Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 14:36:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318574 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 20, 2015, 22:14:08 »

Не мога да кажа какво точно влиза. Само знам, че 9лв от тези 37 е задължителен алкохол.
Активен
sizi2015
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 23, 2015, 18:15:48 »

Здравейте Пловдивски сватбари. много се радвам че съществува този форум за да мога да се възползвам и аз от вашите съвети. Така, та да си дойдем на думата: предстои ни сватба през евентуално ОКТОМВРИ, че за Септември се оказа, че сме закъснели с резерв-та за ресорант. Защото за сега сме се спрели на ресторанта на хотел Марица. Преди да запазим датата, ви моля да споделите за вашите впечатления за ресторанта. Знам че условията им са перфектни по офертата им за сватби. Но дали е така в действителност?!? От приятели чуваме за промяната на работата им( за добро), нов управител, нови менюта, украси и др. Хайде ако някой скоро е празнувал там да постне два -три реда, ще Ви бъда много благодарна.
Не сме от "голямото добро утро" (да имаме си и претенциите), но най-много държим на коректно и професионално отношение към нас, както всички останали.
Със останалото по сватбата ни ще ви занемам още...но едно по едно.
Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #392 -: март 24, 2015, 10:29:26 »

Здравей, florence. Не мога да кажа като булка за Виенския, но мога да ти кажа като гост. Аз лично в сегашното ни търсене на ресторант веднага го отписах. Преди бях безумно влюбена в него, но след една сватба там се отказах. Причините ми са си лично мои не ги налагам на никой, но при сватба около 150 човека, мястото стои празно. Плочките долу ми стоят много студени, малко като в санитарно помещение, столовете адски неудобни (тип посетителски), липсва кухня и бар на самото място. Иначе не мога да отрека, че едно от малкото прави, изчистени и без колони, без ниски тавани, и без разни чупки, места за сватба. 
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #393 -: март 24, 2015, 17:10:21 »

Здравей, dulsi. Благодаря за мнението. При капацитет 300 души, нормално със 150 гости салонът да изглежда празен. Това и мен ме притеснява и смятам да го обсъдя с моя приятелка, която има сватбена агенция и ще ми прави украсата, дали има начини с нещо като паравани да се отдели част от помещението, която няма да се ползва, за да сме по-събрани smile Това с липсата на бар и кухня на място, как се отрази? В смисъл яденето беше ли студено, имаше ли възможност да се поръча кафе  и т.н.
Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #394 -: март 25, 2015, 11:38:28 »

Липсата на кухня и бар се отрази до такава степен, че просто не може да поръчваш нищо извън менюто, което ти се поднася. А за мен лично има храни, които не търпят разнос на горе, на долу и стават като вчерашни щом изстинат.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #395 -: март 25, 2015, 17:15:58 »

Здравейте Пловдивски сватбари. много се радвам че съществува този форум за да мога да се възползвам и аз от вашите съвети. Така, та да си дойдем на думата: предстои ни сватба през евентуално ОКТОМВРИ, че за Септември се оказа, че сме закъснели с резерв-та за ресорант. Защото за сега сме се спрели на ресторанта на хотел Марица. Преди да запазим датата, ви моля да споделите за вашите впечатления за ресторанта. Знам че условията им са перфектни по офертата им за сватби. Но дали е така в действителност?!? От приятели чуваме за промяната на работата им( за добро), нов управител, нови менюта, украси и др. Хайде ако някой скоро е празнувал там да постне два -три реда, ще Ви бъда много благодарна.
Не сме от "голямото добро утро" (да имаме си и претенциите), но най-много държим на коректно и професионално отношение към нас, както всички останали.
Със останалото по сватбата ни ще ви занемам още...но едно по едно.
Хотел Марица е едно от най-хубавите места за тържество в Пловдив. Колектива е от професионалисти с голям стаж, залите са красиви и просторни, има много място за танци и за снимки, храната е добра...писали сме много за хотел Марица, да не се повтарям, няма да съжалявате, ако го изберете.
Ето тук има снимки от цяла сватба в хотел Марица (втората), гражданския ритуал е в конферентната зала, а след приемане на поздравленията, приема и купона е в зала "Филипополис":   http://dimifoto.weebly.com/wedding-photo-2.html
Активен
Marti1
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #396 -: март 26, 2015, 22:37:19 »

От както изгониха управителката на хотел Марица, нещата потръгнаха и младоженците го предпочитат,сега дано му направят ремонт и махнат червеното, -голям кич. За Виенски павилион аз лично нямам никакви забележки, за мен най-хубавото място за сватби,езерото,персонала и страхотни украси стават там. Няма нищо кичозно като при Марица.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 26, 2015, 23:27:43 »

От както изгониха управителката на хотел Марица, нещата потръгнаха и младоженците го предпочитат,сега дано му направят ремонт и махнат червеното, -голям кич. За Виенски павилион аз лично нямам никакви забележки, за мен най-хубавото място за сватби,езерото,персонала и страхотни украси стават там. Няма нищо кичозно като при Марица.
Много точно казано!  good  Марица кича ми идва в повече. Каквато и украса да му се направи на този ресторант, просто е плачевен. Три вида столове, сапарета и какво ли не. За цветовете просто нямам думи. Иначе управителя Златко е страхотен професионалист!  good За Виенски до миналата година беше зелен мокет и всички младоженци искаха да го махат. Ако се направи добра схема на масите ресторанта във никакъв случай не е празен. Особено за 150 човека. В ресторанта всеки ден има 20 маси и е пълен. 150 човека са 15 маси. Няма как да е празен. При по-малки сватби масите се правят по 8 -9 човека и се слагат шахматно!
« Последна редакция: март 26, 2015, 23:32:41 от Nina Style » Активен
TeodoraBambina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #398 -: март 27, 2015, 17:32:13 »

Здравейте,
Някой има ли мнение относно хотел Екзотик. Харесва ни най-вече заради мястото, на което се намира. Имаме желание да направим изнесен ритуал в градината им. Препоръчайте и друг ресторант в или колко Пловдив с изчистен стил.
http://hotel-exotic.com/
Активен
sizi2015
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 27, 2015, 17:58:14 »

Благодаря Ви "djdimi" , "Marti1 " и "Nina Style ", вече съм доста по-спокойна. Явно имате събран опит, а от там и оправдано мнение за ресторантите на хотел Марица. Можем вече да продължим към следващите ни ангажименти по сватбата.
   Само още нещо - за "кича" в Марица. Ами приемете го като предизвикателство. Какво бихте аранжирали Вие, ако имате тази възможност. От ресторанта си обличат столовете в бяло или в златно с различни панделки и покривки. Така веднага елиминираме червения цвят и .... Да за сепаретата съм съгласна - малко е де'моде.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #400 -: март 28, 2015, 17:56:19 »

Здравейте,
Някой има ли мнение относно хотел Екзотик. Харесва ни най-вече заради мястото, на което се намира. Имаме желание да направим изнесен ритуал в градината им. Препоръчайте и друг ресторант в или колко Пловдив с изчистен стил.
http://hotel-exotic.com/
Добро място за тържества е хотел Екзотик, лично аз нямам забележки, четете малко назад в темите има много писано за хотел Екзотик. Може да срещнете и някой негативен коментар, но това е свързано по-скоро с някои служители на хотела, а не като цяло за локацията и възможностите на комплекса.
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #401 -: април 06, 2015, 10:34:55 »

 До sizi2015: пощенската Ви кутия е пълна и не мога да Ви отговоря.
Активен
venelinapeeva
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #402 -: април 12, 2015, 22:55:37 »

Здравите.
Къде мога да намеря в Пловдив хубави обувки и бижута за сватбата ми?
Вие от къде си ги взехте?
Активен
DREAM_WEDDING
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #403 -: април 27, 2015, 13:06:11 »

Здравейте,
Бих искала да попитам къде в Пловдив могат да се поръчат красиви и вкусни погачи за сватба? smile girl_impossible
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 29, 2015, 08:54:48 »

Здравейте,
Бих искала да попитам къде в Пловдив могат да се поръчат красиви и вкусни погачи за сватба? smile girl_impossible
В сладкарница Мон Шери 0897 567 398 и ви ги доставят.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines