Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:33:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317434 пъти)
 
vilsy
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: ноември 14, 2015, 23:35:53 »

Здравейте на всички!
Включвам се и аз с дата за сватба догодина  danceg .Резервирали сме зала Кристал в Империал за началото на Юни 2016г. Искам да уточня, че към момента планираме гостите да са около 100-110 човека.
Аз не съм от Пловдив и затова не съм изобщо запозната със заведенията. Обиколихме няколко места и най-много ни пасна тази зала. Честно казано аз съм доста притеснена дали направихме правилен избор - основно заради тъмния цвят на залата и големите колони. Ако някой скоро е празнувал там своя специален ден или е присъствал на сватба, моля да даде малко информация за своите впечатления - било ли добре на гостите, забавлявали ли са се, имало ли е достатъчно място и дали хората са успявали да видят, това което се случва?
Благодаря ви предварително!  smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: ноември 14, 2015, 23:48:26 »

Здравейте на всички!
Включвам се и аз с дата за сватба догодина  danceg .Резервирали сме зала Кристал в Империал за началото на Юни 2016г. Искам да уточня, че към момента планираме гостите да са около 100-110 човека.
Аз не съм от Пловдив и затова не съм изобщо запозната със заведенията. Обиколихме няколко места и най-много ни пасна тази зала. Честно казано аз съм доста притеснена дали направихме правилен избор - основно заради тъмния цвят на залата и големите колони. Ако някой скоро е празнувал там своя специален ден или е присъствал на сватба, моля да даде малко информация за своите впечатления - било ли добре на гостите, забавлявали ли са се, имало ли е достатъчно място и дали хората са успявали да видят, това което се случва?
Благодаря ви предварително!  smile
Разгедайте https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201124195423913&set=t.1740148606&type=3&theater
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: ноември 15, 2015, 09:41:34 »

Не трябва да те притеснява това, че тъмно. Това се прави с една добра украса. За 110 човека , ще има достатъчно място за танци.  Кухнята е добра. А най-хубавото е че има директна връзка към градината, което е добре за пушачите.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #468 -: ноември 16, 2015, 13:20:46 »

Здравейте на всички!
Включвам се и аз с дата за сватба догодина  danceg .Резервирали сме зала Кристал в Империал за началото на Юни 2016г. Искам да уточня, че към момента планираме гостите да са около 100-110 човека.
Аз не съм от Пловдив и затова не съм изобщо запозната със заведенията. Обиколихме няколко места и най-много ни пасна тази зала. Честно казано аз съм доста притеснена дали направихме правилен избор - основно заради тъмния цвят на залата и големите колони. ...
Не е проблем, една хубава украса и допълнително ефектно осветление, както и Нина е писала по-горе, прави залата неузнаваема и достатъчно красива. Подходящото разположение на масите е от голямо значение, а също позиционирането на DJ и озвучаване или евентуално група музиканти или оркестър. Залата е достатъчно голяма  за 120 човека, има място за танци и хора.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: ноември 17, 2015, 22:27:16 »

Единственото, което не харесвам в зала Кристал са колоните,които са прекалено големи.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #470 -: ноември 28, 2015, 17:38:12 »

Някой може ли да ми каже кои са най-късните часове за църковен и изнесен граждански брак? Иска ми се църковният да е в 17:30, а изнесеният ритуал в 18:30.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: ноември 28, 2015, 18:24:02 »

Изнесения граждански 19.00ч  Зависи в коя община има и в 19.30ч
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: ноември 28, 2015, 18:28:13 »

Някой може ли да ми каже кои са най-късните часове за църковен и изнесен граждански брак? Иска ми се църковният да е в 17:30, а изнесеният ритуал в 18:30.
Здравейте,
В църквата, ако часа ви е 17.30 - спокойно може 18.30 или 19.00 ч да бъде граждански изнесен ритуал. Всичко зависи от вашият сценарии ,а именно -  къде ще е изнесеният ритуал / на открито или вътре в ресторанта/, уелкъм  след церемонията и разбира се фотосесията ви.
 Последният час, който може да вземете за изнесен граждански  ритуал е 19.00ч
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #473 -: ноември 30, 2015, 17:03:07 »

Когато август си запазих ресторанта, фото, видео, диджей и гримьорката за 03.09.2016, всички ми се чудиха, имало много време. Е, да, ама не... Тъй като от два дена коментирам с фотографа вариантите как да оставим повече време за снимки, днес звъннах за гражданския брак и какво ми кажат - за моята дата са зазени часовете за изнесен ритуал... Отворили са календара за 2016 на 02.11. и вече няма часове за определени дати за изнесени ритуали. Сега ще трябва да променям програмата за деня и още утре ще капарирам Пълдин, че и там имат вече почти запълнени часове за моята дата... Не чакайте, ако държите на конкретни места или хора за вашият сватбен ден
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #474 -: декември 01, 2015, 13:30:02 »

Отворили са календара за 2016 на 02.11. и вече няма часове за определени дати за изнесени ритуали.

Не виждам защо те учудва, че е отворен календарът за 2016 през ноември. Това е по нормативна уредба и важи за всички общини. Около 6-ти и 22-ри септември има най-много сватби, заради обичайните повече почивни дни.

http://radostniobredi.blogspot.bg/ Ето, виж. Информацията е качена съвсем навреме. Ако си звъняла по-рано в ритуалната зала, би трябвало да ти обяснят, че записванията започват от първия работен ден на ноември. Както казах - важи за всяка община и за всяка година.
« Последна редакция: декември 01, 2015, 13:36:02 от Alichka » Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #475 -: декември 01, 2015, 17:06:22 »

Аз не се учудвам, идеята ми е, че много бързо свършват часовете и който чака месец март да организира сватба за август или септември, ще остане неприятно изненадан smile Аз от 02 октомври съм щастливо заета със сина ми и просто се заплеснах, затова не се обадих навреме за дата и "увиснах". За  щастие, днес запазихме за по-ранен час обреден дом Пълдин,с фотографа и ресторанта всичко е уточнено и ще има време за снимки и в крайна сметка, всяко зло за добро smile Парите, спестени от изнесения ритуал и украсата за него, ще отидат за по-богата украса на ресторанта  wedding
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #476 -: декември 06, 2015, 23:22:58 »

Някой може ли да обясни как стоят нещата с ефектното осветление? Много ми се иска, но не знам дали ще ми влезе в бюджета, а и не намирам фирми в Пловдив...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: декември 07, 2015, 12:28:08 »

Някой може ли да обясни как стоят нещата с ефектното осветление? Много ми се иска, но не знам дали ще ми влезе в бюджета, а и не намирам фирми в Пловдив...
Със осветление нещата изглеждат страхотно.   Можеш да се обърнеш към нсяка агенция го предлага както и Дж Дидо и Миро,а също и Динакорд
Активен
hrisinceto1234
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #478 -: декември 09, 2015, 22:21:15 »

Здравейте !
Казвам се Христина и бях булка на 21.08.2015 г . smile!
Реших и аз да се включа в тази група за да бъда от полза на бъдещите булки от г.Пловдив .
Нашата история е следната:
С съпруга ми живеем в Лондон от няколко години .На Коледа през 2013 година получих наи-хубавия коледен подарък ,а именно годежен пръстен и тогава беше момента в който разбрахме ,че това е едно ново начало на съвместния ни живот и че трябва да узаконим нашата любов.
През Януари 2014г. вече беше взето решението ,че ще правим сватба.Тогава започнаха всички въпроси  КАК?КОГА?КЪДЕ?...
Започнах да се свързвам с приятели и познати ,които вече бяха минали по този път за да получа нужната информация и съвети  от къде да започна като за начало
Едни от най-важните съвети ,които получих бяха :
-Да се уриентирам какво искам по-бързо зщото времето е ценно и колкото по-рано толкова по-добре.
-Да внимавам ,за да не попадна на някаква измама ,защото измамници  колкото си поискаш .
-Да разгледам работата на няколко Видеооператора и Фотографи преди да реша кой да запечатa един от най-важните моменти в живота ни.
-Да избера DJ
-Да изберем ресторант
-Да запазим дата в дадения ресторант ,след това в църквата,която решим и в Дома на Младоженците
Тогава настъпи една паника и ужас ,как ще се справим от такова разстояние .И точно тогава получихме един от най-важните съвети ,а именно да се обърнем към сватбена агенция ,която да ни помогне с цялостната организация на сватбения ден.Тогава дойде и въпроса :Как да намерим коректна агенция ,която да ни помогне?Защото в Пловдив агенции под път и на път.
Отне ми няколко месеца докато реша какво да правя.Тогава се сетих за сватбата на една позната Ели ,която бях чула че е организирана от сватбена агенция .
Тогава се свързах с нея и я помолих за малко информация относно работата и коректноста на дадената агенция .
Тогава нейните думи бяха следните : Няма да съжаляваш като избереш Сватбена Агенциа Ваняя стил , препоръчвам ти я с две ръце .Ваня е изключителен човек и професионалист както и целия екип с който работи .
Това бяха думите ,които чаках и ми бяха достатъчни .Тогава намерих страницата и в  Facebook  и я харесах.Започнах да разглеждам албумите със сватбените снимки .Впечатлението ,което ми направи беше следното :Всяка една сватба беше уникална сама по себе си ,с различен контекст,тема и изразен перфекционизъм към всеки един детайл.
Но не само това беше нещото, което ме накара да избера точно нея.Това ,което затвърди решението ми беше едно нейно интервю към една телевизия.Още с първите и думи тя ме спечели,разбрах ,че наистина е един професионалист ,който разбира от  работата си и че ще се разберем само с няколко думи.Така и стана!
Свързах се с нея в началото на 2015г.Чухме се една вечер по телефона ,обсъдихме какво искам и няколко минути по-късно аз вече бях получила на имейла целия план и бюджет относно всеки един елемент от сватбения ден точка по точка като дадената сума за всяко едно(декорация ,осветление,сватбен букет,бутуниери и т.н) не се промени и до края и нямаше никакви отклонения и суми които да изкочат в последствие .
На следващия ден вече имахме запазена дата в ресторанта (Санкт Петербург ,който аз бях вече избрала),църквата и час за изнесения ритуал.Бяха запазени Видеооператора ,Фотографа и DJ,които ми бяха препоръчани от нея като наи-добри.А именно :Димитър Димитров от STUDIOEDNO.COM , Димитър Яков от KORALMEDIA.COM и DJ VESO .
Няма да влизам в повече подробности относно организацията ,а направо ще ви разкажа как протече сватбения ни ден.

Следва продължение ......
Активен
hrisinceto1234
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #479 -: декември 09, 2015, 22:22:47 »

Продължението....

                                                            21.08.2015

-Сутринта ни започна по обичайният начин,грим(Slavy Stoqnov),прическа,обличане и един успокояващ телефонен разговор с Ваня ,която беше сватбения ни координатор,който  отговаряше за ВСИЧКО в нашия ден за да го   направи перфектен, по-спокоен без никакви пречки от църквата до края на вечерта.
Цялата сутрин ни мина като мед и масло с задължителните ритуали с взимането на булката и сватбени снимки на булката и младоженеца ,които бяха много забавни благодарение на момчетата,които успяха да ни предразположат и ни накараха да се отпуснем.Имах чувството ,че се познаваме от години smile. Фотосесията от 2часа,която ни беше преди църквата също беше адски забавна ,но и изморителна smile .Лесно се работи с хора ,които си разбират от работата .

-Църквата св.Иван Рилски .Избрахме я , защото  беше близо до хотела и от гледна точка за удобството на гостите .
Всичко беше така както си го представях.Стойките с цветята свежи красиви,бялото платно,бокала и всички нужни неща за сключването на църковен брак бяха потготвени от Ваня и чакащи младоженците .

-Изнесен ритуал
Ритуала исках да бъде на открито в градината на хотела.Получих уникални предложения как да го направим по -приятно за гостите.
Когато пристигнахме от църквата до хотела за около 5 мин ,като разтоянието е доста кратко ....всичко беше готово  и ни очакваше .Като се има в предвит ,че стойките с цветята от църквата бяха вече изместини в градината .Как се случи това незнам,може би с магическа пръчица smile .
Всичко беше по-хубаво от колкото си го представях ,романтично ,нежно ,кокетно, стилно !Ритуала мина по начина както си го бях представяла винаги ! Думите са малко да опиша емоцията ,която ме връхлетя !
Нямах търпение да видя ресторанта как изглежда .

-Ресторанта!
Винаги съм си мечтала сватбата ми да бъде в този ресторант. Никога не бях го виждала на живо какво представлява.И да ви кажа честно ,когато го видях останах малко разочарована ,не беше мястото ,което бях гледала по снимките.
НО, когато влезнах и видях как беше преобразен  останах без думи ,това беше мястото ,което бях искала да видя .Не вярвах ,че една украса може да промени едно място по този начин .Но това не беше проста украса ,това беше нещо зашеметяващо ,уникално, изпипано до последния детайл .Изразяваше самите нас ,видях себе си !Всички гости бяха очаровани от това което видяха ,и до ден днешен еуфорията не е отминала.
Вечерта ни мина като миг.Ваня се погрижи за удобството на всички гости,за това вечерта да премине по точния план ,ред и време .Ние и родителите ни  бяхме изключително спокойни и не ангажирани по никакъв начин .Единственото ,което се искаше от нас беше да се забавляваме и наслаждаваме на оставащите часове до края .

И не на последно място искам да кажа едно голямо Благодаря на целия екип ,който се покрижи да имаме един незабравим Сватбен ден!
 -Сватбена Агенция Ваняя стил гр.Пловдив
Ваня и целия и екип осъществиха една моя мечта ! Те поеха ангажимента за цялостната потготовка на нашия ден от най-малката до най-голямата подробност за което им благодаря от сърце.Имах честа да се запозная с едни страхотни професионалисти и хора с които ще бъдем приятели и за напред !БЛАГОДАРЯ гордея се ,че все още има честни хора като вас!

-Димитър Димитров видеооператор от studioedno.com
Няма думи с които можем да опишем емоцията ,която изпитахме докато гледахме всеки един от него запечатан кадър .За всички от нас неговата собствена сватба е най-хубава и всеки един от нас е гледал поне едно сватбено видео в живота си.Но неговата работа по всяко едно сватбено видео (не само нашето) се отличава от всички останали с уникалноста си,с качеството , монтирането и погледа към всеки един детайл . Но нека не забравяме все пак ,че това е Димитър Димитров фараона на камерата ,видеооператора от Господари на ефира , човека с различен поглед и стил на работа .

-Димитър Яков koralmedia.com
Благодарности за професионализма по време на нашата сватба ,за страхотното приятелско отношение ,за страхотните снимки,за албума който е просто УНИКАЛЕН и най-вече ,че бяхте част от един от най-хубавите моменти в нашия живот и успяхте да запечатате всеки един миг! Благодарим от сърце на целия екип !Пожелаваме ви много професионални успехи !


Надявам се да бъдете и за напред част от нашия живот !

Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines