Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 12:16:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 319334 пъти)
 
megi1611
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #240 -: юли 15, 2014, 20:46:15 »

punk_girl, още не са готови снимките.

Меги, от украсата на хотела съм ползвала само арката. Всичко друго беше от агенцията. Темата на сватбата ни беше слънчогледи и около това се въртях. От нея бяха покривки, калъфки за стол, вази, допълнителни украси и панделки. Също така държах на естествените цветя. Доколкото знам от Империал предлагат също някаква украса в прасковено, но не съм запозната с подробности, защото просто не беше моя цвят.
Друго, което наех от Нина е водещата Бояна, която си заслужи всеки даден лев и ансамбълът за тракийската ни сватба.
Баконите, които падаха от тавана също бяха от нея. Не се сещам за сега, ако има нещо можеш да ме питаш.


Благодаря ти, да бях на среща с Нинка уникална е простооо много впечатляваща и запомняща се жена.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 18, 2014, 14:44:03 »

Събирам мнения за Оркесъра за извеждане на булка от Етноритъм. Агенцията ми ги препоръча, чет доста положителни коментари за тях, но май само за танцовите им изпълнения....
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юли 18, 2014, 14:45:17 »

Не мога да разбера, този манталитет за тънки сметки от порядъка на 20-30 лв. , уважаема Sunshine87, културните и естетически потребности при всеки човек са различни smile...удоволствието (или "кефа", по тези географски места smile няма точна цена smile...

Тънки - дебели, когато сам си плащаш сватбата всеки лев е от значение Wink
Активен
wackybabe
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #243 -: юли 18, 2014, 14:54:00 »

Здравейте, някой може ли да ми каже -от зала Империал в хотел Империал има ли директен изход към градината?
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 18, 2014, 14:54:34 »

Това е малката зала на хотела- да има
Активен
wackybabe
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #245 -: юли 18, 2014, 15:00:56 »

Благодаря ти, мила Съншайн  give_rose Аз бях останала също с такова впечатление, но по снимките ми се стори, че са по-скоро прозорци, а не директен изход с врата. Много ме успокои smile  А за извеждането - не мога да помогна, аз няма да имам такова
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 18, 2014, 15:02:28 »

С прозорци си е, но има и врата. Пада се срещу централния вход на залата. Залата е хубава за малки сватби....
Активен
wackybabe
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #247 -: юли 19, 2014, 19:40:33 »

Alex_Shmalex, мила, можеш ли да дадеш малко информация за църквата Св. Спас? Трябваше ли да купувате 200 бр. свещи и колко горе-долу продължи ритуалът?  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #248 -: юли 22, 2014, 11:49:51 »

Каква е тази щуротия с 200 свещи lol Това за първи път го чувам pardon
Ние се венчахме там преди 2 години, а миналата събота бяхме пак на венчавка там. Ритуалът беше с двамата свещеници и хора. Продължи около 30-40 минути.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 29, 2014, 12:50:44 »

Събирам идеи за поръчка на кумско пиле. Ресторнта, в който ще съм не ми харесва как го правят.... smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #250 -: юли 29, 2014, 13:07:17 »

Събирам идеи за поръчка на кумско пиле. Ресторнта, в който ще съм не ми харесва как го правят.... smile

Нашата сватба беше в хотел Марица миналата година и на мен много ми хареса пилето, което бяха приготвили smile Ще потърся снимка да покажа. Но не съм сигурна дали правят за другаде или само за сватби в техния ресторант - макар, че защо да не.. pardon ние така и така си бяхме доплатили за "услугата"  blum
Активен
mimche
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #251 -: август 05, 2014, 11:21:20 »

Здравейте момичета smile

Нашата сватба е на 11.10.2014г smile
Ресторанта е голямата зала на Лайпциг
Подписване в ЦДМ
Църквата е "Света Богородица"
Фотото Георги Вачев, за което съм много хепи
Озвучаване от ди джей Майли
Видеото ... забравих как се казваше
Роклята ще се шие в Асеновград, мисля да се доверя на Милена Стил ... но още се колебая ...
Поканите ще са готови до няколко дни, нямам търпение ...
Обзе ме треската lol))

Остана ми украсата, която смятам сама да си направя, без букетите от живи цветя и светлинната завеса.

Подсетете ме ако пропускам нещо.

Хубав и спорен ден на всички smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: август 05, 2014, 21:41:23 »

Здравейте момичета smile

Нашата сватба е на 11.10.2014г smile
Ресторанта е голямата зала на Лайпциг
Подписване в ЦДМ
Църквата е "Света Богородица"
Фотото Георги Вачев, за което съм много хепи
Озвучаване от ди джей Майли
Видеото ... забравих как се казваше
Роклята ще се шие в Асеновград, мисля да се доверя на Милена Стил ... но още се колебая ...
Поканите ще са готови до няколко дни, нямам търпение ...
Обзе ме треската lol))

Остана ми украсата, която смятам сама да си направя, без букетите от живи цветя и светлинната завеса.

Подсетете ме ако пропускам нещо.

Хубав и спорен ден на всички smile
Имате доста неща - като пити, шампанско, ритуални чаши,чаши за чупене, поднос за халките, украса за колата ви, може и табели имената ви, младоженци, тейбъл номера за масите, бутониери, гривни, кошница, кутия за пликовете ви и т.н
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #253 -: август 07, 2014, 08:04:35 »

wackybabe, няма такова изискване за 200 свещи, но иначе си права, че в доста църкви си ги искат. Аз съм много доволна от църквата и от церемонията. За мен мина всичко много бързо за около 30 мин. Иначе аз много я харесвам мъничка, кокента, с прекрасна градинка и най-вече не е комерсиална. В смисъл не се бута всичко живо там да се жени като в "Света Богородица" или "Иван Рилски".
Активен
mimito_zafi
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #254 -: август 11, 2014, 09:41:35 »

Привет на всички!
Чета форума от доста време и най-накрая и аз се реших да се включа.
Предстои ми сватба на 08.11.2014 г.  danceg
Избрала съм основните неща: Ресторант Амбасадор в Тримонциум; Фотограф - Димитър Яков; Видео - Димитър Димитров, ДЖ Алекси.
Но не мога да се реша за църквата, най-много ми харесва  "Св. св. Константин и Елена", но ми се струва, че е много малка, гостите са около 130 човека, знам, че няма да дойдат всички, но се притеснявам да не е прекалено тясно и да не могат да седнат всички хора. Друмият ми вариант е Св. Димитър, но Канстантин и Елена, определено е по-тържествена. СВ. Богородица е заета, а ние държим църквата да е в Стария град, защото според мен това е уникалното в нашия град.
Ще съм благодарна,ако някой ми даде съвет при избора на църква.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines