Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:28:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318748 пъти)
 
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #510 -: януари 07, 2016, 10:03:43 »

Явно има доста желаещи за дата 1.10. Вчера капарирахме в Тримонциум. Гледахме го преди празниците и си мислехме, че след тях ще е свободно и няма да има наплив. Да, ама не - не само там, а на много места желаещите за дата 1-ви са били много. Поне така споделят!
Щастлива съм. Вече имаме запазен ресторант, фотограф, гримьор и оркестър smile За около две седмици лутане покрай празниците.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #511 -: януари 07, 2016, 17:11:29 »

gaby16 , много се радвам за теб smile хубаво е, че и ти си успяла да си запазиш важните неща. Аз понапред в темата попитах, но никой не отговори - казвали ли са ти нещо за халките, дали не  е хубаво да са златни, понеже 2016 е високосна?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #512 -: януари 07, 2016, 17:16:33 »

Браво, много сте светкавични и то по празници smile За халките...не знам, не мисля, все пак ще ги носите цял живот, независимо, че сте се оженили във високосна  smile
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #513 -: януари 08, 2016, 11:23:35 »

Аз от някъде бях чула, че халките не трябва да са сребърни - било на лошо, понеже бил студен метал. Но пак казвам, че съм го чувала като поверие smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: януари 08, 2016, 11:54:03 »

Купете си каквито халки харесвате и бихте искали да носите, не се занимавайте с поверия, колкото повече неща чувате, толкова повече ще се вглъбявате излишно...  good
Активен
Ves_
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #515 -: януари 09, 2016, 22:15:28 »

Здравейте на всички бъдещи булки! smile
С моя любим ще се женим на 17.06.2016 с р-т Тримонциум, с открит ритуал в лобито на хотела. Вече запазихме и час в гражданското, и в ресторанта. ДЖ ще е Алекси, а сватбената агенция- Ваняя Стил (да спомена тук, че тя е изключителен професионалист).
Въпросът ми е следният: Някоя от вас има ли мнение за фотографката Станислава Шейтанова?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #516 -: януари 10, 2016, 13:00:45 »

Здравейте  smile
На сватбата ни ще присъстват хора от различна възраст с различен статус. Може ли да ми препоръчате DJ, който се е справил добре с цялостно водене на сватба, на която не се е пускало поп-фолк. Но и да не е само евъргрийни, не говорим за метъл и тежък рок също  pardon
Благодаря за всяка препоръка.
P.S. Обмисляме и варианта да си наемем музиканти от някой пиано бар. Ще сме благодарни, ако може да ни препоръчате и такива  heart
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #517 -: януари 10, 2016, 13:36:34 »

Здравейте  smile
На сватбата ни ще присъстват хора от различна възраст с различен статус. Може ли да ми препоръчате DJ, който се е справил добре с цялостно водене на сватба, на която не се е пускало поп-фолк. Но и да не е само евъргрийни, не говорим за метъл и тежък рок също  pardon
Благодаря за всяка препоръка.
P.S. Обмисляме и варианта да си наемем музиканти от някой пиано бар. Ще сме благодарни, ако може да ни препоръчате и такива  heart
Това е най-добрия вариант, щом не желаете поп-фолк, DJ и музиканти чудесно се комбинират. Бюджета е троен , но си заслужава, най-хубавите и весели сватби стават така, правили сме го много пъти!
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #518 -: януари 11, 2016, 11:15:49 »

Браво! А каква цена ви казаха за куверт?
Около 46лв ще е нашият куверт Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #519 -: януари 11, 2016, 11:21:53 »

Лендмарк е добър ресторант, храната е вкусна и работят професионално. Последно бяхме там края на август 2015г. Но внимавайте с бройката, да не ви се окаже много тясно smile. Освен това имам спомени, че от там се опитваха да набутат на младоженците една много комерсиална агенция (да спомена , че агенцията не е Пловдивска, да не скочат веднага двете дето водят вечната война), което доста може да развали нещата smile
Благодаря ти за коментара,ние ще сме между 60 и 80 човека, все още уточняваме точната бройка. Би трябвало да е ок. Цветовете ни ще са златно и кафяво, което идеално пасва със залата! yahoo Всъщност, трябваше да бъде розово и кафяво, но си купих и булченската рокля, която има златни мотиви и ни се промени концепцията, та се получи идеално, много съм доволна danceg

Сега да се похваля - вече запазихме църквата Св. Константин и Елена в стария град, като обърнах внимание колко златно е украсена и тя, направо умирам от кеф, че всичко ще е в тон Yes Та, както казах, имам и булченски рокли - една за голямото тържество и една за подписването. Ние ще се подпишем на 13.05 (петък 13) с изнесена церемония на плажа в Бургас (аз съм от там), а на 22.05 ще направим църковния ритуал и ресторанта тук. Датата за подписването ми е запазена, роклите също са готови. Уж влязох само да меря (и то в Бургас, където няма никакъв избор) и излязох с 2 рокли pardon blush
Активен
Ves_
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #520 -: януари 11, 2016, 15:09:18 »

Някой може ли да ме насочи към булчински магазин или конкретен дизайнер в Пловдив или Асеновград ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: януари 11, 2016, 19:10:24 »

Принцес или Стоян Радичев  smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #522 -: януари 11, 2016, 21:36:17 »

Около 46лв ще е нашият куверт Wink

А дали случайно ще настанявате гости при тях? Правят ли отстъпка от цена рецепция?
 danceg
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #523 -: януари 12, 2016, 00:43:43 »

А дали случайно ще настанявате гости при тях? Правят ли отстъпка от цена рецепция?
 danceg
Аз ти писах ЛС, но ти е пълен капацитета на кутията, затова направо ти го копвам тук:
Правят отстъпки, но единствено помня, че казаха "преференциални цени". Ние ще настаним само една двойка, която ще дойде от чужбина специално заради нас, всички останали ще пътуват и няма да плащаме нощувки. Питайте какви са цените за настаняване на повече гости, много са любезни, веднага ще ви помогнат Wink

Иначе има безплатна нощувка за младоженците good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #524 -: януари 12, 2016, 10:23:11 »

Аз ти писах ЛС, но ти е пълен капацитета на кутията, затова направо ти го копвам тук:
Правят отстъпки, но единствено помня, че казаха "преференциални цени". Ние ще настаним само една двойка, която ще дойде от чужбина специално заради нас, всички останали ще пътуват и няма да плащаме нощувки. Питайте какви са цените за настаняване на повече гости, много са любезни, веднага ще ви помогнат Wink

Иначе има безплатна нощувка за младоженците good

Благодаря  smile Ние имаме да настаняваме 50 човека или повече huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines