Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:30:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318648 пъти)
 
Anate
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #315 -: ноември 20, 2014, 11:16:45 »

Nqkoi moje li da mi preporucha DJ w Plovdiv, iskame da imame hubawo party oswetlenie (ne znam dali towa se predostawq ot restoranta ili ot DJ) i da puska kakto pop, taka i stari parcheta, bulgarska muzika i pop folk... malko mi e trudno, zashtoto polowinata ni priqteli ne slushat izobshto pop folk, a drugata polowina puk se zabawlqwat samo na pop folk.... Ne mi se iska da imame wodeshta, ta se nadqwam i DJ da uspee da wodi i swatbata...
Активен
ivorusinov
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #316 -: ноември 22, 2014, 16:49:35 »

Nqkoi moje li da mi preporucha DJ w Plovdiv, iskame da imame hubawo party oswetlenie (ne znam dali towa se predostawq ot restoranta ili ot DJ) i da puska kakto pop, taka i stari parcheta, bulgarska muzika i pop folk... malko mi e trudno, zashtoto polowinata ni priqteli ne slushat izobshto pop folk, a drugata polowina puk se zabawlqwat samo na pop folk.... Ne mi se iska da imame wodeshta, ta se nadqwam i DJ da uspee da wodi i swatbata...

Здравейте Anate,

Препоръката за DJ е много трудно нещо, тъй като не е като работата на фотограф или видеооператор да разгледате портфолио.Трябва да сте видели DJ в действие, т.е. да имате лични впечатления.Също така всеки DJ има свой стил на водене, някой по стилно, други забавно.Все пак, за да не бъде отговора ми само общи приказки, от написаното ви препоръчвам с две ръце DJ Алески.Много готин и забавен, винаги се съобразява с клиентите, води ритуалите много добре (забавно и динамично).
Успех!  good
Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #317 -: ноември 25, 2014, 22:33:43 »

Цитат на: Julls  link=topic=36020.msg652397#msg652397 date=1415522086
Здравейте, момичета.
Нашата сватба ще бъде на 9 май 2015 г. в х-л Империал, зала Кристал с изнесен ритуал и венчавка в св.Константин и Елена. Аз съм чак от Гоце Делчев и ми е малко по-трудно с организацията на сватба в друг град и се надявам чрез Вас са се справя по-лесно с някой неща, макар че за сега през най-трудното (ресторанта) вече минах smile За сега съм до тук lol Скоро ще пиша с въпроси, а ако някой може да сподели нещо относно ресторанта и църквата ще се радвам. Благодаря smile

Здравейте,

Нашата сватба беше също в хотел Империал в зала Кристал и "Св. Св. Константин и Елена".
Мога да кажа, че венчавката беше изключителна и въздействаща. За мен тя беше от по-голямо значение от гражданския брак и много държах да е точно в тази църква. Прот. Петър Хубенов (държах да запомня името) водеше венчавката. От него лъхаше такава искреност и доброта...Наистина вярвам в това, което обещах....
За хотел Империал също мога да кажа само хубави неща. Изключително професионално отношение, кухнята беше страхостна, не съм се притеснявала за нищо от влизането ми в хотела. За каквото помолих, всичко получих. Всичко, което внесох беше под списък. Върнаха ми всичко, което беше останалоо (алкохол, мезета, торта, газирано).

Мисля, че няма да сбъркане с избора си. За мен това бяха фаворитите, без да мисля за други възможности...
Активен
Anate
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #318 -: ноември 27, 2014, 14:12:13 »

Zdraveite Ivorusinov,

blagodarq mnogo za otgowora, naistina pri DJ beshe towa nai-trundo zashtoto pri fotografi i video-operatori moje da se razgledat materiali online, dokato pri DJ ne. Mislq naistina da se sprem na DJ Aleksi, nadqwam se da se sprawi dobre smile

Pozdrawi,
Anate
Активен
Shreya
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #319 -: декември 02, 2014, 21:31:36 »

Здравейте на всички!
Предстои ми сватба и се замислям за хотели. Поради това бих искала да попитам дали някой е правил сватбата си в ресторанта на хотел "Русалка" и какви са впечатленията Ви от него и като обстановка, и като обслужване? smile
Активен
ivorusinov
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #320 -: декември 03, 2014, 06:35:20 »

Здравейте на всички!
Предстои ми сватба и се замислям за хотели. Поради това бих искала да попитам дали някой е правил сватбата си в ресторанта на хотел "Русалка" и какви са впечатленията Ви от него и като обстановка, и като обслужване? smile

Здравейте Shreya,

Моите впечатления от р-т Руслака са добри, като обслужване, храна и обстановка.Такива са и на младоженците, които съм снимал там.Единствената "забележка" е, че може да ви утеснее дансинга, но все пак е до брой хора и колко са танцувални. smile

Поздрави и успех!  good
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #321 -: декември 09, 2014, 15:33:00 »

Здравейте!

Някой знае ли дали окончателно Обреден дом "Пълдин" няма да работи през 2015 г.?
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #322 -: декември 10, 2014, 22:32:43 »

Здравейте,

Нашата сватба беше също в хотел Империал в зала Кристал и "Св. Св. Константин и Елена".
Мога да кажа, че венчавката беше изключителна и въздействаща. За мен тя беше от по-голямо значение от гражданския брак и много държах да е точно в тази църква. Прот. Петър Хубенов (държах да запомня името) водеше венчавката. От него лъхаше такава искреност и доброта...Наистина вярвам в това, което обещах....
За хотел Империал също мога да кажа само хубави неща. Изключително професионално отношение, кухнята беше страхостна, не съм се притеснявала за нищо от влизането ми в хотела. За каквото помолих, всичко получих. Всичко, което внесох беше под списък. Върнаха ми всичко, което беше останалоо (алкохол, мезета, торта, газирано).



Мисля, че няма да сбъркане с избора си. За мен това бяха фаворитите, без да мисля за други възможности...






Здравей, много се радвам че отдели време да ми отговориш. За мен х-л Империал и зала Кристал бе най-красивото място което видях от проучването ми за ресторанти, а от църквата останах очарована. Аз също държа повече на венчавката, в един ден минахме през няколко църкви и си я почувствахме. До тук чух само добри отзиви и до колкото разбрах само един е попа в църкавата. Искам да те попитам венчавката дълга или кратка беше, защото мен не ме попитаха когато резервиеах дата, направо ми садпха час и разбрах че са през около половин час. Единствено ме притеснява момента с паркирането, но надявам се ще има варианти. Вашата сватба кога е била и как се разбрахте за внасяне на мезета и безалкохолни, на мен ми казаха само за алкохол и торта, че мога да си вкарам в ресторанта? Имаше лу и час, в който ви гонят знам само че се плаща по 100лв на всеки час, но не разбрах има ли ограничение все пак. Нашата сватба се очерта доста вечерна чак към 20:00ч ще влезем в ресторанта.
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #323 -: декември 10, 2014, 22:42:40 »

Здравейте Shreya,

Моите впечатления от р-т Руслака са добри, като обслужване, храна и обстановка.Такива са и на младоженците, които съм снимал там.Единствената "забележка" е, че може да ви утеснее дансинга, но все пак е до брой хора и колко са танцувални. smile

Поздрави и успех!  good




Здравей, аз искрено препоръчвам да отидеш на място. Аз също се бях спряла ма този ресторант, нокато отидох ми се видя доста занемарен, не като на снимките. Иди, виж и прецени нещо дали те притеснява.
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #324 -: декември 10, 2014, 22:54:34 »

Здравейте аз май доста напреднах изненадващо за мен. Имаме час за ритуал, час венчавка. Имам си и рокля, влюбих се от първи поглед и вече капарирах. Искам да кажа на булките ако се влюбят в нещо да не се колебаят и да не слушат околните. Да аз също си помислих, че избързах, че не гледах, че не мерих...(влюбих се по снимка роклята не съм я мерила, а и не съм с идеални мерки smile. Но не съжалявам, вярвам че ще се справят отлично и ще съм доволна от резултата. Ателието е Версай, а дизайнерката Вера. Имаме видео, фото и Диджей. Всички са ми от различни градове smile предполагам ако са от една фирма най-добре, но аз заложих на изпитаното надявам се да се сработят особено фото и водео smile. Диджея си го харесахме от една сватба, на която бяхме лятото. Избрала съм поканите, тейбъл картичките и подаръците за гостите. Имам си гримъор и маникюр, изяснява се фризъора, че отново член който не е жител на гр. Пловдив. То май само ресторанта и църквата са местни хи хи. Имам си и чаши и представа за украсата на чашите + дизайн на етикетите. Мисля да спра за момента и да мина на Коледна вълна и след празниците да помисля за останалото кое - как ще се случва. На първо четене се сещам. Че нямам предсата от къде са си намеря оркестър за вземане на булката и обувки smile ако някой има представа, моля да помага smile Ей, момичета. Относно вземането от булката от хотел каква е уговорката? Плаща ли се нещо, може ли да се обособи място за гостите и какво се случва с нахлуването при булката? Гостите се запътват към стаята в хотела ? Тези неща много не са ми ясни, а аз също трябва да разгледам варианта с вземането от хотел? Някой да са го вземали в хотел в Пловдив и да сподели лични впечатления? Успех на всички бъдещи булки и честито на всички настоящи съпруги smile
« Последна редакция: декември 10, 2014, 23:17:59 от Julls » Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #325 -: декември 12, 2014, 20:53:23 »

Цитат на: Julls  link=topic=36020.msg654520#msg654520 date=1418243563




Здравей, много се радвам че отдели време да ми отговориш. За мен х-л Империал и зала Кристал бе най-красивото място което видях от проучването ми за ресторанти, а от църквата останах очарована. Аз също държа повече на венчавката, в един ден минахме през няколко църкви и си я почувствахме. До тук чух само добри отзиви и до колкото разбрах само един е попа в църкавата. Искам да те попитам венчавката дълга или кратка беше, защото мен не ме попитаха когато резервиеах дата, направо ми садпха час и разбрах че са през около половин час. Единствено ме притеснява момента с паркирането, но надявам се ще има варианти. Вашата сватба кога е била и как се разбрахте за внасяне на мезета и безалкохолни, на мен ми казаха само за алкохол и торта, че мога да си вкарам в ресторанта? Имаше лу и час, в който ви гонят знам само че се плаща по 100лв на всеки час, но не разбрах има ли ограничение все пак. Нашата сватба се очерта доста вечерна чак към 20:00ч ще влезем в ресторанта.



Здравей smile

Нас също не ни питаха за венчавката и честно казано не помня колко продължи, но не повече от 30 мин.
Колкото да паркирането...нашите гости паркираха долу. На нас ни позволиха да се качим с колата и май я оставихме до църквата.
За ресторанта внесохме само алкохол, ядки и торта, но от кувертите ни остана каса с безалкохолни и мезета, които ни дадоха, защото са останали, а сме ги платили.
Няма час за гонене...При нас приключи към 3 часа, защото гостите тогава си тръгнаха.
Много съм доволно, беше незабравимо. Няма да съжаляваш! Wink
Успех smile
Активен
Shreya
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #326 -: януари 02, 2015, 19:49:26 »

Здравейте!
Благодаря Ви за коментарите за хотел "Русалка". В крайна сметка го резервирахме за датата. С украсата ще стане красиво  smile pardon
Сега сме пред друга дилема. Търся фотограф и видеооператор, но на сносни цени, защото това, което виждам като ценоразпис направо ме плаши nea crazy  Знам, че няма как да е безплатно, но за фотограф 560лв.... ам...
Ще се радвам да ми препоръчате фотограф и видеооператор, но да работят на народни цени все пак.
Благодаря  Wink
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #327 -: януари 03, 2015, 00:42:03 »

...Търся фотограф и видеооператор, но на сносни цени, защото това, което виждам като ценоразпис направо ме плаши nea crazy  Знам, че няма как да е безплатно, но за фотограф 560лв.... ам...
Ще се радвам да ми препоръчате фотограф и видеооператор, но да работят на народни цени все пак.
Благодаря  Wink
Препоръка за фотограф и видеооператор на "народни цени" , предполага и качество на крайния продукт на "народно (разбирай, като в час по трудово обучение) ниво" ...цената от 560лв. е доста "народна", това е ниска цена за висококачествен, професионално реализиран продукт, цените на водещите професионалисти в България се движат между 800 лв. и 1500 лв. за основен пакет фото или видеозаснемане...все пак вие избирате какво, как, кога, колко време, с каква техника и какъв екип (фотографи, оператори,асистенти и помощен персонал) и т.н...
« Последна редакция: януари 03, 2015, 00:44:12 от djdimi » Активен
ivorusinov
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #328 -: януари 03, 2015, 14:31:15 »

Здравейте!
Благодаря Ви за коментарите за хотел "Русалка". В крайна сметка го резервирахме за датата. С украсата ще стане красиво  smile pardon
Сега сме пред друга дилема. Търся фотограф и видеооператор, но на сносни цени, защото това, което виждам като ценоразпис направо ме плаши nea crazy  Знам, че няма как да е безплатно, но за фотограф 560лв.... ам...
Ще се радвам да ми препоръчате фотограф и видеооператор, но да работят на народни цени все пак.
Благодаря  Wink

За съжаление темата с цената всеки път нажежава коментарите.    insane Фотограф и видеооператор от среден клас са между 500-600лв., така че уви цената от 560лв. е напълно реална.Дори да срещенете цена по-ниска от тази и с приличен продукт, ще има условие овъртайм, така че с него цената пак си става толкова.За да направите правилния за себе си избор бих Ви препоръчал, да поискате да разгледате цели сватби и да попитате за всички условия около офертата.
Поствам няколко линка към полезни статии, които съм писал по тези теми(ако е в разрез с правилата на сайта, админите да ги изтрият)

Защо сватебните фотографи искат толкова пари? http://photorusinov.com/useful.php?article_id=4
Как да открите своя сватбен фотограф? http://photorusinov.com/useful.php?article_id=2
Важни неща при лична среща със сватбен фотограф! http://photorusinov.com/useful.php?article_id=3

Разбира се същите принципи важат и при избора на видеооператор.

Поздрави и успех с подготовката!  good
Активен
Shreya
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #329 -: януари 03, 2015, 19:05:59 »

Не бих искала да влизам в излишни спорове, особено по такъв хубав повод... След като казвам обаче, че цените са твърде високи, това означава, че съм запозната до изключително голяма степен с работата на един фотограф и още повече с това какви са РЕАЛНИТЕ разходи за обработка и копиране на снимки! Те са далеч, далеч по-малки от това, което в момента се предлага от водещите ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, като услуги! Професионализмът не се измерва с това каква баснословна сума ще се поиска, а с това какво се предлага като качество и отношение! А, повярвайте ми (много добре знам) качеството е възможно да се постигне и на много по-ниска цена, дори и от "непрофесионалисти", а много често качеството не отговаря на ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ, които прибавят по една нула към цената само заради името си!
Благодаря за вниманието!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines