Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:03:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216864 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 11, 2014, 19:20:40 »

Моля всички спорове между професионалисти да бъдат прекратени.
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #16 -: март 12, 2014, 15:21:11 »

milenkata, ние сме избрали Гого Кехайов за наш сватбен фотограф. И аз като теб съм влюбена в работата му, а и отношението му към нас по време на срещатата ни. Нашата сватба ще е на 21 септември и едва след това ще мога да ти кажа със сигурност дали очакванията ни ще се препокрият с действителността. Но и аз като теб дълго търсих някакво мнение за него и като не открих нищо реших да се доверя на шестото си чувство, а и като си разглеждала сайта му сигурно си видяла, че е спечелил конкурс за най-добра сватбена снимка през 2012.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #17 -: март 12, 2014, 16:14:04 »

Да , видях. Но не това ме впечатли . Просто има невероятен стил на работа. Хареса ми и отношението му.Помолих го и за снимки от цяла сватба - прати ми, помолих го да провери за албум какъвто аз искам - нямаше и два дни след срещата ни имах отговор....

 Бях си харесала двама фотографи и смятах да видя и двамата- Гого и още един/една, която намерих от коментарите тук. Работата им е сходна , но за съжаление с втория фотограф се опитвам да уредя среща от началото на февруари. Разбирам, че всеки има ангажименти, но в крайна сметка се бяхме разбрали, когато се освободи след 4 март да се видим и поговорим.

Е все още чакам и да ви кажа честно, за мен това е несериозно отношение. NO Ето как можем да харесаме едно наистина добро портфолио, но заради отношението на човека отсреща нещата да се променят.

В крайна сметка, най-вероятно и аз ще си капарирам Гого. Сериозен е, тактичен , ведър и симпатичен.  smile Надявам се че няма да сбъркам и и аз като теб ще си послушам шестото чувство.

Все пак ще чакам коментар след сватбата ти, едно мнение никога не е излишно give_rose
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #18 -: март 12, 2014, 23:23:43 »

И аз съм много доволна от отношението на Гого Кехайов. За жалост е зает за моята дата, но мейла му беше много мил:
Благодаря ви за доверието и честито за прекрасното събитие!
Пожелавам ви най-хубавия сватбен ден!
сърдечни поздрави и много усмивки ...

+ че ми препоръча 3ма негови колеги, което до сега никой не беше правил.
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #19 -: март 13, 2014, 09:26:27 »

И аз съм много доволна от отношението на Гого Кехайов. За жалост е зает за моята дата, но мейла му беше много мил:
Благодаря ви за доверието и честито за прекрасното събитие!
Пожелавам ви най-хубавия сватбен ден!
сърдечни поздрави и много усмивки ...

+ че ми препоръча 3ма негови колеги, което до сега никой не беше правил.

И за нашата дата е зает, но иаз получих много мил и изчерпателен отговор с препоръки към негови колеги. Ние все още нямаме фотограф, а пък времете тик така
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #20 -: март 13, 2014, 13:56:53 »

Момичета аз да си кажа, извинявам се за предходния пост. Вчера се чухме и с другия фотограф. За съжаление не може да ми даде отговор преди септември за догодина. Така че може би и ние ще се спрем на Гого. Просто ми се иска вече да капарирам основните 5 пера и да се свършва lolsmilesmilesmilesmile Така хем ще ми е по спокойно, хем ще знам че хората с които искам да работя ще са си ангажирани за мойта дата... че така като ви слушам повечето правите компромис с първоначалния си избор на фотограф/дж/виде/ресторант защото не е свободно. smile
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #21 -: март 13, 2014, 14:28:12 »

Момичета аз да си кажа, извинявам се за предходния пост. Вчера се чухме и с другия фотограф. За съжаление не може да ми даде отговор преди септември за догодина. Така че може би и ние ще се спрем на Гого. Просто ми се иска вече да капарирам основните 5 пера и да се свършва lolsmilesmilesmilesmile Така хем ще ми е по спокойно, хем ще знам че хората с които искам да работя ще са си ангажирани за мойта дата... че така като ви слушам повечето правите компромис с първоначалния си избор на фотограф/дж/виде/ресторант защото не е свободно. smile
Миленката, а кой е другият Ви вариант, понеже ние все още не сме избрали и сме в едно непрестанно чудене?
Активен
m_dilova
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #22 -: март 25, 2014, 11:22:44 »

Здравейте бъдещи булки  danceg, до сега само ви четях, но сега се регистрирах защото искам да попитам нещо. Изкрейзвам вече   tease има толкова неща за организиране и правене, че не знам как да смогна, а и на работа ходя и всяка свободна минута ровя в нета за информация. Набелязах няколко ресторанта и събота ще ги обикаляме, че то снимките в сайта и на живо обстановката могат да се окажат мноооооого различни.

Стига съм разтягала локуми, исках да ви попитам някой има ли впечатления от този фотограф - Владимир Станев. Моля ако някой може да ми даде отзив да пише, защото фотографа и DJ са мнооооого важни за сватбата.

Хайде успех и хубав ден от мен! smile
Активен
futuremissis
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #23 -: март 25, 2014, 15:19:36 »

Здравейте, искам помощ и малко чудо sad Някой има ли впечтления от работата на студио * Vista Visual* да ми каже впечатления. Наистина ще Ви бъда много Благодарна, защото наистина има вероятност да остана без фотограф. Ако не препоръчайте някой, Моляяя sad
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #24 -: март 25, 2014, 17:28:21 »

Съмнява ме някоя булка да остане без фотограф  Wink

Знаете за какво говоря... при ситуация, в която толкова фотографи са без булки  pleasantry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 25, 2014, 17:34:44 »

Моля за малко помощ- решили сме да си направим още една сватбена фото-сесия с роклята и костюма, но не мога да го измисля къде. Моля ви дайте предложения за красиво и романтично място в София.
Мислех си за парка на Врана, но не знам дали няма да има някакъв проблем.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #26 -: март 25, 2014, 17:54:01 »

...Стига съм разтягала локуми, исках да ви попитам някой има ли впечатления от този фотограф - Владимир Станев. Моля ако някой може да ми даде отзив да пише, защото фотографа и DJ са мнооооого важни за сватбата.

Хайде успех и хубав ден от мен! smile

Спокойно m_dilova, без фотограф няма да останеш...Владимир Станев е в началото на кариерата си, но има потенциал и ще се равива занапред. Разбрах, че снима в Сливен, там има голяма ромска общност и ако го приемат добре като фотограф,  може да направи тематични фоторазкази. Нещо като албум от подбрани кадри от цигански сватби, където има невероятно колоритни персонажи и личности, може да изгражда концептуални образи от случайните хора и уловените мигове. Нещо като този кадър и подобни няколко има качени в неговия сайт:



Активен
mariola85
Гост
« Отговор #27 -: март 25, 2014, 20:00:57 »

Моля за малко помощ- решили сме да си направим още една сватбена фото-сесия с роклята и костюма, но не мога да го измисля къде. Моля ви дайте предложения за красиво и романтично място в София.
Мислех си за парка на Врана, но не знам дали няма да има някакъв проблем.

Ние се снимахме на телевизионната кула на Витоша, на мен много ми хареса, сигурно си гледала снимките ни във фейсбук Wink. Там природата е дива и за мен е по романтична отколкото в парка  girl_wink Успех и ще чакам снимки после!
Активен
m_dilova
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #28 -: март 26, 2014, 17:09:52 »

Спокойно m_dilova, без фотограф няма да останеш...Владимир Станев е в началото на кариерата си, но има потенциал и ще се равива занапред. Разбрах, че снима в Сливен, там има голяма ромска общност и ако го приемат добре като фотограф,  може да направи тематични фоторазкази. Нещо като албум от подбрани кадри от цигански сватби, където има невероятно колоритни персонажи и личности, може да изгражда концептуални образи от случайните хора и уловените мигове. Нещо като този кадър и подобни няколко има качени в неговия сайт:





djdimi, Благодаря за мнението, и аз забелязах в сайта му, че има интересни снимки, а не стандартните. Ще му се обадя за среща, да видим каквa оферта ще ми даде.

ratatui, аз се сещам за Драгалевския манастир, мисля, че дърветата са цъфнали и ще е много красиво smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #29 -: март 26, 2014, 17:25:20 »

ratatui щом е следсватбена, може Боянския водопад, Борисовата градина и езерото с лилийте, самия център -жълтите павета - старинните сгради и театър Иван Вазов... в софия да искаш възможности smile Опира до личните ти предпочитания - природа ли предпочиташ или градски пейзаж?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines