Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:01:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216926 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 26, 2014, 19:43:31 »

Ами, аз искам да е не е в града. Да е някъде сред природата. По възможност да има красиво езеро или нещо такова.
И на мен много ми се искаше да е сред цъфналите дървета, но за съжаление планирам да я направим юни. Сега април, няма как да стане, понеже имаме изпити и доста празници, а май месец по време на баловете не ми се иска.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #31 -: март 27, 2014, 10:38:28 »

 В такъв случай ти препоръчвам боянското езеро или боянския водопад, морените ... има доста местенца
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 27, 2014, 15:25:53 »

Ами, аз искам да е не е в града. Да е някъде сред природата. По възможност да има красиво езеро или нещо такова.
И на мен много ми се искаше да е сред цъфналите дървета, но за съжаление планирам да я направим юни. Сега април, няма как да стане, понеже имаме изпити и доста празници, а май месец по време на баловете не ми се иска.

Ratatui, и аз от известно време мисля за подобно място, защото ще правя следсватбена фотосесия на мои познати  - хем да е близо до София, хем да не е в града.
За сега сме мислили за някое поле с цветя около града, Банкя, Боянския водопад или някъде на Витоша - има фантастични места. От друга стана и някой от парковете би бил много подходящ. В южния парк има хубави полянки, а има и цветя. Може да имате проблем с усамотението обаче.
Мислили ли сте за някъде на Витоша? Не мисля, че ще е проблем да се облечеш на място ако вземеш някоя приятелка за асистент. smile

Друг вариант  - веднъж мернах едно язовирче някъде около София....

Според мен можете да направите и супер "градски" снимки на някои древни развалини, дори на някоя кокетна уличка...и на мн други места. Само фантазия да има човек smile
« Последна редакция: март 27, 2014, 15:31:32 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 27, 2014, 15:28:44 »

а trash-the-dress ли ще го правите или няма да се развихряте чак до там?

 smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 27, 2014, 17:58:52 »

Миленка, Банкя е страхотна градината, а и има доста места наоколо, на които да се направят страхотни снимки, ама на нас първата фото-сесия беше там и не искам да се повтаряме.
На място едва ли ще се обличам- първият път отне към 30 мин и ми трябваха 2 ма човека. Този път ще видим как ще стане. А и първо трябва да открия кринолин, че нямам.
а trash-the-dress ли ще го правите или няма да се развихряте чак до там?

 smile
Да ти кажа както дойде, но едва ли младоженеца не си пада по подобни влизания във вода, катерене и др подобни, които да му съсипят костюма
Ти кога ще правиш фото-сесията? После ще спделиш как и къде, нали?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 02, 2014, 13:47:57 »

 :offtopic:през май Offtopic
да. ще ти разкажа smile
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #36 -: април 22, 2014, 22:33:31 »

Здравейте,
за сватбени фотографи избрахме Профайл студио, изключително добро впечатление ми направихте, а относно работата им - снимките, които са качени във фейсбук страницата им и сайта са просто уникални, радвам се, че намерихме хора с творческо мислене и набито око, за да улавят точните моменти, тъй като повечето фотографи процедират по начин, който на нас изобщо не ни допада, защото търсим естественото, а не изкуствено направеното.
Сигурна съм, че ще удоволетворят нашите изисквания и ще се радвам, ако някой сподели по-конкретно мнение за тях.
Благодаря Ви!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #37 -: април 23, 2014, 09:29:05 »

Хей,

За Профайл - много ни ги препоръчаха от филмова къща "Виктор Попов" (те ще ни правят видеото), снимали са сватбите на 3 мои приятелки и са добри наистина. Работата им е впечатляваща и мисля че ще останеш доволна smile Запознах се с тях на едно изложение, симпатични хора са и са добри професионалисти

Все пак обаче не бяха нашия избор, не заради нещо лошо, просто пък ние искахме да има повече художествени снимки и затова се спряхме на Гого Кехайов smile
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #38 -: април 23, 2014, 23:35:30 »

И на нас ни ги препоръча Виктор Попов smile
Той също ще заснеме нашата сватба и до момента сме страшно очаровани от екипа и работата му
С две ръце го препоръчвам... а след крайния резултат може би и три smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #39 -: април 30, 2014, 11:02:07 »

Момичета, помощ cray cray cray

Явно съм чакала до последния момент, защото всички фотографи, до които се допитах до момента са заети за моята дата - 31ви Август  cray cray cray

Това са

Гого Кехайов
Яна Пенева
Цветелина Делийска

Моля ви препоръчайте ми фотограф, който снима с художествена ориентираност или стилът му е близък до горепосочените...

Благодаря предварително  girl_wink

П.С. Бони Бонев също е зает.
« Последна редакция: април 30, 2014, 11:43:08 от Radiant » Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 30, 2014, 11:06:32 »

Димитър Яков, но е от Пловдив
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #41 -: април 30, 2014, 11:07:54 »

Забравих да кажа, че щях да се свържа и с него, но на сайта му датата е заета cray
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 30, 2014, 11:08:41 »

Аз ще съм с Борислав Чепишев, той работеше с Яков- погледни и при него.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #43 -: април 30, 2014, 11:42:57 »

Георги Вачев -  http://www.georgivachev.com/

Успех!
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #44 -: април 30, 2014, 11:58:16 »

Георги Вачев също е зает... съвсем се отчаях!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines