Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:26:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216923 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #315 -: юли 03, 2015, 11:59:29 »

Браво, че свекърите ти се интересуват така детайлно, чак и портфолио на фотографа гледат  shok

П.С. (или не знам дали е много браво, че аз бих се изнервила)  pardon

Ако ми казваха "не този, избери другия, че е по..", щях да ги резна. Но реално ни предложиха доста прилични фотографи (смисъл наистина с хубави снимки на пръв поглед) и гледаха снимки на другите, нашите предложения. Така нямам проблем- да се радват хората, един син имат  lol А и се оказа, че последните 3 години са ходили най-много на сватби и свекито вече отракана- дава много добри идеи (и модерни  shok ), а аз още чета кое как и защо.
Но не напират да участват в решенията, та на нас не ни пречи. Майка още на обувките се разрева, така че не е от помощ, освен и мен да ме разплаква, че ще се женя  cray
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 03, 2015, 14:47:26 »

Пффф, аз ако чакам някой да ми избере фотограф, щях да съм с местното фото или без накрая. Масово хората покрай мен не виждат смисъл да се дават луди пари за фотограф.  crazy Едва ли не ме заклеймиха за луда и идиот, че искам да имам фотограф за повече от 200лв.
Изобщо не чакай някой да ти одобри избора, а действай, за да не съжаляваш после. Аз говоря така, понеже не съм взела 1ст. от никого за сватбата и всички решения сме ги вземали сами по тази причина. smile
« Последна редакция: юли 03, 2015, 15:19:30 от nansita » Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #317 -: юли 03, 2015, 15:11:12 »

О, аз вече съм казала, че 1 път съм го направила този "компромис", повече не. Че се разфучах и викам на ММ "ако ми заемат датата, сватба през крив макарон"  lol  и казах, че ще отложа с година (много се ядосах наистина), но дата и място не сменям. Той милия седи и вика "няма, не се тревожи, недей". Ама и той беше виновен тогава, но за да не спамя тази тема с офтопик накратко- не чакаме някой да удобри, просто показваме изборите преди да вземем решение двамата и всички са доволни така.

Днес изпратих и последното си запитване за фотограф. Това беше- който отговорил, отговорил. Ще имаме между 2ма или 3ма избор и после преминавам графа видео и ДЖ. И ще си питам избрания фотограф за съвет, че сами ни е мъка, разбираме колкото магаре от Гучи  funnytooth
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #318 -: юли 04, 2015, 13:06:27 »

Аз съм ЗА Гого, той и Цветелина Делийска ми бяха фаворитите, общо взето всички останали са под тях като ниво. Ние също ще сме с него.

Тони, и моята първоначалната дата беше 5.9, но някой вече беше резервирал Гого, та я сменихме pardon хахаха
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #319 -: юли 11, 2015, 16:51:50 »

Да се ъпдейтна какво стана  smile Имаме вече фотограф! Спряхме се на Ники Митев  yahoo

Все още вярвам в казаното по-горе от мен и мисля никоя булка няма да сбърка с Гого Кехайов. Просто при срещата ни с НМитев нямаше какво да го мислим почти, такъв едновременно хаотичен, но и подреден разговор не сме водили с някого за сватбата  lol Всичко се обсъди, изслуша ни, даде идеи, разбра манията ми за обувки хахахах.  Просто е точно това, което ние специално търсим  DANCE

Бих препоръчала и Свилен Димчесвки. На него попаднахме по препоръка на младоженци. определено има по-различен поглед, но в положителния смисъл! Или поне за нас с мъжо  pardon А такива сватбени албуми (книги) не ни бяха показвали, направо онемяхме  blush Ако това е особено важен елемент за бъдещите младоженци- определено го препоръчвам. Както и за много други неща де, спор няма.

Та продължаваме напред с DJ и видео, йей  yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 15, 2015, 23:31:11 »

Момичета и профита, имам едно питане. Ще имам към 90-100 гости, по време на вечерята ще имам интервали за снимки с тях. Защото няма кога по друго време, а предполагам, че всеки ще иска да се снима с нас. Тоест аз не мисля, ама всички така твърдят. Та въпросът ми е 2x15мин. да предвидя по време дали ще е достатъчно?
Активен
lyubenov
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #321 -: юли 15, 2015, 23:35:17 »

Момичета и профита, имам едно питане. Ще имам към 90-100 гости, по време на вечерята ще имам интервали за снимки с тях. Защото няма кога по друго време, а предполагам, че всеки ще иска да се снима с нас. Тоест аз не мисля, ама всички така твърдят. Та въпросът ми е 2x15мин. да предвидя по време дали ще е достатъчно?
Би трябвало да е ок, ако е по-организирано може и да стигнат само 15-20 минути, но ще е хубаво да се отделите някъде, за да не е по масите (с чиниите и пиенето става ужасна картинката, а и се проточва твърде много). Хубаво е да имате време за снимки, защото после винаги може да има "сърдити", че нямат снимка с Вас.
« Последна редакция: юли 15, 2015, 23:38:11 от lyubenov » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 15, 2015, 23:43:22 »

Да, има част от хотела, която е с характерна за района забележителност (Мадарския конник) и още когато го резервирах, ми обърнаха внимание, че е предназначена специално за фотосесии. Мисля, че там би се получило добре.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #323 -: юли 24, 2015, 22:39:20 »

Пффф, аз ако чакам някой да ми избере фотограф, щях да съм с местното фото или без накрая. Масово хората покрай мен не виждат смисъл да се дават луди пари за фотограф.  crazy Едва ли не ме заклеймиха за луда и идиот, че искам да имам фотограф за повече от 200лв.
Изобщо не чакай някой да ти одобри избора, а действай, за да не съжаляваш после. Аз говоря така, понеже не съм взела 1ст. от никого за сватбата и всички решения сме ги вземали сами по тази причина. smile

Според цената зависи и качеството. Ако "извивате ръцете" на фотографа за цена, после не очаквайте "върха на сладоледа". За 200лв. освен някой начинаещ да снима, не виждам кой друг ще се навие. Имам в предвид София и големите градове, за другите не знам как е.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #324 -: юли 27, 2015, 23:23:55 »

Дами, попаднах на портфолиото на Яна Пенева - по мое мнение прекрасен фотограф! И реших да споделя - http://snimamte.com/2015/07/15/aa-wedding/
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #325 -: юли 27, 2015, 23:30:41 »

Дааа Яна Пенева е страхотна но не мисля че ще бъде по джоба на  много форумски булки -1500+....

Преди няколко месеца търсих фотограф за мои ппзнати във Варна и и писах за оферта- цената и беше 1550 лв за 10 часа снимане, предаване на снимките на флашка и съгласие да чакаш 4 месеца... Не предлага книга,нито запис на Двд- евентуално допълнително се плащат и забавят поръчката с още месец... Но пък снимките и са наистина изкуство за който може да си я позволи  good
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #326 -: юли 27, 2015, 23:40:05 »

Не съм гледала цените, наистина е множко, не бях попадала на повече от 1300. Но пък, както каза, за който може да си го позволи... Магия за 1550 лв:)
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 27, 2015, 23:47:27 »

Миленка, не споря, в никакъв случай, но тази сватба конкретно, към която е линка и не е преди 4 месеца, а преди 1. Юни беше. Една от шаферките ми е приятелка и сватбен организатор, та я бяхме обсъждали преди време. Сега съвсем случайно си я познах.  pleasantry
За хора с висок бюджет, има всякакви фотографи smile
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #328 -: октомври 27, 2015, 12:23:59 »

Здравейте, момичета. Относно темата за сватбен фотограф, аз мисля, че трябва да е някой специален и да го почувстваш като твоя фотограф. Ние сме заложили на фотографите, това означава че държим да са 2ма, а видеооператор -1. Това е така защото искам да имаме снимки от повече гледни точки. Ходихме при няколко, но честно казано на първата среща, на която отидохме да се срещнем с фотограф, аз бях завладяна и почувствах, че съм намерила идеалните фтографи. Дори да звучи малко откачено, аз съм от жените, които винаги усещат, когато открият идеалното. И ето така стигнахме до нашите бъдещи фотографи от Studio 8. Цената, която ни обявиха за 2ма е 1000лв., което за пазара във варна е нормално,...колкото и да не искам да е така  sad sad sad Но смятам, че си заслужава  give_rose <3
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 27, 2015, 17:21:35 »

Според мен дори е малко за двама, така че бъди доволна, щом и качеството на услугите ви задоволява.. Снимките са ааадски важни, изживявам емоцията всеки път, когато си ги погледна  good good
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines