Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:13:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317441 пъти)
 
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: септември 28, 2016, 09:19:46 »

Здравейте, ние сме се ориентирали към ресторант "Рубаят", /бивш Руски клуб/, някой има ли впечатления от това място? smile Условията им са отлични
Здравейте, ресторант Рубаят е различният ресторант със стил в града . Интериор, кухня, обслужване - много добри. Прилагам ви линк със снимки от там, разбира се, стила рустик е различен, класиката е подходяща.Желая ви успешна подготовка.
https://www.facebook.com/vanyayastil.vanyayastil/media_set?set=a.10202050363537537.1073741969.1740148606&type=3
Активен
bulkapld
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #631 -: септември 28, 2016, 10:49:10 »

Здравейте и от мен,отделих 1 час да прочета мненията в форума и се питам това форум за булки ли е или за агенций,които си правят реклама...От всичкото прочетено нещо се разбра,че има 2 агенций в града,които са най-най,един видеооператор,двама диджей и двама фотографа,всички други не стават за нищо.Пожелавам ви успех в рекламата!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: септември 28, 2016, 10:57:47 »

Здравейте и от мен,отделих 1 час да прочета мненията в форума и се питам това форум за булки ли е или за агенций,които си правят реклама...От всичкото прочетено нещо се разбра,че има 2 агенций в града,които са най-най,един видеооператор,двама диджей и двама фотографа,всички други не стават за нищо.Пожелавам ви успех в рекламата!
Аз не смятам, че тези които не присъстват тук не стават за нищо.  Доста от колегите също присъстват , но просто не са си с истинските имена.  И това си е тяхно право.  Този въпрос многократно е коментиран тук и не разбирам, какво точно те подразни???  В  гугъл има достатъчно колеги и всеки може да си избере с кой точно да работи. Не виждам причина  да се дразниш само защото присъстваме тук. От години съм в този форум  и контактувам с момичета, които отдавна им е минала сватбата и не са били с нашата агенция. Ние също научаваме доста неща от тях.
Активен
bulkapld
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #633 -: септември 28, 2016, 11:08:28 »

Коментират се около 4-5 имена и човек няма избор,а със Вас мисля,че не се познаваме, за да ми говорите на Ти.Лек ден и успех! Аз ще послушам Вашия съвет и ще се поровя в гугъл.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: септември 28, 2016, 11:16:34 »

Коментират се около 4-5 имена и човек няма избор,а със Вас мисля,че не се познаваме, за да ми говорите на Ти.Лек ден и успех! Аз ще послушам Вашия съвет и ще се поровя в гугъл.
ГОСПОЖИЦЕ този форум не е за "изливане" на нерви.... Пожелавам ВИ  най-прекрасното сватбено тържество. И без агенция то пак ще бъде на ниво, защото това е ВАШИЯ ден! smile smile smile smile smile
Активен
bulkapld
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #635 -: септември 28, 2016, 11:44:04 »

Нервите Вие ги изливате.Благодаря Ви, лек ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: октомври 03, 2016, 08:07:19 »

Много Ви моля, престанете с нападките и с кавгите.Започвам да Банвам посетители ако се продължи с този тон!
Активен
dkaradalieva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #637 -: ноември 11, 2016, 14:10:54 »

Здравейте,
много Ви моля за мнение от личен опит - дилемата ни е Екзотик - Марково или Сватбен Дом Водолей ?!
Някой, който е правил сватба или е бил наскоро (2015,2016г.).......
Благодаря предварително! smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: ноември 11, 2016, 19:59:22 »

Здравейте,
много Ви моля за мнение от личен опит - дилемата ни е Екзотик - Марково или Сватбен Дом Водолей ?!
Някой, който е правил сватба или е бил наскоро (2015,2016г.).......
Благодаря предварително! smile
Екзотик е много по-добре smile Много близко до града и като база е прекрасен.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #639 -: ноември 12, 2016, 13:19:24 »

Здравейте,
много Ви моля за мнение от личен опит - дилемата ни е Екзотик - Марково или Сватбен Дом Водолей ?!
Някой, който е правил сватба или е бил наскоро (2015,2016г.).......
Благодаря предварително! smile

Аз пък съм категорично ЗА Сватбения дом! В много повече отношения ми допада.
Nina Style,имам въпрос като към професионалист. Не се заяждам, интересно ми е мнението. Добре е известно, че Сватбеният дом не искат да работят с агенции и външни декоратори. Защо не го препоръчвате? В чисто икономически аспект - те не искат да работят с Вас и Вие нямате полза от тях, т.е. всеки по своята орбита без много допирни точки, или има нещо, което чисто професионално не отговаря на съотношението цена-качество?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: ноември 12, 2016, 13:34:18 »

Аз пък съм категорично ЗА Сватбения дом! В много повече отношения ми допада.
Nina Style,имам въпрос като към професионалист. Не се заяждам, интересно ми е мнението. Добре е известно, че Сватбеният дом не искат да работят с агенции и външни декоратори. Защо не го препоръчвате? В чисто икономически аспект - те не искат да работят с Вас и Вие нямате полза от тях, т.е. всеки по своята орбита без много допирни точки, или има нещо, което чисто професионално не отговаря на съотношението цена-качество?
  За сватбения дом ние сме имали сватби там и съвсем не е така, че не работят с агенции. Аз харесвам Екзотик, защото е панорамен ресторант с прекрасна градина. В крайна сметка разни хора, разни предпочитания. Почти няма ресторант, който да не работи с агенция, защото ресторанта не може да потдържа всичко, което агенцията предлага като инвентар например. Изобщо не го приемам като заяждане smile smile smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #641 -: ноември 12, 2016, 17:10:27 »

 В   крайна сметка разни хора, разни предпочитания.

Благодаря за отговора!
Напълно съм съгласна! Може би затова и няма как да съществува идеалният ресторант.
В тази връзка и двата ресторанта имат опит в организирането на такива събития и по-скоро е въпрос на усещане как дадени младоженци ще си представят мястото на сватбата. Аз поне ги приемам за съизмерими като условия. Просто единият ми е по- на сърце.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: ноември 12, 2016, 17:21:32 »

Благодаря за отговора!
Напълно съм съгласна! Може би затова и няма как да съществува идеалният ресторант.
В тази връзка и двата ресторанта имат опит в организирането на такива събития и по-скоро е въпрос на усещане как дадени младоженци ще си представят мястото на сватбата. Аз поне ги приемам за съизмерими като условия. Просто единият ми е по- на сърце.
Много точно казана. Един ресторант и най-изгодните условия да предлага, ако не е моята обстановка и не покрива моите представи то просто не е моето място smile
Активен
shuhi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #643 -: ноември 27, 2016, 21:31:03 »

Здравейте, предстои ми сватба другата година. Искам да ви попитам за отзиви от Джия бийч на гребната база. Преди 5 години наши познати правиха там сватба и по спомен беше хубава градината. Ако някой е бил на сватба там, моля да сподели. Приятна вечер smile
Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #644 -: декември 17, 2016, 18:52:43 »

Здравейте! smile
Shuhi, аз съм била там на две сватби ( миналата и по-миналата година)....
Градината не е лоша, но обслужването е под всякаква критика, но това си е лично мое мнение.
На едната сватба сервитьорките бяха с клинове и суитчери облечени, бяхме наредени като сърдини по масите и храната не ми хареса особено. На другата беше добре храната и този път поне бяха с ризи и дънки, но все едно си им изял закуската...Не че сме на модно ревю, но облеклото и е важно...не сме на кръчм все пак...
Чувала съм от няколко човека, че е много трудно да се рзбереш с управителката, не примала много своеволия, ами каквото кажела...
В общи линии не бих го препоръчала за сватба. Ако държите да е градинска сватба, бих препоръчала Мавруда до  Ягодово. Бях там на сватба това лято. Беше много хубаво, въпреки че валя няколко часа преди сватбата  blum
Моята сватба беше в Империал и бях много доволна и спокойна, че всичко ще е наред.Много провесионално отношение, вкусна храна, доволни гости, но не беше градинска сватба.
В крайна сметка е важно как вие почувствате дадено място и ако сте почувстваи, че Джия Бийч е вашето място, ничи мнение не е важно.
Пожелавам Ви да намерите вашето място и да бъде незабравим сватбата Ви!
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines