Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:16:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 319385 пъти)
 
ro_sun
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #225 -: юни 29, 2014, 14:28:46 »

Здравейте  smile
И аз да се запиша  blum
Сватбата -07.09
Място-Хотел Империал
DJ Жан и Фотограф Ивайло Русинов ,изнесен ритуал и църква Възнесение Господне  Bravo Въпреки че всички ме подиграваха ,че от много рано започнах организация на сватбата (още Януари) много от  нещата бяха вече заети  nea ( 2 дена преди мен бяха запазили арката в градината на хотела за целия ден  sad
П.С: Някой знае ли откъде мога да си взема бутилки за ракия ,но светло стъкло ? (искам да ги боядисам) smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 30, 2014, 09:49:07 »

Стъкларския завод- имат фирмен магазин. Средна цена 70 ст с тапа. Моите са от там за Бургас 63.
Активен
ro_sun
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #227 -: юни 30, 2014, 13:06:12 »

Мерси  good Още утре отивам  smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #228 -: юни 30, 2014, 15:47:39 »

Ами, то и за 180 едни ми казаха, но нямат бели ризи ( и не , че съм против тях), но бяха от малцинствата( или мнозинства вече)...Но масово повечето е с транспорта цената.

Толкова вървят, за трима музиканти х 60 лв. = 180 лв., транспортните разходи в рамките на града са включени в цената...и сред малцинствата smile има много добри музиканти, малко се превъзбуждат на моменти, но са доста атрактивни. Музикантите от дома на младоженците са добри, няма да сгрешите ако ги наемете.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 30, 2014, 15:49:38 »

Наистина, много се колебая за тях. СДържат най- ниска цена - около 120 лева за тримата е. Но не съм гледала техни извеждания. Само на някакви известни състави, но няма да си ги позволя. Вие да имате някакви препоръки до 150  лв.макс
Активен
heaven_studio
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6



« Отговор #230 -: юли 01, 2014, 21:41:15 »

Търси се Dj за сватба в Пловдив в балната зала на хотел Империал. Датата е много натоварена, но ако все още някой е свободен за дата 6,09,2014г да пише.
[email protected]
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #231 -: юли 02, 2014, 01:36:14 »

Наистина, много се колебая за тях. СДържат най- ниска цена - около 120 лева за тримата е. Но не съм гледала техни извеждания. Само на някакви известни състави, но няма да си ги позволя. Вие да имате някакви препоръки до 150  лв.макс
Не мога да разбера, този манталитет за тънки сметки от порядъка на 20-30 лв. , уважаема Sunshine87, културните и естетически потребности при всеки човек са различни smile...удоволствието (или "кефа", по тези географски места smile няма точна цена smile...
Активен
bulka88
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #232 -: юли 02, 2014, 21:19:21 »

Здравейте и от мен  blum Ето,че се престраших и аз да пиша  Bravo Нашата сватба е на 20.09.14г в хотел Марица heart Църква-"Свети Иван Рилски",Видео-Зани,Фото-Иван Бенин.Ритуал-изнесен,DJ-наш близък,който си е DJ по професия.Ще имаме и народен оркестър  smile Общо взето основните неща отдавна сме ги организирали...но дотам.Има още толкова неща,а времето напредва.Сега съм на тема покани(много сложна задача).Знаете ли къде мога да се разгледам и да решавам вече,че времето ме притиска  *crazy*Благодаря ви предварително   smile
Активен
megi1611
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #233 -: юли 07, 2014, 11:17:11 »

Здравей, поздравления. Ето малко инфо за поканите, от Асеновград всички неща се изпращат за обработка там при него и работи качественно и сравнително бързо http://weddingbulgaria.com/;
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #234 -: юли 09, 2014, 08:55:41 »

Сватбата ни мина преди точно месец и един ден (08.06 в балната зала на хотел Империал и църквата Възнесение господне). Искам да искажа благодарност на Нина Стил, която се погрижи за украсата и цветята, които накараха ресторанта да се заприлича на слънчогледова приказка. На водещата Бояна, към която нямам дори една забележка, а и гостите са останали възхитени. На DJ Милен, който ни е близък познат и се справи блестящо. На Тони Стораро, който вдигна настроението на макс. На сладкарница Мон Шери за невероятните торти, които направиха деня ни по-сладък. На моята незаменима приятелка Кики, която се погрижи за косата, ноктите и прическата ми. На София Борисова, която сътвори една мечта в бяло. На целия персонал на хотел Империал за всеотдайната работа smile
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #235 -: юли 10, 2014, 08:11:16 »

Охх от толкова вълнение забравих да изкажа благодарностите си на видеото ни Сашо Маринов за невероятната работа и на фотографа ни Борислав Чепишев за търпението и ентусиазма smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 10, 2014, 12:22:15 »

Няма ли да споделиш малко снимков материял?
Активен
beba89
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #237 -: юли 13, 2014, 09:55:28 »

Здравейте дами smile През август месец ми предстои сватба и започнах да се вълнувам за хората, които ще се погрижат за грима и прическата ми. Знам, че във форума има много мнения по тези въпроси, но повечето не са за Пловдив или са от доста време, затова започнах нова тема. Ще ви бъда много благодарна ако споделите своя опит или просто мнение за добри гримьори и фризьори в Пловдив smile
Активен
megi1611
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #238 -: юли 14, 2014, 18:10:39 »

Сватбата ни мина преди точно месец и един ден (08.06 в балната зала на хотел Империал и църквата Възнесение господне). Искам да искажа благодарност на Нина Стил, която се погрижи за украсата и цветята, които накараха ресторанта да се заприлича на слънчогледова приказка. На водещата Бояна, към която нямам дори една забележка, а и гостите са останали възхитени. На DJ Милен, който ни е близък познат и се справи блестящо. На Тони Стораро, който вдигна настроението на макс. На сладкарница Мон Шери за невероятните торти, които направиха деня ни по-сладък. На моята незаменима приятелка Кики, която се погрижи за косата, ноктите и прическата ми. На София Борисова, която сътвори една мечта в бяло. На целия персонал на хотел Империал за всеотдайната работа smile




Здравей,
на мен същото ми предстой през септември със същите хора. Най много се интересувам от украсата можеш ли да разкажеш нещо? И какво всъщност избра от хотела и от агенцията. Благодаря


Или някой може ли да ми даде съвет... нова съм и всичко ми е доста трудно...
Имаме видео-фото-ДЖ-дом и църква... може ли някой да разкаже по подробно какво следва и.,.т.н.т много ми е объркано и съм досте притеснена. Благодаря за разбирането. smile
« Последна редакция: юли 14, 2014, 18:13:12 от megi1611 » Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #239 -: юли 15, 2014, 15:06:35 »

punk_girl, още не са готови снимките.

Меги, от украсата на хотела съм ползвала само арката. Всичко друго беше от агенцията. Темата на сватбата ни беше слънчогледи и около това се въртях. От нея бяха покривки, калъфки за стол, вази, допълнителни украси и панделки. Също така държах на естествените цветя. Доколкото знам от Империал предлагат също някаква украса в прасковено, но не съм запозната с подробности, защото просто не беше моя цвят.
Друго, което наех от Нина е водещата Бояна, която си заслужи всеки даден лев и ансамбълът за тракийската ни сватба.
Баконите, които падаха от тавана също бяха от нея. Не се сещам за сега, ако има нещо можеш да ме питаш.

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines