Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 07:19:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 217666 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #150 -: декември 15, 2014, 13:43:17 »

 За нашия сватбен ден се погрижи Гого Кехайов – след голямо ровене , търсене и мислене, сме изключително доволни от избора на фотограф. Гого е страхотен професионалист, кадрите му са уникални и виждането му за сватбената фотография напълно съвпада с нашето.Даде ни страшно много идеи за самия сватбен ден, а на деня беше готов за разни експерименти и непредвидени ситуации.... По предварителна селекция снимки (чакаме все още другите) мога да твърдя , че напълно оправда , че и надмина очакванията ни. good Освен самите снимки, е и много готин като човек, успява да те накара да се отпуснеш и да се държиш естествено. Изключително мил и любезен, на срещите ни винаги беше преди нас, никога не се е налагало да го чакаме. Разбрахме се с две думи, даже в деня на самата сватба имахме допълнителна молба, нещо което не бяхме коментирали, но той се справи блестящо. Погледа му върху детайлите и самите кадри е удивителен. Съпругът ми мрази да се снима, а покрай Гого се отпусна напълно и забрави че е там... На фотосесията и двамата се държахме сякаш сме само двамата на света и изобщо забравихме за Гого, въпреки неговите любезни напътствия как да застанем. Всичките ни приятели се влюбиха в него. Препоръчвам го на 10000 %!
Активен
Krassie
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #151 -: декември 16, 2014, 09:48:56 »

Здравей, Миленка! smile Видях, че сватбата ви е била съвсем скоро. Желая ви много щастие и любов!  heart
Благодаря за съвета! Схванах как стоят нещата. Не съм искала да се хваля, а само да се представя. Това в другите форуми е нещо съвсем нормално.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #152 -: декември 17, 2014, 12:38:21 »

 :offtopic:Краси, тука си има платена реклама, вероятно си забелязала. Като цяло аз например пиша в темите предимно когато ми е активирана платената реклама, за да не ме обвиняват в самореклама и пиша предимно там където трябва да се даде съвет (мисля, че имам основания с над 10г си опит), но въпреки това точно в този форум професионалистите не са много желани. А какво да ти кажа в случая за човек почти без опит, който търси клиенти тук? Тук клиенти почти няма, това е форум "направи си сам". Направи си сам украса, направи си сам сватбата, озвучавай се сам, снимай се сам. Това е форум за взаимопомощ, повечето търсят съвет как да организират нещата с малък бюджет. Ако имаш с какво да помогнеш, помагай, ако нямаш, платежните клиенти не са тук. Оплакваш се че нямало от къде да научат хората за теб, добре що си мислиш че преди 10г хората знаеха за мен? Сядаш, работиш качествено и коректно и нещата идват един ден на мястото си. Хубавите работи стават бавно. Но с поста на приятелката си изби рибата, не си мисли, че хората пасат трева. Такива като теб се появяват тук непрекъснато и все с едни и същи номера smile
Активен
Krassie
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #153 -: декември 25, 2014, 13:24:56 »

Честита Коледа! Желая ви много щастие и любов! Дано тази година е по-мирна и спокойна за всички. Много се надявам, че другата година по това време по тв ще гледаме само щастливи истории как държавата си върши работата и помага на нуждаещите се, а не как хора, които нямат нищо помагат на други, които са по-зле и от тях. По принцип не гледам телевизия, но сега ми направи впечатление, че точно на празниците виждаме само как се предизвикват хората да дават повече пари, докато онези горе оставят по 1000 лв в ресторантите за едно ядене. Малко се отплеснах..
Вярно, че не съм снимала много сватби, но имам опит със снимането на други събития като кръщенета, партита и абитуриентски. Много обичам да събирам хората с природата и затова фотосесиите на открито са ми любими. Но тъй като интереса към подобни фотосесии е по-малък, сега си правя фотостудио във Варна. Колкото до малкия бюджет на повечето клиенти, мисля че ще съм от полза именно на тях. Лично аз съм фен на "направи си сам" и си майсторя разни неща, даже каквото мога да си направя за студиото с подръчни материали ще си го направя сама. Не виждам нищо лошо в това, човек да си направи сам украсата за сватбата. Ако ви доставя удоволствие да творите, какво по-хубаво от това? За другите неща услуги като DJ, фото и видео вече съм на друго мнение. Моя приятелка ми беше споделила как са възложили задачата за снимане на техен познат и снимките били ужасни. А за DJ ще кажа, че доста често и аз се смея с всички присъстващи, някои хора просто имат дарбата да водят. Ако не са DJ-ите е много вероятно всички да си стоят по масите, дори като става въпрос за детски партита. И тази работа не е за всеки.
Делийски, ще призная че първоначално мнението ти много ме издразни, но сега ти благодаря! smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #154 -: декември 26, 2014, 14:45:55 »

Краси, адаш, ЧЕСТИТА КОЛЕДА! Виж, има фейсбук, и там спокойно можеш да си пишеш, да си коментираш. Тук във форума също не е забранено да посочиш линкове (ето ти си направила за сайта). Аз няма да ти правя анализи, а само ще ти кажа - Смело напред! Относно хвалбите във форумите - това беше модерно преди 9-10 години, и тогава наистина момичетата активно пишеха. Сега са светли празници! На всички пожелавам лошото да е зад гърба ви, а само хубаво напред! Честита Коледа и нека бъдем по-добри! smile
« Последна редакция: декември 26, 2014, 14:51:57 от stoyanov » Активен
koricimu
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #155 -: декември 27, 2014, 11:28:22 »

Честита Коледа на всички ! Бъдете живи и здрави!
Влизам с питане ....
Може ли да ми препоръчате добър фотограф в гр.Враца или региона ?
Благодаря предварително.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #156 -: декември 28, 2014, 14:25:21 »

Според мен добрият от вашият регион е Ивайло Христов. Ако не го намерите чрез интернет, пишете на ЛС ще ви дам линк.
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #157 -: декември 28, 2014, 16:21:09 »

Здравейте,

Тъй като сме много доволни от работата на нашия фотограф, който на всичкото отгоре работи на много добри цени, бих искала да споделя профила му - Коко Фреша - https://www.facebook.com/KokoFreshaPhotography?fref=ts

Тези дни отново гледахме снимките си. Този ден, винаги ще предизвиква усмивка на лицата ни, и за нас беше важно нашият фотограф да улови всички важни мигове /без излишна помпозност, без натруфени и нагласени снимки, без да позьорстваме/. И той го направи. С лично отношение, професионално и сега снимките винаги ни усмихват  smile Фотографът е много важен за сватбения ден, защото повярвайте ми, ако не са снимките, ще ви се губят толкова много моменти  Girl_hide
Между другото нашият фотограф е от Хисаря. Но доколкото знам снима навсякъде. Нашата сватба я засне в Троян, с. Бели Осъм.  smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 06, 2015, 15:39:22 »

Отметнахме още един от ангажиментите по организация на сватбата. Ангажирахме фотограф - Волен Евтимов  yahoo yahoo yahoo Първо, разбира се, разгледах подробно сайта му и след това влязохме в контакт. Срещнахме се лично, говорихме доста, човекът е много любезен, разпитва какви са очакванията ни, какво искаме да постигнем със снимките, къде може да идем, за да се получат по-интересни кадри...въобще опита се да влезе в тона на сватбата.
Дано останем очаровани и от крайния продукт - снимките!  Bravo
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 06, 2015, 15:51:28 »

Ние също отметнахме ангажимента с фотографа yahoo. Ангажирахме Павел Стоянов,много мил и любезен и изключително отзивчив. Ще кажа как се е справил след сватбата.
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #160 -: януари 06, 2015, 17:14:27 »

И ние можем да тикнем ангажимента с фотографа. Ангажирахме Гого Кехайов и двамата с годеника ми сме изключително щастливи! Yes
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #161 -: януари 06, 2015, 17:45:17 »

Браво!  *THUMBS*От опит казвам - страхотен избор
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 13, 2015, 12:29:18 »

Момичета, не видях да е коментиран Камен Вълканов някакви впечатления ? smile
Активен
pian
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #163 -: януари 14, 2015, 13:56:56 »

Здравейте момичета, имате ли впечатления от Ка Студио- цени и идеи дали биха се ангажирали да пътуват в чужбина (не знам дали някой от тук ги е ангажирал за такава сватба)... Изпратих запитване преди няколко дена, но още нямам отговор и отгоре на всичко сайтът им е down for maintenance, а просто не ме свърта да чакам без да правя нищо crazy Годеникът ми се смее, че съм bridezilla, но снимките им толкова ми харесаха, че се опитвам да разбера възможно най-скоро дали ще се получат нещата или да не се надявам напразно. Ще съм благодарна за всякаква информация, може и на лични...
« Последна редакция: януари 14, 2015, 13:58:44 от pian » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 26, 2015, 09:43:00 »

Мнения за Владимир Коцев от Profilestudio ? Мерси, предварително smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines