Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:46:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снежна седмица 27.01 - 02.02.14  (Прочетена 25001 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: януари 27, 2014, 10:25:45 »

Привет в новата седмица!
Ей тази снимка от моя пловдивска приятелка във Фб ме накара да открия тема за седмицата. Много обичам весели хрумки good
През тази седмица е и Трифон Зарезан /по нов стил/. Ние от фирмата по традиция ходим да зарязваме на Бачковския манастир лозите. Ама нещо подочух, че игуменът бил хванат с две булки, че и клип имало качен....Та за непристойно държание бил отстранен временно и може да няма тържества, както беше до сега. Намерих стари снимки, които ви бях показвала - той, между моми от ансамбъл Тракия. Не зная какво да си мисля, няма проблем да наглася нещо.....С една да ходи, иди- дойди, ама с две crazy


* snjag_n.jpg (64.53 KB, 767x573 - видяно 534 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: януари 27, 2014, 10:34:56 »

Ох, да ми е простено дано, ама вижте как гледа.....


* Zarezan.jpg (69.08 KB, 570x429 - видяно 428 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #2 -: януари 27, 2014, 12:01:00 »

Честит сняг на всички. Навън е наистина една снежна приказка.
Свекърва хубава снимка си намерила Wink Понякога си мислят, че като са на даден пост и всичко им е позволено Wink След като му е трудно да се въздържа да се оттегли.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 27, 2014, 20:23:42 »

Свекърва, на мен първата снимка ми харесва повече, втората само свидетелства до какъв упадък е стигнало обществото ни, щом и духовниците ни не се съобразяват с действията си /така да се каже/.
Миналата седмица точно темата ми стана интересна и ме тръшнаха такива вируси, че не смогнах да влезна да ви прочета.
 Offtopic Някой знае как да се свържа с момиче, на което лимита на пощата му е изчерпан, а е писала толкова отдавна в темите, че няма да види съобщение, ако й го напиша в тема?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 28, 2014, 10:28:31 »

Здравейте и от мен smile

От както има сняг измъкването изпод завивките ми стана още по-трудно Wink От много хора чух, че вече са ходили на Витоша да се радват на снега, но аз все още се климатизирам.

Аз не пия кафе и за това ви черпя с ароматен чай smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: януари 28, 2014, 10:59:32 »

ratatui , май е най- добре да се обърнеш към модератор. Понякога хората си оставям ел. пощи, които ние не виждаме.
pandapanda , много красива чаша, пък и салфетката е в тон good.
Тук също е гадничко време, не че е студено, но е мрачно, сиво и някак мръсно. Не обичам частично разтопен сняг, още по- раздърпано изглежда всичко.
В Бачковския манастир ще се прави тържественото зарязване, като службата ще я води заместник. Пак ще ходим, дано не е много студено. Нямам особени мераци, но отговарям по "изхранването" и няма как. Трябва да си купя лозарски ножици, миналогодишните китайски вече се развалиха.
Я да питам дали гледате новия турски Север и юг и какво мислите за него? Аз хвърлям по едно око главно заради Къванч Татлъту и направо съм възхитена от играта му. Макар да не излиза много от вечното си амплоа на пройдоха, тук е съвсем различен. Иначе и тематиката, и женските роли не ми се виждат особено добри.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #6 -: януари 28, 2014, 11:19:17 »

Привет и от мен. Как сте днес?
Рататуй скорошно оздравяване. Пази се повечко, че този грип много лош.
Свекърва не гледам този сериал, напоследак остава време колкото да хапна и незнайно как заспивам направо права. Мога да Ви пожелая весело изкарване на празника и дано не е много студено.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 28, 2014, 11:32:23 »

Благодаря ви!
Аз вече съм почти здрава. Ще се обърна към модератор да опитам да се свържа с момичето.
Свекърва, относно сериала бях принудена да гледам първата серия и щях да си срежа вените. Бяхме при на патето баба му и понеже останахме сами, а тя се захласва по такива сериали и нямаше как да не го гледам и аз /за 5 часа 3 пъти ходих да разхождам кучето и нямаше как да прекарам 2 часа в тъмницата на студа  pardon за съжаление/. Моите родители много гледат турски сериали и като отидем през седмицата, все едно се опитвам да комуникирам със зомбита в интервала 20-22. Гледат няколко сериала и само превключват и се опитват да обясняват на патето кой какъв е  diablo. Съжалявам, ама не го разбирам това те всички подобни сериали са ми еднакви- двама млади много се обичат, всички против тях /200 серии иди ми-дойди ми, сами против лошия свят/ и последната серия сватба и заживели щастливо!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 28, 2014, 11:48:44 »

svekarva, май намери как да раздвижи темата Wink

Аз заради Каванч ( girl_wink ) гледам от време на време турски сериали. И този ми се гледа, ама много често съм на работа до 20 и 30ч  и като се прибера, ако сестра ми не си е вкъщи да го е пуснала, мъжът ми гледа да се загледам много заинтересовано в нещо друго, за да не се сетя да превключа, пък и да се сетя, не дава. Вчера даже му казах, че това неговото е диктатура и тирания  diablo и той превключи, ама беше късно. Да, у нас войната за дистанционното все още е жива, около времето за вечеря, защото иначе имаме два телевизора  pardon
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 28, 2014, 12:14:14 »

Здравейте,
В Бургас е ледено, не е снежно и изобщо не е забавно  NO Това е снимка от вчера сутринта, когато имаше помен от снега. Сега, като погледна от прозореца и виждам как хората само се опитват да се задържат на леда. Вчера и аз на два пъти бях пред посещение на ортопедията. Ходя да играя тенис на маса и на излизане, по стълбите направих такъв шпагат...сега се чудя тази вечер дали изобщо да спортувам.


Турски сериали изобщо не гледам. Гледах няколко серии на Листопад и това ми стига за цял живот. Според мен живота на хората в Бг и без драмите в сериалите, е достатъчно труден, за да си сдухваш и единствените 2 часа в деня, в които си свободен и със семейството.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #10 -: януари 28, 2014, 12:24:39 »

Панда, ние сме се разглезили ужасно, защото телевизора ни може да записва каквото си искаме и просто всеки си записва каквото гледа и ако не го гледаме заедно, си го гледа като другия го няма. Вечер пускаме неща, които и двамата гледаме, иначе все някой ще задреме на дивана. Wink Аз от онзи ден пак взех да си пускам стари записани серии на Столичани в повече, само това гледаме. Турски сериали при нас няма (за моя радост), не мисля че бих могла да издържа нещо подобно.

При нас пече слънце и е 6 градуса, ама го дават в четвъртък да се захлажда. sad Всички, с които говорих в България мрънкаха, че искат студено време, а аз не го разбирам, тук като е под 5 градуса и искам само да се крия под завивките ... супер зиморничево съм, въпреки че съм януарско бебе. Wink Макар че е малко кофти, понеже пък по планините няма сняг и не става за ски, а и не беше много здраво това топло време, но и това прескачане за 2 дни от 15 до -15 градуса и това си е лудост. Тук също има вече цъфнали дървета, не знам какво му става на това време, откачена история. sad

Айде и едно чайче и от мен Wink



От горски плодове. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: януари 28, 2014, 12:39:41 »

привет и от мен smile тези дни нямам време за пишене края на месеца е и ми става винаги много заето smile

Бързо исках да ви споделя това клипче преди да го е постнал някой друг, има вече почти 2 милиона гледания  girl_impossible

http://www.youtube.com/watch?v=HTMigu5ubj8#t=81

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: януари 28, 2014, 12:43:59 »

Е, то ако половинката е склонна да се отдава на семейството, няма спор, че са 2 изгубени часа. Ние вечеряме много рано, почти веднага след работа, после въртим няколко обиколки из парка /това ни е семейното време, достатъчно да се скараме, но тихо, защото пазим приличие  ;)пред хората/ и после всеки си грабва под мишница интереса /лаптопа/ или съответно пуска телевизора. И при нас е както при pandapanda, имаме два телевизора, но на мен ми се упражнява терор diablo и по това, какво гледам. Ако пусна примерно TLC или някое готварско предаване, или фешън канал, следват непристойни изказвания по отношение на моите умствени възможности и сексуалната ориентираност на водещите. То ако остане на половинката, само спортни и новини ще гледаме.....За БТВ си мълчи, само сумти красноречиво. Но аз и не гледам вторачено, все върша и нещо друго като гладене, дебнене на децата в Интернет, готвене за другия ден и така...Пропускам някои серии, но общо ми е ясно за какво става дума.
Има хубави турски исторически сериали, един пък беше комедиен /туркиня се жени за гръцко момче/, така не съм се смяла от сърце и душа. Ние имаме възможност за връщане на някои програми с по два -три часа, но в момента май не виждам нещо хубаво и по другите канали. Аз си признавам, обичам да гледам телевизия....
mariola85, подобно нещо изживях на Нова Година през 2000 на площада в Пловдив. Ужасно е, тогава освен пироефекти на милиметри от лицето ти, имаше и счупени бутилки от шампанско.
« Последна редакция: януари 28, 2014, 12:47:41 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: януари 28, 2014, 12:53:19 »

оо свекърва аз същото изживях тази нова година, на мъжа ми го узели до окото а на мен и ми исгоря новата рокля и новото ми червено палто. Щяха в един момент да го пребият пираткаджията че му бяха някъкви увредени пиратките и не ихвърчаваха нагоре ужас беше.

Иначе за турските сериали и аз не ги гледам стигат ми 47 американски :)но този с Киванч едно време го гледах ми беше много интересен ( Мехмет и Инджи ). За сега ми стига турската драма  в офиса, имам 14 Турци и всеки ден има драма около тях последно двама искали да се бият ( извън офиса) и други трима не си говорят, единия има гадже българка от офиса и ще и предлага брак скоро, ама не се нае нейните как ще го приемат  така че заповядайте на сериал на живо shok
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #14 -: януари 28, 2014, 13:22:57 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Тези пироефетки ме разбиха. Тези хора не могат ли да четат , че точно тези се забиват в земята и задължително се пускат на открито. Цяло чудо е, че няма нищо запалено. По - добре ад си бяха взели бингалски огън.
Свекърва това сериалче беше " Брак с чужденец " наистина много забавно филмче. Скъсвали сме се от смях на него. Относно турските сериали ми идват малко тежички. Дразни ме прекалено големият им морал какво ще кажат в селото или как така ще обичаш бедно момче/момиче. Разбиранията ми идват малко в повече. Предпочитам си Хорейши-ото пред тях.
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines