Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:13:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fibi 14.02.2014 г.  (Прочетена 64782 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 29, 2014, 20:12:24 »

Показвай тогава другите нещица.Много се вълнувам за вас.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #31 -: януари 29, 2014, 21:49:57 »

ми то какви други нещица? Girl_hide
чашите освен, ама то без шампанското няма да е цялостно. Бутилката ще я украсявам седмицата преди сватбата, за да не се застоява и изцапа.

Обаче Ви обещавам, че няма да чакате професионалните снимки, те щели да са готови до 3 седмици след сватбата, лично аз ще снимам букета и останалото и на следващият ден сутринта ще ги пусна снимките.

Сега видях че на Принцес не съм отговорила цялостно, толкова съм разсеяна.
Няма да има украса в ресторанта
Покани специални не съм правила, пратихме имейли....

С Тон решихме да си я запазим Сватбената част тук, така, както си е,  формална.

Менчетата, питата и другите екстри ще си останат за в Бг след Църковният брак, тъкмо ще им е по интересно, ще наема и видео за да запечата моментите.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 29, 2014, 22:24:33 »

Аз като добро лакомниче да попитам какъв вкус ще е тортата?Иначе изглежда много изпипана.
Какво стана с букета?
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #33 -: януари 29, 2014, 23:03:52 »

хехе, милото ми лакомниче
тората е с крем шампанско и пресни малини, много е свежа и приятна

Букета го поръчах още миналият ден, всичко мина много спокойно, направиха ми показно да видя как ще изглежда, както и други вариянти, но моят си вариант най ми хареса и остана, само където се притеснявах толкова, ще е прекрасен, хехе и цената е прекрасна обаче
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 30, 2014, 18:19:52 »

Супер пълнеж сте избрали.Чак заради тортата ще взема да се дигна да ти гостувам.Пък и Изи хареса момчета аи ще ги оставим да дивеят заедно.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 30, 2014, 21:07:07 »

О,пълнежа звучи жестоко.Леко и вкусно.А букета щом си намерила твоя вариант ,супер.Тон да се оправя с цената  Wink blum
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #36 -: януари 30, 2014, 22:07:35 »

даже вече е платено blum

Тортата наистина е специална, аз исках вкус който не се яде всеки ден и не можеш да си го купиш просто ей така.
Опитахме много вкусове, но за този бяхме и двамата категорични, че е нашият
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 31, 2014, 19:42:42 »

Фибс,а докато сколасам да пиша току виж ти си се оженила.  pleasantry
Тортата,само очаквам да я покажеш,на четмо е мн вкусна. Нали няма да ни караш да чакаме 3 седмици за да те видим с роклята?  blush
Да им се неначуди човек на холандците,като отида в цветарницата казват всичко идва от Холандия,явно това не пречи цената да е трепач.
Това е супер ,че си спокойна и ще направите тържество така както вие сте си го решили.Всъщност вълнуваш ли се много, изабел разбира ли че има подготовка за нещо различно. А за прекрасната възрастна дама на някоиот  снимките,какво е изживяването?
Някъде четох за такава холандска традиция : " В Холандия, садят борово дръвче пред къщата на младоженците като символ на плодородие и късмет.",вие ще я спазите ли?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 08, 2014, 01:44:15 »

fibi, как е положението и сватбените вълнения? Готово ли е всичко? smile Остава само 1 седмица до Големия ден. Сигурно нямаш търпение. smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 08, 2014, 22:50:30 »

Останаха толкава малко дни.Как са емоциите и вълнението.Нямам търпение да те видя булка.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #40 -: февруари 10, 2014, 17:33:46 »

хехе Ели, ми аз сега се замислям че ако се покажа с роклята и моминката накипрена, то няма да Ви е интересно после в България като ни видите, дали да не изчакам??? Girl_hide
шегувам се, няма да Ви карам да чакате 3 седмици (още по малко 4-5 месеца), още на следващият ден ще опитам да сложа любителските снимки, вече за професионалните ще се почака.

Този уикенд ми беше последен на работа, ЗДРАВЕЙ ВАКАНЦИЯ

Времето лети, кога ми предложиха брак, а ето че след 3 дни ще стана госпожа ван Норт-Максимова

Ели, не знам за такива традиции, а и ние си имаме дървета в градината (ама си мислех за тези които живеят в апартамент, на терасата ли съдят)

На нашият ден ще вали, дават го 80%, ама то не е изненада, не и в тази държава, ще видим как ще се снимаме
Много ми е странно като започнат съседите да ме питат дали се вълнувам, а то от километър им личи че те повече се вълнуват. Ние сме семейни от години, това е само формалност, а и мечтата на една жена - да се види в Бялата рокля до любимият мъж, а и да не забравяме че и датата не е лесна за пропускане хехе, няма как
мисълта ми е че си знаем и кирливите ризи както се казва, не е като тепърва да се събирате да живеете заедно и да се притесняват дали, ама ........

Ние се показахме облечени на майката на Тон още като си дойдохме от Бг, тя се разплака от радост.

Сега ще приведа къщата в ред, да дооправя куфарите, последни перални (но те могат и да почакат, все пак за ваканцията са нужни само летни дрехи), та няма място за вълнения, даже ме ядосаха тук в един влак, ама да не си развалям настроението пак
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 10, 2014, 17:41:01 »

Фиби,малко остана.Като се сетя какми каза лятото че ще се жените и аз не разбрах в началото кой ще се жени. То вие сте си семейство,ама сватбата си е вълнуващ момент, предполагам като имаш дете повече мислиш за него,поне такива са моите наблюдения.Сигурна съм че ще е супер.Чакам с нетърпение подробностите. crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: февруари 10, 2014, 19:49:37 »

Ох, много си права - ние се вълнуваме повече май. Ами то е като голяма изненада, каква е роклята, кои ще са гостите, как ще са облечени....Дори и "бал с маски"  Wink да го наречем, пак е голяма емоция и е интересно.  Пък и като е един път в живота, става още по-  heart heart heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 10, 2014, 21:20:03 »

И аз се вълнувам да си кажа честно.Роклята ,букета и други ,други неща.
Интересно ми е Изабел как ще изглежда.Как ще се чувства?
А ти сигурно най- много си чакаш медения месец.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #44 -: февруари 11, 2014, 19:27:34 »

оф, надявам се не съм Ви засегнала, нямах предвид вас, а наистина говорих за съседите.
Това е сватбен форум, нормално е да се вълнувате и да чакате с трепет снимки и прочие....
Съседите ни виждат всеки ден, дори по няколко пъти, просто ми е странно да ни задават такива въпроси, то и когато преносвах Изабел беше същото.

Да Ви кажа че Тон снощи обяви че се вълнувал, хихи поне някой от нас да го прави

мен повече ме вълнува и притеснява фото сесията.
И нали по план трябва да те държат на тръни в най прекрасният ден от живота ти, днес ме удариха по болното място, ама да разкажа отначало

Бях харесала 3 локации за снимки, фотографката ги видяла и отсече че най харесва замъка и че ще станат прекрасни снимки, 2-рата била красива, но няма много възможности за снимки (за парка става въпрос), 3-тата (за вятърната мелница)не била практична и няма изглед за снимки. Ама аз да си кажа, че това го знам и съм го избрала това място за ЕДНА точно определена снимка.

В замъка бяхме ходили и питали за снимки и нямаше проблеми ако е до 14:15, защото в 15часа имало сватба, да не се засичаме.
Днес Тон звънна за да потвърди че ще присъстваме и му казали до 13:00часа. Лошо ми стана, започнах да издирвам телефона на гримьорката, но той безследно изчезнал. Започнах да пиша имейл, надявайки се да го види навреме и сканирах тел.номер. Разбрахме се да дойде по рано, още в 09:30, за да сме готови до 12:00.
Букета ми трябва да дойде по това време, фотографката я оставихме за същото време 12:30 и да хвърчим към замъка, няма смисъл да я викаме по рано, детайлите може и после да ги снима, ще имаме достатъчно време.
А и Изабел ще я сложим да спинка след фото сесията в този случай

Фийби, чак да чакам меденият месец - не, ще е прекрасно, ваканция, мечтана дестинация както за нас, така и за много хора. Ама, винаги го има това ама, цикъла ми ще дойде точно на 2-рият ден от ваканцията, та можете да си представите как се чувствам
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines