Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:05:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318825 пъти)
 
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #495 -: декември 16, 2015, 16:50:05 »

Как се опита да се свържеш, защото много често не отговарят на имейл. Най-добре по телефона да си уговориш среща с управител или на място, хем да огледаш ресторанта дали ще ти хареса.
Вчера сутринта им изпратих запитване на което ми поискаха номер за връзка. Не ме потърсиха след това цял ден, а вечерта - към 17:30 рещих да звънна. Момчето, което ми вдигна е от рецепция и каза, че колежката му работи от 8 до 17. Записа ми номера и каза, че ще го остави на бюрото и, за да ме потърси. Тя така и не го направи. Звъннах и в 10 сутринта, тя не вдигна - едва на 6-тото позвъняване. След това ми каза, че не може да ми даде информация по имейл, а на място. Казах и, че работното ми време съвпада с нейното и не мога. Тя отговори, че ще ме потърси "след малко", така и не го направи. Писах им отново, а тя отговори, че явно вече не се интересувам... А сега де?!?!?! В чуденка съм! Потресена!

Какво ще кажете за Джия Бийч?
Четох негативни и положителни коментари 50:50.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: декември 16, 2015, 19:18:34 »

Посетете Екзотик на място. Можете да проверите и Garden Weddings първия градински комплекс на открито,но без да сте зависими от времето. smile За Джия Бийч 80% отрицателно и 20% положително
« Последна редакция: декември 16, 2015, 19:20:28 от Nina Style » Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #497 -: декември 16, 2015, 19:47:18 »

Габи, това е ужасно, как може да те мотат така... Аз ако бях изобщо нямаше да ходя, честно! С империал какво стана? Не че мен там не ме мотаха....
Иначе за Джия бийч аз и 1% положителен отзив не мога да дам, след като слушам от познати за какво става въпрос. Ако не държиш на изнесен ритуал в градина, мога да ти препоръчам нашият ресторант - Амбасадор, Тримонциум. Могат да направят изнесения ритуал в Панорамния бар (който се намира точно до ресторанта и е с красива гледка на към тепетата, а обстановката вътре е красива), а момичетата отговарящи за сватбите са много любезни и отзивчиви smile
Но ако това е датата ти и не си си запазила час в гражданското за изнесен ритуал, по-добре го направи. Аз така увиснах и сега ще трябва да ходим до обреден дом Пълдин, добре че поне той беше свободен.
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #498 -: декември 17, 2015, 08:06:48 »

Изобщо не мисля да ходя в "Екзотик", защото това им отношение не си заслужава. Та аз от сега съм разочарована от тях. Защо са ви така отрицателни мненията за "Джия Бийч"? На една приятелка брат й прави сватба през юли там и останаха супер доволни.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #499 -: декември 20, 2015, 09:02:06 »

Най-накрая и аз да се похваля - запазихме ресторанта на хотел Лендмарк за 22.05 yahoo heart
Фотограф ще ни бъде Димитър Дардов, а DJ - Христо Первазов.

Засега само това сме свършили, но смятам, че е похвално - за 3 дни запазихме ресторанта, фотото и DJ Yes
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #500 -: декември 20, 2015, 09:04:47 »

Относно Империал - допадна ни долната зала, но не ни обърнаха никакво внимание, дори не ни изпратиха менютата и примерните предложения. Ходихме още през август.
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #501 -: декември 21, 2015, 13:39:02 »

Най-накрая и аз да се похваля - запазихме ресторанта на хотел Лендмарк за 22.05 yahoo heart
Фотограф ще ни бъде Димитър Дардов, а DJ - Христо Первазов.

Засега само това сме свършили, но смятам, че е похвално - за 3 дни запазихме ресторанта, фотото и DJ Yes
Браво! А каква цена ви казаха за куверт?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #502 -: декември 21, 2015, 14:27:26 »

Лендмарк е добър ресторант, храната е вкусна и работят професионално. Последно бяхме там края на август 2015г. Но внимавайте с бройката, да не ви се окаже много тясно smile. Освен това имам спомени, че от там се опитваха да набутат на младоженците една много комерсиална агенция (да спомена , че агенцията не е Пловдивска, да не скочат веднага двете дето водят вечната война), което доста може да развали нещата smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #503 -: декември 22, 2015, 00:43:46 »

Явно Империал започват да рачитат на "стари лаври"... Много жалко, защото са/бяха едни от най-предпочитаните в града.
 SummerMoon , радвам се за теб. За ДЖ нямам инфо, но за фотографа мога само да те поздравя, няма да съжаляваш smile

Нещо да попитам - тъй като 2016 ще е високосна, има ли значение за халките? Дали трябва да са сребърни, а не златни?
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: януари 02, 2016, 09:59:28 »

Честита Нова Година 2016 година . Здрава и благодатна година, изпълнена с положителни емоции, любов и сбъднати мечти. Обичайте се и дарявайте любов, другото е постижимо. Амин. heart heart heart
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #505 -: януари 03, 2016, 01:06:54 »

Честита нова 2016 година, здраве и любов ви желая, малко късмет и здрава работа...а може и още нещо, кой каквото си пожелае smile ...
Активен
med_life
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #506 -: януари 06, 2016, 01:15:11 »

Здравейте, момичета!
След като напоследък с интерес посещавам сайта, реших да се регистрирам официално, а не да "дебна" като гост smile! Нека споделя и моите вълнения.
Предстои ни сватба на 01.10.2016. Преди два дни започнахме активно да се занимаваме с организацията. Към момента имаме фотограф - Димитър Яков (по препоръка на приятели, а и ни хареса работата му), видео - Александър Маринов (отново по препоръка, а и цените, които предлага са поносими). Ди джей най-вероятно ще бъде приятел на годеника ми, който се занимава от години професионално с това. Говорих и с ди джей Алекси, защото горещо ми го препоръчаха, но (засега) е зает за тази дата.
Запазихме час за изнесен ритуал в Дома на младоженците.
Голямата дилема в момента е ресторантът. Трябва да започна с това, че сватбата ще бъде 120-130 човека, съответно повечето предпочитани за целта ресторанти в Пловдив отпадат като опция, тъй като капацитетът е около 100 човека (иначе гостите са наблъскани като сардели. Бюджетът също е от значение. Препоръчаха ни Империал, но е зает. Проучихме Лайпциг - хареса ни, но като направихме проста сметка, ще излезне  скъпичко там. Бяхме в доста обсъждания Джия Бийч, свободен е за момента, но отношението на управителката беше арогантно, грубо и надменно, не й се понрави идеята за наш ди джей, украсата щяла да е безплатна, но задължително от тях и т.н. Отделно от това, мои познати са правили сватба, други кръщене там и са много разочаровани от отношение, обслужване, коректност. Моя приятелка горещо ми препоръча комплекс Русалка. Всъщност, първо бяхме там, хареса ни, след основен ремонт е, но решихе да разгледаме и други места. Условията са много приемливи, офертите им са добри. Моля, ако някой има мнение или е чувал отзиви за "Русалка" да сподели.
Утре ще проверя как стоят нещата със сватбените агенции. Препоръки? (без Ваня Стил, за нея вече имам от близка приятелка)
Като цяло за два следобеда мисля, че се справихме добре smile?!
Извинявам се предварително, ако много съм отегчила някого, но трепетът яко ме е "сграбчил"  smile. Всяко мнение, препоръка, идея ще са ми много полезни.
Поздрави!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #507 -: януари 06, 2016, 10:01:51 »

В Джия Бийч, ако подредите гостите на двата етажа, ще е добре. Тук вече идва въпросът дали искате да ги разделите. Иначе съм била там на сватба от 120 човека само на първия етаж и беше нагъчкано.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: януари 06, 2016, 13:09:41 »

Здравейте, момичета!
След като напоследък с интерес посещавам сайта, реших да се регистрирам официално, а не да "дебна" като гост smile! Нека споделя и моите вълнения.
Предстои ни сватба на 01.10.2016. Преди два дни започнахме активно да се занимаваме с организацията. Към момента имаме фотограф - Димитър Яков (по препоръка на приятели, а и ни хареса работата му), видео - Александър Маринов (отново по препоръка, а и цените, които предлага са поносими). Ди джей най-вероятно ще бъде приятел на годеника ми, който се занимава от години професионално с това. Говорих и с ди джей Алекси, защото горещо ми го препоръчаха, но (засега) е зает за тази дата.
Запазихме час за изнесен ритуал в Дома на младоженците.
Голямата дилема в момента е ресторантът. Трябва да започна с това, че сватбата ще бъде 120-130 човека, съответно повечето предпочитани за целта ресторанти в Пловдив отпадат като опция, тъй като капацитетът е около 100 човека (иначе гостите са наблъскани като сардели. Бюджетът също е от значение. Препоръчаха ни Империал, но е зает. Проучихме Лайпциг - хареса ни, но като направихме проста сметка, ще излезне  скъпичко там. Бяхме в доста обсъждания Джия Бийч, свободен е за момента, но отношението на управителката беше арогантно, грубо и надменно, не й се понрави идеята за наш ди джей, украсата щяла да е безплатна, но задължително от тях и т.н. Отделно от това, мои познати са правили сватба, други кръщене там и са много разочаровани от отношение, обслужване, коректност. Моя приятелка горещо ми препоръча комплекс Русалка. Всъщност, първо бяхме там, хареса ни, след основен ремонт е, но решихе да разгледаме и други места. Условията са много приемливи, офертите им са добри. Моля, ако някой има мнение или е чувал отзиви за "Русалка" да сподели.
Утре ще проверя как стоят нещата със сватбените агенции. Препоръки? (без Ваня Стил, за нея вече имам от близка приятелка)
Като цяло за два следобеда мисля, че се справихме добре smile?!
Извинявам се предварително, ако много съм отегчила някого, но трепетът яко ме е "сграбчил"  smile. Всяко мнение, препоръка, идея ще са ми много полезни.
Поздрави!
Ресторант Русалка след ремонта е уникален. Променена е и цялостната политика на ресторанта и ще получите добро обслужване както и като кухня. Като фото за Яков избора е повече от  добър. Можете да проверите и новия комплекс Garden Weddings. Справяш се чудесно и за всички е добре, че споделяте как точно минава цялата подготовка. Пожелавам ти само прекрасни мигове по-време на подготовката.
« Последна редакция: януари 06, 2016, 13:30:14 от Nina Style » Активен
Karina19
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #509 -: януари 06, 2016, 21:02:35 »

Здравейте!

Реших и аз да се похваля!
Предстои ни сватба на 25.06.2016 в комплекс Рачич и днес запазих час за изнесения ритуал.
Искам да ви помоля да ми препоръчате някой диджей, защото този, който бяхме харесали (Алекси) е зает за нашата дата.
Ще съм ви благодарна да споделите вашите мнения за диджей.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines