Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:45:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снежна седмица 27.01 - 02.02.14  (Прочетена 25031 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: януари 27, 2014, 10:25:45 »

Привет в новата седмица!
Ей тази снимка от моя пловдивска приятелка във Фб ме накара да открия тема за седмицата. Много обичам весели хрумки good
През тази седмица е и Трифон Зарезан /по нов стил/. Ние от фирмата по традиция ходим да зарязваме на Бачковския манастир лозите. Ама нещо подочух, че игуменът бил хванат с две булки, че и клип имало качен....Та за непристойно държание бил отстранен временно и може да няма тържества, както беше до сега. Намерих стари снимки, които ви бях показвала - той, между моми от ансамбъл Тракия. Не зная какво да си мисля, няма проблем да наглася нещо.....С една да ходи, иди- дойди, ама с две crazy


* snjag_n.jpg (64.53 KB, 767x573 - видяно 534 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: януари 27, 2014, 10:34:56 »

Ох, да ми е простено дано, ама вижте как гледа.....


* Zarezan.jpg (69.08 KB, 570x429 - видяно 428 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #2 -: януари 27, 2014, 12:01:00 »

Честит сняг на всички. Навън е наистина една снежна приказка.
Свекърва хубава снимка си намерила Wink Понякога си мислят, че като са на даден пост и всичко им е позволено Wink След като му е трудно да се въздържа да се оттегли.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 27, 2014, 20:23:42 »

Свекърва, на мен първата снимка ми харесва повече, втората само свидетелства до какъв упадък е стигнало обществото ни, щом и духовниците ни не се съобразяват с действията си /така да се каже/.
Миналата седмица точно темата ми стана интересна и ме тръшнаха такива вируси, че не смогнах да влезна да ви прочета.
 Offtopic Някой знае как да се свържа с момиче, на което лимита на пощата му е изчерпан, а е писала толкова отдавна в темите, че няма да види съобщение, ако й го напиша в тема?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 28, 2014, 10:28:31 »

Здравейте и от мен smile

От както има сняг измъкването изпод завивките ми стана още по-трудно Wink От много хора чух, че вече са ходили на Витоша да се радват на снега, но аз все още се климатизирам.

Аз не пия кафе и за това ви черпя с ароматен чай smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: януари 28, 2014, 10:59:32 »

ratatui , май е най- добре да се обърнеш към модератор. Понякога хората си оставям ел. пощи, които ние не виждаме.
pandapanda , много красива чаша, пък и салфетката е в тон good.
Тук също е гадничко време, не че е студено, но е мрачно, сиво и някак мръсно. Не обичам частично разтопен сняг, още по- раздърпано изглежда всичко.
В Бачковския манастир ще се прави тържественото зарязване, като службата ще я води заместник. Пак ще ходим, дано не е много студено. Нямам особени мераци, но отговарям по "изхранването" и няма как. Трябва да си купя лозарски ножици, миналогодишните китайски вече се развалиха.
Я да питам дали гледате новия турски Север и юг и какво мислите за него? Аз хвърлям по едно око главно заради Къванч Татлъту и направо съм възхитена от играта му. Макар да не излиза много от вечното си амплоа на пройдоха, тук е съвсем различен. Иначе и тематиката, и женските роли не ми се виждат особено добри.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #6 -: януари 28, 2014, 11:19:17 »

Привет и от мен. Как сте днес?
Рататуй скорошно оздравяване. Пази се повечко, че този грип много лош.
Свекърва не гледам този сериал, напоследак остава време колкото да хапна и незнайно как заспивам направо права. Мога да Ви пожелая весело изкарване на празника и дано не е много студено.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 28, 2014, 11:32:23 »

Благодаря ви!
Аз вече съм почти здрава. Ще се обърна към модератор да опитам да се свържа с момичето.
Свекърва, относно сериала бях принудена да гледам първата серия и щях да си срежа вените. Бяхме при на патето баба му и понеже останахме сами, а тя се захласва по такива сериали и нямаше как да не го гледам и аз /за 5 часа 3 пъти ходих да разхождам кучето и нямаше как да прекарам 2 часа в тъмницата на студа  pardon за съжаление/. Моите родители много гледат турски сериали и като отидем през седмицата, все едно се опитвам да комуникирам със зомбита в интервала 20-22. Гледат няколко сериала и само превключват и се опитват да обясняват на патето кой какъв е  diablo. Съжалявам, ама не го разбирам това те всички подобни сериали са ми еднакви- двама млади много се обичат, всички против тях /200 серии иди ми-дойди ми, сами против лошия свят/ и последната серия сватба и заживели щастливо!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 28, 2014, 11:48:44 »

svekarva, май намери как да раздвижи темата Wink

Аз заради Каванч ( girl_wink ) гледам от време на време турски сериали. И този ми се гледа, ама много често съм на работа до 20 и 30ч  и като се прибера, ако сестра ми не си е вкъщи да го е пуснала, мъжът ми гледа да се загледам много заинтересовано в нещо друго, за да не се сетя да превключа, пък и да се сетя, не дава. Вчера даже му казах, че това неговото е диктатура и тирания  diablo и той превключи, ама беше късно. Да, у нас войната за дистанционното все още е жива, около времето за вечеря, защото иначе имаме два телевизора  pardon
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 28, 2014, 12:14:14 »

Здравейте,
В Бургас е ледено, не е снежно и изобщо не е забавно  NO Това е снимка от вчера сутринта, когато имаше помен от снега. Сега, като погледна от прозореца и виждам как хората само се опитват да се задържат на леда. Вчера и аз на два пъти бях пред посещение на ортопедията. Ходя да играя тенис на маса и на излизане, по стълбите направих такъв шпагат...сега се чудя тази вечер дали изобщо да спортувам.


Турски сериали изобщо не гледам. Гледах няколко серии на Листопад и това ми стига за цял живот. Според мен живота на хората в Бг и без драмите в сериалите, е достатъчно труден, за да си сдухваш и единствените 2 часа в деня, в които си свободен и със семейството.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #10 -: януари 28, 2014, 12:24:39 »

Панда, ние сме се разглезили ужасно, защото телевизора ни може да записва каквото си искаме и просто всеки си записва каквото гледа и ако не го гледаме заедно, си го гледа като другия го няма. Вечер пускаме неща, които и двамата гледаме, иначе все някой ще задреме на дивана. Wink Аз от онзи ден пак взех да си пускам стари записани серии на Столичани в повече, само това гледаме. Турски сериали при нас няма (за моя радост), не мисля че бих могла да издържа нещо подобно.

При нас пече слънце и е 6 градуса, ама го дават в четвъртък да се захлажда. sad Всички, с които говорих в България мрънкаха, че искат студено време, а аз не го разбирам, тук като е под 5 градуса и искам само да се крия под завивките ... супер зиморничево съм, въпреки че съм януарско бебе. Wink Макар че е малко кофти, понеже пък по планините няма сняг и не става за ски, а и не беше много здраво това топло време, но и това прескачане за 2 дни от 15 до -15 градуса и това си е лудост. Тук също има вече цъфнали дървета, не знам какво му става на това време, откачена история. sad

Айде и едно чайче и от мен Wink



От горски плодове. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: януари 28, 2014, 12:39:41 »

привет и от мен smile тези дни нямам време за пишене края на месеца е и ми става винаги много заето smile

Бързо исках да ви споделя това клипче преди да го е постнал някой друг, има вече почти 2 милиона гледания  girl_impossible

http://www.youtube.com/watch?v=HTMigu5ubj8#t=81

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: януари 28, 2014, 12:43:59 »

Е, то ако половинката е склонна да се отдава на семейството, няма спор, че са 2 изгубени часа. Ние вечеряме много рано, почти веднага след работа, после въртим няколко обиколки из парка /това ни е семейното време, достатъчно да се скараме, но тихо, защото пазим приличие  ;)пред хората/ и после всеки си грабва под мишница интереса /лаптопа/ или съответно пуска телевизора. И при нас е както при pandapanda, имаме два телевизора, но на мен ми се упражнява терор diablo и по това, какво гледам. Ако пусна примерно TLC или някое готварско предаване, или фешън канал, следват непристойни изказвания по отношение на моите умствени възможности и сексуалната ориентираност на водещите. То ако остане на половинката, само спортни и новини ще гледаме.....За БТВ си мълчи, само сумти красноречиво. Но аз и не гледам вторачено, все върша и нещо друго като гладене, дебнене на децата в Интернет, готвене за другия ден и така...Пропускам някои серии, но общо ми е ясно за какво става дума.
Има хубави турски исторически сериали, един пък беше комедиен /туркиня се жени за гръцко момче/, така не съм се смяла от сърце и душа. Ние имаме възможност за връщане на някои програми с по два -три часа, но в момента май не виждам нещо хубаво и по другите канали. Аз си признавам, обичам да гледам телевизия....
mariola85, подобно нещо изживях на Нова Година през 2000 на площада в Пловдив. Ужасно е, тогава освен пироефекти на милиметри от лицето ти, имаше и счупени бутилки от шампанско.
« Последна редакция: януари 28, 2014, 12:47:41 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: януари 28, 2014, 12:53:19 »

оо свекърва аз същото изживях тази нова година, на мъжа ми го узели до окото а на мен и ми исгоря новата рокля и новото ми червено палто. Щяха в един момент да го пребият пираткаджията че му бяха някъкви увредени пиратките и не ихвърчаваха нагоре ужас беше.

Иначе за турските сериали и аз не ги гледам стигат ми 47 американски :)но този с Киванч едно време го гледах ми беше много интересен ( Мехмет и Инджи ). За сега ми стига турската драма  в офиса, имам 14 Турци и всеки ден има драма около тях последно двама искали да се бият ( извън офиса) и други трима не си говорят, единия има гадже българка от офиса и ще и предлага брак скоро, ама не се нае нейните как ще го приемат  така че заповядайте на сериал на живо shok
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #14 -: януари 28, 2014, 13:22:57 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Тези пироефетки ме разбиха. Тези хора не могат ли да четат , че точно тези се забиват в земята и задължително се пускат на открито. Цяло чудо е, че няма нищо запалено. По - добре ад си бяха взели бингалски огън.
Свекърва това сериалче беше " Брак с чужденец " наистина много забавно филмче. Скъсвали сме се от смях на него. Относно турските сериали ми идват малко тежички. Дразни ме прекалено големият им морал какво ще кажат в селото или как така ще обичаш бедно момче/момиче. Разбиранията ми идват малко в повече. Предпочитам си Хорейши-ото пред тях.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2014, 14:00:09 »

мариолче уби ме с тия в твоя офис. колко типично.

Свекс, аз бях почнала да го гледам още миналата зима на компа, този сериал. Къванч е ужасно добър актьор и невероятно менящ се хамелеон и като вид и като излъчване. Евала за което. Сериалът е силен и поучителен. Когато стигнат там докъде аз съм стигнала в нета, като серии, ще се хвана да го гледам, ако съм вкъщи по това време.

Мен па зимата ме дразни , като вали сняг. Не обичам София такава, грозна и кишава и всичките ми обувки са гадни на вид от улиците ни. Пфуу ANGRY
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 28, 2014, 14:03:22 »

Мариола, много добро попадение с това кличе  good good good, мен ме развеселиха не само пироДефестите, които направиха, а и другите участници в клипа- тоя с цигарата зад ухото. Мариола, твоя сериал на живо явно е доста интересен!
Тоя сериал смешния турски и аз съм гледала няколко серии, ама нещо не ме увлече.
А борбата за телевизорите и у нас е жива- ние имаме 2 също, но единият е само за гости- т.е. като имаме гости се събираме в хола на голямата маса и там гледаме мач /обикновено/.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 28, 2014, 19:03:44 »

Ето ни и нас с малко снежец.
Айде да ви досадим с една снимка от нас.

« Последна редакция: януари 28, 2014, 19:05:40 от gucci » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: януари 28, 2014, 19:10:46 »

Леле, gucci , какви са тези мигли, какви са тези красавци! heart heart heart Много хубави шубички с кожа имат, май са еднакви, нали?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 28, 2014, 21:51:10 »

gucci, леле колко сте хубави  Girl_hide много се разхубави темичката изведнъж smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #20 -: януари 29, 2014, 00:27:14 »

Gucci, много готини снимки, напълниха ми се очите, много сладки бебенца с хубава мама в бяла Варна! Да са ти живички, здравички, сладички и послушнички!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #21 -: януари 29, 2014, 09:05:58 »

Хихи, как са се сгушили на топличко heart Много сте хубави и тримата, Гери!

Това с пироефектите го гледах вчера, бяха го пуснали в Дир-а, забавно ми беше, но  пък съм гледала по телевизията предавания за ромски сватби по света и имаше доста по-фрапиращи неща. Лично мен много ме изкефи как булката джвакаще дъвка и как с голям зор си преплетоха ръцете pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #22 -: януари 29, 2014, 09:08:55 »

Добро утро на всички в средата на седмицата. Днес е малкия петък  blum
Гери какви са тези малки мишочета. Много сте сладки. Вас явно не ви спира ни студ, ни сняг. Да ги нацелуваш.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 29, 2014, 09:57:00 »

Гери, двата бонбона са страхотни! Колко много са пораснали... heart
Аз нямам търпение да отида на маникюр след малко. Дано да успея да стигна, защото в Банкя ни затрупва бавно, но сигурно снега.  gcrst
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 29, 2014, 10:35:13 »

Добро утро
Момичета благодаря за милите думи.
Как сте днес.
При нас днес вали дъжд и се надявам да спре да може да излезем ,че вкъщи ме подлудяват тези двамата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: януари 29, 2014, 11:03:44 »

Привет! Аз докато се наканя да направя снимка на снежен Пловдив, снегът взе да се топи и разваля....
Ето една прясна, какво виждам от прозореца. Черешата е доста напъпила, дано все пак върже някакъв плод. Коледникът хвана втори цъфтеж и съм доволна, че почти два месеца имаме малко цвят в офиса.
Днес съм крива, едно, че е сряда и май няма да се сяда, второ, че големият няма да се връща през лятото в Бг, само снахата си идвала. И трето, във Фб моя колежка е постнала едно стихотворение, дето ме довърши. Друг ден нямаше да му обърна внимание, но днес......
Корени
Мадлен Алгафари

Ти спомняш ли си дядо, баба?
И знаеш ли рода си?
Дали наистина познаваш
и майка си, баща си?

Дали от нещо се срамуват?
С какво в живота се гордеят?
От колко болки се страхуват?
И тайно за какво копнеят?

Дали познавал си жената,
стояща зад статута “мама”?
Дали открил си и душата
под ролята “баща-стомана”?

Какво си наследил от татко?
Какво научил си от мама?
Май спомените ти са кратки
и корените ти ги няма.

Какво не искаш да повтаряш
от грешките им и съдбите,
та несъзнателно затваряш
на миналото си вратите?

И мислиш: много си постигнал,
на миналото гръб обърнал.
Но как ще знаеш докъде си стигнал,
ако не знаеш откъде си тръгнал?


* New Image.JPG (47.93 KB, 517x388 - видяно 378 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 29, 2014, 15:07:31 »

не харесвам такъв тип стихотворения които пораждат чувство за някаква вина уж.
аз като един типичен представител на въздушен знак, го приемам като натиск, от страна на автора.
Да не говорим че в моя случай,даже си мисля, че твърде често анализирам нашите и отношенията ми с тях, както и спомените си.
Аз съм леко крива, първо щото е сряда, второ щото  е ден на застой. а свикнах да съм в движение. smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 29, 2014, 15:37:45 »

Днес при нас времето е лошо-духа много вали ту дъжд ту лед и сме затворени вкъщи и те подивяват на моменти.Чакам петък с нетърпение и аз като работещите ,защото тогава ми е шанса да поспя и събота и неделя малко да отдъхна.
Свеки прекрасно коледниче си имате.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #28 -: януари 29, 2014, 15:49:18 »

Гери наистина са страхотни младежите пу пу да не им от уроки ( или както казваме в македония да ги мочат кокошките  girl_impossible )

Аз днес съм болна и не мога да си тръгна че имам страшно много важни срещи не само днес а до края на седмицата, ама ще изтрая, добре че има едни македонски хапчета тук в аптеките и ме държат будна иначе да съм заспала досега. Но то всички сме болни на етажа само се чува кашляне и подсмърчане

И да ви пусна една доза смях и днес не знам дали сте я виждали smile

Любимия ми въпрос, Гери ти ще кажеш дали действа : crazy

Забременях миналата седмица. Има ли начин тези дни пак да забременея, за да родя близнаци?

http://brato.bg/16169-%D0%B8%D0%B7-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B5/?fb_action_ids=10151932292293831&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B641766522553181%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: януари 29, 2014, 15:56:51 »

Е, значи не съм само аз крива....Пекна слънце и вече ми е по- светло пред очите.  Wink
Аз пък никога не търся вина, гледам по друг начин на стихотворението. Нещо от рода на "Пази Боже, сляпо да прогледне!" И понеже чувствам, че близък човек леееко залита, та се впечатлих.
mariola85, двете с колежката се смеем и ще се нап.шкаме, че в този студ и до тоалетна не е за ходене....
« Последна редакция: януари 29, 2014, 15:59:51 от svekarva » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #30 -: януари 29, 2014, 15:57:48 »

Мариола, не знам как си го намерила това, но умрях от смях, уникални бисери има!

Гледай да оздравяваш бързичко и дано ти минат леко срещите. Wink

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #31 -: януари 29, 2014, 16:09:40 »

уникални образи и аз нямам думи  crazy

Стискайте палци за петък сутрин , имам оценка на представянето в работа за изминлата година, дано шефките да развързват кесийките малко  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: януари 29, 2014, 16:28:32 »

Обаче точно на този въпрос може да се даде и положителен отговор. Даже има случаи със заченати по различно време близнаци /разнояйчни/, та направо си е за притеснение. Що ли за по- сигурно не пие противозачатъчни?  Wink
Едно време, когато имаше бани, приказката, че някоя е забременяла, защото седяла на скамейка, ползвана от мъж, беше много вървежна. Хихи, аз като влизах в басейна на Хасковските минерални бани, който е преграден само в горната си част, над водата на мъжки и женски, доста се притеснявах да е ми се случи случка, без да се усетя...ама като нямаше кого да поразпитам crazy. Бях на 14, пък майка ми се заливаше от смях и казваше да не клякам за всеки случай...Нищо, ама нищо не разбирах, пък и нямаше къде да прочета нещо....
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 29, 2014, 16:55:35 »

Гери наистина са страхотни младежите пу пу да не им от уроки ( или както казваме в македония да ги мочат кокошките  girl_impossible )

Аз днес съм болна и не мога да си тръгна че имам страшно много важни срещи не само днес а до края на седмицата, ама ще изтрая, добре че има едни македонски хапчета тук в аптеките и ме държат будна иначе да съм заспала досега. Но то всички сме болни на етажа само се чува кашляне и подсмърчане

И да ви пусна една доза смях и днес не знам дали сте я виждали smile

Любимия ми въпрос, Гери ти ще кажеш дали действа : crazy

Забременях миналата седмица. Има ли начин тези дни пак да забременея, за да родя близнаци?

http://brato.bg/16169-%D0%B8%D0%B7-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B5/?fb_action_ids=10151932292293831&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B641766522553181%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map
Мариолка аз вчера се посмях с това.Момичето иска близнаци и ще пробва няколко пъти.Аз най се забавлявам като ме питат колко им е разликата и дали са близнаци като видят количката.Викам ми не тризнаци са.Една баба ме попита даже къде е третото.Или обяснявам че единия е по голям с цяла минута от брат си.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #34 -: януари 29, 2014, 17:17:54 »

ахах ония ден четох за една мадама в един македонски форум дали да не отишла на ин-витро защото искала много близнаци  crazy, мен пък толкова ме е страх от близнаци, баба ми е близнак, и три мои братовчедки забременяха с близнаци  shok, но нито една не ги роди по различни обстоятелства pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #35 -: януари 30, 2014, 09:14:15 »

Добро утро и от мразовита и вледенена Варна. Тук времето е наистина ужасно. Вчера едвам се прибрахме, а днес даже нямаше служебен транспорт. Пускам котва в хотела и на пролет може да си тръгна  pardon  Wink
Мариола само аз не успях да прочета статията, но по коментарите ви съдя , че е била интересна. В нашия род също е имало 2 двойки близнаци, но поради една или друга причина не са живяли много. Според баща ми е честта да има близнаци се пада на мен. Много ги харесвам, но някак ме е страх. С моите размери как ще ги износя  crazy  lol Но Божа работа , ако ми е писано няма да ги връщам я.
Хайде успешен ден на всички.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 30, 2014, 10:05:19 »

Статията наистина е доста забавна, Мариолка от къде ги намираш тия смехории  Bravo funnytooth funnytooth funnytooth
Гери, тъпите въпроси за малките сега преследват теб, ама като пораснат ще ги задават на тях. ММ има брат близнак и много сме се смяли на тъпи въпроси от сорта:
- Ти кога си роден? ... И ти ли си роден тогава?
 - Една зодия ли сте?
В университета повечето ни колеги не знаеха, че са близнаци и редово идваха колеги да ме питат какво му става на Георги, защото се държал много странно преди 5 минути в кафето.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 30, 2014, 11:55:08 »

Здравейте smile

Интересна тема подхванахте за близнаците smile Едната ми най-добра приятелка има близначка. Те са най-противоположните близначки на света сигурно. Те за мен развенчават всички митове за телепатичните връзки на близнаците. Иначе и тях ги питат тези "умни" въпроси, за които говори ratatui

Фотографите на нашата сватба са близнаци. Те твърдят, че имат такава връзка, мъжът ми, даже е убеден. Аз обаче все си мисля, че просто са се научили как да психират хората и нещо не мога да се убедя каква е схемата. Иначе са ги давали даже по разни предавания. Те имат много голяма колекция от снимки на близнаци, даже май щяха да кандидатстват в Гинес по едно време. Та те все се ми предричат, че ще имам близнаци, защото ги усещали  тия неща lol


на мен пък може в понеделник да ми стискате палци, защото тогава ще имам презентация пред катедрата и ще ми оценяват научната дейност от изминалата година
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #38 -: януари 30, 2014, 12:35:32 »

намирам ги аз smile

Днес ме тресе яко ПМС, цялата съм пъпчясала все едно съм в 10 клас, всички ме дразнят абе знаете как е. Мечтата ми е един мъж на света  един ден по сред лято да има болезнен цикъл. Мисля че ще ходи по света и ще расказва легенди. По този случай пускам ви дневна доза смях.

Ако мъжете имаха цикъл :

http://www.youtube.com/watch?v=n81NnNs-utI

ПС. Нито един мъж не го намира за смешно или забавно клипчето, защо ли? diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: януари 30, 2014, 13:03:13 »

Ние пък нямахме интернет в офиса...Времето е гадничко и тук, дано до събота се вразуми.
Снощи си спомних, как преди години първата ни работа като завали сняг, беше да изтупаме килимите pardon. По снежните участъци оставаха следи от прах и пуснали бои, предимно в червено и синьо. Сега много се измодихме - даваме ги на тепавица, или на химическо. Хаха, това е една от причините да не обичам особено много снега от малка.
Моят дядо по майчина линия е близнак, еднояйчен. Брат му починал на 4 годинки от коремен тиф. Дядо ми казваше, че вечно нещо му липсва за да е завършена личност. То и на мен ми липсва, ама той си мислеше, че това е починалият близнак. Аз също се страхувах да не родя близнаци, особено втория път. *crazy*Имах съседски деца, момиченца, близначки и виждах, колко  трудно се гледат.
Имах колеги близнаци, които и майка им не можеше да различи в гръб. Те се и обличаха еднакво и много често изпадахме в конфузни ситуации кой, кой е. Хубаво, че и те се забавляваха, защото пък други две близначки колежки, много се ядосваха, че ги бъркаме. Когато са заедно, виждаш разликата, но поотделно - не. Ей, много се изнервях да се напъвам да не ги объркам. Сега пак имаме две еднояйчни колежки. Работят в една стая, но поне прическите и цвета на косите им е различен. И пак като видя едната на някое неочаквано място и после все трябва да си повтарям, да не питам другата, защо е била там. Хехе, децата им са почти на една възраст и когато били малки им викали не лельо, а другата мама. Твърдят, че всяка усещала кога другата ражда, или когато им се случва нещо лошо.
mariola85 , ами защото не знаят какво е....
Хехе, едно време имаше болезнен цикъл, но не знаехме, че има и ПМС, че да се възползваме. crazy
Ох, нали знаете, че моите момци са със 7 години разлика, та да ви разкажа и аз една тъпотийка. Когато малкият отиде за първи път при брат си, беше на 15, а големият вече жиевееше заедно със сегашната снаха. Както казах, ние не знаехме за ПМС и ползите от него, та не съм ги запознавала и тях с проблема. Докато бил сам, малкият намерил шоколад в хладилника и го изял. Да, ама като се прибрали, по някое време големият се скарал: Ти що изяде мензисния шоколад на М...? Горкият виновник не зная какво си е помислил, но веднага изтичал до тоалетната с ръка на устата bad
« Последна редакция: януари 30, 2014, 13:19:44 от svekarva » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #40 -: януари 30, 2014, 13:10:18 »

Мммм, че хубава тема! smile

Като бяхме в гимназията на моя мъж (10 години по-късно нашия кум!) най-добрия му приятел имаше брат близнак, те имаха братовчеди близнаци и техните приятели бяха 2 двойки близначки. Всички еднояйчни. Ако знаете какво е да се пуснете в центъра на града с 4 двойки близнаци и как ви гледат хората, беше уникално! smile На сватбата колко хора бъркаха кума с брат му ... много бяха сладки. Накрая някои казаха, че така и не са разбрали кой е кума (а те бяха с коренно различни костюми), ние си ги познаваме, особено аз не мога да ги объркам, на мен ми изглеждат и звучат различно, но те са си и много различни характери, но са уникално близки!

Та не знам защо, но и на сватбата всички ни пожелаваха близнаци и бях убедена, че ще имаме близнаци, като отидох на първия ултразвук се видяха 2 издутинки и се шашнах, че са верно близнаци, но се оказа, че е едното е хематомче, така че за сега ни се размина. Wink

Междудругото, наши много добри приятели, миналата година им се родиха близнаци - момче и момиче и ги кръстиха Константин и Елена, ужасно много се кефя на имената! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 30, 2014, 13:55:36 »

Да се включа в темата. Имам брат-близнак. Напълно различни /ръст и тегло/ със сигурност като мънички са се чудели каква ни е разликата smile Не мога са кажа, че усещам какво му е. Но до ден днешен има дни в които насън го търся. Някак си е по различно при близнаците-хел цял живот се бориш за индивидуалност, хем другия е част теб. Но както казах телепатия нямаме, брат ми само веднъж беше усетил нещо и беше притеснил майка ми с въпроси как съм по времето на първата ми бременност (тогава още не знаех, че съм бременна) и тя не ми вярваше, че нищо ми няма. Явно нещо е усещал, защото със сегашната нямаше такива питанки.Няма да лъжа, че и мен две бебета ме плашат,  но пък от друга страна не е толкова лошо особено ако са момче и момиче smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #42 -: януари 30, 2014, 14:52:57 »

Доколкото съм запознаа близнаците се падат през поколение. Майка ми е кръстница на двама близнака, уж еднояйчни, но лично аз си ги разпознавам много добре. Единия е някак си по женствен  pardon, докато другия си застава като истински мъж. Относно телепатията - със сестра ми имаме 3г разлика, но аз явно имам изключително силна връзка със семейството си като цяло. Когато сестра ми започна да ражда аз усещах и погледна часовника, след това споделих какво съм почувствала и се оказа че наистина точно в този час е започнало раждане, та представям си ако имах близначка  pardon Харесвам ги многооо , някак ми е много интересно да погледнеш себе си отсреща  blum , но за раждане и отглеждане на 2 едновременно някак ме притеснява.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 30, 2014, 15:03:50 »

Моите момчета са разнояйчни и не си приличат нито на външен вид нито по характер.Но според хората си приличали.И все ме питат как ги различавам.А те наистина са различни,но явно самия факт че са близнаци кара хората да ги гледат с едни очи.Много съм интересна по улици,поликлиники и т.н.Всеки се вре да ги види и им се радва.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: януари 31, 2014, 14:05:28 »

Привет! Искам петъкът да има еднояйчен близнак Wink! Много хубав ден, макар и студен....
Аз защото не съм на работа, де! Имам си разни компенсации от коледните и новогодишни разместваници.
Ударила съм го на секс, з..бала съм работата. Всякаква - домакинска, лична, каквато се сетите. Идва ми да се намуша ей тъй някъде на топло и да не мръдвам Wink. Най- хубавото е, че имам 1000 неща за вършене Wink, ама няма.
В магазините на ДМ има интересна инициатива - дари книга за твоето читалище. В отговор, след 06.02. до края на април, получаваш -10% от стойността на закупената стока. Има вече стелажи, има и книги, макар и стари и разкъсани. Имам доста книги, които няма да прочета втори път, с удоволствие ще ги занеса. И пак това българско съмнение:"къде им е ползата" /освен да раздвижат продажбите/ме терзае, че има нещо гнило. Ще следя с интерес...
Как сте в петък, усмихвате ли се вече?


* kotka_n.jpg (28.21 KB, 492x369 - видяно 431 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 31, 2014, 14:29:43 »

И аз не съм на работа днес, за да се подготвя за презентацията в понеделник. И като цяло само мисля, кои за какво може да ми се заяде и има шанс да се спася от някое заяждане. И понеже няма да го измисля излизам с мойта приятелка да се видим малко Wink

ММ ще е на работа тези събота и неделя и усещам, че ще има де се мотам. А утре е изпитът на студентите дето им преподавах, дано са научили Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 31, 2014, 16:18:16 »

А аз съм на работа 24/7 и съм леко пред откачане.Най накрая заспаха а главата така ме цепи от тях че ми иде да се гръмна.Айде помрънках.добре че е петък и баща им ще си е вкъщи два дни.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #47 -: януари 31, 2014, 17:04:13 »

ц ц ц ц , мрънкала само се оплаквате  beating

Аз пък днес съм много щастлива, мина ми оценката на представянето , прехвалиха ме шефките  blush, вдигнаха заплатката, аз пък на моя подчинен го повиших и му вдигнах заплатката, и сега токущо си хапнах турска храна, нали им организирам всеки месец различна храна, така че  днес съм на кеф Xixixi

Панди стискам палци да мине презентацията, а на останлите ви пожелавам един уютен и мързелив уикенд  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 31, 2014, 18:56:44 »

mariola85, мерси, много се радвам, че са оценили трудът ти. Ти си много старателна и ето, са го забеляза smile

Аз сега попаднах на тия снимки и много ме разсмяха lol

http://offnews.bg/news/OFFTOPIC_18750/%D0%9C%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F_294693.html#ad-image-9
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 31, 2014, 18:57:16 »

Аз докато се докопам до компа и деня свърши, ама какво да се прави. Днеска цял ден ми е лошо, защото вчера правих зайче, дойдоха ни приятели на гости и се олях с виното  blush . За капак вчера като се прибрахме и бойлера нещо се беше развалил, та днеска цял ден и с него разправии...
Мариола, браво на теб и честито!
Панди, на тебе успех!
А на другите хубав уикенд!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 31, 2014, 19:25:35 »

Мариолка браво на теб.Я кажи за кухните че ви стана интересно.
на мен как ми се хапва суши не е истина.Така че утре може да се поглезя че имам нужда от глезене.
Рататуйче хубаво звучи вино със зайче.
Аз се надявам да заспят рано децата.
Стиснете утре едни палци че едното ми момче ще го водим на преглед.Дано мине добре всичко.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #51 -: януари 31, 2014, 19:38:02 »

стискам палци и на краката за Гери и Панди , блгодаря и вашите шефчета да са щедри като моите smile

Гери отпускат ми всеки месец бюджет да нахраня екипа, идеята ми е понеже имам 11 различни екипа които говорят съответно 11 езика, всеки месец да им поръчвам храна от тяхната страна. До сега сме правили : Българска, Гръцка, Италианска, Немска и днес Турска хапвахме лахмаджун и толумбички и баклава smile, другият месец ще сме фенси и сме планирали Френска но ще се чудим какво да е, мислихме сирена, корасани и пастет от гъши дроб:)

ratatui има един виц, "от благо вино дупе боли"  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: януари 31, 2014, 19:43:37 »

Стискам палци на всички, които имат нужда утре. Даже ще ви запаля по една свещичка за здраве /и разврат  Wink/ в Бачковския манастир, ако не замръзна. Ей, не се стопли това време....
Хехе, какво ли не измислят хората за снимки...един фотограф даже се беше наврял под роклята на младоженката crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 31, 2014, 19:44:49 »

Всичко ще е наред Гери, а след това ще се поглезиш както трябва! Така като спомена суши и на мен ми се прияде.
Мариола, спомена фенси и там ми се дояде crazy, днеска хем ми беше лошо, хем какво ли не ми се дояде-няма угодия! А тая поговорка не съм я чувала, но ми харесва. То виното е много хубаво-ние си сложихме едно малко бидонче с бяло вино, което о необясними за мен причини сега е розе. И при баща ми същото бяло вино и тази и миналата година пак стана розово  pardon нямам обяснение nea
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines