Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:14:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317424 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #255 -: август 11, 2014, 10:30:58 »

mimito_zafi , При източно православната венчавка / а и при служба въобще/, сядането не е задължително. Има ограничен брой столове само за най- нуждаещите се. Средно при  сватба идват 1/2 от поканените и мисля, че мястото ще е достатъчно в Св. Константин и Елена. Друга голяма и също толкова стара църква е Св. Неделя, но е в подножието на Стария Град. Несъмнено мястото е уникално, но дано и не е студено и валежно, защото достъпът до Св. Константин и Елена е доста труден, пускат ограничен брой коли. Консултирай се с Димитър Яков, той е снимал много сватби точно там. good
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 11, 2014, 13:30:03 »

И моята сватба ще е в Константин и Елена. Друга красива църква е св. Богородица. Тя е и по- голяма. Ние ще сме 100 души, но само около 50 макс ще дойдат за церемонията. Мисля, че няма да е тясно.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #257 -: август 11, 2014, 14:14:49 »

Новата църква в ж.к. Тракия е много красива, просторна и светла.





Църквата "Свети Петър и Павел" в подножието на Бунарджика също е просторна и подходяща за повече гости.
« Последна редакция: август 11, 2014, 14:22:06 от djdimi » Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #258 -: август 11, 2014, 18:56:23 »

Hora kajete mi za plovdiv kolko predi datata trqbva da zapazq restorant, curkva , obreden dom , video?
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #259 -: август 11, 2014, 20:05:25 »

Hora kajete mi za plovdiv kolko predi datata trqbva da zapazq restorant, curkva , obreden dom , video?
За да бъдете сигурна и спокойна, че ще запазите подходящата дата, обреден дом и ресторант и получите най-добрите услуги (DJ, фото, видео) трябва да подходите сериозно и да планирате нещата от сега за сезон 2015...или по-точно, около 10-12 месеца предварително.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #260 -: август 11, 2014, 21:39:06 »

От личен опит знам за ресторанта, че колкото по - рано толкова по - добре. Ние отидохме септември 2012 да запазим за август 2013, но нямаше свободни дати. Така да кажем поне 1 година по - рано трябва да се започне с организацията  good
Активен
mimito_zafi
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #261 -: август 12, 2014, 08:16:45 »

Благодаря на всички, само църквата св. Неделя не съм ходила да я видя, Св. Богородица вече е заета за нашата дата, а държа да е в Стария град, защото ми е много романтичен. А Димитър Яков ме съветва да е Св. Димитър - тя му била любима, но не знам дали нас ни допада. Ще се почудя още малко smile
Вече съм на вълна грим и прическа, я споделете мнения колко по-рано трябва да ги резервирам и вие на кой се спряхте.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #262 -: август 12, 2014, 09:05:53 »

mimito_zafi, св. Димитър е малко "от нов тип", но можеш да вярваш на Яков. Или поне снимките ще станат превъзходни там. good
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #263 -: август 12, 2014, 10:16:39 »

Прическа - Коцето от Добо и Капели  Bravo
Грим - Слави Стоянов от Pretty Woman  yahoo

За фризьор много дълго се лутах и си запазих Коцето горе долу 2-3 месеца преди сватбата, а за Славито си знаех от началото, така , че него около 7-8 месеца преди сватбата си го запазих. Страхотни са и двамата smile

Да си похваля и фотографа - Ники Попов, уникален човек и професионалист! Първо искахме Б.Чепишев , но беше зает за нашата дата. След това се спряхме на Никито (и добре,че сме го направили). След сватбата толкова много хора са ме питали кой ни е фотографът smile И като кажа Ники Попов - всички - аа не сме го чували ама много хубави снимки е направил, браво  Bravo има сайт, може да разгледаш, ако те интересува  good
Активен
mimito_zafi
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #264 -: август 12, 2014, 12:31:29 »

Благодаря, но фотограф вече си имаме.
Да и аз си мисля за грима да се спра на Слави, защото преди 3 г. гримира снаха ми и беше много хубава, но за фризьор много се чудя, защото косата ми е мека и бързо пада, а една позната й правиха булченската прическа при Добо и Капели и на снимката ми изглежда, че и при нея така се е случило, пък другият проблем е, че изобщо не знам каква прическа искам. Чувам хубави неща за Петър Гогов. Някой бил ли е при него?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #265 -: август 12, 2014, 15:40:31 »

За Коцето - да, и аз бях на сватба месец преди моята и булката знаех, че ще я прави Коцето от Д и К. Нейният кок се развали още първия час и аз естествено изпаднах в ужас  angry  Но после се оказа,че тя самата булка е била "за" естествен вид без много лакове и т.н. Но все пак си имах едно наум в моя сватбен ден и първото ,което казах на Коцето беше : "Коце, искам косата ми да издържи до полунощ!!" иии..така и стана Wink  good

За Петър Гогов за съжаление не мога да дам мнение. Но съм чувала,че е добър и той  good
Активен
mimito_zafi
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #266 -: август 13, 2014, 13:13:26 »

Да разбирам, че си доволна от прическата, която ти е направил, така ли? А ходи ли на пробни прическа и грим?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #267 -: август 13, 2014, 22:58:35 »

Да, точно така, много съм доволна и от двамата - при Коцето бях само за прическата. При него ходих на пробен и тогава се уверих, че няма какво да ме притеснява. Просто трябва да му кажеш ти какво и как искаш. При мен накрая доста настояваше воала да е над кока, но аз си стоях твърдо на моето мнение и стана както аз исках  good с две думи - готин е, дава идеи, но не е натрапчив. За грима - на пробен не съм била, имах му пълно доверие на Слави. Радвам се ,че направих добър избор.
А между другото, Коцето прави и грим - добър е и в това. Но за мен на първо място си е Слави в това отношение Wink
Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #268 -: август 14, 2014, 22:47:54 »

Vupros4e, v balnata zala na Imperial ima li klimatici i pusheshtite gosti imat li kude da izleznat? I drugata zala Kristal (s kolonite)... prekaleno li e neudobno za tanci  i hora... i za videoekipa? Mnogo shte se radvam nqkoi da si dade mnenieto... kakto i za Leningrad, kudeto ne moje da se izliza na baseina, zashtoto se durji ot drug... i parkinga za gostite se plashta... nqkoi da ima vpe4atleniq ot zala Filipopolis v Marica, ili po-skoro ot lqvata strana na marica?  Shte se blagodarna za vseki otgovor! smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #269 -: август 15, 2014, 08:19:30 »

За Империал и Санкт Петербург не знам, но от Марица сме много доволни. Паркингът си е огромен, безплатен за гостите. Храната, организацията и всичко беше перфектно. Управителката на ресторанта на пръв пглед изглежда доста строга, което мен ме притесняваше , но на сватбения ни ден направи всичко ,за да се почувстваме прекрасно. Добре,че беше тя  good

Иначе ние разпитвахме и в Империал и в Санкт Петербург - Империал ми се стори малък за нашите хора (мислехме около 200-250), решихме се за Санкт Петербург първо, но като разбрахме ,че е зает за нашата дата..аз бях много тъжна. Ноооо впоследствие си казах - всяко зло за добро smile В Марица си изкарахме прекрасно smile И като цена - доста по - изгодно ни излезна от това ,ако трябваше да бъде в Санкт Петербург (и куверти, и таксата за допълнителното внасяне на алкохол и храни, и украсата и т.н.)
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines