Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:38:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216990 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 09, 2015, 03:15:08 »

Offtopic Нещо не намирам от къде да си редактирам мнение  huhhuh.gif

А иначе, за реалната сватба ще имам фотограф - тук повечето предлагат пакети - цените варират £500-900.
Или около 120-150 паунда на час, колебая се между трима, така или иначе чакам да ми дадат дата за сватбата, така че когато я имам - ще буквам и фото   smile
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #196 -: февруари 09, 2015, 10:54:08 »

Много български фотографи снимат и зад граница  danceg
Като се направи една финансова равносметка... на почти същата цена получаваш екип, който ще е на разположение през цялото време  pleasantry
Друг е въпросът кой от двата екипа, българският или "чуждият" ще успее да направи по-добри снимки.
Това е хубаво да се обсъди, за нивото и цените на западните фотографи, в сравнение с нашите "творци"  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 09, 2015, 11:05:38 »

Аз също се спрях на художествена фотосесия, тъй като не държа на видеото, а на снимките. На мен ми е ясно, че дори и след обработка пак ще съм си аз, все пак мен снимат, не Жизел Бюндхен. smile
Просто за мен худ. фотосесия може да пресъздаде усещането от сватбата, емоциите и детайлите.
По стечение на обстоятелствата ще имаме и видео, тъй като женихът иска след време да може да изгледа сватбата. Затова и сам е правил подбора на оператор.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #198 -: февруари 09, 2015, 11:44:57 »

Здравейте,
Включвам се да споделя и аз как се спряхме на фотограф. Разгледахме всички де що намерихме сайтове на фотографи, като фокус на вниманието ни беше портфолиото. Търсехме фотограф с по-скоро репортажен поглед върху сватбата, който да улавя цялостната атмосфера и емоции,  вълненията, тайно проронените сълзи, смешните ситуации. Искахме снимките да са хубави без да са нагласени - застанете там, направете така... Някой, който да успее без да притеснява нас и гостите, да улови истински ценните мигове. След като стеснихме избора до четирима, които ни харесаха истински, преминахме към имейл запитване за конкретната дата. В крайна сметка се оказа, че от четиримата за нашата дата свободен беше само един. Запазихме датата и след десетина дни направихме лична среща с човека. Впечатлението, което остави у нас, беше много положително и вече бяхме уверени в правилния си избор. Тарифата, на която работи, ни се стори висока, но решихме, че държим на хубавите снимки повече, отколкото на други неща и ще направим компромис с нещо друго.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #199 -: февруари 09, 2015, 13:19:04 »

Много е трудно да се даде отговор с художествено-описателно съдържание, когато почти нищо не знаеш за предстоящето събитие  Girl_hide
Почти всички запитвания са с идентичното съдържание:
"Здравейте, много ни харесва Вашата фотография. Свободни ли сте на ХХ.ХХ.2015, нашата сватба ще се състои в Смолян/примерно/ и бихте ли ни предоставили ценова оферта?
Благодаря предварително!
Име"

Да, аз нямах предвид отговор с художествено-описателно съдържание, ами направих разлика между отговори:

"вижте в сайта ми има цените, разгледайте там, ако има нещо, ще се чуем" и
"честито за предстоящото събитие, бъдете много щастливи" + препратена оферта на имейл и предложение да се срещнем в удобно за нас време

Честно, на мен ми направи впечатление, нещо дребничко е, но е приятно :-)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 09, 2015, 13:21:09 »

Абсолютно съм съгласна с Дрийм  good На ден ми се налага да отговарям на десетки супер малоумни запитвания от клиенти (както казах не съм само счетоводител  pleasantry) и да писнало ми е, но за мен това са едни и същи въпроси, но за клиентите са си техните идивидуални проекти. Отношението и възпитанието си личат от имейл smile  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 09, 2015, 14:20:26 »

И аз съм съгласна. С подобно отношение ми показват пълна незаинтересованост. И ме губят като потенциален клиент.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #202 -: февруари 15, 2015, 15:22:26 »

Момичета трябва ми помощ smile ще организирам сватбята на моя приятелка и ми трябват предложения за фотографи поне 8-9 да.и дам да си избере.... Малко се затруднявам тъй като 2 от идеите ми са заети.(Гого  и Ники Митев)
Дайте ми идеи тъй като аз,така и не търсих много фотографи....кой мога да им предложа,  бюджета им е около 1000-1300 макс за фото

Сватбата е на 13ти септември
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #203 -: февруари 15, 2015, 16:11:31 »

Ние ще сме с Бони Бонев - bonibonev.com
Друг, по мое мнение много добър, е Боян Павлов http://www.boyanpavlov.com/
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 15, 2015, 17:33:23 »

Миленка,  Цветелина Делийска, Пею Енев, Профайл студио, Бони Бонев.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 15, 2015, 19:40:34 »

Миленка, виж  какво предлага това студио. Имат интересни кадри smile
http://www.svstudio.bg/about/
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 15, 2015, 20:36:20 »

От тези съм гледала страхотни сватби в Търново  heart Дали защото имам сантимент към града или защото снимат добре, но преди време много исках тях за сватбени фотографи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 16, 2015, 08:53:08 »

Миленка, покажи й Камен от профайл, беше зает за нашата дата, но го харесахме много  heart

 Offtopic Иначе, като гледам си се заела с организацията и на други сватби.. Всичките ми приятели само това ми повтарят, че след моята сватба, трябва да помисля и да сменя попрището - с  това да организирам сватби и събития smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #208 -: февруари 17, 2015, 14:20:12 »

milenkata, ние бяхме с Нина Николова и сме много доволни.

В списъка ми бяха още Йонко Русев, Васил Маринов, Цветелина Делийска.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #209 -: февруари 22, 2015, 12:26:29 »

Момичета аз днес научих , че нашия приятел, който си е професионален фотограф няма да може да присъства на сватбата sad
И сега си търся фотограф... Разгледах някои и не ми харесаха .
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines