Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:36:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 319398 пъти)
 
morningglory
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 12, 2015, 22:20:49 »

Здравейте на всички. Искам да попитам за мнения за комплекс "Рачич". Плануваме нашата сватба да е на 12.09 и както се сещате нямаме никакво време.Направо се изумих като разбрах,че хората започват да организират сватбите си 1 година и повече предварително. Но все пак имаме варианти, но пък и изисквания.  pardon  Искаме изнесен ритуал и зеленина както и да сме навън, но да има и възможност за вътре ако е много лошо времето.Гледах снимки на "Рачич" и много ми хареса мястото за изнесения ритуал и това,че има навес, ако евентуално завали неочаквано.Ще се радвам някой да сподели впечатления,ако е бил там на сватба, а също и за друго подобно място. Благодаря ви!
« Последна редакция: юни 12, 2015, 23:05:16 от morningglory » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 15, 2015, 16:10:30 »

Едни приятели се жениха там. Единствено кофтито е, че брака не е към община Пловдив и трябва да се разходите, а не знам дали в другата община има изнесен ритуал.
Активен
morningglory
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 15, 2015, 20:59:59 »

Да аз днес бях в община Марица,  и казах за кой ресторант става въпрос и, че искаме изнесен ритуал и казаха, че няма проблем, но жената, която се занимава с браковете я нямаше и се разбрахме утре да се чуем да каже има ли свободен час за тази дата. То каква е разликата освен, че в свидетелството ще пише село Войводиново?
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #423 -: юни 15, 2015, 22:09:55 »

Никаква разлика няма, и ние се женихме в Марица, но в с.Труд. Жената е голям образ smile Малко е цапната в устата, но е много готина. Ние закъсняхме с нашия изнесен ритуал, заради нас, въпреки, че ни беше помолила да сме точни, защото после имаше друг ритуал. Очаквах да усетя раздразнението й, но не го показа нито за миг, гледаше ни мило и сърдечно. Готина жена!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #424 -: юни 16, 2015, 00:39:00 »

Здравейте на всички. Искам да попитам за мнения за комплекс "Рачич". Плануваме нашата сватба да е на 12.09 и както се сещате нямаме никакво време.Направо се изумих като разбрах,че хората започват да организират сватбите си 1 година и повече предварително. Но все пак имаме варианти, но пък и изисквания.  pardon  Искаме изнесен ритуал и зеленина както и да сме навън, но да има и възможност за вътре ако е много лошо времето.Гледах снимки на "Рачич" и много ми хареса мястото за изнесения ритуал и това,че има навес, ако евентуално завали неочаквано.Ще се радвам някой да сподели впечатления,ако е бил там на сватба, а също и за друго подобно място. Благодаря ви!

"Рачич" има редица предимства и е добро място за тържества, единствено доколкото си спомням навеса идваше малко нисък и става много топло, задушно, а и задимено от цигарите през август месец. Септември, мисля че няма да го имате този проблем, вече се разхлажда.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #425 -: юни 16, 2015, 12:37:14 »

Единствената разлика ще бъде в цената на изнесения ритуал. Казвам го, защото нашият изнесен беше от община Родопи и беше три пъти по-евтин в сравнение с този на община Пловдив. Току виж се справили даже и по-добре от длъжностните лица в Пловдив. При нас поне беше така. Нямаше нищо тромаво, изкуствено, напудрено излишно и помпозно в приказките.
Активен
morningglory
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 16, 2015, 15:29:22 »

Много благодаря за отговорите. Сега се връщам от там.Капарирахме за 12.09  yahoo Остана само да се запиша в общината, днес се обадих и казаха,че датата е свободна,записаха ми името и се разбрахме в петък да отида.Относно цената, някъде наполовина е в сравнение с община Пловдив.Четох назад в други теми също хубави отзиви за ресторанта и се надявам да получа мечтаната сватба.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #427 -: юни 21, 2015, 10:12:10 »

Дами, ще помоля ако някой има информация за цените на кувертите в Лендмарк на Гребната, да сподели smile
Активен
mutzi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #428 -: юли 15, 2015, 02:54:12 »

Кувертите на Лендмарк варират между 49 и 60лв, може да комбинираш различни неща от менютата, които предлагат. Ресторантът им изглежда много добре и е шик.

Аз в момента гледам ресторанти и имам въпрос относно ресторант Пълдин. Много ми се иска сватбата ни да е там, ходила съм там преди на сватба и ми хареса. Една моя приятелка ми каза, че е капацитетът му е до 60-70 човека, от друга страница видях до 110 и съм объркана. Очаквам, че ще имаме около 80-100 гости. За съжаление не съм в Пловдив и не мога да отида до ресторанта. Може ли някой, който има повече наблюдения да ми каже до колко човека могат да се настанят в ресторанта? Благодаря ви.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #429 -: юли 20, 2015, 14:36:20 »

Здравейте!

Преди малко научих, че сладкарница "Сладък рай" вече не съществува или поне така ми казаха, а и на телефоните в цеха никой не отговаря. Някой знае ли нещо по въпроса? Момичета, вие от къде ще поръчвате вашите торти?

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #430 -: юли 20, 2015, 14:58:02 »

Да, "Сладък рай" затвориха към края на зимата някъде. Казвам го с огромно съжаление, защото от тях поръчвахме торти по всякакви поводи. Оттам ни беше и сватбената торта.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #431 -: юли 20, 2015, 15:41:36 »

Да и нашата сватбена беше от Сладък рай, както и за всеки друг семеен повод. Сега съм организатор на друга сватба и останах много разочарована, че сладкарницата вече я няма. Може би ще поръчам от Мон Шери. Моля за отзиви.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 20, 2015, 21:39:53 »

Кувертите на Лендмарк варират между 49 и 60лв, може да комбинираш различни неща от менютата, които предлагат. Ресторантът им изглежда много добре и е шик.

Аз в момента гледам ресторанти и имам въпрос относно ресторант Пълдин. Много ми се иска сватбата ни да е там, ходила съм там преди на сватба и ми хареса. Една моя приятелка ми каза, че е капацитетът му е до 60-70 човека, от друга страница видях до 110 и съм объркана. Очаквам, че ще имаме около 80-100 гости. За съжаление не съм в Пловдив и не мога да отида до ресторанта. Може ли някой, който има повече наблюдения да ми каже до колко човека могат да се настанят в ресторанта? Благодаря ви.
Този ресторант за 110 човека е безумно тясно. При сватба 75 човека мога да кажа,че място за дансинг почти не остана. Персонала е на ниво, но си е за бройка не повече от 60 човека, за да остане място за танцуване.  good
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #433 -: юли 20, 2015, 22:23:40 »

Нашата торта беше от Мон Шери. Много сме доволни от тортата (спряхме се на Рафаело), всички си облизаха пръстите. Отношението им беше професионално и точно. Цените са съвсем нормални, отворени са за идеи, изобщо -чудни са. В страни от тази торта, обаче, без да съм опитвала всички останали, а само 3-4 по наш вкус, другите ми се сториха малко банални като вкус, без много характер. Акк се поразровите в тази тема, или в дугата за сватбените торти, има страницата на едно момиче, което прави много красиви торти в Пловдив(забравих как се казва), но на вкус не съм ги пробвала. Ако не сте ограничени от бюджет в Долче Фелини правят разкошни неща, но цените им са като на Мон Шери, но по 2.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #434 -: юли 26, 2015, 20:18:35 »

Здравейте, някой може ли даде информация колко горе долу излиза украсата на ресторант за около 130 човека ?  Конкретно ме интересува за Балната зала на Хотел Империал, но и общата информация ще ми е от полза  smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines