Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:02:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снежна седмица 27.01 - 02.02.14  (Прочетена 24997 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 31, 2014, 14:29:43 »

И аз не съм на работа днес, за да се подготвя за презентацията в понеделник. И като цяло само мисля, кои за какво може да ми се заяде и има шанс да се спася от някое заяждане. И понеже няма да го измисля излизам с мойта приятелка да се видим малко Wink

ММ ще е на работа тези събота и неделя и усещам, че ще има де се мотам. А утре е изпитът на студентите дето им преподавах, дано са научили Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 31, 2014, 16:18:16 »

А аз съм на работа 24/7 и съм леко пред откачане.Най накрая заспаха а главата така ме цепи от тях че ми иде да се гръмна.Айде помрънках.добре че е петък и баща им ще си е вкъщи два дни.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #47 -: януари 31, 2014, 17:04:13 »

ц ц ц ц , мрънкала само се оплаквате  beating

Аз пък днес съм много щастлива, мина ми оценката на представянето , прехвалиха ме шефките  blush, вдигнаха заплатката, аз пък на моя подчинен го повиших и му вдигнах заплатката, и сега токущо си хапнах турска храна, нали им организирам всеки месец различна храна, така че  днес съм на кеф Xixixi

Панди стискам палци да мине презентацията, а на останлите ви пожелавам един уютен и мързелив уикенд  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 31, 2014, 18:56:44 »

mariola85, мерси, много се радвам, че са оценили трудът ти. Ти си много старателна и ето, са го забеляза smile

Аз сега попаднах на тия снимки и много ме разсмяха lol

http://offnews.bg/news/OFFTOPIC_18750/%D0%9C%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F_294693.html#ad-image-9
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 31, 2014, 18:57:16 »

Аз докато се докопам до компа и деня свърши, ама какво да се прави. Днеска цял ден ми е лошо, защото вчера правих зайче, дойдоха ни приятели на гости и се олях с виното  blush . За капак вчера като се прибрахме и бойлера нещо се беше развалил, та днеска цял ден и с него разправии...
Мариола, браво на теб и честито!
Панди, на тебе успех!
А на другите хубав уикенд!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 31, 2014, 19:25:35 »

Мариолка браво на теб.Я кажи за кухните че ви стана интересно.
на мен как ми се хапва суши не е истина.Така че утре може да се поглезя че имам нужда от глезене.
Рататуйче хубаво звучи вино със зайче.
Аз се надявам да заспят рано децата.
Стиснете утре едни палци че едното ми момче ще го водим на преглед.Дано мине добре всичко.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #51 -: януари 31, 2014, 19:38:02 »

стискам палци и на краката за Гери и Панди , блгодаря и вашите шефчета да са щедри като моите smile

Гери отпускат ми всеки месец бюджет да нахраня екипа, идеята ми е понеже имам 11 различни екипа които говорят съответно 11 езика, всеки месец да им поръчвам храна от тяхната страна. До сега сме правили : Българска, Гръцка, Италианска, Немска и днес Турска хапвахме лахмаджун и толумбички и баклава smile, другият месец ще сме фенси и сме планирали Френска но ще се чудим какво да е, мислихме сирена, корасани и пастет от гъши дроб:)

ratatui има един виц, "от благо вино дупе боли"  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: януари 31, 2014, 19:43:37 »

Стискам палци на всички, които имат нужда утре. Даже ще ви запаля по една свещичка за здраве /и разврат  Wink/ в Бачковския манастир, ако не замръзна. Ей, не се стопли това време....
Хехе, какво ли не измислят хората за снимки...един фотограф даже се беше наврял под роклята на младоженката crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 31, 2014, 19:44:49 »

Всичко ще е наред Гери, а след това ще се поглезиш както трябва! Така като спомена суши и на мен ми се прияде.
Мариола, спомена фенси и там ми се дояде crazy, днеска хем ми беше лошо, хем какво ли не ми се дояде-няма угодия! А тая поговорка не съм я чувала, но ми харесва. То виното е много хубаво-ние си сложихме едно малко бидонче с бяло вино, което о необясними за мен причини сега е розе. И при баща ми същото бяло вино и тази и миналата година пак стана розово  pardon нямам обяснение nea
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines