Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:41:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 319611 пъти)
 
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #375 -: март 09, 2015, 14:54:38 »

Здравей, Happy_Bride
Мисля, че вместо да определяш кой с какво се занимава, дали губи време в измислянето на фалшиви истории или не би трябвало да се засрамиш, че заблуждаваш момичетата, които четат този форум. А и не мисля, че да посочиш истината на някого е губене на време! Снимки от сватбата с пеперудите ( които и ти смата си показала по-горе) са качени във фейсбук страницата на сватбена агенция на Ваняя Стил,на които ясно се вижда отреденото кумско място на собственичката на тази агенция. Просто ме подразни отношението ти! Потребителките на този форум не са глупави и не заслужават някои да ги прави на такива! Ти можеше просто да ни разкажеш за твоята страхотна кума и какво е сътворила за теб всички щяха да бъдат не по малко впечатлени.
Успешна седмица и на теб!
Активен
0xff
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #376 -: март 09, 2015, 17:14:06 »

https://vimeo.com/105740246

Булката толкова много е харесала сватбената агентка, че чак я е поканила за кума! Това е отдаденост!
Активен
Marti1
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #377 -: март 09, 2015, 22:28:14 »

Изключително елементарна реклама!
Въпросната Ваня, която е кума или Ваня стайл е майка на Димитър Димитров видеооператор, който изнудва младоженците за пари като им иска хонорар от над 1500 лева да снима сватба, ходи с 10 човека помощници и се фантазира колко много е по-велик от колегите си, как има само той най-скъпата техника от всички, пълни глупости и лъжи, изпипан тарикат е а пък всъщност не прави нищо по-различно от другите видеооператори в Пловдив, които взимат в пъти по-малки хонорари не са алчни като него за 1500 лева на сватба, просто е поставено рекламирано лице по форумите благодарение на майка си Ваня, която го богославя,балон който хвърчи на високо и много скоро ще се спука, като балона тук на Ваня. Лакомията и алчността за пари водят до това.  NO
Активен
Dellinda
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #378 -: март 09, 2015, 22:58:47 »

хахахахахахх Happy_Bride, моля те не ми обяснявай как човек съди за другите по своите собствени действия. Просто можем да вържем 2 и 2 и не сме глупави, за да се оставяме някой да си измисля истории с които да заблуждава останалите с цел реклама. И не ни разправяй, че човек си решава какво да сподели и какво да остави за себе си, защото при положение че Ваня ти е била кума, изглежда странно как си отишла първо в другите 2 агенции (които са били толкова зле  crazy ) - очевидно е че точно ти - възмутената си измисляш фалшиви истории. Както каза Танита, можеше просто да споделиш какво е направила Ваня за теб и колко си доволна. Но това си е ваша работа, по този начин всички виждат какво реално представлява великата Ваня стил. Залага на измислена реклама и оплюване на конкуренцията, за да си намери клиенти. То се иска малко акъл като се правят такива работи biggrin 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #379 -: март 10, 2015, 09:57:17 »

На мен клипът ми хареса като динамика. По-скоро ми хареса нестандартната музика за сватбен клип. Обаче на "черното бяло да кажеш"... nea Само не забравяйте, че Пловдив не е София с многото пришълци от цялата страна, не е Лондон, не е Ню Йорк. В Пловдив, като се завъртиш, и се оказва, че познаваш половината град - къде лично, къде задочно! Не се увличайте с писания! Сватбата ти, Happy_Bride, е била миналото лято. Защо не писа тогава?
Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #380 -: март 12, 2015, 11:48:01 »

Здравейте момичета, ужасена съм, защото още не съм поръчала роклята си  angry. Ние напредваме взехме си халките, страшно доволна съм от крайния резултат. Раздаваме покани усилено и довършваме последните детайли. Торта също не сме си поръчали още  blush аз ли съм най-несериозната булка  pardon . Алкохолът, който ще вкарвате(ако го правите), от кой склад ще е взет?
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #381 -: март 13, 2015, 17:16:14 »

...Алкохолът, който ще вкарвате(ако го правите), от кой склад ще е взет?
Изгответе си подробен списък с необходимото количество и точна бройка+малко отгоре smile (примерно уиски 25 бутилки, ракия 25 бутилки, вино 50 бутилки и т.н.). В рамките на 2-3 месеца като си пазарувате в хипермаркетите (примерно Метро, Кауфланд, Била, Лидл, складовете на Брезовско шосе и др.) следете промоциите, правят ги всяка седмица и евентуално може да замените някоя марка алкохол с друга. Стига да имате достатъчно място къде да съхранявате кашоните, на алкохола нищо му няма smile...а и да не го изпиете до сватбата  lol
Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #382 -: март 16, 2015, 13:44:23 »

хахахаха ще гледаме да се удържим biggrin точно така направихме с уискито и взехме на промоция от Кауфланд миналия месец, но ми се струва някак си нелогично да се взема от всичко по равно все едно всички ще пият и уиски, и ракия, и вино. Затова ни казаха да отидем в склад, където може после да върнем неизпитите бутилки.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #383 -: март 16, 2015, 15:54:58 »

...Затова ни казаха да отидем в склад, където може после да върнем неизпитите бутилки.
Защо трябва да ги връщате, след сватбата да не би да откажете на 100% алкохола и да ставате трезвеници. Тепърва ще се събирате с приятели, близки и роднини, ще ви идват гости, вие ще ходите на гости, ще се гледат снимки, видео и т.н... Просто си купете качествен алкохол и си го съхранявайте. Миналата година си спомням от една абитуриентска им остана доста алкохол и все маркови шотландски и ирландски уискита, хубава руска водка и ракия, половин джип напълниха, като си тръгваха... и момчето вика, ааа няма страшно за една седмица сме го изпили с приятелите  Oh my ......леле това младото поколение няма мярка си викам  yahoo
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #384 -: март 16, 2015, 16:24:03 »

Може ли някой да ми препоръча фризьор.
От всякъде чувам противоречиви мнения и нито едно име не ми се повтори smile
Като търсиш гримьор се чува Вили Вълкова (моята за радост), Красимира Петкова...но дойде що стане въпрос за Коса голяма греда. Искам да помоля за имена, не за салони.
 До тук имам препоръчани Силвия Ангелова, Надежда ot Chloe, Галин Биволарски, Петко Матански, Ивана Петкова и Иван Райковски Wink Някой да има нещо да каже по въпроса? Това е май единственото, което силно ме тревожи smile И тъй като не съм от Пловдив, не познавам работата на нито един от тях и не знам на кого да се доверя.
Косата ми е слабо място!
« Последна редакция: март 16, 2015, 16:35:33 от Julls » Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #385 -: март 17, 2015, 13:44:57 »

Още един въпрос имам. Някой знае ли от къде мога да взема чаши под наем?
Активен
elzzy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #386 -: март 17, 2015, 15:14:22 »

Цитат на: Julls  link=topic=36020.msg665150#msg665150 date=1426515843
Може ли някой да ми препоръча фризьор.
От всякъде чувам противоречиви мнения и нито едно име не ми се повтори smile
Като търсиш гримьор се чува Вили Вълкова (моята за радост), Красимира Петкова...но дойде що стане въпрос за Коса голяма греда. Искам да помоля за имена, не за салони.
 До тук имам препоръчани Силвия Ангелова, Надежда ot Chloe, Галин Биволарски, Петко Матански, Ивана Петкова и Иван Райковски Wink Някой да има нещо да каже по въпроса? Това е май единственото, което силно ме тревожи smile И тъй като не съм от Пловдив, не познавам работата на нито един от тях и не знам на кого да се доверя.
Косата ми е слабо място!
Здравей, пробвай ако искаш при Мариана Несторова аз много си я харесвам и всеки, които съм пратила при нея е останал много доволен.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #387 -: март 20, 2015, 17:28:16 »

Здравейте, интересувам се от мнения за Виенския салон в Панаирното градче - какви са условията като цена на куверт, какво може да се вкара, мнения на женили се вече там за обслужването, изобщо всичко полезно. Мястото ми харесва като интериор вътре (ако го няма грозния зелен мокет), но най-много ми допада обстановката за изнесен ритуал в градината  smile Сватбата ни няма да е тази година, но знам че за хубавите места трябва да се резервира поне година предварително и затова от сега събирам информация.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 20, 2015, 21:07:34 »

Здравейте, интересувам се от мнения за Виенския салон в Панаирното градче - какви са условията като цена на куверт, какво може да се вкара, мнения на женили се вече там за обслужването, изобщо всичко полезно. Мястото ми харесва като интериор вътре (ако го няма грозния зелен мокет), но най-много ми допада обстановката за изнесен ритуал в градината  smile Сватбата ни няма да е тази година, но знам че за хубавите места трябва да се резервира поне година предварително и затова от сега събирам информация.
Виенски няма вече зелена настилка. Минимален куверт 37лв. Такса 1лв на човек за внасяне на алкохол. Овъртайм след 5 часа. Не бързай още от сега,защото е прекалено рано. Все пак не е започнал сезон 2015 год. От вътрешна информация за сезон 2016 ще има нещо нова в града. Градински сватби с тези белите големите шатри и специално аранжирани места за изнесен ритуал и параклис за църковен ритуал. Кръгли маси и всички екстри. Още е в проект, който трябва да е готов август тази година. Ресторанта,който ще го реализира, сподели че няма да има такси за внасяне на алкохол. Ще може да се внася и безалкохолно и разни други неща. Овъртайма, ще е след 7 часа.  Ще бъде с много изгодни условия и прекрасно за градинска сватба без да се рискува с времето. Хората са помислили за всичко.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #389 -: март 20, 2015, 21:49:34 »

Виенски няма вече зелена настилка. Минимален куверт 37лв. Такса 1лв на човек за внасяне на алкохол. Овъртайм след 5 часа. Не бързай още от сега,защото е прекалено рано. Все пак не е започнал сезон 2015 год. От вътрешна информация за сезон 2016 ще има нещо нова в града. Градински сватби с тези белите големите шатри и специално аранжирани места за изнесен ритуал и параклис за църковен ритуал. Кръгли маси и всички екстри. Още е в проект, който трябва да е готов август тази година. Ресторанта,който ще го реализира, сподели че няма да има такси за внасяне на алкохол. Ще може да се внася и безалкохолно и разни други неща. Овъртайма, ще е след 7 часа.  Ще бъде с много изгодни условия и прекрасно за градинска сватба без да се рискува с времето. Хората са помислили за всичко.
А в тези 37 лева какво влиза?
Иначе този нов проект звучи доста обещаващо, дано се осъществи и да зарадва много бъдещи младоженци и гостите им  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines