Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 18:00:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317556 пъти)
 
Nelinaa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #330 -: януари 04, 2015, 18:58:18 »

Здравейте! Някой има ли информация относно Обреден дом "Пълдин"? До кога ще бъде затворен? Само ремонт ли е причината за затварянето? Ще отвори ли отново врати?  crazy Писах им няколко пъти ,звънях..отговор няма   cray
Активен
Dellinda
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #331 -: януари 08, 2015, 16:38:46 »

Здравей Нелина,

обади се или отиди до дома на младоженците, там би трябвало да могат да ти дадат отговор. Дори да искаш да сте в обреден дом Пълдин, трябва да се запишеш в Централния дом на младоженците, така че сигурно ще имат информация там.
http://radostniobredi.blogspot.com/
Активен
Nelinaa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #332 -: януари 08, 2015, 17:03:17 »

Благодаря ти,Dellinda,свързах се с тях,но нямат за съжаление информация кога и дали въобще ще отвори Обреден дом "Пълдин"..жалко,толкова е красиво и романтично там  heart Ще чакаме още,дано скоро имат информация,така ми се иска там да се омъжа  weddingday
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #333 -: януари 08, 2015, 18:15:44 »

Благодаря ти,Dellinda,свързах се с тях,но нямат за съжаление информация кога и дали въобще ще отвори Обреден дом "Пълдин"..жалко,толкова е красиво и романтично там  heart Ще чакаме още,дано скоро имат информация,така ми се иска там да се омъжа  weddingday
Много жалко наистина за този толкова красив обреден дом в стария град, вероятно не е на печалба през 2014 и не може да се самоиздържа или пак разни имотни спорове ще се развихрят, можем само да гадаем. Някой знае ли, чия собственост е тази сграда, държавна, общинска или частна...
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #334 -: януари 08, 2015, 19:48:14 »

Много жалко наистина за този толкова красив обреден дом в стария град, вероятно не е на печалба през 2014 и не може да се самоиздържа или пак разни имотни спорове ще се развихрят, можем само да гадаем. Някой знае ли, чия собственост е тази сграда, държавна, общинска или частна...
Казвали са ми, че е собственост на Георги Гергов, но дали е истина, нямам представа.
За мен това е най-красивият обреден дом в страната и ще е жалко ако няма да се сключват бракове там.
Каквото и да решат, ми се иска все пак хората да имаме достъп до това място. Далеч преди сватбите, там са се случвали (И)  други събития с историческо значение.
« Последна редакция: януари 08, 2015, 19:50:18 от Tonina » Активен
ivorusinov
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #335 -: януари 08, 2015, 21:03:32 »

Според мен "новата" зала в Тракия е по-добър избор.Красива е, по-капацитетна е, много добре вентилирана (голям плюс през лятото), без проблемно паркиране и разминаване на сватбите.Наблизо е и "новата" църква в Тракия,така че има опция и за оптимизиране на графика.Пълндин, да красив е, но оранжевите стени в зависимост от сезонна и часа могат да хвърлят не желани нюанси в снимките, а разминаването и паркирането е кошмар.
Успехи на всички с ораганизацията и страхотно изкарване на сватебния ден!  good
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #336 -: януари 09, 2015, 14:03:43 »

Здравейте!

Интересувам се от фирма в гр. Пловдив, която да извършва пиротехническо шоу или с други думи казано - сватбената заря. 

Благодаря Ви smile
Активен
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #337 -: януари 10, 2015, 17:02:33 »

Здравейте!

Интересувам се от фирма в гр. Пловдив, която да извършва пиротехническо шоу или с други думи казано - сватбената заря. 

Благодаря Ви smile

Здравей, Melinia
Аз съм изключително доволна от това момче- 0888 877 097 – Костадин Андонов. Всички гости на сватбата ми бяха много впечатлени от зарята. smile
Активен
Kikoto
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #338 -: януари 21, 2015, 16:41:32 »

Здравейте!
Преди всичко честито на всички- пожелавам Ви много любов и разбирателство!
Предстои ми сватба тази година и реших и аз да се обърна за помощ  smile
Запазили сме Бална зала в хотел Империал, но ни предлагат да сме втори ритуал (от 19ч). Притеснена съм, защото не съм била на сватба в градината и не знам дали няма да се наложи да изчакваме много първите младоженци или дали няма да се чува музика от ресторанта (на приземния етаж), т.к. там вече ще започва празненството.
Моля Ви, ако някой е бил споделете мнение. Много ми се иска да се омъжа в задната градина и ще съм благодарна ако някой разкаже впечатленията си!
Благодаря много предварително! good
Активен
Dellinda
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #339 -: януари 22, 2015, 12:18:13 »

Здравейте, в момента съм на вълна фризьор. Можете ли да ми препоръчате добри фризьори, прическата ми няма да е много сложна, но искам да съм спокойна че ще издържи до края.

Благодаря ви предварително!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 22, 2015, 19:38:30 »

Здравейте!
Преди всичко честито на всички- пожелавам Ви много любов и разбирателство!
Предстои ми сватба тази година и реших и аз да се обърна за помощ  smile
Запазили сме Бална зала в хотел Империал, но ни предлагат да сме втори ритуал (от 19ч). Притеснена съм, защото не съм била на сватба в градината и не знам дали няма да се наложи да изчакваме много първите младоженци или дали няма да се чува музика от ресторанта (на приземния етаж), т.к. там вече ще започва празненството.
Моля Ви, ако някой е бил споделете мнение. Много ми се иска да се омъжа в задната градина и ще съм благодарна ако някой разкаже впечатленията си!
Благодаря много предварително! good
Не се тревожи за другата сватба в зала Кристал. Не се чува музиката,а и вие ще имате най-вероятно озвучаване в градината. Навън всичко се случва за около 30 мин. така че не се притеснявай.
Активен
svatbagradina
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #341 -: януари 23, 2015, 12:15:19 »

Здравейте,

Тази година плануваме с годеника ми да направим сватба, но ни се иска да бъде градинска и на страхотно място. Не мога да намеря такова в гр. Пловдив и околността. Бихте ли ми препоръчали такова място? От гр. Пловдив съм и сме обикаляли много в региона, но не можем да се сетим за нещо подходящо.

Представям си нещо такова:

Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 23, 2015, 13:00:19 »

Secret Garden Сливен е абсолютно това място. За жалост за тази година е ужасно резервирано - тук-там някой петък или събота е свободно.
Активен
svatbagradina
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #343 -: януари 23, 2015, 13:16:13 »

Видях го, интересно е, но е на 2 часа път от гр. Пловдив, от където ще са ни 90% от гостите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #344 -: януари 23, 2015, 16:09:33 »

http://vanyastyle.snimka.bg/wedding/ukrasa-v-vienski-pavilion-plovdivski-panair.619222
svatbagradina, на снимка всичко изглежда страхотно Wink
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines