Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:18:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317472 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #345 -: януари 23, 2015, 17:07:11 »

Здравей,
Аз също ще се женя в Пловдив това лято и сме планирали сватба в градина. Ние се спряхме на Комплекс Дияна в с. Труд. На 5 км от Пловдив е. Това е сайта им: http://complexdiana.com/panorama/index.php/gradina
Градината е много хубава, може да събере до 110 души. Ние ще сме около 80 и за нас ще е екстра. Насочили сме се към по-непринуден стайлинг на събитието, нещо от рода на това: http://rosebid-assets.s3.amazonaws.com/stylepicker/pic30.jpg, но предполагам, че ако се доверите на някоя добра сватбена агенция бихте могли да постигнете визията, към която се стремите smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #346 -: януари 23, 2015, 20:47:18 »

...
Запазили сме Бална зала в хотел Империал, но ни предлагат да сме втори ритуал (от 19ч). Притеснена съм, защото не съм била на сватба в градината и не знам дали няма да се наложи да изчакваме много първите младоженци или дали няма да се чува музика от ресторанта (на приземния етаж), т.к. там вече ще започва празненството.
Моля Ви, ако някой е бил споделете мнение. Много ми се иска да се омъжа в задната градина и ще съм благодарна ако някой разкаже впечатленията си!
Благодаря много предварително! good
По време на активния сватбен сезон от месец май до септември има дни (в събота най-вече) в които има по 3-ри сватбени тържества в хотел Империал и при добра организация не си пречат. Залите са добре шумоизолирани и не се смесват звуковете, малко се чува при отварянето на вратите и в коридорите, но не е проблем. Озвучаването на изнесените ритуали е въпрос на договаряне с DJ или оркестър който сте поканили да ви свири на сватбата, хотела не поема ангажимент за допълнително озвучаване smile, нито пък тези от обредния дом, идват с книгата и дежурната усмивка и давай да минава, че ни чакат на следващата сватба smile...Така че само от вас и професионалистите, които ще наемете за озвучаване и водене на вашето тържество, зависи как ще бъдат организирани нещата. Пишете, ако нещо ви интересува по-конкретно.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 23, 2015, 21:05:15 »

Здравейте,

Тази година плануваме с годеника ми да направим сватба, но ни се иска да бъде градинска и на страхотно място. Не мога да намеря такова в гр. Пловдив и околността. Бихте ли ми препоръчали такова място? От гр. Пловдив съм и сме обикаляли много в региона, но не можем да се сетим за нещо подходящо.

Представям си нещо такова:


Всичко това е възможно да се направи и да прилича на снимката.
Въпрос на професионални умения  и организация с кетъринг.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #348 -: януари 29, 2015, 17:01:01 »

Момичета, моля за положителни отзиви и препоръки за гримьори. Вили Вълкова, Красимира Петкова и Даниела Гарабедян са вече проверени - заети са. Все още не съм звъняла на най-популярните - Слави Стоянов и тези в Добо, понеже съм почти сигурна, че и те ще са заети. Така че ако някой се сеща за някой по-малко популярен, но добър гримьор, ще съм много благодарна smile
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #349 -: февруари 03, 2015, 21:40:16 »

Здравейте и от мен smile
Нашата дата е 04.07. и вече си имаме:
ресторант - Балната зала на Империал
видео - Студио видеоклип
фото - Русинов
DJ - Милко
танцова формация - Елика
агенция - МиАнни
липсва ми обаче оркестър за извеждането sad
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #350 -: февруари 03, 2015, 21:42:36 »

Момичета, моля за положителни отзиви и препоръки за гримьори. Вили Вълкова, Красимира Петкова и Даниела Гарабедян са вече проверени - заети са. Все още не съм звъняла на най-популярните - Слави Стоянов и тези в Добо, понеже съм почти сигурна, че и те ще са заети. Така че ако някой се сеща за някой по-малко популярен, но добър гримьор, ще съм много благодарна smile
Доротея Христова
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #351 -: февруари 03, 2015, 22:55:17 »

Благодаря, Tonina! Ти ползвала ли си нейните услуги? Не намирам портфолио в интернет...
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #352 -: февруари 04, 2015, 08:50:05 »

Запознах се с нея след сватбата (за съжаление) . Но през последните 2 години, за официални събития съм само при нея.
Ще ти пиша на лични.
Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #353 -: февруари 04, 2015, 13:28:24 »

Здравейте, нашата сватба е на 02.05  danceg и почти сме готови с организацията smile основните фигури са запазени, остават ни роклята, костюма и нещата, които се купуват от магазините smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #354 -: февруари 04, 2015, 14:20:12 »

Браво, dulsi smile Дишай спокойно smile Ние сме на 06.06.
Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #355 -: февруари 05, 2015, 10:09:04 »

Дишането действа, докато не тръгна да обикалям за рокля и всички шивачки не се шокират от скорошната дата и не ми обяснят колко малко време имам и как трябва вече да я избера  lacnl8 дааа знаам  nea
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #356 -: февруари 05, 2015, 10:42:31 »

Дишането действа, докато не тръгна да обикалям за рокля и всички шивачки не се шокират от скорошната дата и не ми обяснят колко малко време имам и как трябва вече да я избера  lacnl8 дааа знаам  nea
Спокойно, dulsi. Това са ",дежурни" фрази на повечето популярни ателиета за съжаление. Аз съм точно пример на булка, която 10 дни преди сватбата все още нямаше рокля, макар че 2 месеца преди това бях уточнила модел и предплатила в известните  "Шик Ел" в Пловдив. И се почна дългото чакане да ме извикат на проба. Можеш ли да си представиш, че  2 месеца роклята ми не е била дори започвана?!?! Не ми се коментира тяхното "професионално" отношение. (Кавичките са огромни!!!)
Слава Богу, буквално в последния момент намерих едни истински вълшебници, които за седмица сътвориха мечтаната от мен рокля. Репликата на "Pronovias" , която направиха за мен, беше наистина уникална.
Така че, спокойно, не се притеснявай от търговското "нямаш време".
« Последна редакция: февруари 05, 2015, 11:19:14 от Tonina » Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #357 -: февруари 06, 2015, 11:37:41 »

И аз мерих една рокля в "Шик ел", но в пловдивския магазин ( не ми се коментира даже, че в Пловдив има 2 магазина за сватбени рокли  nea ) момичето беше много приятно и отзивчиво, но ме прати в Асеновград там имали повече сватбени. Там отидох посрещна ме една много лошо гледаща жена, която не толкова дипломатично ми каза, че нямат рокля в магазина, която да ми стане, защото дизайнерката държала мострите да са размер за манекен, понеже хората ги харесвали на манекените ( явно само аз искам да пробвам роклята си преди да я поръчам  crazy) и останах с много неприятно чувство от тази "марка". Иска ми се да удържа на натиска с бързането от страна на шивачките, но наистина много ме притесняват  sad
Активен
Dellinda
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #358 -: февруари 10, 2015, 23:41:42 »

Здравейте и от мен smile
Нашата дата е 04.07. и вече си имаме:
ресторант - Балната зала на Империал
видео - Студио видеоклип
фото - Русинов
DJ - Милко
танцова формация - Елика
агенция - МиАнни
липсва ми обаче оркестър за извеждането sad


Здравей,

Елика предлагат и оркестър за извеждане. След като си ангажирала танцова формация за самата сватба, може и някаква отстъпка да ти направят евентуално. Иначе аз съм ангажирала от Етноритъм оркестър за извеждане. Аз държах да са с носии, а не с някакви блузи и тениски, а тези известните тип Елика, Етноритъм са такива. Успех!
Активен
dulsi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #359 -: февруари 17, 2015, 13:28:21 »

Нашия оркестър за извеждане е "Наздравица" изглеждат ми много приятни smile Сега се впускам в търсене на торта  Torte. Предложения за сладкарници, освен Мон Шери, някоя друга? Иска ми се цената да е под 3 лв. , но това е май стандартната.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines