Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:28:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 319691 пъти)
 
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #450 -: септември 23, 2015, 22:09:06 »

Здравейте...Предстои ни сватба на 03.09.2016 година...Избрали сме си вече ресторант, но ни е много трудно с избора на фото и видео...За сега сме си избрали Димитър Дардов и Video-Style...Ако има булки, които имат впечатления от тях моля да ги изкажат ако е удобно..Благодаря предварително и лек ден на всички...
Още една пловдивска булка на моята дата   Сватбаааа smile А като се сетя, че на мен тук всички ми обясняваха как една година предварително е прекалено рано да си плануваш сватбата...

Наскоро екипа на Дардов снимаха сватбата на мой познат и виждайки крайният резултат, мога само да ги похваля smile Попитайте го и за следсватбена фотосесия, защото въпросните познати си бяха организирали такава на морето и снимките от там са просто магични  photograph photograph photograph
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #451 -: септември 27, 2015, 14:53:22 »

Здравейте, аз съм нова  smile Може ли да попитам дали за 2016 ще има нова тема или ще се продължи в тази?
Активен
Nadeto_de
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #452 -: септември 27, 2015, 17:30:42 »

Здравейте скъпи дами,

Реших да се включа във форума, въпреки че емоцията покрай сватбения ден и неговата организация е вече зад гърба ми, с идеята да помогна с информация на бъдещите булки, базирана главно на опита ми от изминалото лято. Моята сватба беше на 16-ти август 2015 и се състоя в градината на х-л Империал в гр.Пловдив. Началото на организацията беше доста трудно, впредвид факта, че живея в чужбина от доста години, нямах никаква представа как протича подготовката на едно подобно събитие и на всичкото отгоре комуникацията и създаването на контакти с правилните хора от разстояние е почти невъзможно. Доверието при този вид контакти също е изключително важно, защото става въпрос за парични взаимоотношения и професионализма на хора, които могат да превърнат сватбения ден както в приказка, така и в кошмар. Пишат се какви ли не неща за какви ли не хора, някои може би истина, а други-плод на злоба и професионална завист.

Ето защо с моя годеник (вече мъж) решихме да потърсим помощта на сватбен агент, който да ни помогне, съдейства и ориентира в организацията на това важно събитие. Свързахме с няколко различни сватбени агенции, но много бързо избрахме сватбена агенция Ваняя Стил, тъй като сватбената агентка - Ваня откликна много бързо на нашето запитване и беше изключително отзивчива и гъвкава по отношение на комуникацията (най-често дълги часове по Скайп), както и много изчерпателна по отношение на въпросите, които имахме. Точно от този момент я харесахме изключително много, защото си личеше, че е човек, който си разбира от работа, подхожда сериозно и отговорно и обръща огромно внимание на детайлите.

И така, малко по малко се изниза цяла година на подготовка. А след нея и самата сватба – незабравимо преживяване и скъп спомен за нас ,и невероятно очарование за нашите гости.
От дистанцията на изминалото събитие и с поутихнало вълнение бих могла да опиша цялото преживяване като една страхотно приятна и позитивна емоция, породена от приятелското отношение и 100 % професионализъм на една невероятна жена – Ваня, която хадхвърля образа на сватбен агент и се превръща във ваш приятел. Тя е човек, който приветства нови и нестандартни идеи, споделя с удоволствие опита си, дава полезни съвети и ви предпазва от потенциални грешки, познава правилните хора и ви свързва с тях, чува ви и ви разбира. Така сватбата се превръща не само в един прекрасен ден, а в една незабравима година или няколко невероятни месеци, в които се чувствате специални, спокойни и удовлетворени!

Факт е, че най-успешните хора са тези, които вършат работата си с любов и я приемат за призвание. Ваня живее за работата си...

А колкото до моята сватба (накратко):

Самата организация беше около година, малко по-малко. С помощта на Ваня резервирахме страхотната градина на х-л Империал в гр. Пловдив, тъй като искахме градинска сватба, която изцяло протича наоткрито, без ходене в ритуален дом, църква или празнична зала. Всъщност сватбата се състоеше от 2 части- първата част заедно с подписването и празненството с гостите беше във въпросната (предна) градина и продължи до късния следобед, а втората част беше вечеря, организаирана само за семейството...

Всичко беше страхотно, вълшебно. Хората, които станаха част от организацията на празненството бяха усмихнати и позитивни, и създадоха неповторима атмосфера с присъствието и професионализма си.

Огромни благодарности на нашия фотограф -Ивайло Русинов, видеооператор -Димитър Димитров, на страхотната джаз певица Марина Господинова и нейните колеги музиканти, на г-н Стоенчев (управител на х-л Империал), на стилистката- Силвия Ангелова, на гримьорката Красимира Петкова, на прекрасния Орлин Горанов (моята изненада към съпруга ми) и най най-вече на Ваня и нейния екип, които събраха този невероятен тандем!
 heart


* 11164011_10200914521142187_7042583478216831193_o.jpg (29 KB, 448x297 - видяно 585 пъти.)
« Последна редакция: септември 27, 2015, 17:34:43 от Nadeto_de » Активен
dani_pawlowa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: октомври 20, 2015, 09:12:29 »

Привет на всички! Нашата сватба беше на 01.05.2015г. в град Пловдив. Понеже бяхме доста хора ресторанта който избрахме беше "Фемили", църквата "Св. Троица", а ритуалната зала кръглата на централния дом на младоженците. Ако някой има нужда мога да помогна с информация относно организацията на сватбеното тържество. Лек ден!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: октомври 23, 2015, 22:29:11 »

Ето и нещо ново за сезон 2016. Най-после хората,ще имат възможност  да си направят градинска сватба без да са зависими от времето. Условията са им повече от добри и то най-вече защото е нов комплекса. Първия сезон клиентите са най-печеливши. https://m.facebook.com/profile.php?id=105263896485591
Активен
boryana_p
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #455 -: ноември 01, 2015, 14:27:04 »

Здравейте,

планираме нашата сватба за догодина и много бих била благодарна ако ми препоръчате ресторант за 200 + човека. Също така ако някой има мнение за хотел Екзотик дали ресторанта им може да събере толкова хора?
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #456 -: ноември 01, 2015, 16:17:11 »

Здравейте,

планираме нашата сватба за догодина и много бих била благодарна ако ми препоръчате ресторант за 200 + човека. Също така ако някой има мнение за хотел Екзотик дали ресторанта им може да събере толкова хора?

200+ ...колко + 1 или +99 smile , съмнявам се Екзотик да събере 299 човека, по-скоро известните 4-ри звездни хотели в Пловдив и Новотела имат такива зали.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: ноември 01, 2015, 17:00:56 »

Екзотик с двете зали събира 340 . " Garden Weddings" - 400  Санкт Петербург двата етажа - 500 и повече и Новотела в Париж и Москва
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: ноември 09, 2015, 13:22:05 »

Не му е тук мястото, но все пак няма от къде да получа такава информация. За това, какво ще кажете за Нова година в Империал? Интересува ме дали става купон или е старческа сбирка. Не сме от Пловдив, искам да отбележа.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #459 -: ноември 10, 2015, 01:07:47 »

Не му е тук мястото, но все пак няма от къде да получа такава информация. За това, какво ще кажете за Нова година в Империал? Интересува ме дали става купон или е старческа сбирка. Не сме от Пловдив, искам да отбележа.
Ха-хаа, голям въпрос smile нова година си е купон навсякъде в заведения с над 70-80 места, а в тези с над 100-120 си е супер купон smile , а и както си го направите купона smile ...Империал е голям хотел, не вярвам да се изложат, все пак ако имате някакви съмнения, питайте кой е DJ, каква е шоу програмата, каква е заетоста на хотела и др. дреболий...и ако тези неща ви говорят нещо, действайте смело smile ...
« Последна редакция: ноември 10, 2015, 01:33:02 от djdimi » Активен
valiaa
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #460 -: ноември 10, 2015, 07:13:01 »

Здравейте, и на мен ми предстои организация на сватба... Дайте ми някое мнение за ресторант "Фемили"  за сега на него сме се спрели  smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: ноември 10, 2015, 08:38:56 »

Здравейте, и на мен ми предстои организация на сватба... Дайте ми някое мнение за ресторант "Фемили"  за сега на него сме се спрели  smile
Фемили не  е типичния ресторант за такова събитие, но е доста голям. На мен лично не ми допада, защото има смесени прекалено много стилове и ми идва малко между барова обстановка и кръчма. Но в крайна сметка е важно вие как си го представяте и на вас какво ви харесва.
« Последна редакция: ноември 10, 2015, 08:41:09 от Nina Style » Активен
valiaa
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #462 -: ноември 10, 2015, 09:32:22 »

Иска ни се да е така голяма залата , а ни да е на малки залички... какво ще кажете за храната и правят ли проблем за престоя след 24 часа
Активен
valiaa
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #463 -: ноември 12, 2015, 15:48:06 »

Момичета, не мога да открия никакви мнения за р-т Фемили, моля, някоя ако е била на сватба там да сподели мнение...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: ноември 12, 2015, 22:09:41 »

Защото не е типичния ресторант за сватби. Там не се правят кой знае колко сватби и затова и няма много мнения. Защо просто не пробвате кухнята, но без да се представяте, че сте за сватба.....
« Последна редакция: ноември 12, 2015, 22:11:59 от Nina Style » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines