Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:12:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318746 пъти)
 
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 29, 2015, 09:00:04 »

Благодаря Ви "djdimi" , "Marti1 " и "Nina Style ", вече съм доста по-спокойна. Явно имате събран опит, а от там и оправдано мнение за ресторантите на хотел Марица. Можем вече да продължим към следващите ни ангажименти по сватбата.
   Само още нещо - за "кича" в Марица. Ами приемете го като предизвикателство. Какво бихте аранжирали Вие, ако имате тази възможност. От ресторанта си обличат столовете в бяло или в златно с различни панделки и покривки. Така веднага елиминираме червения цвят и .... Да за сепаретата съм съгласна - малко е де'моде.
[/quot
Марица е стил - който не се одобрява от повечето. Личното ми мнение, че аранжирането и декора са от изключително значение за да не стане кич. На 5 юли 2015 година , ще аранжираме и декорираме в цвят лавандула. Много хора не биха посмяли , но ние ще го направим с вкус. Успех
Активен
DREAM_WEDDING
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #406 -: май 10, 2015, 12:30:07 »

В сладкарница Мон Шери 0897 567 398 и ви ги доставят.

Благодаря за отговора!

Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #407 -: май 23, 2015, 12:18:08 »

Здравейте, някой може ли да ми каже телефон на Sam Dam Cake?
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #408 -: май 25, 2015, 09:13:16 »

Здравейте,
 много хубава тема, с много полезна информация за бъдещи булки като мен, които още са в процес на мислене на нещата.
Искаме да си направим по-малка и семпла сватба,  но все пак горе долу да не се изпуска замисъла на българската сватба.. ех, не знам даже и как да го обясня biggrin Дали може да препоръчате някой по-малък ресторант, в който примерно да се съберат 50-60 човека и да е с добро обслужване smile

Много благодаря предварително smile  heart heart heart
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #409 -: май 25, 2015, 09:55:58 »

Мисля, че малката зала на Империал е подходяща - тя за към 80 човека най-много smile

Здравейте,
 много хубава тема, с много полезна информация за бъдещи булки като мен, които още са в процес на мислене на нещата.
Искаме да си направим по-малка и семпла сватба,  но все пак горе долу да не се изпуска замисъла на българската сватба.. ех, не знам даже и как да го обясня biggrin Дали може да препоръчате някой по-малък ресторант, в който примерно да се съберат 50-60 човека и да е с добро обслужване smile

Много благодаря предварително smile  heart heart heart
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #410 -: май 25, 2015, 11:01:59 »

Мисля, че малката зала на Империал е подходяща - тя за към 80 човека най-много smile


Разгледах току що сайта на хотела.. ще трябва да се замисля за точен брой на гостите, и за точна дата - май ще е късно есента, но все пак няма много време smile
Много благодаряяя за бързия отговор smile give_rose give_rose give_rose
Активен
shaferkaa
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #411 -: май 27, 2015, 11:42:55 »

Здравейте! Може да съм малко извън темата, за което се извинявам предварително!

Можете ли да ми препоръчате лимузини в град Пловдив? Шаферка съм, а моминското парти ще се състой в Пловдив, но понеже не съм от там, нямам никаква информация. Само да уточня, че ми трябва лимузина за 10 човека. Повечето, на които попадам в интернет са до 8 sad

Благодаря Ви предварително!
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #412 -: май 29, 2015, 15:41:58 »

Здравейте, и аз като една бъдеща Пловдивска Г-жа хихи, да вляза в крак с тенденциите за сватби в града....
Не знам дали е по темата, но днес в ровенето из нета попаднах на хубав сайт.. с интересни идеи.. пускам линка, дано е полезен..  Offtopic

http://perfectevent.bg/svatbena-dekoracia.php
Активен
tedi_
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #413 -: юни 02, 2015, 13:46:54 »

Здравейте. Може ли мнения за сватбена агенция "Сезони" http://weddingseasons.eu/
Някой ползвал ли е тази агенция?
Активен
tedi_
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #414 -: юни 02, 2015, 13:48:10 »

Пише, че работят и в Пловдив.
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #415 -: юни 04, 2015, 19:15:01 »

Честно казано аз останах малко разочарована от цените на сватбените агенции в Пловдив и прибегнах до услугите на една агенция от Карлово. За сега всичко върви много добре. smile
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #416 -: юни 08, 2015, 11:02:08 »

Здравейте момичета smile Да кажа нашата сватба мина и съм много доволна от обслужването в ресторанта на хотел Лайпциг. Всичко беше както казаха и нямаше изненади. Пожелавам успех на всички smile

Здравейте, може ли да ми кажете с какви условия беше този ресторант?
Цените, условията, такси за алкохол за внасяне дали има, overtime?
Благодаря предварително.
Активен
kosara_
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #417 -: юни 10, 2015, 14:26:45 »

Здравейте smile

 и аз планувам малка сватба за около 50-60 гости - опитвам се да намеря ресторант за тази есен(септември, октомври - нямаме точна дата). Ще можете ли да ми препоръчате някой ресторант (ако има и хотелска част - ще е супер, но не е задължително). Изпратих запитване до Империал, но нямаха свободни дати до края на октомври. Много благодаря smile
Активен
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #418 -: юни 11, 2015, 08:21:26 »

Здравейте smile

 и аз планувам малка сватба за около 50-60 гости - опитвам се да намеря ресторант за тази есен(септември, октомври - нямаме точна дата). Ще можете ли да ми препоръчате някой ресторант (ако има и хотелска част - ще е супер, но не е задължително). Изпратих запитване до Империал, но нямаха свободни дати до края на октомври. Много благодаря smile

Здравей,
пробвай резиденция Петър I в Стария град има градина и параклис, а на терасата стават страхотни снимки. Аз съм правила кръщене там с 50 човека и беше супер, а след нас вечерта имаше сватба. също така има и хотелска част, но не си спомням колко са стаите.
http://plovdivresidence.com/
Успех ! smile
Активен
mimsito34
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #419 -: юни 11, 2015, 10:35:21 »

Здравейте smile

 и аз планувам малка сватба за около 50-60 гости - опитвам се да намеря ресторант за тази есен(септември, октомври - нямаме точна дата). Ще можете ли да ми препоръчате някой ресторант (ако има и хотелска част - ще е супер, но не е задължително). Изпратих запитване до Империал, но нямаха свободни дати до края на октомври. Много благодаря smile

Здравей,
Ставаме Две значи с еднакви желания.. biggrin ние мислим да е през октомври, но още не сме се разбрали за дата...  smile smile И аз съм в същото търсене като теб.. Ще имаме доста гости от други места.. и това с настаняването ще е проблем.. май.. Ще се радвам, да споделяш как върви при теб, може би ще си бъдем полезни с организацията...
Успех от мен! good good Wink Wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines