Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:39:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снежна седмица 27.01 - 02.02.14  (Прочетена 24903 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2014, 14:00:09 »

мариолче уби ме с тия в твоя офис. колко типично.

Свекс, аз бях почнала да го гледам още миналата зима на компа, този сериал. Къванч е ужасно добър актьор и невероятно менящ се хамелеон и като вид и като излъчване. Евала за което. Сериалът е силен и поучителен. Когато стигнат там докъде аз съм стигнала в нета, като серии, ще се хвана да го гледам, ако съм вкъщи по това време.

Мен па зимата ме дразни , като вали сняг. Не обичам София такава, грозна и кишава и всичките ми обувки са гадни на вид от улиците ни. Пфуу ANGRY
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 28, 2014, 14:03:22 »

Мариола, много добро попадение с това кличе  good good good, мен ме развеселиха не само пироДефестите, които направиха, а и другите участници в клипа- тоя с цигарата зад ухото. Мариола, твоя сериал на живо явно е доста интересен!
Тоя сериал смешния турски и аз съм гледала няколко серии, ама нещо не ме увлече.
А борбата за телевизорите и у нас е жива- ние имаме 2 също, но единият е само за гости- т.е. като имаме гости се събираме в хола на голямата маса и там гледаме мач /обикновено/.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 28, 2014, 19:03:44 »

Ето ни и нас с малко снежец.
Айде да ви досадим с една снимка от нас.

« Последна редакция: януари 28, 2014, 19:05:40 от gucci » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: януари 28, 2014, 19:10:46 »

Леле, gucci , какви са тези мигли, какви са тези красавци! heart heart heart Много хубави шубички с кожа имат, май са еднакви, нали?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 28, 2014, 21:51:10 »

gucci, леле колко сте хубави  Girl_hide много се разхубави темичката изведнъж smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #20 -: януари 29, 2014, 00:27:14 »

Gucci, много готини снимки, напълниха ми се очите, много сладки бебенца с хубава мама в бяла Варна! Да са ти живички, здравички, сладички и послушнички!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #21 -: януари 29, 2014, 09:05:58 »

Хихи, как са се сгушили на топличко heart Много сте хубави и тримата, Гери!

Това с пироефектите го гледах вчера, бяха го пуснали в Дир-а, забавно ми беше, но  пък съм гледала по телевизията предавания за ромски сватби по света и имаше доста по-фрапиращи неща. Лично мен много ме изкефи как булката джвакаще дъвка и как с голям зор си преплетоха ръцете pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #22 -: януари 29, 2014, 09:08:55 »

Добро утро на всички в средата на седмицата. Днес е малкия петък  blum
Гери какви са тези малки мишочета. Много сте сладки. Вас явно не ви спира ни студ, ни сняг. Да ги нацелуваш.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 29, 2014, 09:57:00 »

Гери, двата бонбона са страхотни! Колко много са пораснали... heart
Аз нямам търпение да отида на маникюр след малко. Дано да успея да стигна, защото в Банкя ни затрупва бавно, но сигурно снега.  gcrst
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 29, 2014, 10:35:13 »

Добро утро
Момичета благодаря за милите думи.
Как сте днес.
При нас днес вали дъжд и се надявам да спре да може да излезем ,че вкъщи ме подлудяват тези двамата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: януари 29, 2014, 11:03:44 »

Привет! Аз докато се наканя да направя снимка на снежен Пловдив, снегът взе да се топи и разваля....
Ето една прясна, какво виждам от прозореца. Черешата е доста напъпила, дано все пак върже някакъв плод. Коледникът хвана втори цъфтеж и съм доволна, че почти два месеца имаме малко цвят в офиса.
Днес съм крива, едно, че е сряда и май няма да се сяда, второ, че големият няма да се връща през лятото в Бг, само снахата си идвала. И трето, във Фб моя колежка е постнала едно стихотворение, дето ме довърши. Друг ден нямаше да му обърна внимание, но днес......
Корени
Мадлен Алгафари

Ти спомняш ли си дядо, баба?
И знаеш ли рода си?
Дали наистина познаваш
и майка си, баща си?

Дали от нещо се срамуват?
С какво в живота се гордеят?
От колко болки се страхуват?
И тайно за какво копнеят?

Дали познавал си жената,
стояща зад статута “мама”?
Дали открил си и душата
под ролята “баща-стомана”?

Какво си наследил от татко?
Какво научил си от мама?
Май спомените ти са кратки
и корените ти ги няма.

Какво не искаш да повтаряш
от грешките им и съдбите,
та несъзнателно затваряш
на миналото си вратите?

И мислиш: много си постигнал,
на миналото гръб обърнал.
Но как ще знаеш докъде си стигнал,
ако не знаеш откъде си тръгнал?


* New Image.JPG (47.93 KB, 517x388 - видяно 378 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 29, 2014, 15:07:31 »

не харесвам такъв тип стихотворения които пораждат чувство за някаква вина уж.
аз като един типичен представител на въздушен знак, го приемам като натиск, от страна на автора.
Да не говорим че в моя случай,даже си мисля, че твърде често анализирам нашите и отношенията ми с тях, както и спомените си.
Аз съм леко крива, първо щото е сряда, второ щото  е ден на застой. а свикнах да съм в движение. smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 29, 2014, 15:37:45 »

Днес при нас времето е лошо-духа много вали ту дъжд ту лед и сме затворени вкъщи и те подивяват на моменти.Чакам петък с нетърпение и аз като работещите ,защото тогава ми е шанса да поспя и събота и неделя малко да отдъхна.
Свеки прекрасно коледниче си имате.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #28 -: януари 29, 2014, 15:49:18 »

Гери наистина са страхотни младежите пу пу да не им от уроки ( или както казваме в македония да ги мочат кокошките  girl_impossible )

Аз днес съм болна и не мога да си тръгна че имам страшно много важни срещи не само днес а до края на седмицата, ама ще изтрая, добре че има едни македонски хапчета тук в аптеките и ме държат будна иначе да съм заспала досега. Но то всички сме болни на етажа само се чува кашляне и подсмърчане

И да ви пусна една доза смях и днес не знам дали сте я виждали smile

Любимия ми въпрос, Гери ти ще кажеш дали действа : crazy

Забременях миналата седмица. Има ли начин тези дни пак да забременея, за да родя близнаци?

http://brato.bg/16169-%D0%B8%D0%B7-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B5/?fb_action_ids=10151932292293831&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B641766522553181%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: януари 29, 2014, 15:56:51 »

Е, значи не съм само аз крива....Пекна слънце и вече ми е по- светло пред очите.  Wink
Аз пък никога не търся вина, гледам по друг начин на стихотворението. Нещо от рода на "Пази Боже, сляпо да прогледне!" И понеже чувствам, че близък човек леееко залита, та се впечатлих.
mariola85, двете с колежката се смеем и ще се нап.шкаме, че в този студ и до тоалетна не е за ходене....
« Последна редакция: януари 29, 2014, 15:59:51 от svekarva » Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines