Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:28:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317503 пъти)
 
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 29, 2014, 11:16:13 »

Аз съм за Марица, ако можех да сменям моя ресторант бих го направила. По широко е, Лайпциг ми е малко по- тъмен, и аз не зная защо, ремонтиран е скоро. на Лайпциг ми харесва само кръглите маси, но не и сепаретата от едната страна....
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 29, 2014, 18:49:47 »

Здравейте и от мен! Много се радвам, че го има този форум, за да почерпя информация за организацията на една сватба  smile С половинката се колебаем между ресторантите на хотел "Марица" и "Лайпциг" за сватба с около 120-130 човека. На мен като обстановка ми харесва "Лайпциг", но ме притеснява, че ще е малко тясно и няма да има място за дансинг. На него пък му харесва "Марица", но на мен ми е малко помпозно. Бихте ли споделили мнения?
Два различни стила ресторанти. И на двете места ще се чувствате добре, не смятам, че Лайпциг е тясен и няма място за игра. Подредбата на масите е от значение. Предвидената бройка гости, винаги има корекция надолу преди датата . Броя на гостите ви отговаря и за двата ресторанта, имала съм сватби с много над вашата бройка и не е имало притеснения. Разгледайте снимки от сватби в двата ресторанта.
Здравейте и от мен! Много се радвам, че го има този форум, за да почерпя информация за организацията на една сватба  smile С половинката се колебаем между ресторантите на хотел "Марица" и "Лайпциг" за сватба с около 120-130 човека. На мен като обстановка ми харесва "Лайпциг", но ме притеснява, че ще е малко тясно и няма да има място за дансинг. На него пък му харесва "Марица", но на мен ми е малко помпозно. Бихте ли споделили мнения?
[/quote]
Активен
caliopa12
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #152 -: април 01, 2014, 16:03:21 »

Благодаря за споделените мнения smile В крайна сметка се спряхме на Лайпциг.
Активен
Nadia1107
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #153 -: април 07, 2014, 23:26:19 »

Здравейте! Моля да ми препоръчате добър професионален гримьор в Пловдив, вече наближава датата на сватбата и трябва да се ориентирам. Благодаря предварително!  thank you
П.П. Иначе ние сме се спряли на ресторант Лайпциг, надявам се да сме направили добър избор.
Активен
Nadia1107
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #154 -: април 08, 2014, 00:43:15 »

Здравейте! Моля да ми препоръчате добър професионален гримьор в Пловдив, вече наближава датата на сватбата и трябва да се ориентирам. Благодаря предварително!  thank you
П.П. Иначе ние сме се спряли на ресторант Лайпциг, надявам се да сме направили добър избор.
Датата ни е 3 май, фотограф: Минко Михайлов, видео: студио "Дит", поканите си ги поръчах online от този сайт: www.покана.com, качеството им е супер, само е неудобно, че трябва да си ги сгъваш сам smile но на мен ми достави удоволствие smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 08, 2014, 07:16:29 »

Здравейте! Моля да ми препоръчате добър професионален гримьор в Пловдив, вече наближава датата на сватбата и трябва да се ориентирам. Благодаря предварително!  thank you
П.П. Иначе ние сме се спряли на ресторант Лайпциг, надявам се да сме направили добър избор.
Датата ни е 3 май, фотограф: Минко Михайлов, видео: студио "Дит", поканите си ги поръчах online от този сайт: www.покана.com, качеството им е супер, само е неудобно, че трябва да си ги сгъваш сам smile но на мен ми достави удоволствие smile

Аз препоръчвам Слави Стоянов. Другия вариант, за който се сещам, е Коцето от Добо и Капели.
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #156 -: април 08, 2014, 12:05:35 »

Аз лично се доверих на Красимира Петкова и я препоръчвам good smile
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #157 -: април 08, 2014, 13:29:46 »

Момичета,
аз вече си взех поканите и почнах даже и да ги раздавам  danceg. Поръчах си подаръците за гостите (едни малки сладки таралежчета) и сега ми остана само тортата да поръчаме. Спряли сме се на сладкарница "Мон Шери".
Забравих и халките са избрани в четвъ ртък и тях ще поръчаме. Споделете вие до къде сте стигнали. smile
Активен
Nadia1107
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #158 -: април 08, 2014, 16:03:06 »

И Краси и Вики от Инглот са заети sad, уговорих се с Нина от Харем за пробен грим в петък, мога да кажа след това впечатления smile. Фризьорката е Ани от Харем, аз лично съм очарована от нея и мисля да и се доверя. Тортата я поръчах в Сладък рай.
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #159 -: април 08, 2014, 16:12:30 »

И аз вече взех поканите си е ги раздавам.Тортата я поръчах в Мон Шери,но все още не съм уточнила модела.
Сега остава да отида за рокля,младоженикът за костюм и аксесоарите за сватбата не са купени(но мисля това в Асеновгград да го свърша)
Активен
metlichina
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #160 -: април 09, 2014, 12:05:15 »

Препоръчайте ми моля ви фризьор и гримьор в Пловдив! Сватбата е неделна и ми се иска да дойдат вкъщи.
Бях на 3 пробни прически - прехваления фризьор Коцето ме изгори докато ме навиваше ( вече 2 месеца не ми се е оправило), бях в Инглот - не знам там кое момиче се опита да ми направи прическа, но след 50 мин опити си излязох без biggrin и при това показах клипче от youtube как се прави това, което искам.
Бях и в едно малко салонче в Тракия на ул. Съединение до Penny. Там прическата ми във фризьорския салон беше горе-долу добре, но до 17-18ч вечерта не приличаше на нищо. Там пробвах и пробен грим - казах телесен цвят, най-много с малко бяло, без моливи и чернилки. Като се погледнах с огледалото се стреснах - тъмно сиво и синьо с ужасно много черен молив biggrin biggrin
На бала в 12кл ме правиха в един салон в Рилон Център, но не помня как се казва. Сега там е Фабио Салса, може и същият да е бил. Тогава бях доволна, но все пак за бал са много по-малко часовете, които човек стои с прическа. Някакви отзиви за там?
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #161 -: април 09, 2014, 18:53:04 »

Да и аз бях на пробна при Коцето от Добо и Капели,но не останах очарована. Това е е много трудно относно грим и прическа,всеки си има някакъв индивидуален начин на работа и си държи на негоото,много не се вслушват в мнението и желанието на клиента.
Аз за прическа се обърнах,към Екселенсията,никога не съм била там,но реших да рискувам,все още не съм била на пробна,но другия месец ще ходя и тогава ще изкажа мнение smile
Активен
inaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


15.09.2013 - мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 15, 2014, 16:59:42 »

Препоръчайте ми моля ви фризьор и гримьор в Пловдив! Сватбата е неделна и ми се иска да дойдат вкъщи.
Бях на 3 пробни прически - прехваления фризьор Коцето ме изгори докато ме навиваше ( вече 2 месеца не ми се е оправило), бях в Инглот - не знам там кое момиче се опита да ми направи прическа, но след 50 мин опити си излязох без biggrin и при това показах клипче от youtube как се прави това, което искам.
Бях и в едно малко салонче в Тракия на ул. Съединение до Penny. Там прическата ми във фризьорския салон беше горе-долу добре, но до 17-18ч вечерта не приличаше на нищо. Там пробвах и пробен грим - казах телесен цвят, най-много с малко бяло, без моливи и чернилки. Като се погледнах с огледалото се стреснах - тъмно сиво и синьо с ужасно много черен молив biggrin biggrin
На бала в 12кл ме правиха в един салон в Рилон Център, но не помня как се казва. Сега там е Фабио Салса, може и същият да е бил. Тогава бях доволна, но все пак за бал са много по-малко часовете, които човек стои с прическа. Някакви отзиви за там?

Здравей, аз бих ти препоръчала най-горещо за грим Вили Вълкова от Инглот, тя направи чудеса с мен, надмина всичките ми очаквания, ако искаш контакти, пиши ми на лични. За прическата се доверих на Иван Райковски то Екселенсия. И двамата са големи професионалисти, дори не ходих на проби. Мога да кажа, че това са хора на, които бих се доверила, дори със затворени очи. Успех!
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 16, 2014, 19:46:55 »

Да се похваля имам си гримьор- Красимира Петкова......
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 16, 2014, 20:43:51 »

Да се похваля имам си гримьор- Красимира Петкова......
Поздравления, имате най- добрата гримъорка.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines