмо на майка блондинка към дъщеря й - блондинка.

"Здравей, скъпа дъще! Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб.
Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти бавно, защото
знам, че не можеш да четеш бързо.
Времето тук е хубаво. Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото
на седмицата
валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни.
Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще
дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги
отрязах. Заший си ги обратно,сложила съм ги в десния джоб на палтенцето.
Баща ти си намери нова работа.Сега под него са 500 човека! Коси тревата на
гробищата.
Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е
бебето, така че
засега не мога да ти кажа, чичо или леля ще ставаш. Ако е момиче,сестра ти
иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама.
С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а
ключовете останаха вътре. Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10
километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от
колата.
Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я
срещнеш, нищо не й казвай.

Мама P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик.



Писмо-отговор

"Здравей, мамо!
Писмото пристигна, така че го получих. Борис пак ме заряза, а Виктор, Георги
и Иван заминаха на някъде. Да знаеш, вече подозирам, че нещо ме мамят.
Почти си намерих работа - миналия месец си купих вестник с обяви, а вчера
звъннах на една от тях. Вярно, казаха, че мястото вече е заето, обаче
казаха, че догодина сигурно пак ще търсят хора, така че остава съвсем малко
да почакам още. Вчера ходихме с г-н Николов да ядем суши. Правят го от риба.
Ти не го познаваш, обаче г-н Николов каза, че аз съм много хубава и майка ми
е много хубава и че с удоволствие би я поканил заедно с негови приятели да
излязат ли беше, да излижат ли беше. Той е много добър. Видя твоя снимка.
Също така ми каза, че има познат продуцент, който ме вика да се снимам в
някакъв филм за бани. Ще има много мъже и аз самичка. Как мислиш, мога ли да
стана актриса?
При леля Юлия всичко е нормално, както винаги. Оня дебил, приятелят й, й
купил Ламборгини Диабло и пръстен с такъв диамант, че може канала на ваната
да си запушва с него. Представяш ли си.. Нали ти казвам, идиот!
Както и да е, аз съм си най-красивата. Не съм й предавала поздрави от
тебе.Реших, че и без това достатъчно се е ояла вече.
Търсих в плика, обаче парите дето си ми ги пратила ги нямаше. Вероятно
пощальоните са ги свили. Другия път ги слагай вътре в плика.

P.S. Мамо, ти нали си Иванка Георгиева, защо са ти такива странни
инициалите - Мама P.S. ?
 laugh
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #89 -: април 10, 2008, 13:20:58 »

Колко души от вашата зодия са нужни, за да се смени крушка?
Овен: "Само един. При това може да смени не само крушката!!!"
Телец: "Предпочитам естествена светлина. И абсолютно сигурни ли сте, че старата крушка е изгоряла? Мразя да хвърлям неща, които биха могли да са полезни!"
Близнаци: "Един вероятно е най-добрият вариант, защото ако са повече от един, ще се отплеснат в разговори и напълно ще забравят за крушката..."
Рак: "Четирима. Един рак и трима психотерапевти, които да помогнат за мъчителния процес на смяната"
Лъв: "Истинските лъвове не сменят крушки! Истинските лъвове намират някой друг да направи това вместо тях."
Дева: "Точно 1,655221 души в средностатистическия случай"
Везни: "Добре, де, ще го направя... освен ако ти не си така добър да го свършиш вместо мен, но явно си много зает в момента... тъй че ще го направя... И все пак, не искаш ли ти да го свършиш?"
Скорпион: "Нито един. Скорпионите не ги е страх от тъмнината!"
Стрелец: "Айде стига, бе! Я погледни навън... Слънцето грее, птичките пеят, животът е пред нас, а ти се шашкаш за някаква глупава крушка?!?!?!"
Козирог: "Нямам време за глупости."
Водолей: "Виж сега, енергията е материя, а дали материята е енергия още не е доказано, но със сигурност светлината е форма на енергия и тъй като електрическата крушка е материя...."
Риби: "Каква крушка?"
 

Какъв домашен любимец подхожда на вашата зодия?

Овен: "Всичко, стига да е пълно с енергия!"
Телец: "Костенурка. Бавна, не й трябват много грижи и няма да изяжда храната на собственика си."
Близнаци: "Папагал... Има ли нужда да казвам нещо повече? Естествено, че има...."
Рак: "Каквото и да е... Важното е да се поддава на дресировка!"
Лъв: "Голяма, красива и дръзка котка, която не се състезава със собственика си в това кой е по-по-най."
Дева: "Да видим. Ще трябва да ставам точно в 7:30, за да го храня. В 10:20 ще ходя до магазина и ще му купувам храна за 4,38 лв. с включен ДДС..."
Везни: "Хммм... От една страна, кучето е добродушно, предано и пази къщата. От друга, котката е по-независима, изисква по-малко внимание и е много грациозна... Ох, не знам. Ти какво би си взел? А сигурен ли си?"
Скорпион: "Котка! Тайнствена и непредсказуема... Какво й е? "
Стрелец: "Кон, естествено! И да се надяваме, че ще има достатъчно енергия, за да издържи темпото ми!"
Козирог: "Аз ли ще му купувам храната?"
Водолей: "Хамстер. Ще му взема клетка с климатик, водоснабдяване и канализация... Ще му сложа тунелче, с което да може да преминава извън клетката и ще го огранича с фибростъкло... Не продават ли такива клетки? Простаци! Нищо, аз ще изобретя нещо много по-добро тогава..."
Риби: "Риби, естествено. Дори да ги забравя за седмица-две без храна и те измрат, бързо ще ги подменя... ако не забравя и това, де..."
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #90 -: април 10, 2008, 13:21:24 »

Типичен коментар след секс?

Овен: "Хайде пак!!!"
Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата."
Близнаци: "Къде е дистанционното?"
Рак: "А кога ще се оженим?"
Лъв: "Бях страхотен, нали?"
Дева: "Трябва да изпера чаршафите..."
Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса."
Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!"
Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!"
Козирог: "Имаш ли визитка?"
Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?"
Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"


Каква е молитвата на вашата зодия?

Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"
Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"
Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."
Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"
Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."
Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."
Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"
Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"
Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"
Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"
Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"
Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"
 

Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели?

Овен: "Искам да говоря с управителя! Веднага! Мъртъв ли съм?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи... Ами добре, тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!"
Телец: След като напусне тялото, Телецът осъзнава, че така остава без стомах и веднага се връща в него... И остава скептично настроен цял живот!
Близнаци: "Тук е страхотно... Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!"
Рак: "Въобще не ме интересуват фактите! Раците живеем по 125 години! Точка."
Лъв: "Нееее, не съм мъртъв! Не съм, не съм, не съм, не съм! Какви са тези хора с крила и бели мантии? И защо пеят? Не са в правилната тоналност! Мога да пея по-добре от тях! Този пък кой го направи диригент..."
Дева: След като е работила неуморно 60 часа, девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел... Тъкмо й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.
Везни: "Я! Какъв красив тунел... А това в края Исус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души... Да я реализирам ли?"
Скорпион: "Ние скорпионите имаме поне девет живота... Една смърт не може да ме уплаши... А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?"
Стрелец: "Хаха! Баси якото, човек! Издигам се... Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там... Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните религии са в отделни видове рай? Хаха! Представяш ли си? Ииии... много готин тунел... Хахаха! Супер яко!"
Козирог: Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на козирозите... Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен SWAT-анализ на живота им.
Водолей: "Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран... И е скучен... Пълна мизерия е това! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. " ...след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения.
Риби: Повечето риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя си…
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines