Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:39:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317504 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #525 -: януари 12, 2016, 10:39:39 »

Говорете си тогава за сериозна отстъпка  smile Ако намерите и някое по-малко хотелче, може да го заемете цялото и да си говорите в конкретни цифри  Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #526 -: януари 12, 2016, 10:49:01 »

marry_me, намерих си листа с офертата, която са ни дали. Там пише следното:
Настаняване в двойна стандартна стая - 110лв (за двама);
Настаняване в двойна супериор стая - 128лв (за двама).

Мисля, че е малко високо като цена, особено за 50 човека, но вие си знаете. Пробвай да поискаш отстъпка за количество. Друга идея - гледайте в сайтовете за колективно пазаруване. Може да намерите много добри оферти за настаняване Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #527 -: януари 12, 2016, 12:56:30 »

SummerMoon, до колкото разбрах ще правите дневна сватба. Това, че няма вие да плащате нощувки на гостите, не означава, че на 100% всички ще си тръгнат. Много хора се възползват от пътуване до друг град за сватба и решават да останат да нощуват, а на следващия ден го удрят на туризъм. Казвам ти това с идея да говориш все пак с управителя дали ще имат преференциални цени гостите ви, ако все пак решат да останат на техни разноски smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: януари 12, 2016, 13:24:21 »

Потвърждавам, на мойта сватба 4 от 5 двойки останаха за разходка из околността, включително и фотографа.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #529 -: януари 12, 2016, 18:26:50 »

SummerMoon, до колкото разбрах ще правите дневна сватба. Това, че няма вие да плащате нощувки на гостите, не означава, че на 100% всички ще си тръгнат. Много хора се възползват от пътуване до друг град за сватба и решават да останат да нощуват, а на следващия ден го удрят на туризъм. Казвам ти това с идея да говориш все пак с управителя дали ще имат преференциални цени гостите ви, ако все пак решат да останат на техни разноски smile
От другите градове ще има само 20-25 човека, като моите родители ще спят в нашия апартамент (а ние в хотела), баба ми и дядо ми - у свеки, а всички останали ще си пътуват, тъй като следващия ден имат ангажименти, попитали сме. Ако се наложи, ще им осигурим нощувки, разбира се Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #530 -: януари 13, 2016, 09:18:06 »

Просто ти го казвам, за да имаш едно на ум. smile При дневна сватба нощувката често е в навечерието на сватбата, а не след нея. Като наближи датата, хората започват да се замислят и тогава започват да те търсят за подобни неща. Много е важно в прав текст да кажете, че не вие ще поемате тези нощувки. Тук няма място за сърдене, а да си направят гостите ви една сметка.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #531 -: януари 13, 2016, 11:57:50 »

Благодаря, ще предвидим и това give_rose

Момичета, остават ми точно 4 месеца до първата ни сватба (подписването)! Толкова много се вълнувам yahoo heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #532 -: януари 13, 2016, 12:15:25 »

Сложи си лентичкааа  blum Как няма да се вълнуваш  heart
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #533 -: януари 13, 2016, 21:09:58 »

Здравейте,
Форума ми се видя доста информативен и реших и аз да потърся мнения. Ние живеем в чужбина и искаме да организираме сватбата си в Пловдив. Още нямаме дата поради куп причини над които работим и се надяваме да успеем да решим в най-скоро време. Принципно сме се ориентирали към 20 или 27 Август 2016. Исках да попитам колко време принципно трябва да имаш за да организираш сватба? Страхувам се че от чужбина няма да успея да организирам тържество. Гледахме много ресторанти но е много трудно да решиш само по снимка. Много ни хареса ресторанта на Санкт Петербург но май е трудно да си запазиш дата там?! Много бих се радвала на мнения и съвети относно агенции, ресторанти, ДЖ-и, фотографи, изобщо всичко около една сватба което трябва да се отметне. Благодаря ви!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #534 -: януари 13, 2016, 23:56:40 »

Здравейте,
Форума ми се видя доста информативен и реших и аз да потърся мнения. Ние живеем в чужбина и искаме да организираме сватбата си в Пловдив. Още нямаме дата поради куп причини над които работим и се надяваме да успеем да решим в най-скоро време. Принципно сме се ориентирали към 20 или 27 Август 2016. Исках да попитам колко време принципно трябва да имаш за да организираш сватба? Страхувам се че от чужбина няма да успея да организирам тържество. Гледахме много ресторанти но е много трудно да решиш само по снимка. Много ни хареса ресторанта на Санкт Петербург но май е трудно да си запазиш дата там?! Много бих се радвала на мнения и съвети относно агенции, ресторанти, ДЖ-и, фотографи, изобщо всичко около една сватба което трябва да се отметне. Благодаря ви!

Здравей  smile
Може би е добре да почетеш коментари в темата от форума. Относно оценки и препоръки всичко е субективно.
Лично аз предвид разстоянието и ако нямаш някой организиран човек да ти помага тук на място, те съветвам да се обърнеш към агенция.
Според мен е най-важно да уточните дата, която ви е най-удобна. Да вземете няколко важни решения за вас - колко голяма сватба искате, ще бъде ли много суетно или не, какъв бюджет може да отделите, с кое сте готови да направите компромис и с кое не (визирам цена/качество на съответните дейности и вещи, свързани със сватбата) и др. подобни важни неща smile
А за препоръка не мога да дам, защото и аз съм още в изходна позиция, т.е. събирам мнения и препоръки  pardon
Успех  Yes
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #535 -: януари 14, 2016, 04:02:27 »

Blagodarq Marry_me uspex i na teb v podgotovkata.  smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #536 -: януари 14, 2016, 10:03:09 »

Nijolovateddy, така както си задала въпроса си, не може да ти се даде отговор. Време - ами много е относително. Аз планувам сватбата си от миналата година, август месец за тази година 03.09.2016 и още тогава имах проблем със запазването на  ресторанта, просто защото тази дата е предпочитана (пада се събота). Като гледам календара, датите които си харесала, също се падат в събота, което ще ти е най-големият проблем, според мен. Също не си споменала колко човека смятате да поканите, защото това пък е важно, за да можем да ти препоръчаме ресторант, в който няма да стоите като в хале и няма да сте претъпкани. С добра организация, ще успееш да се справиш, но трябва да започваш smile
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #537 -: януари 14, 2016, 16:47:25 »

Здравейте отново, при нас проблема е че макаме отговор за документите на мъжът ми и може да ни влачат дълго време, макарче уж казаха че до Март или Април трябва да са готови. Затова и се чудим че времето ни притиска да вземем решение това или другото лято. Гостите ни ще са между 100 и 130 човека. Харесахме ресторанта на Санкт Петербург но май свободна събота през август там догодина. Чета из форума и разглеждам всяка зала и ресторант обаче на снимка трудно да си харесаш, а и друго си е да чуеш няколко мнения. Също си търсим агенция която да се заеме с цялостната подготовка, отворени са за нови идеи, поддържат комуникация с нас и разбира се са чести и отговорни спрямо клиентите си. Бих била благодарна на мнения и съвети от всички които са работили с агенция, какво ви очарова, какво не ви хареса?! Благодаря ви! Успешен ден!
Активен
sublezub
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #538 -: януари 14, 2016, 19:48:28 »

Здравей, Nijolovateddy, организацията на моята сватба оставих на две много симпатични момичета. Бяха много отворени за идеи и направиха всичко, което поисках. Ако искаш пиши на лично да ти дам контакти smile и успех с подготовката  danceg
Активен
sublezub
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #539 -: януари 15, 2016, 20:27:31 »

Здравейте отново, при нас проблема е че макаме отговор за документите на мъжът ми и може да ни влачат дълго време, макарче уж казаха че до Март или Април трябва да са готови. Затова и се чудим че времето ни притиска да вземем решение това или другото лято. Гостите ни ще са между 100 и 130 човека. Харесахме ресторанта на Санкт Петербург но май свободна събота през август там догодина. Чета из форума и разглеждам всяка зала и ресторант обаче на снимка трудно да си харесаш, а и друго си е да чуеш няколко мнения. Също си търсим агенция която да се заеме с цялостната подготовка, отворени са за нови идеи, поддържат комуникация с нас и разбира се са чести и отговорни спрямо клиентите си. Бих била благодарна на мнения и съвети от всички които са работили с агенция, какво ви очарова, какво не ви хареса?! Благодаря ви! Успешен ден!

Nijolovateddy, лимитът ти за лични съобщения е изчерпан и няма как да ти пратя контактите на девойките.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines