Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:35:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318824 пъти)
 
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #210 -: юни 03, 2014, 00:19:02 »

 butterfly
Здравейте!
Имам въпросче, свързано с видеозаснемане на сватбени тържества в град Пловдив.
От предишни теми във форума научих за много и все добри професионалисти. Разгледах доста сайтове и клипове, от хубави все по-хубави... Та въпросът е, тези сватбени клипове по 3-5 мин. винаги ли отразяват качеството на цялостната работа на видеооператора? Как мога да преценя дали целия филм от сватбата също ще е така добър както е сватбеният клип? В момента най-силно впечатление ми направиха работата на И.Славчев Neo Digital и А.Маринов Galex Vision. Моля за съвет и препоръка ! Благодаря ви!  give_rose smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #211 -: юни 03, 2014, 07:48:08 »

С две ръце за А. Маринов good. За качеството на снимане, без съмнение, можеш да съдиш от клиповете. Съдържанието зависи от самата сватба. Много пъти сме казвали тук, че А. Маринов хваща духа на сватбата, просто измъква най- доброто и това, което я прави различна.
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #212 -: юни 03, 2014, 07:50:27 »

Винаги се избира най-доброто на тези клипчета, но все пак дори от тях може да се направи съществена разлика между едно и друго видео. За мен е комплексно избирането гледане на клипчета, препоръки, отизиви. За нашата сватба сме се спряли на А. Маринов ще предам отзивите си в понеделник smile

Момичета моминското ми парти беше в събота и беше повече от незабравимо. Шаферките и кумата ми се бяха постарали всичко да е повече от идеално. Съветвам ви да не пропускате това изживяване.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 03, 2014, 19:51:03 »

Някой скоро да е правил сватба в Джия Бийч да даде коментар...
Активен
neve
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #214 -: юни 04, 2014, 11:40:35 »

нашата сватба ще е там и вече сам страшно притенснена заради управителката sad
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #215 -: юни 04, 2014, 13:31:03 »

Здравейте момичетарнякоя от вас да знаеркъде в Пловдив продава естествена коса?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #216 -: юни 04, 2014, 17:57:06 »

Сватбеният клип е нищо друго, освен трик, за да се покаже, че нещо е правено със снимачния материал, една имитация на монтаж. А в същност най-често нищо не е направено по филма, просто един прехвърлен от снимачен носител материал и лепнат в началото трейлър, клип или пр.. Някой от вас като гледа игрален филм вижда ли в него лепнат трейлъра му в началото , ако има изобщо създаден такъв ? Аз лично такъв филм не съм гледал, с изключение на някои, в които това е похват на режисьора или сценариста, но с определена цел, която търпи определено развитие. Сватбеният клип не носи информация да ли някой си е свършил работата !
Активен
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #217 -: юни 06, 2014, 11:57:54 »

Мили момичета,
знаете ли къде се продават куфети в Пловдив? Даже някакви по-луксозни, а не съвсем обикновени като бонбони детска радост.  smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 06, 2014, 12:52:11 »

Сватбеният клип е нищо друго, освен трик, за да се покаже, че нещо е правено със снимачния материал, една имитация на монтаж. А в същност най-често нищо не е направено по филма, просто един прехвърлен от снимачен носител материал и лепнат в началото трейлър, клип или пр.. Някой от вас като гледа игрален филм вижда ли в него лепнат трейлъра му в началото , ако има изобщо създаден такъв ? Аз лично такъв филм не съм гледал, с изключение на някои, в които това е похват на режисьора или сценариста, но с определена цел, която търпи определено развитие. Сватбеният клип не носи информация да ли някой си е свършил работата !

Напълно съм съгласна, преди месец, гледах филм (цяла сватба на моите оператори- бях ги наела преди да го изгледам) и останах очарована. Само да добавя, че сватбата беше преди 4 години, която аз гледах. Известни са в Пловдив, но за цената , която са определили са идеални за мен. Вчера гледах друга сватба на прехвален оператор в моя град с баснословна сума за заснемане- и нищо- 2 часа само ресторант и 15 минути наблъскан материал по вземането на булката и църквата. Филма беше точно 2,20 минути....
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 16, 2014, 12:53:43 »

Назад из темите беше писано за производител на рози от Пловдивско( някое от селата беше- Димитър или нещо подобно). Загубила съм му контактите, а ми трябват . Ако някой има спомен кой е, да помага...
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 18, 2014, 10:48:51 »

Сватбата наближава и нервите се опъват вече-м спешно търся оркестър за извеждане. Но имам ограничение на финансите до 120 лева макс за 3 души. В дома на младоженците е толкова и това май е най- ниската цена, която съм чула. Има и по 200, но няма да мога да си ги позволя. Всички приятели не се навиват за под 160-180 лева да свирят. Wink Wink Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #221 -: юни 18, 2014, 11:00:48 »

Sunshine87 , понякога има гадни уловки, примерно искат да им се осигури превоз, питай всичко подробно. За по- ниска цена трябва да преглътнеш и по-  скромен външен вид на изпълнителите. sad
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 18, 2014, 11:08:24 »

Ами, то и за 180 едни ми казаха, но нямат бели ризи ( и не , че съм против тях), но бяха от малцинствата( или мнозинства вече)...Но масово повечето е с транспорта цената.
Активен
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #223 -: юни 20, 2014, 15:03:55 »

Относно имената на видоператорите сте пропуснали едно много голямо име в Пловдив, това на Гени Йончев. Той снима сватбата ми миналата събота и нямам думи да опиша работата му! Всичко е страхотно! Направи ни невероятен трейлър. Освен това техниката му е много висок клас изглеждаме всички като от списание и не на последно място има страхотни идеи.  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 20, 2014, 15:33:21 »

Някоя от Вас да е наемала за сватбата си музикантите от Дома на младоженците ( извеждане на булка) blush?
« Последна редакция: юни 20, 2014, 15:45:23 от Sunshine87 » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines