Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:07:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 319674 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: декември 09, 2015, 23:18:56 »

Не оспорвам професионализма на нито един от споменатите. Но въпроса ми е защо доволната булка не сподели преди сватбата поне малко от подготовката?  Да се регистрираш на 7.12.2015 -4 мес. след сватбата  за да напише продължението на "Под игото" ми идва безкрайно нереално. Доста отдавна съм в форума и виждам как всички момичета се вълнуват през цялото време на самата подготовка и как споделят, какво са свършили  и една такава бърза регистрация само за да се похвали нещо......Страна работа.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #481 -: декември 09, 2015, 23:23:20 »

Няма, няма и се появи някоя булка от нищото да хвали въпросната агенция...
Активен
hrisinceto1234
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #482 -: декември 10, 2015, 00:43:40 »

Първо включих се сега защото изчаквах да си получа видеото и фотото за да мога да дам реален поглед на нещата ....
Второ винаги съм следяла този сайт ,но не съм се регистрирвала,защото винаги съм могла да следя темите и без регистрация.
И трето не ме нападайте по този начин без причина ,не мисля че съм направила нещо лошо с това ,че съм изразила мнението си .Всеки има право на мнение и аз изразих моето .Не съм казала нещо с което да засегна някои или да се налагам .
Активен
hrisinceto1234
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #483 -: декември 10, 2015, 00:49:50 »

Това ,че не съм се включвала до сега не означава че не съм се вълнувала! Вълнувала съм се и още как ,даже все още се вълнувам и 3 месеца по-късно еуфорията не е преминала и има защо !  heart heart
Не мисля ,че е редно да давам такъв подробен отчет ,но ОК .Заповядаите в facebook страницата ми и вище кога какво съм споделяла ,защото явно и лъжкиня ме изкарвате  Hristina Baldzhiyska-Kaneva и разгледайте добре дали съм била булка и къде съм правила сватба,с коя агенция ,видеооператор,фотограф и т.н ,защото оставам с впечатлението ,че ме изкарвате лъжкиня !
« Последна редакция: декември 10, 2015, 01:22:09 от hrisinceto1234 » Активен
hrisinceto1234
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #484 -: декември 10, 2015, 01:00:48 »

А на другата дама ще отговоря така : Не е ли нормално след като дадена булка е останала доволна от нещо да го сподели с останалите ..Какво лошо има ,че се появява булка която споделя мнение спрямо дадена агенция ....щом са останали по някакъв начин доволни ?Нали това е смисъла ......те ако не се появяват то защо е този сайт ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: декември 10, 2015, 01:22:06 »

Не смятам,че някой поставя под съмнение,че си била булка. Но след като си следила форума отдавна, щеше да е хубаво да си толкова активна както  сега. smile smile smile Не се засягай,  но  прекрасния разказ, можеше да е още по-прекрасен, ако беше споделила и твоите вълнения преди сватбата. Защото така изглежда малко като добре написана рекламна статия. smile Почти същата "статия" със същите герои я имаше преди няколко месеца пак. Нова регистрация, единствено мнение и същия сценарии.
« Последна редакция: декември 10, 2015, 01:27:36 от Nina Style » Активен
hrisinceto1234
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #486 -: декември 10, 2015, 01:29:42 »

Благодаря! smile Всеки може да го приеме както си пожелае ,това е мое споделено мнение .Разбирам ,че за тебе изглежда като вид реклама ,защото гледаш от друг поглед като конкурентна агенция ,но не за всички е така и не със такава цел съм го написала.Те са достатъчно добре рекламирани и без моята помощ  smile  Просто си разказах историята ,това е ! heart heart heart heart heart
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: декември 10, 2015, 01:37:07 »

Всички споменати колеги са прекрасни професионалисти и точно, защото не се нуждаят от реклама в подобни ситуации се получава обратния ефект. Убедена съм, че е чистосърдечно написано, но и тук хората са интелигентни и са наясно, защо някой, ще седне и така старателно, ще напише цял ферман. С пожелание за щастлив семеен живот. smile smile smile 
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #488 -: декември 11, 2015, 13:27:02 »

Здравейте,
Предстои ми сватба на 1.10.2016г.
Започвам с трепетната подготовка от сега, защото времето никога не е достатъчно.
Сега мисля за фотограх, защото се оказва, че повечето са заети до средата на септември, а все повече доближават нашата дата.
Спряла съм се на Бирислав Чепишев и Георги Вачев, след половин година разглеждане.
Моля, споделете от кого сте доволни.
Хубав ден!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #489 -: декември 11, 2015, 14:24:56 »

Едва ли ще намериш недоволни булки и от двамата smile .Просто  разгледай стиловете им на работа и си избери. И двамата са професионалисти, но НЕ са еднакви. Всеки ПРО фотограф има свой уникален стил на работа. И точно това е нещото заради което му плащате smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #490 -: декември 11, 2015, 15:59:21 »

И двамата са много добри и утвърдени имена. Разгледай им подробно работата, но моят съвет е да се срещнеш с тях лично, за да прецениш най-добре кой е ТВОЯТ човек  smile
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #491 -: декември 15, 2015, 08:13:05 »

Здравейте, момичета!
Снощи ангажирахме Борислав за нашата дата! Доволна съм от избора. Дано остана още по - доволна след сватбата.
Имам друга питанка, относно ресторанта. Сватбата ни ще бъде около 120 - 130 човека. Може ли да ми препоръчате ресторант с градина за изнесения ритуал.
Насочиха ме към империал, въпреки че мненията относно кухнята му са доста противоречиви. Смятаме да отидем на място и да решим.
Изключвам: Джия Бийч и Виенски салон.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #492 -: декември 15, 2015, 16:13:44 »

gaby16 , това е един вариант:
Ето и нещо ново за сезон 2016. Най-после хората,ще имат възможност  да си направят градинска сватба без да са зависими от времето. Условията са им повече от добри и то най-вече защото е нов комплекса. Първия сезон клиентите са най-печеливши. https://m.facebook.com/profile.php?id=105263896485591

иначе не знам защо мненията за кухнята на империал да са противоречиви. Аз съм била няколко пъти на сватби там и винаги яденето е било вкусно. Аз също исках сватбата ми да е там, но много ме мотаха, че чакат някакви семинари да им потвърдят за моята дата и така три седмици, като въпреки обещанията и уговорката че моето име е записано на датата и ще ми се обадят дори и да е заета датата, до ден днешен това не се е случило. А аз ги потърсих още август месец...
Съветът ми е да се ориентираш по-бързо, защото като нищо вече ще са заети повечето хубави ресторанти  Good luck
Активен
gaby16
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #493 -: декември 16, 2015, 13:00:18 »

Опитах се за се свържа с хотел Екзотик, но без успех.
Исках да ми изпратят цени за примерен куверт и спане, но уви.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #494 -: декември 16, 2015, 16:34:50 »

Как се опита да се свържеш, защото много често не отговарят на имейл. Най-добре по телефона да си уговориш среща с управител или на място, хем да огледаш ресторанта дали ще ти хареса.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines