Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:15:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fibi 14.02.2014 г.  (Прочетена 64775 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 14, 2014, 12:39:52 »

Да сте заедно и да се обичате.Най-вълнуващият ден ти пожелавам.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #61 -: февруари 14, 2014, 13:13:24 »

Мила Фиби, честито! Бъдете много влюбени, сплотени и щастливи дълги години!  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 14, 2014, 15:54:52 »

Честито, прекрасно щастливо семейство:) Пожелавам ви за напред да сте още по щастливи и винаги да се обичате! Пожелавам си прекрасен сватбен ден и още по прекрасно сватбено пътешествие! Ще чакаме подробности и от българската сватба  weddingday
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 14, 2014, 18:15:33 »

Честита сватба мило семейство.
Бъдете здрави,щастливи,обичайте се силно,подкрепяйте се.Нека в семейството ви да цари мир и щастие.Радвайте се на своето голямо щастие-Изи.
Целувки на тримата ви и чакам снимки с нетърпение.

Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #64 -: февруари 15, 2014, 07:15:25 »

Аз сигурно съм най ранната новобрачна с разказче, ама от емоции спи ли се.............

Беше прекрасен ден, въпреки че много неща се объркаха, аз бях неприлично спокойна, докато около мен нервно кършеха ръце и чоплеха пръсти.
денят започна с закъснение на фризьорката, хвана я задръстване и закъсня около 45 мин. Моминката не застана спокойно дори за секунда, Тон трябваше да я изведе на разходка защото се опитваше да хване всичко на фризьорката, дори машата, а изгорени пръстчета не искам ( а като добавя и кошмара който сънувах сутринта (беше изтръгнала кабел с електричество и се опитваше да хване искрите с прърстчета), вярвайте ми човек може да получи сърдечен удар и на сън)
естествено, закъсняхме и с приготовленията, с фльор фотографката се бяхме договорили да дойде по рано, в 12.
В 12:35 офейкахме по бързата процедура към замъка, пътят затворен, та се наложи да заобиколим, загубихме ценно време и пропуснахме времето за снимки вътре. Обаче отвън станаха страхотни снимки, Фльор успя да хване магията на това място, поне от снимките които показа на момента. На моминката и стана студено, устничките и трепереха, та я прибрахме в колата и продължихме сами.

оставихме Изабел вкъщи да спинка и продължихме снимките при вятърната мелница, исках точно определена снимка и тя хареса идеята и се надявам снимките да са успешни.

Хапнахме на бързо по сандвич, братми изобщо не хапна, той най нервният, семейството дойде, кумата ми цъфна със шише домашна ракия, окъсахме градината за здравец и го вързахме и както се предполага всички минахме бутилката, дори майчето и братчето, които твърд алкохол не близват (до вчера).

При влизането забравиха музиката да пуснат, церемонията мина добре, Изабел отказа да стои в друг освен баща си, беше през цялото време с нас, после докато разливаха и изпихме шампанското пуснаха и двете песни.
Изабел не пропусна да се покаже, на места се прозяваше с глас или говореше на човекО, точно когато четеше за правата на децата

В ресторанта, тортата беше поставена върху огледало, беше много красива и аз като единствената булка с фотоапарат взех да щракам за да Ви я покажа


Изабел се разплака
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: февруари 15, 2014, 09:00:24 »

Еха, харесва ми до тук! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 15, 2014, 10:38:12 »

Ех, колко вълнуващо  Girl_hide Определено заслужаваш медал за бърз разказ, ама дай още  girl_wink как е с халка ?
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 15, 2014, 11:41:41 »

Още по-любопитно ми стана  smile Чакам снимки с нетърпение  Girl_hide
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 15, 2014, 12:20:50 »

Честита сватба, Фиби и Тон!   Bravo Пожелавам ви да сте все така щастливи и да се обичате още дълги години! Много здраве и късмет!  smile

Много емоциален разказ. Ще чакам с нетърпение снимките и продължението.  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 15, 2014, 12:53:05 »

Честито.Дълги години съвместен живот,любов и щастие,както и поне още едно детенце..Много ми хареса разказа до тук,чакам с нетърпение продължението,ккто и снимки.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #70 -: февруари 15, 2014, 17:29:19 »

Благодаря Ви дами за пожеланията, да Ви се връщат многократно

времето лети направо, имам малко време още та минавам направо към снимките, слагам това което имам, професионалните по късно.

В ресторанта брата на Тон държа страхотна реч още откакто съм дошла да живея при него, приветства семейството ми като част от неговото, че вече са едно цяло.
Като се преберем от почивката ще превеждам направо, защото беше много чувствено и разплака много хора.

Аз ревнах като получих подаръка обаче, мини-вариянт на нашата бъдеща спалня, собственоръчно направена от тях, не съм я снимала, искам да покажа професионалните снимки и преведа части от речта, тогава най добре ще се види емоцията



сватбеният букет - само така го имам сниман, ще го видите по нататък как изглежда







украсата на колата



роклята, баща ми ме води




Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 15, 2014, 18:33:38 »

Всичко е прекрасно - халките, тортата, роклята, букета  Bravo но ти и Изи сте най-прекрасни  Girl_hide
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 15, 2014, 19:09:20 »

всичко е прекрасно.Браво.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 15, 2014, 21:50:49 »

Много красива булка си била, Фиби. Роклята ти стои страхотно!  good И малката принцеса и тя с много хубава рокля, като малка булка.  smile Всичко е прекрасно - и чашите, и букета, и тортата.  Браво за организацията.  Bravo
Виждам, че си решила да сложиш булото. Добър избор.  smile
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 15, 2014, 21:57:21 »

Честито!
Бъдете влюбени и щастливи дълги години!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines