Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:02:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317495 пъти)
 
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #165 -: април 16, 2014, 20:49:35 »

Аз също се доверих на Красимира Петкова,още при първата ми среща с нея,усетих че това е гримьора,който търсех. А за прическа и аз ще съм при Иван в Екселенсия.
Да се похваля днес си избрах роклята. Успях и аксесоарите за сватбата да си поръчам.
Сега останаха обуките и чантата и костюма на младоженика smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 17, 2014, 11:11:59 »

Аз също се доверих на Красимира Петкова,още при първата ми среща с нея,усетих че това е гримьора,който търсех. А за прическа и аз ще съм при Иван в Екселенсия.
Да се похваля днес си избрах роклята. Успях и аксесоарите за сватбата да си поръчам.
Сега останаха обуките и чантата и костюма на младоженика smile

Кога е сватбата? Аз ще съм август, но много се мотам....
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #167 -: април 17, 2014, 13:37:06 »

Сватбата ни е на 21.06.
Но и аз в близките две седмици свърших повечето работа
Все си казвах че има време
Вие до къде сте стигнали рокля поръча ли си?
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 17, 2014, 13:37:55 »

Сватбата ни е на 21.06.
Но и аз в близките две седмици свърших повечето работа
Все си казвах че има време
Вие до къде сте стигнали рокля поръча ли си?

Не, даже не съм и пробвала още
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #169 -: април 17, 2014, 16:27:51 »

Не се притеснявайаз вчера за първи път отидох в Асеновгерадраз от там си харесах роклята рпросто си отделяш цял ден да обиколиш всичко и да прецениш кое ти харесвал
По принцип има много рокли сега но ми казаха че май месец ще изкарат от най-новите им колекции рокли но аз реших да не рискувам и да чакам защото до юни не остава много време smile
Активен
Mariya_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 21, 2014, 12:45:13 »

Христос Воскресе! Светли празници на всички!

Да се похваля - роклята най-сетне е при мене, доста се поозорих докато й намеря място вкъщи, за да не я измачкам. Страшно съм доволна, ши ми я Стоян Радичев и се справи прекрасно - успя да скрие всичките ми недостатъци!
Остават по-малко от две седмици до важното събитие и ми се струва, че няма да се справя навреме с организацията. Поръчах торта, но не можах да уточня парчетата, а и табелките за масите едва миналата седмица ги дадох да ми ги направят. Не знам как е при вас, но гостите ми са много несериозни. Сватбата е на 2 май, а все още има хора, които не са сигурни дали ще дойдат, да не говорим за едни роднини от Северна България, които до преди седмица щяха да са петима души с една кола, но си промениха мнението и в крайна сметка ще дойдат осем души, а има и такива, които нямало да идват, но не благоволяват да ни информират, а чакат ние да ги потърсим.  GROAN

Яко ме тресе предсватбената треска!
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #171 -: април 21, 2014, 21:07:04 »

Христос Воскресе,на всички настоящи бъддещи булки пожелавам здраве,щастие и благоденствие!

Аз също си харесах рокля от Стоян Радичев и тази седмица трябва да ходя на проба,да се види какво ще се оправя по нея!
Активен
Mariya_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 22, 2014, 10:41:30 »

Надявам се да останеш доволна.  smile

Аз лично съм много доволна от Стоян Радичев, като това е мое мнение и не ангажирам никого с него. Кумата ме заведе при него, понеже го познава, и може и да съм пристрастна, но съм доволна от роклята, а и от отношението - неговото и на дамите, с които работи.
С по-голям бюст съм, а и килограмите не са ми идеалните, а човекът успя да направи чудеса, скри всичко, което аз не исках да се вижда, съобрази се с моето виждане за роклята, като деликатно, без да се налага, с много разумни съвети, ми направи прекрасна рокля. Дори и сестра ми, която е страшно критична, ме хареса.  smile
Бях се поизнервила покрай организацията на сватбата, както споменах вече, гостите ми създават проблеми, а и етикетите за ракията и виното са меко казано ужасни, видях ги вечерта преди да отида на първата проба и се бях вкиснала, даже бях заплашила младоженеца, че ако и с роклята ще изглеждам толкова ужасно, както на етикетите, отменям сватбата и отиваме с кумовете само да подпишем, напрежението ми дойде вповече. Но след пробата се успокоих и настроението ми се оправи.  smile
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #173 -: април 22, 2014, 14:32:44 »

Ее не бива заради едни етикети да си разваляш настроението.
Най-важното е че роклята която си взела е това което си искала и ще си най-прекрасната булка.
Аз тези дни ще имам среща със Стоян Радичев и се надявам да ми обърне внимание и да ми помогне за да стане всичко красивол
Успех в организацията!
Активен
teitli
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #174 -: април 25, 2014, 22:14:45 »

zdraveite moqta svatba 6te e na 26.10.2014
zasega imam zapazeni
restorant Sankt Peterburg
DJ Dido
Foto Dimitar Qkov
Активен
Mariya_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 26, 2014, 00:20:24 »

Вече си имам етикети, хубави при това!  danceg
Уточнихме менюто в ресторанта, чашите и шампанското + букета кумата ги е купила, младоженецът се сдоби с костюм, медицинските си изкарахме... нещата започнаха да си идват на мястото.
За подаръчета на гостите решихме да направим малки бурканчета с мед, които да украсим. Намерих медчетата на страшно хубава цена - 160 бр. ги платих 77 лева, а се бях приготвила за доста повече + материалите за украсата, няма да ми излязат повече от  80 - 90 лв. за 160. Остана ми да си купя обувки и букет за хвърляне.
Другата седмица по същото време ще съм, дай Боже, щастливо омъжена! Страшно съм доволна!  yahoo
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 26, 2014, 08:07:02 »

zdraveite moqta svatba 6te e na 26.10.2014
zasega imam zapazeni
restorant Sankt Peterburg
DJ Dido
Foto Dimitar Qkov
Поздравления, имате класен  ресторант, добър ди джей и професионалист фотограф с различен поглед.
Активен
M_o_n
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #177 -: април 26, 2014, 12:20:33 »

Здравейте, много полезен форум, изчетох може би всичко и ми стана лошо  shok ... Моята сватба ще е на 27.09.2014г и тепърва започвам  Cray Моля ви булки, кажете ми кои ресторанти сте заели вече... И ако може някой може да ми каже защо има толкова свободни петъци, защото е работен ден или има някакво суеверие?
« Последна редакция: април 26, 2014, 12:40:00 от M_o_n » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 26, 2014, 16:27:25 »

M_o_n   Има много сватби в петък. Целия юни почти всеки петък имаме сватба. Няма никакво суеверие,а можеби хората не са свикнали да правят сватба в петък. Според мен петък е чудесен ден и дори да са на работа гостите, ще направят всичко възможно и ще дойдат.  good Ако се замислиш и неделя вечер не е удачно, защото в понеделник са на работа хората. Но когато говорим за такова хубаво тържество на никой не му пука какъв ден от седмицата е. Желая ти много приятни емоции при подготовката на вашата сватба.  good smile   teitli страхотен екип сте избрали и прекрасен ресторант. Санкт Петербург няма равен като обслужване,меню и всичко останало.
« Последна редакция: април 26, 2014, 16:36:20 от Nina Style » Активен
M_o_n
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #179 -: април 29, 2014, 16:10:07 »

Да си се похваля имаме си ресторант и фотограф...Сватбен дом "Водолей" и ДИМИТЪР ЯКОВ  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines