Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:41:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216854 пъти)
 
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #90 -: юли 30, 2014, 01:46:56 »

Аз да се похваля, че вече си имаме фотографка smile Много съм щастлива, една наша приятелка ще ни снима ( занимава се професионално с фотография ) видяхме се в събота и обсъдихме всичко и останахме много доволни smile Освен това ще ни вземе само 300 лв и няма да имаме оувъртайм, защото тя ще ни бъде и гост, така че нещата се наредиха мн добре. Много съм щастлива smile

Този пост е изключително манипулативен и подвеждащ, няма ПРОФЕСИОНАЛЕН фотограф в България, който да заснеме сам от начало до край, цяло сватбено тържество, с подобаващите за България традиции, церемонии, салтанати, простотии и цигании в ритуалите и организацията за смешната сума от 300 лв... тъжно ми е за приятелката ви , която се занимава професионално с фотография...ако фотографията за нея е бизнес (т.е. професионална реализация) , не бих си позволил да давам съвети, тя сама ще се усети по някое време smile...а вие уважаема Miele трябва да сте и много благодарни, за вас това е страхотен подарък...
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #91 -: юли 30, 2014, 02:10:39 »

Уважаема Miele, дайте линк към сайта на вашата приятелка, а също и телефон за връзка, аз съм зает на определени дати за месеците август, септември и октомври, но ще бъде чудесно да споделим дублиращи се ангажименти с тази колежка, нещо като благотворителна кампания за младоженци, които не могат да си позволят повече от 300 лв. за "ПРОФЕСИОНАЛЕН" фотограф.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #92 -: юли 30, 2014, 02:13:44 »

Този пост е изключително манипулативен и подвеждащ, няма ПРОФЕСИОНАЛЕН фотограф в България, който да заснеме сам от начало до край, цяло сватбено тържество, с подобаващите за България традиции, церемонии, салтанати, простотии и цигании в ритуалите и организацията за смешната сума от 300 лв... тъжно ми е за приятелката ви , която се занимава професионално с фотография...ако фотографията за нея е бизнес (т.е. професионална реализация) , не бих си позволил да давам съвети, тя сама ще се усети по някое време smile...а вие уважаема Miele трябва да сте и много благодарни, за вас това е страхотен подарък...

Не виждам какво му е подвеждащото на поста, много ясно, като им е приятелка, няма да им вземе много пари! Не всичко е бизнес в този живот! Чак пък да ви е 'тъжно' за фотографката ...хахаха. Не се излагайте, много ясно, че момичето си има отделни тарифи за клиенти, които не важат за приятелката й!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #93 -: юли 30, 2014, 02:20:54 »

Направо се ужасявам от циничните ви и иронични постове, които нямат място тук, според мен. Слава Богу, че нито аз, нито miele ще сме с 'професионалисти' като вас! И съм сигурна, че приятелката й ще се справи чудесно със снимките. Както и мен, ще ме снима близка приятелка, уникален професионалист, която работи в Германия - и то напълно БЕЗПЛАТНО. И то не защото имаме нужда от 'благотворителност'  pleasantry . Айде, пукнете се от яд...хаха. Подбиват ви пазара, или какво  crazy crazy
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #94 -: юли 30, 2014, 02:27:09 »

Обяснете, де, какво му е подвеждащото?...Ще решат всички булки, че такива са цените?...Много ясно си е написало момичето, че става дума за приятелка. Никоя от нас не мисли, че такива са реалните цени за клиенти. Едно бързо търсене в гугъл дава отговор!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #95 -: юли 30, 2014, 02:28:19 »

Повтарям, дайте линк към творчеството на този "ПРОФЕСИОНАЛЕН" фотограф...а и линк към творчеството на вашата "близка приятелка, уникален професионалист, която работи в Германия - и то напълно БЕЗПЛАТНО" ...всички други спорове са излишни и противоречат на правилата форума.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #96 -: юли 30, 2014, 02:37:01 »

Ще давам, на когото си поискам, и то най-вече когато мине сватбата и мога да споделя лично мои впечатления. Освен това, на мои близки приятели се случи същото - преди две-три години тяхна приятелка, за мен най-добрата сватбена фотографка в София, ги снима изцяло безплатно на сватбата и това беше подаръка за младоженците. Какво, това да не е против закона? И снимките бяха прекрасни, съвсем не като 'благотворителни'  funnytooth . Ето, нейния линк - http://www.violetastoimenova.com/ .
Не мога лично да я препоръчам, но приятелите ми останаха страшно доволни.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #97 -: юли 30, 2014, 02:41:24 »

Не, не е тя. Но вече схванах с какъв човек 'разговарям', така че продължавайте да си пишете сам на воля.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 30, 2014, 07:10:26 »

Линк към нейния сайт, защото не знам тя дали желае smile Ще я попитам и ако иска може сама да се регистрира тук или да дам връзка с нея на хора, които ме помолят.
Относно "манипулативният" ми коментар единственото което ще кажа е, че казах, че тя ми е приятелка и за това ще ми вземе толкова, отделно тя сама си призна, че не е снимала много сватби, за да си позволи да взима много пари. Това мен не ме притеснява особено, защото много добре я познавам и знам как снима. Повече от това няма да коментирам. Пожелавам лек ден на всички smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #99 -: юли 30, 2014, 08:02:36 »

Много ми е странно защо се заяждате сега. Все едно вие не сте давали отстъпки на приятели. На мен ми беше предложен също фотограф който не се занимава много със сватбена фотография, но е снимал сватбата на Маги и Кремена Халваджиян за горе долу същата сума.Украсата на ресторанта ни беше на половин цена защото агентката е приятелка на свекъра.

ПС. Виолета Стоименова е страхотен фотограф аз даже исках да я наема но беше заета  girl_wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 30, 2014, 09:15:00 »

Хахаха, егати хората има тук! Вече започвам все повече са смятам, че тук не е мястото на т.н. "професионалисти"!!! Не зная дали си имат форум, но ако нямат - направете си, бре! Повечето им коментари са много "компетентни", всичко могат и всичко знаят. Брей, хора, правителството падна - де, хайде, кандидатирайте се и за премиери Bravo
Как е възможно да има подобна злоба и завист!? Ако пък и после другите булки харесат творчество на въпросните приятели, току виж и гладни останете от злобата си! Хихихи biggrin
Момичета, щастливки сте с подобни приятели, аз лично се радвам за вас и съм сигурна, че снимките ви ще са прекрасни!
« Последна редакция: юли 30, 2014, 09:17:32 от Feli » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 30, 2014, 09:58:08 »

Много ми е странно защо се заяждате сега. Все едно вие не сте давали отстъпки на приятели. На мен ми беше предложен също фотограф който не се занимава много със сватбена фотография, но е снимал сватбата на Маги и Кремена Халваджиян за горе долу същата сума.Украсата на ресторанта ни беше на половин цена защото агентката е приятелка на свекъра.

ПС. Виолета Стоименова е страхотен фотограф аз даже исках да я наема но беше заета  girl_wink
Съгласна съм с теб. Няма за какво да се заяждате.

Имам приятели фотографи,които първоначално питах дали те биха искали да ни снимат на сватбата,но отказаха,защото искаха да са просто гости и да се насладят на събитието.
Разбирах ги напълно и в крайна сметка това ме доведе и до фотографа,с който бяхме и дори да не сме го познавали изобщо преди да се видим с него,накрая останахме доволни.
Варианта с приятели също щеше да бъде добър за нас.
 
« Последна редакция: юли 30, 2014, 10:04:18 от crazynelly » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #102 -: юли 30, 2014, 12:46:20 »

...

ПС. Виолета Стоименова е страхотен фотограф аз даже исках да я наема но беше заета  girl_wink
Виолета Стоименова е страхотен фотограф, но не снима за 300 лв...Цените на ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ фотографи са поне 2-3 пъти по-високи, не че няма "професионалисти" smile и "близка приятелка, уникален професионалист, която работи в Германия - и то напълно БЕЗПЛАТНО" ...не се заяждам smile, констатирам фактите, а празните приказки ги оставям на определена група съфорумки smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #103 -: юли 30, 2014, 13:01:07 »

Ти май четеш безкрайно избирателно.

Виолета е снимала не за 300 лв, а безплатно - подарък.
Тарифата от 300 лв изрично беше упомената, че е преференциална, също като подарък.
Никой не твърди, че добри фотографи снимат за 300 лв масово или че правят подаръци всеки ден...

И аз да бях нямаше да спомена имена и сайтове при такива злостни изказвания и сред такава негативна енергия.

А празните приказки хич не ги оставяш на определени съфорумки, а си ги пазиш за лична употреба, djdimi.

Изобщо не исках да се намесвам или да продължавам безсмисления спор, но не се сдържах.

---

Да обсъдим нещо по-позитивно - имате ли и какви wedding props за снимките girl_wink
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #104 -: юли 30, 2014, 13:07:03 »

Добре, де! Miele просто сподели щастието си, кому е нужно това отношение?!
Нашият избор на фотограф също не е с "2-3 пъти по-високи" цени. И какво сега?! Да си мълчим в ъгъла, да не се обаждаме и да се чувстваме прецакани, задето не можем да дадем 1000+ лв.?!
В тая тема да не се обади човек, значи! Планирането на сватба е достатъчно тежка работа. Дамите пишат тук, за да се разтоварят, не за да им се размахва пръст!
« Последна редакция: юли 30, 2014, 13:26:51 от JustRain » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines