Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:25:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317440 пъти)
 
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #540 -: януари 15, 2016, 22:22:01 »

...лимитът ти за лични съобщения е изчерпан и няма как да ти пратя контактите на девойките.
[/quote]
sublezub тигре smile , моя лимит все още не е изчерпан, моля пратете и на мен контактите на девойките smile ...
« Последна редакция: януари 15, 2016, 22:23:53 от djdimi » Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #541 -: януари 15, 2016, 23:31:00 »

Neznaex che edno saobstenie zapalva kapaciteta na poshtata  crazy Izpraznix saobsteniqta sublezub. Blagodarq ti.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: януари 17, 2016, 20:38:58 »

Здравейте отново, при нас проблема е че макаме отговор за документите на мъжът ми и може да ни влачат дълго време, макарче уж казаха че до Март или Април трябва да са готови. Затова и се чудим че времето ни притиска да вземем решение това или другото лято. Гостите ни ще са между 100 и 130 човека. Харесахме ресторанта на Санкт Петербург но май свободна събота през август там догодина. Чета из форума и разглеждам всяка зала и ресторант обаче на снимка трудно да си харесаш, а и друго си е да чуеш няколко мнения. Също си търсим агенция която да се заеме с цялостната подготовка, отворени са за нови идеи, поддържат комуникация с нас и разбира се са чести и отговорни спрямо клиентите си. Бих била благодарна на мнения и съвети от всички които са работили с агенция, какво ви очарова, какво не ви хареса?! Благодаря ви! Успешен ден!
Можете да проверите новия градински комплекс Garden Weddings . Открива се март тази година, но вече имат много записани сватби. Условията са им много добри.
« Последна редакция: януари 17, 2016, 20:40:35 от Nina Style » Активен
vilsy
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: януари 17, 2016, 22:55:45 »

Здравейте!
Нашата сватба ще е на 04.06.2016-та и мога да се похваля, че отметнахме по-голямата част от важните задачки - имаме си зала, DJ, фотограф (засега решихме да нямаме видеозаснемане, но аз съм малко на кантар  и ще се радвам, ако можете да ми препоръчате видеооператор, чийто хонорар е приемлив), църква, агенция за украсата, а вече мислим и за поканите. Единствено остана да запазим час в обедния дом. Смятаме да подпишем през седмицата преди 04.06 само с най-близките ни хора. Разглеждах снимки на залата в Пълдин, но честно казано не ме впечатли. Някой може ли да сподели впечатления от другите зали в Пловдив?  pardon pardon pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: януари 18, 2016, 09:57:01 »

Щом, ще подписвате предварително, можете да си вземете една водеща, която да ви направи в ресторанта / ако има градина още по-добре/ изнесена церемония. Получава се чудесно. smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: януари 18, 2016, 10:45:50 »

Здравейте, някой има ли представа как вървят кувертите за Тримонциум? Виенският павилион е ангажиран за нашата дата  cray
Започват от 36лв но за този куверт хората си остават гладни. Това означава, че ако допълните нещо към него , ще отидете на 40лв.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #546 -: януари 18, 2016, 12:08:44 »

Започват от 36лв но за този куверт хората си остават гладни. Това означава, че ако допълните нещо към него , ще отидете на 40лв.
Nina Style, с цялото ми уважение, мисля че не си обяснила добре. При тях минимумът е 35 лева. Имат 5 примерни менюта, от които ти можеш да си комбинираш салати, предястия, основно и торта. Можеш да махнеш тортата например, но куверта ти ако излиза на стойност 33,50 примерно, ще ти го хванат на 35, като допълнително ще трябва да си доплатиш такса, ако си внесеш торта по 1 лев на парче. Иначе допълнителните им такси са 1лв/човек за алкохол, 1лв/парче за торта, 0,75 лв/човек за ядки и сухи мезета. Аз лично съм комбинирала два варианта, които ми излизат не повече от 38 лева, със салата (избрах най-голямата като грамаж), предястие, основно и торта. Вярно, че като добавим таксата за алкохол и ядките и студените мезета, ще стигне 40, но за сравнение с Виенския павильон, там куверта си започва от 39 лева без таксите.
Друго, което на мен лично ми хареса в Тримонциум е, че за wellcome drink аз ще си внеса шампанско или вино, каквото искам, а те ще ми го разлеят в чаши, без да ме таксуват допълнително. То си влиза в таксата за алкохол. Пак за сравнение с Империал например, където те таксуват по 1,50 лв на човек само за wellcome drink, мисля че си е доста изгодно.
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #547 -: януари 18, 2016, 12:31:19 »

Аз съм съгласна с florance, а в тази градина, която препоръчва нинастил е доста скъпичко. Аз и затова се отказах от там, а исках изнесена церемония. Вече не, тъй като не ми харесва изнесен ритуал във фоайето пред ресторант "Амбасадор" на Тримонциум. Платихме си за зала Пълдин в стария град.

Относно менюто, което си се спряла, може ли да споделиш кое ти е основното?
Мисля да оставя тортата, защото момичетата ми обясниха, че могат да ми я направят каквато искам. Гледам че персоналът им е предимно от турци, а те са добри сладкари. Мисля, че ще останем доволни.
Иначе мисля да отидем и да пробваме 2 - 3 основни и да видим кое ще ни хареса най - много.

Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: януари 18, 2016, 12:41:04 »

Nina Style, с цялото ми уважение, мисля че не си обяснила добре. При тях минимумът е 35 лева. Имат 5 примерни менюта, от които ти можеш да си комбинираш салати, предястия, основно и торта. Можеш да махнеш тортата например, но куверта ти ако излиза на стойност 33,50 примерно, ще ти го хванат на 35, като допълнително ще трябва да си доплатиш такса, ако си внесеш торта по 1 лев на парче. Иначе допълнителните им такси са 1лв/човек за алкохол, 1лв/парче за торта, 0,75 лв/човек за ядки и сухи мезета. Аз лично съм комбинирала два варианта, които ми излизат не повече от 38 лева, със салата (избрах най-голямата като грамаж), предястие, основно и торта. Вярно, че като добавим таксата за алкохол и ядките и студените мезета, ще стигне 40, но за сравнение с Виенския павильон, там куверта си започва от 39 лева без таксите.
Друго, което на мен лично ми хареса в Тримонциум е, че за wellcome drink аз ще си внеса шампанско или вино, каквото искам, а те ще ми го разлеят в чаши, без да ме таксуват допълнително. То си влиза в таксата за алкохол. Пак за сравнение с Империал например, където те таксуват по 1,50 лв на човек само за wellcome drink, мисля че си е доста изгодно.
  Това имах предвид, че излиза 40лв на човек. smile smile smile Иначе аз лично много харесвам като ресторант.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #549 -: януари 18, 2016, 14:55:55 »

Габи, харесала съм си два варианта, като единият е с пилешкото, другият със свинското. Не мога да ти ги кажа с точност, тъй като съм прибрала всичко в папката за сватбата, а сега не ми се рови. Така или иначе, като наближи денят, просто ще отидем на дегустация и ще решим. Аз също за сега смятам тортата да ми е включена в менюто от тях, защото ще ми излезе по-изгодно. Но ще трябва първо да опитам, ако не ми хареса, ще си я внеса. Като обсъждаш менютата, питай и за детските менюта, защото тях мисля че ги няма в листа, който ти дават. Както си решила и ти да отидеш да пробваш, е най-добре.
Ние също ще сме в Пълдин, но не защото не ми хареса панорамния бар (предполагам че него визираш, като пишеш за фоайето пред ресторанта), а защото се забавих със срока за запазване на час за изнесен ритуал. Вие църковен брак ще сключвате ли?
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #550 -: януари 18, 2016, 16:47:34 »

Ами да точно за панорамния бар пиша. Половинката ми също не го хареса за изнесен ритуал.
На входа на ресторанта смятам да е Welcome drink  smile
Ти къде смяташ да е твоят?
А църква запазихме вече - Св. Николай Чудотворец. Разгледах всички църкви до една, като фотографът ни ни препоръча Св. Константин и Елена, но не ни хареса - тъмна ни е.
Церемонията в църквата ще е 4:30 и ще е светло, а в Св. Николай /руската църква - поне така е известна/ е толкова, толкова светло, огромно и величествено- снимките ще станат разкошни. Избирах я от позицията на любител фотограф smile знам колко светлина е необходима за едни разкошни снимки.
А в Пълдин ми хареса бароковия стил smile
Активен
unchita
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #551 -: януари 20, 2016, 11:06:04 »

Здравейте и от мен  smile
Нашата сватба ще е на 10 юли 2016г, вчера капарирахме Русалка и всъщност това е първото нещо, което направихме - офертите са чудесни, управителката е мила, отзивчива и полезна със съвети, ресторантът е чисто нов, свеж, бял... абе като за сватба smile Освен това ще имаме пътуващи гости, които ще настаним в хотела. Радвам се, че най-накрая се спряхме на място, защото обиколихме доста...  crazy
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: януари 20, 2016, 11:29:54 »

Здравейте и от мен  smile
Нашата сватба ще е на 10 юли 2016г, вчера капарирахме Русалка и всъщност това е първото нещо, което направихме - офертите са чудесни, управителката е мила, отзивчива и полезна със съвети, ресторантът е чисто нов, свеж, бял... абе като за сватба smile Освен това ще имаме пътуващи гости, които ще настаним в хотела. Радвам се, че най-накрая се спряхме на място, защото обиколихме доста...  crazy

Честито! Добър избор за ресторант, защото найстина ресторанта след ремонта е прекрасен. Направен е точно за сватба и е много просторно и светло. Интериора е прекрасен. Ще кача снимки, но в момента пиша от тел. и не знам как да го направя smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: януари 20, 2016, 15:24:00 »

Активен
morningglory
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: януари 22, 2016, 11:03:52 »



Профил Лично съобщение (Неактивен)
   
   
Re:СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част
« Отговор #509 -: януари 06, 2016, 21:02:35 »
   Отговори с цитатЦитат
Здравейте!

Реших и аз да се похваля!
Предстои ни сватба на 25.06.2016 в комплекс Рачич и днес запазих час за изнесения ритуал.
Искам да ви помоля да ми препоръчате някой диджей, защото този, който бяхме харесали (Алекси) е зает за нашата дата.
Ще съм ви благодарна да споделите вашите мнения за диджей.
   Писах ти,но кутията ти е пълна.Изчисти я и ми пиши да ти пиша пак smile
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines