Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:15:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 218639 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 25, 2015, 22:11:56 »

 Offtopic idinka, пратих ти сайта на лични.
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #226 -: февруари 26, 2015, 12:24:30 »

milenkata го е казала страхотно. В момента в който предложих на бъдещата ми съпруга (още е само с титла годеница) и казах, че това е единственото към което ще имам аз изисквания на сватбата. Дори тук доста разпитвах и се интересувах, получих доста съвети. И дори си намерих фотограф и видеооператор, които да могат да направят това, което аз искам. Фотографията ми е хоби и затова и изискванията ми са такива, но пък се радвам, че намерих фотограф, който просто прави сватбите да изглеждат като приказки. А то наистина само това остава след години. Като гледам сватбите на познати, които са дали доста пари за украса, хотел и т.н., но са спестили от фотографи и оператор - след 5-6 години като гледат се види видеото от сватбата им, ами то е като в "Най-смешните домашни видеоклипове на Америка" (ако го помните това предаване) - и като качество на картината и като емоции, които предава самият филм. Затова ако искате добри спомени, не пестете от това. Е аз се поотпуснах и сега фото и видео ще са около 30-35% от всички разходи, но пък бъдещата булка има пълната свобода да избира всичко останало (според финансите ни).
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #227 -: февруари 26, 2015, 16:55:09 »

Напълно съм съгласна с КРАСИ много точно и ясно казано!!!
За мен снимките са много важни и са единствените "елементи",  които ще ми останат за спомен !


Да благодаря  artemida ей сега ще го погледна smile

Александрова въпроса е че не бях отделила никаква сума относно фотограф , понеже трябваше да бъде един наш приятел! Просто са непредвидени разходи, които сега трябва да си направя сметка какво мога да си позволя.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #228 -: февруари 26, 2015, 19:32:27 »

 Offtopic Непредвидени разходи в едно сватбено тържество винаги има. На нашето достигнаха 40% от първоначалната заложена сума smile .Защото на човек все нещо му се иска. Затова е добре още при предварителното планиране да има някакъв резерв от поне 20% за покриване на разходи, които се появяват в последния момент.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 27, 2015, 12:27:19 »

Idinka, това е момичето, което е наела моята приятелка.. https://www.facebook.com/pages/Jenys-photography/222476324488599?fref=ts
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 28, 2015, 23:14:30 »

Черешке, виж този линк долу. И сайта им може да погледнеш.
От бирмингам са, двойка, момичето е българка. Можеш да се свържеш с тях.
Работят от няколко години, но имат доста хубави сватбени неща и албумите им са добри, но Най- вече отношение и са мн отзивчиви, ще се договорите и за цени и за места за снимки и тн.

https://www.facebook.com/PhillipParnellPhotography
Със Жени бяхме в една компания като ученички, знам ги, имам оферта от нея вече smile
Тя се свърза с мен след като е видяла годежа във FB.
Хихих светът е малък, благодаря ти.
А ти какво общо имаш с Бирмингам?  Wink
« Последна редакция: февруари 28, 2015, 23:18:29 от Cerise » Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #231 -: март 01, 2015, 00:40:22 »

За момента и аз съм на тази географска ширина, правя магистратура тук smile  pardon

с Жени и Филип се познаваме от уни, 3 г. вече а и снимаха събития тук, завършване и др. и покрай общи събирания също им видях албумите, после поразпитах и така smile

евентуално ако се навият да дойдат до бг ще снимат част от събитието (когато и да решим да е то )  pleasantry
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 01, 2015, 01:11:17 »

Да, тя и на мен ми предложи да снимат в БГ, но тук вече имах наето фото.

 Offtopic
Къде живеш ти, в Бр?
Активен
mirindi4ka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #233 -: март 07, 2015, 17:11:43 »

Момичета, търся си фотограф...
Може ли да ми кажете нещо относно работата на Георги Въчев и Иван Банчев???
Благодаря!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #234 -: март 07, 2015, 20:56:38 »

Аз вече си запазих фотограф, препоръчан от една миналогодишна булка, разгледах му снимките, харесаха ми, след това питах една приятелка, която снима любителски, защото аз нищо не разбирам. Цените му се доста добри, харесах го на срещата и не съм мислила много много. Знам, че снимките са важни, но бюджета ни е малък, а и мисля, че голям процент от крайния резултат си зависи и от нас smile Ако някой иска, може да ми пише на лични и ще му дам контакти:smile
Активен
mimito83
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #235 -: март 09, 2015, 22:30:08 »

Здравейте момичета!
Предстои ми най-хубавия ден в живота ни и си търся сватбен фотограф.
Бях се спряла на Васил Николов - http://www.vassilnikolov.com/, но видях че вече датата му е заета...
След което попаднах вчера на Тихомир Йорданов - http://yordanovphotography.com/
Много ми допадна портфолиот му, а и на сайта му има цяла сватба, която разгледах. Датата му е свободна и исках да попитам дали някой има конкретни впечатления от неговата работа?

Благодаря предварително!
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 17, 2015, 10:04:31 »

Здравей те .
Искам да помоля за малко помощ. Може ли някои да ми предложи какъв пакет от фото и видео засменаме да избера? Качила съм в албума снимка с различните варианти
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 17, 2015, 11:28:08 »

Има проблем с албума и не се виждат снимки..
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 17, 2015, 12:59:49 »

Ох с този албум не мога да се оправя. Като го отварям през моя профил няма проблем
« Последна редакция: март 17, 2015, 13:08:23 от sladkata2 » Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 17, 2015, 13:27:31 »

Мисля, че вече е наред
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines