Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:27:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317422 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #180 -: април 29, 2014, 16:30:42 »

Здравейте, много полезен форум, изчетох може би всичко и ми стана лошо  shok ... Моята сватба ще е на 27.09.2014г и тепърва започвам  Cray Моля ви булки, кажете ми кои ресторанти сте заели вече... И ако може някой може да ми каже защо има толкова свободни петъци, защото е работен ден или има някакво суеверие?

Здравей, пощата ти е пълна, изтрии малко съобщения за да мога да ти отговоря , но след като сватбата е в Пловдив не знам дали ще съм ти от помощ
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #181 -: април 29, 2014, 16:50:05 »

Здравейте момичета girl_wink Искам да Ви попитам колко време е нужно да се преправи една сватбена рокля. Как се лучват нещата и колко време е необходимо след като я харесам да ми е преправят имам предвит подкъсяване стесняване и така нататък!
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #182 -: май 03, 2014, 08:16:53 »

Здравейте,
отдавна не съм писала във темата, но не ми остава много време. Сега давам бърз отчет и аз:
поръчали сме вече май всичко- рокля (София Борисова) ще си я взема след празниците, костюм на младоженеца (Агресия) вече е готов, обувки за мен и него, сватбени чаши, подаръчета за гостите(две таралежчета момче и момиченце слепени в тон с украсата), имаме си певец(не споменавам кой, защото мои познати четат тука, а искам да е изненада), водеща (Бояна Мерджанова), DJ (Милен-наш познат), Фото (Ботислав Чепишев), видео (Александър Маринов), торта (сладкарница "Мон Шери"), прическа и грим (едната ми шаферка е фризьорка и гримьорка и няма сила, която да ме накара да си поверя косата на някой друг) и не на последно място сватбен агент (Нина Стил).

Искам да изразя възмущението си от прехваления Стоян Радичев. С по-нахално поведение отдавна не се бях сблъсквал. Кумата ми се взе от него роклята и аз отидох с нея. Когато въпросният господин разбра, че съм булката попита той ли ми шие роклята аз отговорих с "не" и той с най-голямата си изненада отговори: "ми кой". Казах му, че роклята ми е от София Борисов и последва следния коментар "Ами ако моите рокли бяха по 2000 лева щеше да си вземеш от мен", което не е вярно, защото роклята, която искам той я няма, а не искам да си шия нещо, което не съм мерила преди това. След това не пропусна да спомене 1000 пъти колко са му евтини роклите. Искам да подчертая, че официалните му рокли са уникални и не успорвам, че е добър в работата си, но отношението му към хора, които не са му клиенти е отврат.
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #183 -: май 04, 2014, 23:34:36 »

Не си разваляй настроението за такива неща :)Все пак всяка булка си избира това което харесва и се чувства добре в него за мен няма никакво значение на кой е колекцията!всеки си има свой изглед на нещата и на моделите си затова е конкуренцията :girl_wink:аз не сам в бг и незнам как стоят нещата с порачването на рокля колко време отнема да я поправят ако ми е голяма или широка
Активен
Angelcheva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #184 -: май 07, 2014, 18:00:12 »

Здравейте и от мен! След толкова четене реших и аз да се запиша. Нашата сватба ще е на 05.10.2014 г. Още преди да решим да се женим сме си представяли сватбения ни ден и ето , че мечтите ни се сбъдват. В деня след като получих предложението за брак без да се колебаем запазихме ресторант " Санкт Петербург " , фотограф - Димитър Яков , видео-оператор - Димитър Димитров и DJ Алекси. Наистина имахме доста късмет, всички те да нямат ангажименти в този ден, защото държахме точно на този ресторант и екип. Седмица по-късно си запазихме часове в църквата " Св. Иван Рилски " и в обредния дом за изнесения ритуал. Относно украсата на ресторанта , букет , бутониери , поставка за халки, кутия за пликове , късметчета и другите аксесоари съм се доверила изцяло на кумата ми, която има бутик за цветя и знам, че ще се справи блестящо, защото ме познава много добре и знае какво искам. Сега нямам търпение да минат баловете и да отида до Асеновград да си избера рокля smile Сватбената торта ще е от сладкарницата на парк-хотел " Санкт Петербург ". Има още неща, които не сме избрали, но имаме и доста време до октомври месец.  smile  smile  smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 07, 2014, 22:21:46 »

Здравейте и от мен! След толкова четене реших и аз да се запиша. Нашата сватба ще е на 05.10.2014 г. Още преди да решим да се женим сме си представяли сватбения ни ден и ето , че мечтите ни се сбъдват. В деня след като получих предложението за брак без да се колебаем запазихме ресторант " Санкт Петербург " , фотограф - Димитър Яков , видео-оператор - Димитър Димитров и DJ Алекси. Наистина имахме доста късмет, всички те да нямат ангажименти в този ден, защото държахме точно на този ресторант и екип. Седмица по-късно си запазихме часове в църквата " Св. Иван Рилски " и в обредния дом за изнесения ритуал. Относно украсата на ресторанта , букет , бутониери , поставка за халки, кутия за пликове , късметчета и другите аксесоари съм се доверила изцяло на кумата ми, която има бутик за цветя и знам, че ще се справи блестящо, защото ме познава много добре и знае какво искам. Сега нямам търпение да минат баловете и да отида до Асеновград да си избера рокля smile Сватбената торта ще е от сладкарницата на парк-хотел " Санкт Петербург ". Има още неща, които не сме избрали, но имаме и доста време до октомври месец.  smile  smile  smile
Поздравления - имате най- хубавият ресторант с най- добрите професионалисти. Желая ви успешна подготовка.
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #186 -: май 14, 2014, 08:06:38 »

Tanita_A, изтрии си съобщенията, защото не мога да ти отговоря smile
Активен
Nadia1107
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #187 -: май 19, 2014, 09:25:05 »

Здравейте момичета smile Да кажа нашата сватба мина и съм много доволна от обслужването в ресторанта на хотел Лайпциг. Всичко беше както казаха и нямаше изненади. Пожелавам успех на всички smile
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #188 -: май 21, 2014, 05:05:46 »

Здравейте момичета някой може ли да изкаже някакво мнения за хотел Русалка в Пловдив?Има ли някой който да си е правил сватбата там моля пишете?И ако може ме посъветвайте за сватбена рокля за колко време щеле готова аз не съм в бг но искам да си взема рокля от бг моля Ви кажете ми колко време ще ми е необходимо!Благодаря smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 21, 2014, 06:51:46 »

Аз съм била на сватба в Русалка. К ато изключим каналите, който минават през дансинга и според мен лошото съчетаване на цветовете в ресторанта, храната беше сервирана студена и мазна. Като количество също не съм доволна. Но това беше преди около 2 години. Сега може да са оправили нещата.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 21, 2014, 18:44:30 »

Русалка е обновен. И тези канали вече ги няма. Вътре всичко е бяло и бара също не е в средата на заведението както беше преди.
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #191 -: май 22, 2014, 01:55:30 »

Благодаря Ви за мненията ако има някой който да изрази мнение моля Ви искам да съм сигурна в избора!МОЛЯ ВИ да ми отговорите и на запитването за роклята!!!Колко време ще ми е нужно да се справя като харесате рокля и искате да ви е преправят за колко време се случва това?МОЛЯ ВИ ОТГОВОРЕТЕ МИ!!!!



Активен
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #192 -: май 22, 2014, 11:07:22 »

Tanita_A, изтрии си съобщенията, защото не мога да ти отговоря smile

Здравей, Alex_Shmalex
изтрих съобщенията   smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 22, 2014, 19:18:00 »

maninkata Зависи какви ще са поправките на роклята. Ако само ще я скъсяваш това означава,че може и след два часа да си готова. Зависи и колко поръчки имат магазина. Нещата са много относителни. Никой не може да ти даде точен отговор на въпроса. Магазините в Асеновград имат различен капацитет. Едни имат на смяна по 6 шивачки,кроячки и прочие,а други имат по двама. За Русалка аз лично го харесвам,но ще е хубаво от гледната точка на други младоженци да има мнение.
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #194 -: май 26, 2014, 11:34:59 »

Здравейте момичета,

искам да попитам някой, който се е женил в хотел Империал в балната зала дали има схема на масите, защото тази, която ми дават от ресторанта никаква работа не ми върши. Сватбита ми наближава (08.06) и нервите почват да ми се опъват яко.

Предварително Благодаря smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines