Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:58:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317485 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юли 26, 2015, 22:41:59 »

Украса е много относително понятие. Има хиляди варианти на украса. Обличане на столове/ което в бална зала е задължително/ , цветя изкуствени или естествени, цветни покривки или тишлайф за всяка маса,свещници или друго,номера на масите,салфетки в цвета на сватбата, украса на вашата маса и каква ще е тя....В която и агенция да отидете, ще ви изготвят оферта и цени на всяко по отделно и така сами ще решите колко да струва и какво да сложите като украса.  good
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #436 -: юли 27, 2015, 10:12:15 »

Да, разбирам че украса е прекалено общо понятие и наистина трябва да се конкретизират желанията на младоженците, за да се смята каквото и да било smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #437 -: август 06, 2015, 13:23:53 »

Помощ! От Империал има голяма вероятност за нашата дата (03.09.2016 г.) и двете зали да са заети с някакви семинари. Още не са ми отказали на 100%, чакам до края на тази или средата на другата да ми дадат окончателен отговор, но ми трябва резервен вариант за хубав ресторант за 140-150 души, с градина за изнесен ритуал. Много исках още в началото да сме във Виенския павильон на Панаира, но след като гледах снимки на позната там, нещо не ми хареса. Всеки, който може да помогне с мнение като гост или бивша булка, ще ми е в голяма помощ smile
Активен
Nassie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #438 -: август 11, 2015, 14:46:24 »

Здравейте! Дано не съм на грешното място, ако е така, извинявам се! give_rose

С приятелят ми решихме само да подпишем граждански брак, което мислим да стане около Коледа или Нова Година, тъй като моите родители са в чужбина и тогава имат възможност да си дойдат. Тези дни ще отида в Централния дом да ни запиша, но искам да питам дали ще е възможно изобщо покрай празниците? Предполагам, че точно на 24 или 25 няма да може, но мислим да е на 31.12.2015.

Някой има ли представа как стоят нещата около празниците?  nea
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #439 -: август 12, 2015, 01:26:34 »

На някои от празниците може, даже по скоро на 31ви е възможно ритуалната да е в почивка smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #440 -: август 12, 2015, 09:49:24 »

На някои от празниците може, даже по скоро на 31ви е възможно ритуалната да е в почивка smile
Здравейте! Дано не съм на грешното място, ако е така, извинявам се! give_rose

С приятелят ми решихме само да подпишем граждански брак, което мислим да стане около Коледа или Нова Година, тъй като моите родители са в чужбина и тогава имат възможност да си дойдат. Тези дни ще отида в Централния дом да ни запиша, но искам да питам дали ще е възможно изобщо покрай празниците? Предполагам, че точно на 24 или 25 няма да може, но мислим да е на 31.12.2015.

Някой има ли представа как стоят нещата около празниците?  nea
Тази година от 24-27 декември се почива , 28 до 31 декември са работни дни, от 1-ви до 3-ти отново почивни, напълно е възможно ритуалната зала да работи през деня на 31-ви, звънете и ги питайте, на 1-ва страница на темата има линкове и телефони. Организацията на веселата част е по-сложната задача, тъй като се посреща Новата година и всички заведения ще са с резервации.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: септември 04, 2015, 10:40:49 »

Тази година от 24-27 декември се почива , 28 до 31 декември са работни дни, от 1-ви до 3-ти отново почивни, напълно е възможно ритуалната зала да работи през деня на 31-ви, звънете и ги питайте, на 1-ва страница на темата има линкове и телефони. Организацията на веселата част е по-сложната задача, тъй като се посреща Новата година и всички заведения ще са с резервации.
27 декември  2015 г ще имам изнесен граждански ритуал в ресторанта Санкт Петербург, което значи, че 27.12 е работен ден за дома на младоженците.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: септември 09, 2015, 16:00:21 »

Дами, къде в града мога да намеря изчистени и неукрасени ритуални чаши на цени на едро. Ще рисувам и украсявам сама?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #443 -: септември 11, 2015, 07:39:30 »

Имам молба от моя кръщелник /37г./, женен за канадка, да препоръчам изискано заведение в Пловдив за подновяване на сватбените обети. Очакват се около 50 гости, като 10 души ще трябва да бъдат настанени в хотел. Голяма част от приятелите на семейството живеят в чужбина и предпочитат да съчетаят идването си в България с празнуването на Коледа и Нова Година, та тържеството трябва да се планира за периода 18.12.2015 - 06.01.2016г. Ако харесат място в града или близката околност, организацията ще е от дистанция.
Предварително благодаря на всички, които биха могли да помогнат.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: септември 11, 2015, 08:11:46 »

Имам молба от моя кръщелник /37г./, женен за канадка, да препоръчам изискано заведение в Пловдив за подновяване на сватбените обети. Очакват се около 50 гости, като 10 души ще трябва да бъдат настанени в хотел. Голяма част от приятелите на семейството живеят в чужбина и предпочитат да съчетаят идването си в България с празнуването на Коледа и Нова Година, та тържеството трябва да се планира за периода 18.12.2015 - 06.01.2016г. Ако харесат място в града или близката околност, организацията ще е от дистанция.
Предварително благодаря на всички, които биха могли да помогнат.
Здравейте,
Препоръчвам ви бизнес ресторант на парк хотел Санкт Петербург. Възможност за настаняване в хотел със стил, ресторанта  с вместимост до 100 гости. Новогодишната програма в основният ресторант е винаги много богата, а храната е с високо качество.
http://www.sphotel.net/c/bg/zavedeniya/biznes-restorant/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: септември 11, 2015, 08:48:06 »

Аз да кажа само, че ако е преди Нова година, сигурно ще трябва да се забързат, защото има опасност да се заемат датите, заради фирмени банкети и партита smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: септември 11, 2015, 09:35:17 »

На мен ми харесва р-т Райя, близо до центъра и Тримонциум
Активен
penisheva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #447 -: септември 11, 2015, 12:20:25 »

Здравейте...Предстои ни сватба на 03.09.2016 година...Избрали сме си вече ресторант, но ни е много трудно с избора на фото и видео...За сега сме си избрали Димитър Дардов и Video-Style...Ако има булки, които имат впечатления от тях моля да ги изкажат ако е удобно..Благодаря предварително и лек ден на всички...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: септември 11, 2015, 22:05:35 »

Свекърва определено лятото има по-голям избор на заведения. Бих препоръчала Резиденцията в стария град,  Алхимиста  на доктор Енчев (то малко е извън Пловдив ). Мемори е любимо мое заведение, не правят сватби, но то и няма да е точно сватба.  Резиденцията и Алхимиста имат хотелска част, което ще е удобство.Това се сещам за изискани заведения. Беркут преди време ми харесваше, но знам че има промени скоро и не съм била. Ландмарк на гребната също е вариант .
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: септември 12, 2015, 09:00:13 »

Здравейте...Предстои ни сватба на 03.09.2016 година...Избрали сме си вече ресторант, но ни е много трудно с избора на фото и видео...За сега сме си избрали Димитър Дардов и Video-Style...Ако има булки, които имат впечатления от тях моля да ги изкажат ако е удобно..Благодаря предварително и лек ден на всички...
Дардов е добър професионалист..... good
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines