Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:53:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fibi 14.02.2014 г.  (Прочетена 64781 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #75 -: февруари 16, 2014, 22:01:26 »

Мила Фиби,

за вашият сватбен ден ви пожелавам дьлги и дьлги години
спокоен семеен живот и блажено щастие !!!

ЧЕСТИТО !!!

 heart heart heart
 heart


Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #76 -: февруари 17, 2014, 20:00:49 »

Разкошна си! Роклята и букета са страхотни, а Изабел колко е пораснала.
А тази торта - направо ми идеше да топна пръст през екрана  blum
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #77 -: февруари 18, 2014, 13:53:27 »

Мила fibi ЧЕСТИТО!!!  Много здраве и щастливи години с прекрасното ти семейство!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 18, 2014, 17:20:51 »

Fibi,всичко е много хубаво heart Много хубава билка си  heart Изи ми стопли сърцето!Толкова е сладка в тази бяла рокля smile
Букета ти ме накара да си спомня за този от моята сватба с розовите рози  heart Халките ви са много красиви,поздравления за избора.Много ми хареса свеща с имената ви и дата.Винаги много съм харесвала такива неща,някак си по-лични са  girl_wink
С голямо нетърпение ще чакам професионалните снимки smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #79 -: март 04, 2014, 09:43:11 »

Благодаря много дами give_rose
ето няколко снимчици, които не се сдържах и показах
тези ни бяха изпратени от Фльор за да начешем любопитството



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #80 -: март 04, 2014, 09:49:22 »

Много сте хубави *INLOVE*Снимката пред мелницата си заслужава всички създадени неудобства good
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #81 -: март 04, 2014, 09:57:31 »

дори калните обувки и рокля след нея Love girl
любимата ми снимка е тя, правилно си държах на мелницата, но и тя е уловила прекрасно момента
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 04, 2014, 10:02:03 »

Страхотни кадри smile
Наистина снимката с мелницата е невероятна  heart Определено си е струвало  Wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #83 -: март 10, 2014, 13:59:58 »



Надявам се да не Ви разочаровам, но след дълго разискване с Тон, решихме да няма втора част на сватбата.
Бях въодушевена преди тукашната и да си кажа честно след перипетиите тук, не ми се иска да минавам през всичко отново. А и в Бг малко трудно да контролирам нещата от тук, нито гримьорка/фризьорка мога да избера, нито фотограф, просто няма да се получи, а да скалъпа сватба за 1 седмица е невъзможно при положение че е лято и т.н.

А и главната гостенка за съжаление вече не е сред нас - да почива в мир, тя все ми викаше че трябва първо да се омъжа и тогава деца. Когато Изабел се появи ми викаше "да не я оставяме самичка, че е хубаво да има братче или сестриче."
Беше много щастлива да ни види в сватбените дрехи.

След оправданията, мога да кажа че съм изключително удовлетворена от тази сватба, имам прекрасни спомени, като погледна снимките и се насълзявам (екстра след бременността).
Тези спомени са ми достатъчни и с удоволствие ги споделям с вас

Подариха ни химикала с който подписахме брака

















свекървата











Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 10, 2014, 14:03:55 »

всичко е страхотно,много ви се радвам,чудесни емоции.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 10, 2014, 14:28:00 »

Всичко е страхотно,Фийбс.Искахме и на живо да те видим ,но ще ти се полюбуваме на снимки:)
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #86 -: октомври 22, 2014, 15:28:29 »

 :postman:днес ме осени идея postman
толкова много, ама мноооого, че започнах да мечтая за моята сватба, за мечтаната сватба и стигнах до мисълта че не трябва да мечтая, а да я осъществя.....

Ще има сватбааааа!!!!! heart Сватбаааа girl_haha

Знаете че сватбата ми тук в Холандия не беше мечтаната, беше повече формална, искахме да имаме втора част в България, която в последствие се отказахме, Баба (лека и пръст) почина, баща ми влезна в болница и за малко да умре...

на Тон му стига тази сватба и му харесва много, носи си го като прекрасен спомен, аз обаче Не, и му го казах че не е това за което съм мечтала. Мечтаех си като за Бална нощ с рок и диско ритми, светлини и вихри на дансинга.....

Няма да му казвам на Тон какво подготвям, ще е изненада, надявам се братята му и семейството му да се навият да дойдат в България за да присъстват на нашата вечер.
Преди да им кажа обаче, за да осъществя мечтата ми, имам нужда от помощ и бих искала да попитам вас:

-кой може да ми помогне с подготовката
аз си имам на идея за прическа и грим, остава за организация и музиката

Въртя се на същите килограми от известно време, та изглежда че фигурата ми чака мечтаната сватба, преди да се промени, ако се промени изобщо?.

Нямам приятели освен дамите от форума, дължи се на факта че живея в чужбина от 13 години, та се надявам дами от тук да изявят желание да присъстват..

Сватбата я планирам за 23-ти януари (петък), оставам уикенда за да разкарам Холандското семейство по достъпните местенца на страната, защото едва ли някога пак ще го посетят, а искам поне веднъж да видят къде живея и красотата на страната ни
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: октомври 22, 2014, 15:35:16 »

Разчитай на мен, нали съм пенсионерка....ще помагам heart heart heart
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #88 -: октомври 22, 2014, 16:25:22 »

Свеки. не знаеш колко ме зарадва, много разчитах на теб, не само защото те обичам много, ама и защото познаваш сватбените обичаи и не мога да забравя какво сътвори за синът ти.

Виж какво можеш да откриеш за този ден, аз ще се погрижа тези дни за ресторанта. Мисля си за Джия Бийч, не ми пука особено за украсата, а там определено ще имат избор, повече ме тормози дали ще го дадат за малко хора, 30-40.

Някой дали може да ми даде повече сведение за ресторанти, както и за Диджей

Тон си има любимо квартално ресторантче и първоначално си мислихме там да е сватбата, но с украса и всичко може да излезе много скъпо. За всеки случай ще им изпратя запитване за  оферта и цена....

Много му хареса на Тон народната музика която слушахме на концерта в село Поликраище, искам да има дами които да пеят народна музика, да не са само танци. Някой дали има представа от къде мога да намеря такива хора
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #89 -: октомври 22, 2014, 16:30:34 »

оооо и друго важно, ще ми трябват поне 2 апартамента в Пловдив които се дават под наем за уикенд или няколко дни. Ако имате познати които биха помогнали в случая, мога да кажа само че са много културни и ще пазят всичко както у дома си
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines