Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:53:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fibi 14.02.2014 г.  (Прочетена 64787 пъти)
 
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 22, 2014, 18:37:07 »

Фиби, аз веднага мога да ти препоръчам Зевзеци, народни песни, танци и каквото ти сърце иска smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #91 -: октомври 23, 2014, 09:53:43 »

писах, писах и се изтри, хич не обичам така

Благодаря перличка  give_rose

За съжаление няма да успея да осъществя мечтата, а и постъпвам малко егоистично, Благодаря на Свекърва че се отзова за помоща give_rose

Приятелката ми, кумата няма да може да си дойде, защото е на работа

Времето в България може да е фатално за майката на Тон, сняг, поледици

Казах на Тон снощи, той се зарадва, отказа само церемонията за църквата, много жалко, само ресторанта не ми стига

Искам много, но за съжаление не всичко което иска човек е осъществимо
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #92 -: октомври 23, 2014, 10:21:26 »

Няма нищо, като не е точно на сватба, все ще дойдат в България роднините и приятелките и тогава ще им спретнем едно нашенско good Определено януари не е най- подходящото време за идване тук.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 23, 2014, 13:25:46 »

Риби аз докато се включа и ти се отказ. Не разбрах защо се отказа.то и при вас времето не е особено хубаво. Е по топло време е по добре.но едва ли и лятната жеги биха се отразили добре на майката на Тон.аз също бих могла да се включа с помощ.
мисля че ресторанта,дж няма да са проблем.по скоро документи мисля че трябва да се превеждат и легализират. Не съм съвсем сигурна.
Не се отказвай.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #94 -: октомври 23, 2014, 13:43:10 »

ние формалната част я направихме тук, а превода и легализациите така или иначе ще ги правим в Бг, защото е време да си сменям паспорта, че изтича, направо ще сменям имената.
Така че подписвания и пръстени нямаше да има.
С Тон искахме да направим втора част в Бг (партито) за семейството и приятелите които нямаха възможност да бъдат тук на нашият специален ден....
Струва ми се банално да се облека като булка и да отида в ресторанта, тогава беше съгласен за църквата или поне така изглеждаше, сега вече не иска


отказвам се защото майката на Тон е на 92 год, колко му трябва на стара жена да се хлъзне и падне, като се има напредвид че и пешеходните пътеки са с дупки и т.н. Не дай се Боже нещо да стане, да ми тежи на душата, да ме обвиняват също не е изключено.

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines