Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:10:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318804 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: януари 22, 2016, 11:44:00 »

Dj Орлин и Иван. Прекрасен екип, юDj Дидо и Миро и вариант Dj с водеща Бояна.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #556 -: януари 22, 2016, 15:54:30 »

Аз вече си имам всичко - ресторант, фотограф, видеооператор,DJ, гримьор, фризьор, а вчера запазихме и църквата smile Всъщност само за украсата ми остана да мисля. Чуденката ми дали да се обърна към агенция, се дължи на това, че искам нещо, което да е индивидуално за нас. Нямам предвид нещо извънземно, което още никой не е измислил и видиш ли, аз ще открия  топлата вода... Просто ми се иска да не е нещо готово, ползвано и друг път, а нещо, което ще направя специално за нашата сватба, спрямо нашите вкусове.
Сега с бъдещият ми съпруг сме в спор за цвета на сватбата. Аз искам тюркоаз например, цвят, който да изпъква и да се комбинира с нещо светло, така че да се получи приятна комбинация. Той се е заинатил да е "бежово", което за него варира между телесен цвят, праскова, светъл оранж, шампанско и общо взето с понятието "бежово" доста ме затруднява....
Вие избрахте ли цвета на украсата вече?  smile smile smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #557 -: януари 22, 2016, 15:57:07 »

Направете комбинация тюркоаз+бежово smile Зависи и от ресторанта де  blum Сложете си лентички кога са ви сватбите да ви следим Wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: януари 22, 2016, 15:58:49 »

Аз вече си имам всичко - ресторант, фотограф, видеооператор,DJ, гримьор, фризьор, а вчера запазихме и църквата smile Всъщност само за украсата ми остана да мисля. Чуденката ми дали да се обърна към агенция, се дължи на това, че искам нещо, което да е индивидуално за нас. Нямам предвид нещо извънземно, което още никой не е измислил и видиш ли, аз ще открия  топлата вода... Просто ми се иска да не е нещо готово, ползвано и друг път, а нещо, което ще направя специално за нашата сватба, спрямо нашите вкусове.
Сега с бъдещият ми съпруг сме в спор за цвета на сватбата. Аз искам тюркоаз например, цвят, който да изпъква и да се комбинира с нещо светло, така че да се получи приятна комбинация. Той се е заинатил да е "бежово", което за него варира между телесен цвят, праскова, светъл оранж, шампанско и общо взето с понятието "бежово" доста ме затруднява....
Вие избрахте ли цвета на украсата вече?  smile smile smile
Не знам кой ви е ресторанта, но според самата зала е най-добре да пробвате кой от двата цвята стои по-добре. И така по-лесно, ще решите. smile
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #559 -: януари 22, 2016, 16:19:44 »

При нас ще е тюркоаз + жълто. Изобщо не знаех кой ще е ресторанта, преди да реша цветовете да са тези. Много добре се съчетават двата цвята. Вече и поканите са поръчани в тези цветове. Всичко ще е в тях и ми е едно такова светло и цветно smile
Нямам търпение да видя всичко в завършен вид.
Чудя се само тюркоазени цветя къде ще намерим, но пък като няма и жълти само ще свършат работа.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: януари 22, 2016, 16:22:20 »

При нас ще е тюркоаз + жълто. Изобщо не знаех кой ще е ресторанта, преди да реша цветовете да са тези. Много добре се съчетават двата цвята. Вече и поканите са поръчани в тези цветове. Всичко ще е в тях и ми е едно такова светло и цветно smile
Нямам търпение да видя всичко в завършен вид.
Чудя се само тюркоазени цветя къде ще намерим, но пък като няма и жълти само ще свършат работа.

Синята хортензия, ще ви свърши работа. Светлата. Защото и от нея има различно синьо...smile
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #561 -: януари 22, 2016, 16:40:50 »

Синята хортензия, ще ви свърши работа. Светлата. Защото и от нея има различно синьо...smile
О, много благодаря. Ще разгледам какви разцветки се предлагат и ще говоря с цветарката, която ще ни прави букетите за масите.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: януари 22, 2016, 16:57:24 »

Florence  вие не бяхте ли в Тримонциум?  Аз честно казано не мисля че тюркоазен цвят е подходящ за украса на ресторанта , все пак той не е ли зелен ?  Може да говориш директно с Флористи, тъй или иначе агенциите също не правят сами цветята , а наемат флористи.  От ресторанта предлагат калъфи за столовете, тъй че флористи би трябвало да свършат работа.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: януари 22, 2016, 17:02:17 »

Тримонциум вече е в бяло. Кавяви пердета и кафяв мокет....smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #564 -: януари 22, 2016, 17:19:23 »

Да, в Тримонциум сме и понеже залата е с бели стени, много цветове мога да харесам. Като казвам тюркоаз, не ме разбирайте, че искам от горе до долу да е всичко в този цвят. Искам го по-скоро като акцент. Другият вариант, на който и приятелят ми е склонен, е бяло и златно, но тук според мен проблемът ще дойде от многото вариации на златното...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #565 -: януари 22, 2016, 17:27:39 »

Щом е бял, според мен добре ще се получи с неговото бежово и твоят тюркоаз за акцент smile Така и двамата ще сте доволни Wink Или той изобщи не иска тюркоаз?
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #566 -: януари 22, 2016, 19:01:12 »

Той изобщо отказва не само тюркоаз. Аз имах идея и за сребърно с турско синьо, но не та не. А това неговото бежово, е супер безцветно. Снощи му показах украсата на едно от момичетата тук, та разгеле одобри нещо
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.405301652927885.1073741864.334679826656735&type=3
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: януари 22, 2016, 21:25:00 »

Щом няма да е тюркоаз, тогава няма да е и бежово и готово.  pardon Търсите друг вариант. А ще има ли някаква тема сватбата?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: януари 23, 2016, 10:31:37 »

Подходящи комбинации за Тримонциум. Между другото тюркоаз комбинация с кафяво е страхотна комбинация.
« Последна редакция: януари 23, 2016, 10:48:02 от Nina Style » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: януари 23, 2016, 11:53:21 »

Не знаех че е сменен цвета. То в този случай всичко ще отива без червено. Няма ли наистина тема на сватбата. Каква е роклята, а костюма? Какви цветя харесваш?
Според мен ако цветът не е много натрапчив и специфичен спокойно може да бъдат няколко цвята.
Разбирам мъжа ти, тюркоазовото е силен специфичен цвят и освен ако няма някакъв особен сантимент към този цвят, аз също не бих го избрала.
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines