Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:25:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317442 пъти)
 
lorianna
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #600 -: март 19, 2016, 13:19:02 »

За Мавруда не съм съгласна , че градината е малка- напротив доста е голяма и просторна . Гледала съм снимки на сватби от там и аз лично съм впечатлена. Шатрите изобщо не са отдалечени една от друга и правят специален дансинг и подредба на масите . Според мен е подходящо и за изнесен ритуал и уелкъм дринк. Менюто също ми допада. Все още се колебаем кой ресторант да изберем , но ако се спрем на градинска сватба Мавруда е идеален вариант според мен .
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: май 16, 2016, 08:59:25 »

Ето и за градински сватби в Пловдив. Комплекс Garden Weddings https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81-Garden-Weddings-105263896485591/?fref=ts
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: май 19, 2016, 08:08:08 »

Ето и за градински сватби в Пловдив. Комплекс Garden Weddings https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81-Garden-Weddings-105263896485591/?fref=ts
Красиво, различно, стилно и просторно място за вашият празник. Препоръчвам
Активен
maria85
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #603 -: май 24, 2016, 16:51:05 »

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли магазини за сватбени рокли в Пловдив? Знам че има в Асеновград доста, но не мога поне по интернет да открия нищо в Пловдив, а не живея в България и имам само една седмица като се прибера да си търся рокля (самата сватба е по-късно, сега само пътуване за роклята smile. Та така, ако се наложи ще се ходи и до Асеновград, но просто се учудвам че не мога да намеря нищо в самия Пловдив. Ако знаете сватбени магазини там, много ще съм благодарна!  И какви горе долу са им цените?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #604 -: май 24, 2016, 18:07:21 »

Има няколко срещу Дома на младоженците и в Капана на ул.Стефан Варкович има. Засега това се сещам.  good
Активен
Galka_s
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #605 -: юли 02, 2016, 12:45:36 »

Здравейте. Някой сключвал ли е брак на Античния театър и каква е процедурата по организацията?

Съще така моят годеник и англичанин и дота голяма част от гостите щи са от чужбина, та въпроса ми е можели сключването на гражданския брак да се води на български език и на английски език?
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: юли 03, 2016, 19:53:27 »

Здравейте. Някой сключвал ли е брак на Античния театър и каква е процедурата по организацията?

Съще така моят годеник и англичанин и дота голяма част от гостите щи са от чужбина, та въпроса ми е можели сключването на гражданския брак да се води на български език и на английски език?
http://www.vanya-style.com/images/phocagallery/galleryiznesenirituali/thumbs/phoca_thumb_l_1-11.jpg
Активен
Galka_s
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #607 -: юли 04, 2016, 12:44:22 »


Благодаря за снимката, но ни ми е много от полза. Интирисува ме каква е процедурата по организацията. Иначе знам , че може да се сключва брак на Античния. Свирила съм с квартета ми на доста церемонии ☺
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #608 -: юли 04, 2016, 13:21:27 »

Galka, това са цените:
ОРГАНИЗИРАНЕ ПРОВЕЖДАНЕТО НА КУЛТУРНИ МЕРОПРИЯТИЯ
МЕРОПРИЯТИЯ ВЪВ ВЪЗРОЖДЕНСКИ КЪЩИ:
- До 1 час - 72,00 лв.
- До 2 час - 144,00 лв.
- До 4 час - 240,00 лв.
- На ден - 420,00 лв.
- Представяне на изложби в изложбени зали до 7 дни - 240,00 лв.
- Представяне на изложби в дворни пространства до 7 дни - 120,00 лв.
- Провеждане на културни събития, творчески работилници и занимания, образователни програми и други в изложбени зали и дворни пространства, на ден - 72,00 лв.
- За провеждане на сватбени и други тържества - 720,00 лв.
- За провеждане на ритуали по сключване на граждански брак - 300,00 лв.
МЕРОПРИЯТИЯ НА АНТИЧЕН ТЕАТЪР:
- За провеждане на мероприятия на ден - 2880,00 лв.
- За репетиции или изграждане на сценични декори на ден - 1440,00 лв.
- За провеждане на мероприятия от държавни културни институти на ден - 864,00 лв.
- За репетиции или изграждане на сценични декори от държавни културни институти на ден - 432,00 лв.
- За провеждане на ритуали по сключване на граждански брак - 1200,00 лв.
МЕРОПРИЯТИЯ НА МАЛКА БАЗИЛИКА:
- За провеждане на мероприятия на ден - 1200,00 лв.
- За провеждане на културни мероприятия – до 4 часа - 600,00 лв.
- За провеждане на културни мероприятия, с ползване само на двора или само сградата на базиликата – на ден - 600,00 лв.
- За провеждане на културни мероприятия, с ползване само на двора или само сградата на базиликата – до 4 часа - 300,00 лв.
- Представяне на изложби до 7 дни- 240,00 лв.
МЕРОПРИЯТИЯ НА РИМСКИ СТАДИОН:
- За провеждане на културни мероприятия на ден - 360,00 лв.

Трябва да се обърнеш към Общински институт "Старинен Пловдив". Ето линк на сайта с контакти:
http://oldplovdiv.com/contacts

Успех smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #609 -: юли 04, 2016, 14:19:11 »

За сключване на брак и аз бях чула нещо от порядъка на 3000 лв на Античния театър. Тук не съм срещала булка, която да се е похвалила с такава организация.
Колко голяма ще е сватбата? Ако държиш, може изнесен ритеал, но в частни галерии, които се помещават в къщи в Стария град например.

П.п. Сега разгледах ценоразписа. Явно 3000 е наем по-скоро за концерт, а си имат тарифа за младоженци 1200. Само да ти кажа- не са много фирмите, които могат да осигурят означаване там. Малко по-сложно е. Дали и това се включва в цената?
« Последна редакция: юли 04, 2016, 14:22:30 от Alichka » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: август 27, 2016, 00:14:20 »

Цената 1200лв не включва нищо друго освен наем на мястото. Озвучаването си е от избран дж, или др. Римския стадион също е много атрактивно място за изнесен ритуал. От телефона нещо не ми се получава да кача снимки.
 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1096520947051332&substory_index=0&id=105140816189355
« Последна редакция: август 27, 2016, 00:16:14 от Nina Style » Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #611 -: август 28, 2016, 00:17:55 »

 Oh my ...
Ето и за градински сватби в Пловдив. Комплекс Garden Weddings https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81-Garden-Weddings-105263896485591/?fref=ts

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Изглежда великолепно там! Аз много държах да е вътре сватбата ни но започвам да се разколебавам след тези снимки. Някои които е правил сватба там с мнение?
Активен
Neven85
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #612 -: август 28, 2016, 20:43:51 »

Oh my ...
 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Изглежда великолепно там! Аз много държах да е вътре сватбата ни но започвам да се разколебавам след тези снимки. Някои които е правил сватба там с мнение?
Нашата сватба беше на 20 август в градина и ние и гостите ни бяха страшно доволни. Много хора ни казаха,че само на филм са виждали такава градина и че са се почувствали много специални. Гостите ни бяха 260 човека и нямаше задух и да пушат пред някой вход на ресторант, а дансинга да ни е празен. Първо бяхме капарирали Санкт Петербург, но когато видяхме  Garden Wedding s  и веднага се преместихме. Условията са им  в пъти по- изгодни. Нямат такси и си внасяш безалкохолно, вода,бира,торта и всичко което искаш без храна. Бяхме до  5 сутринта  и овъртайма ни беше 80 на час.  Обслужването и храната безупречни.  Не бяхме си и мечтали за такава сватба.  Управителката е прекрасен човек и ни помагаше за всичко. Благодарни сме на целия комплекс .  Имахме огнено шоу и ни изписаха имената от огън. Както и заря. Това в затворен ресторант нямаше как да се случи.
Активен
Neven85
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #613 -: август 28, 2016, 20:53:48 »

забравих да кажа, че вечерта беше дори хладничко защото там си подухва. Шатрите бяха отворени, но персонала към 2ч им пуснаха страниците за да не им е студено на хората. Преди да го посетим ни бяха казали че е с химически тоалетни, но се оказа че тези хора никога не са ходили там,а просто били чули. Има си 4 дамски и 4мъжкии всичко си е фаянс,терекот, огледала и много добре направени. Даже имат стая която ползвахме ние да се преобличам и да си оставим нещата. Вътре с кожени дивани и масичка. На нашата сватба наш приятел предложи брак на приятелката си и те ще се женят в Garden 2017
« Последна редакция: август 28, 2016, 21:03:04 от Neven85 » Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #614 -: август 29, 2016, 00:52:27 »

забравих да кажа, че вечерта беше дори хладничко защото там си подухва. Шатрите бяха отворени, но персонала към 2ч им пуснаха страниците за да не им е студено на хората. Преди да го посетим ни бяха казали че е с химически тоалетни, но се оказа че тези хора никога не са ходили там,а просто били чули. Има си 4 дамски и 4мъжкии всичко си е фаянс,терекот, огледала и много добре направени. Даже имат стая която ползвахме ние да се преобличам и да си оставим нещата. Вътре с кожени дивани и масичка. На нашата сватба наш приятел предложи брак на приятелката си и те ще се женят в Garden 2017
Благодаря ти Neven85! Нашият избор също е Санкт Петербург но сега като прочетох коментара ти клоня към Garden Weddings. Принципно мислим сватбата ни да е август месец догодина, предполагаме 19сти, мислите ли че трябва от сега да запазим? Надявам се че няма да имат резервация все още. Едиствено ме притеснява да не им е много топло на гостите, или да вали много силен дъжд но това никои неможе да го предвиди. Не съм намерила по подходящи места за около 200-250 човека. Санкт Петърбург много ми допада на снимки но чета коментари относно цените им и ми се вижда лека скъпичко.  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines