Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:30:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216960 пъти)
 
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #135 -: ноември 18, 2014, 10:43:28 »

Не смятам, че звучи чак толкова странно. Естествено, че всеки фотограф има собствен и уникален стил и да се търси копие е изгубена кауза, но има фотографи, които за мен лично са в една по-широка сфера на "стил с подобно усещане". Когато аз търсех фотограф си бях направиал списък на фотографи, които освен, че ми харесват (отново казвам за мен лично) са в тази по-широка сфера на подобен стил. Предполагам, че един професионалист би намерил безброй разлики в този списък, но като непрофесионалист за мен имаше нещо "общо".
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #136 -: ноември 18, 2014, 15:26:06 »

  :offtopic:Имам малки съмнения, че на последната страница има лъжебулки отново, колеги въздържайте се от изкушението да се рекламирате сами от профили на булки, да не се налага отново да има изобличени smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #137 -: ноември 18, 2014, 21:46:08 »

Deliysky, не знам къде четеш, защото аз на последната страница виждам мнения само на редовни потребители/булки със собствени теми относно конкретни имена + мнения на по-нови хора, които дават съвети и мнения без да споменават имена. Каква реклама може да има при това положение...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #138 -: ноември 19, 2014, 15:20:23 »

 :offtopic:Имах предвид последните 2 страници, сигурен съм че колегата който визирах си е взел вече бележка smile. А вие защо се засягате, да не би нещо да ви касае пряко моята реплика? Започнах да се замислям smile
« Последна редакция: ноември 19, 2014, 15:22:11 от Deliysky » Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 19, 2014, 15:22:06 »

Мен ме снима Борислав Чепишев. Сватбата беше в Пловдив. Изключително съм доволна от сесията и като цяло от отношението му. Все още чакам снимков материал- по Коледа трябва да са при мен вече.... yahoo yahoo yahoo
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: ноември 21, 2014, 16:09:00 »

Ние се спряхме на Камен Ехранов от Profilestudio. Не видях никой да го е коментирал тук, след като мине сватбата с удоволствие ще "докладвам" за бъдещите булки. Вярвам, че ще бъдем доволни, аз се влюбих в портфолиото му, а и изглежда много приятен човек и добър професионалист, поне от срещата ни останах с такова впечатление. А и ми го препоръча доверен човек, така че оставаме с него  yahoo
Активен
tuizzl
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1


« Отговор #141 -: ноември 22, 2014, 16:01:45 »

smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #142 -: ноември 22, 2014, 20:07:34 »

Камен от Profile е добър наистина. Беше на една моя приятелка фотограф. Иначе ние бяхме с друга фотографка от неговото студио, коректни са и имат доста идеи за самите снимки в деня на сватбата. Успех  good
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #143 -: ноември 30, 2014, 22:40:46 »

И ние сме доволни от нашия фотограф. Ако някой иска, мога да му дам контакти.
Между другото имаме и приятелка, която се занимава с фотография и тя направи уникални снимки на сватбата ни.  girl_wink
Активен
ninsy
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #144 -: декември 06, 2014, 20:11:16 »

Здравейте, имате ли впечатления от работата на Виолета Стоименова? Много ще ми бъде полезно вашето мнение smile Благодаря
Активен
PollyMariqn
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #145 -: декември 09, 2014, 19:35:09 »

От първият пост с линкове и реклама  nea
« Последна редакция: декември 10, 2014, 00:17:41 от Teo » Активен
Krassie
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #146 -: декември 10, 2014, 16:44:39 »

Искам да попитам админите най-учтиво, какъв е начина един фотограф да се представи в този форум. Преди време пуснах едно съобщение, което се сметна за реклама и беше изтрито на секундата. Как така едни съобщения са реклама, а други не са. След това писах лично съобщение, на което не благоволихте да ми отговорите.
По-горното съобщение, което сте изтрили, е на моя клиентка, която в момента е моя много добра приятелка. Да, признавам, че я помолих да пише за мен, тъй като моето съобщение беше изтрито, а тя беше казала, че има профил тук. Обзалагам се, че повечето хора, които пишат тук и предлагат услугите на фотографите си, са помолени от тях, защото по думите на приятелката ми, когато мине сватбата и спира да се интересува от подобни теми и форуми. И това е нещо съвсем нормално, защото форума е предназначен основно за бъдещи булки. Как така постовете на едни се смятат за реклама, а на други не, защото в темата има много други линкове, обаче тях не ги изтривате? Освен това тук пишат и едни определени фотографи, особено един, и очевидно техните постове се толерират. Вече започвам да си мисля, че има нещо общо с този форум.
Писали сте, че е желателно фотографи да пишат тук, за да дадат мнението си, а не им позволявате да се представят. Не е ли най-нормалното нещо човек да спомене къде може да видите творбите му? Все пак е представяне. И защо очаквате при това отношение да ви се плаща за реклама?
Активен
lyubenov
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #147 -: декември 10, 2014, 17:41:46 »

Не си представяйте конспирации. Форумът е за всички, планиращи сватба, не за фотографи, които искат да се представят. Съдържанието на сайта го правят именно потребителите, а не фотографите и по този случай е некоректно да се регистрира Ваш клиент, само с единствената цел да Ви хвали. Ако бяхте част от форума от самото му създаване, щяхте да знаете че такива опити е имало винаги и ако форума не се администрираше като хората, в момента щеше да е просто един бълвоч от спам съобщения. Намерете начин да впечатлите потребителите на форума, те сами ще започнат да пишат за Вас. Единственото, което ще постигнете "с рогата напред" е обратен ефект и от потребителите на форума, и от колегите в този бранш.
« Последна редакция: декември 10, 2014, 17:56:32 от lyubenov » Активен
Krassie
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #148 -: декември 10, 2014, 20:01:09 »

Това е просто препоръка на доволен клиент. Не съм карала приятелката ми да се регистрира и ако знаех, че няма профил нямаше да я моля да пише. Както казах опитах да се представя сама. Аз по принцип не обичам да пиша публично, не ми харесват и разправиите по форумите. За да си спестя подобни проблеми си направих сайт, само че после ми стана ясно, че трябват най-вече препоръки и реклама, защото сайта никой не го гледа. Вероятно и Вие сте се сблъсквали с това. И ако не сте забелязали този сайт печели именно от такива като мен, а те дори не ми отговориха. Можех да пиша пак, все едно нищо не е станало, но реших, че повече не мога да си мълча. Аз също съм клиент.

« Последна редакция: декември 10, 2014, 20:16:30 от Krassie » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #149 -: декември 12, 2014, 09:51:20 »

Като булка ви го казвам- професионалистите в този форум са се наложили с мнения и извън тяхната специалност и особено като не се препоръчват сами себе си. Проследете мненията им и ще разберете какво имам предвид. Специално за фотографията- започнете да пишете вашето мнение по даден въпрос от булка, вашата препоръка или съвет но без да казвате- аз най добре ще ти го направя... Ще мине време, но малко по малко момичетата ще ви научат и ще започнат да се интересуват и не на последно място- застанете зад името си, зад марката си.... Аз така открих своя Дж, на база мненията му във форума потърсих информация за него, свързахме се и той се справи прекрасно- но в нито едно от тези мненуя не е хвалил сам работата си smile дано съм била полезна
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines