Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:36:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fibi 14.02.2014 г.  (Прочетена 64779 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: февруари 12, 2014, 07:04:43 »

Хубаво, че те има! heart heart *INLOVE*толкова интересно пресъздаваш драматичните моменти, че само ме разсмиваш и ми вдигаш настроението. good Направо си ми сродна душа, нали сме и от един град.....Това, с цикъла, просто изби рибата! funnytooth
Ще имате незабравима сватба, просто няма как да не се случи! Смей се от сърце и дано имаш време да разкажеш още прясно- прясно!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 12, 2014, 13:28:44 »

Фийбс ,ама ти много прецизно си изпипала всичко.Браво,браво.Ама и тези съседи много любопитни.Сигурно сте им много симпатични и затова.
Аз се нареждам на опашката да кажеш Изи как е изкарала полета.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #47 -: февруари 12, 2014, 16:49:14 »

приключих най накрая с чистене, оправяне на багажи, роклята се довърши - коланчето, премести майка копчетата че съм се вталила малко. Сега малко се обърках, май не искам було, много ми хареса роклята отзад как ми стои на гърба и ми е тъпо да го покривам с було. Ще се реши на момента
някой неща останаха да се купят и довършат, утре сутрин ще ходя на маникюр, после колата на баня, и на дългоочакваният ден ще сме ранни птички

леле, омъжвам сеее yahoo

вече мога да кажа че се вълнувам Aviator

фийби, аз да ти кажа ми е много спокойно за пътуването и госпожицата, та сигурно ще е кошмарно. Ще се види, запасили сме се с занимателни неща, може и да ходи, самолета голям, като започне да препява, фенове ще има бол, а тя е голяма актриса, всички трябва да и обърнат внимание иначе не мирясва.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 12, 2014, 17:20:32 »

Юпииии, ами вълнуващо е я,един от най хубавите дни в живота на всеки човек.
Според мен си сложи булото за церемонията, а после го махни. Ти с къса коса ли си все още,ще имаш ли прическа..
офр любопитно ми е многоооо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: февруари 12, 2014, 17:59:16 »

Някъде видях едно дълго име, ама като забравих къде crazy. Ще си задам въпроса, няма да се размине- българското ти име в края ли ще е? Тук последно върви мъжовото, та по тази причина ми е интересно. Тон как реагира, че ще запазиш и моминското? Или така се прави при вас, то все едни дълги имена имат всички Wink.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 13, 2014, 00:04:05 »

Ех, Фиби, то наистина не остана.  Вълнуваме се всички с вас. smile
А да знаеш, че и мен преди сватбата ме хвана вълнението и ден преди това чак ми се схвана мускула на крака от напрежение, та се бях ошашкала. Добре, че имах тема тук и народа ме успокояваше.  pardon
А за булото ти ще си решиш. Аз лично много харесвам този аксесоар. А ако искаш можеш само в началото да го сложиш и след това да го махнеш. Хем ще имаш и разнообразни снимки - с було, без було.  smile
Сигурна съм, че всичко ще е наред и ти пожелавам една прекрасна сватба и меден месец. Ще чакам с нетърпение снимките и разказа.  yahoo
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #51 -: февруари 13, 2014, 07:04:01 »

Изабел е пак в криза, приплаква от 03:00 часа, в 4-ри я взех на нашата спалня, в 5:00 се предадох и станахме.
За капак докато правех кафето, една чаша се счупи в ръката ми и познайте.....
резката е на дланта и е дълга 2см, добре че не е нужно шев и кройка, майка я почисти и сега съм бинтована, да видим как ще ми направят маникюра.
Почувствах се като в детските години, когато майчето ми почистваше раните, а те бяха бол по онова време. Мислите ми се изпариха като стигнахме до йода, уф как щипе, бях забравила

нали трябва сватбената картинка да е пълна, та няма как без нещо старо, та добавих раната като символ.

хубаво ми е като си гледам роклята окачена на гардероба, до нея рокличката на Изабел, утре е големият ден heart.

иначе, избраният от нас ден, не е само все-извесният Свети Валентин, пада се пълнолуние и вчера приятелката ми ме извести че е прекрасен ден защото е в месеца на Венера (или нещо подобно беше)

Свекърва, тука е нормално жените да запазват моминските имена. Който желае де, има мъже които предпочитат фамилията на жената. Аз още не знам как ще се запиша, но ми казаха че винаги може да се смени. Ще видя как е процедурата и в Бг после за смяна на паспорта.
За сега ще ме запишат с фамилията на Тон и моята си фамилия. Тук при нас първа се пада фамилията на съпруга
Руми, принцес, за съжаление воала ще се захване за косата и не може да се махне, реших сега да съм с воала, а в Бг без, тъкмо там косата ще ми е по дълга, а и ще съм с друга прическа
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 13, 2014, 08:31:36 »

Хехе,спомнила си как майка й й превързвала раните.Ами на кого да се метне Изабел тогава.Абе голяма си скръндза.Покажи поне маникюра.И хубаво да си починеш докато ти го правят.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: февруари 13, 2014, 08:43:30 »

Добре си решила за воала, много по- тържествено е с него. Тук ще ти гледат гърба и секси чупката heart.
Определено събитията при вас се развиват като за пред сватба. Wink Но пък иначе нямаше да има какво да разказваш и щеше да е скучно. Хехе, ръката ти като е с йод, ще казваш, че това български обичай: чупим чаши и чинии да си сплашим мъжете и да се знае кой командва. Шегата на страна, счупеното е на хубаво - предвещава плодовит брак. Аз така от вълнение преди подписването счупих една кристална захарница от баба ми, задръстих с милион късчета мивката и си порязах и двете ръце. Ама повече се ядосвах за кристала...Не мога да се оплача, за изминалите 36 години повече са хубавите неща в съвместния ни живот.
Хайде, още и днес бързане и притеснение...Утре, като почне сватбата, или както се казва "като забият тъпаните" всичко се подрежда. heart heart heart
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #54 -: февруари 14, 2014, 07:47:58 »

добро утро в моя сватбен ден heart
с едно нетърпеливо и гушливо човече започна денят ми, а нашия татко още хърка.
хихи, свекърва, май няма да правя реклама на Бълг. нрави и обичаи Xixixi, ръката изглежда учудващо добре


 twohearts  Сватбаааа weddingday
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: февруари 14, 2014, 08:30:05 »

Е, хайде, по мед и масло да ви върви! heart
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 14, 2014, 09:43:45 »

Фиби,желая ти един вълшебен ден  heart
Бъдете живи,здрави и безкрайно щастливи  Сватбаааа
Весел сватбен ден!С нетърпение ще те чакаме тук  heart
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #57 -: февруари 14, 2014, 09:48:21 »

 Сватбаааа С пожелания за един прекрасен ден  girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #58 -: февруари 14, 2014, 10:58:42 »

Фибиии пожелавам ти прекрасен сватбен ден!  give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #59 -: февруари 14, 2014, 11:24:24 »

Фиби, от сърце ви желая един истински, приказен и вълшебен ден!

Бъдете много, много щастливи, обичайте се и не спирайте да сбъдвате прекрасни мечти!!!!  heart



* F.jpg (16.67 KB, 450x252 - видяно 420 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines