Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:49:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 318701 пъти)
 
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #135 -: март 16, 2014, 22:06:37 »

Здравейте момичета,дойде време и на тортата,спряла съм се на три сладкарници със сравнително носни цени, Сладкарница Нико(Асеновград); Сладкарница Мон Шери; Сладкарница Амели.
Ако имате някакви впечатления за тях,бихте ли ги изразили?
Благодаря предварително!
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #136 -: март 17, 2014, 08:31:02 »

И аз съм се спряла на Мон Шери и Нико го обмислям.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #137 -: март 17, 2014, 11:10:04 »

Здравейте момичета,дойде време и на тортата,спряла съм се на три сладкарници със сравнително носни цени, Сладкарница Нико(Асеновград); Сладкарница Мон Шери; Сладкарница Амели.
Ако имате някакви впечатления за тях,бихте ли ги изразили?
Благодаря предварително!
Нашата торта беше от "Мон Шери" - много, много вкусна (преди да избера пълнежа, ходих на дегустация). Съгласиха се да направят модел, който си бях избрала от интернет и който тогава не фигурираше в каталога им и "репликата" беше чудесна. Спазиха уговорката за доставка в ресторанта, в уречения час, което също ми беше важно, тъй като имах спомен от сватба на приятелка, където друга сладкарница в Пловдив не доставяла в неделен ден (?!)
Активен
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #138 -: март 17, 2014, 16:51:56 »

Благодаря ви момичета,след вашите коментари ще се спра и аз на Мон Шери.
Активен
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #139 -: март 19, 2014, 12:12:58 »

Здравейте, момичета
моята сватба ще бъде на 14.06.2014 и бих искала да попитам дали някоя от вас е ползвала трио или квартет за салонна музика по време на изнесения ритуал? Съответно ще помоля за координати, ако сте останали доволни  smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #140 -: март 19, 2014, 16:36:17 »

Здравейте, момичета
моята сватба ще бъде на 14.06.2014 и бих искала да попитам дали някоя от вас е ползвала трио или квартет за салонна музика по време на изнесения ритуал? Съответно ще помоля за координати, ако сте останали доволни  smile
Изискано и красиво е по време на гражданската церемония и последващия welcome drink с приемане на поздрави, пожелания и подаръци, да се свири класическа музика от дуо, трио, а може и квартет. Все повече младоженци си го позволяват, а гостите го приемат много добре (все пак зависи от гостите smile ) За град Пловдив има много добри музиканти, които биха задоволили и най-изтънчените вкусове. Ще ви изпратя координати на лични съобщения.
Активен
Tanita_A
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #141 -: март 20, 2014, 07:48:23 »

djdimi, много бгагодаря smile
Очаквам да ми изпратите координати на хората, за да се свържа с тях.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 20, 2014, 10:28:21 »

Май не е мястото тук, но бих искала да попитам дали някоя дама е използвала коса за вграждане на сватбата си. Моята е доста гъста, но едва до раменете- като започне на цъфти и трябва рязане голямо..
Ако сте изпозлвали, бихте ли ми препоръчали от къде и на какви цени са горе долу...Търся също и препоръки за фризьор- моята замина за чужбина и няма да работи вече тук...
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #143 -: март 21, 2014, 11:35:15 »

Аз съм с прикачена коса. Има няколко варианта за прикачване временни (на шноли) или постоянни (на капси, залепени с киратин или лента). Цената варира от качеството на косата и количеството, което искаш. Естествената коса е доста скъпа, аз си я слагах в  Дима стил 3 пластта ми излезна около 1000 лева.  Сега разбрах, че има пак естествена, но на много по-ниска цена. Нея не съм я виждала или пробвала и не мога да дам мнение.
Активен
toni_bonboni
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #144 -: март 21, 2014, 17:22:36 »

Здравейте и от мен!
Най- накрая и аз реших да се регистрирам и да пиша. smile
Нашата сватба ще е на 13.09.2014г в Пловдив.
Иииии малко съм се притеснила, че закъснявам с подготовката тъй като все още нямам DJ и фотограф, а като гледам всички от рано се ориентират...   sad
Та... днес разговарях с DJ Алекси, но той е зает вече за нашата дата (разбира се) и ми препоръча DJ Ico. Някой чувал ли е за нещо него, тъй като аз не можах да намеря нищо в интернет и затова и реших да пиша. И като цяло някой DJ на който сте се спряли? Тук прочетох за DJ Милко. Видях че работи с DJ Дидо и DJ Миро, за които също съм чувала, но нямам впечатление за никой от тях. Алекси си го бяхме харесали от една сватба на наши приятели, на която бяхме.
Активен
Martinely
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #145 -: март 23, 2014, 20:51:48 »

Украсата е уточнена, тортата-почти, датата е ясна 22 август ( ама то май само за нас е ясна, защото още не съм резервирала нищо) та... мисля да се връщам към ресторанта, защото то без ресторант, каква сватба ще правим  pleasantry а и между другото една позната ми съобщи - "сватба за 350 човека"  shok shok ама правят ли се още такива сватби  shok аз не го проумявам това, къде ще ги събереш тия 350 човека, а и познаваш ли ги всичките... останах потресена... нашата ще е към 120-140 максикум, но остава вечният въпрос - Къде?  huhhuh.gif
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #146 -: март 24, 2014, 08:55:12 »

Според мен след като сте опредилили бройката на гостите, трябва да запазите ресторант, гражданско и  църква, защото повярвай ми дати почти няма. Аз си запазвах януари и за желания от мен ресторант всички съботи до края на годината бяха заето. След като намериш ресторант, тогава мисли за украсата, защото все пак трябва да се съобразиш и с атмосферата на мястото (ако  искаш разбира се).
Надявам се да не приемеш поста ми като критика, а като приятелски съвет.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 24, 2014, 09:02:11 »

Украсата е уточнена, тортата-почти, датата е ясна 22 август ( ама то май само за нас е ясна, защото още не съм резервирала нищо) та... мисля да се връщам към ресторанта, защото то без ресторант, каква сватба ще правим  pleasantry а и между другото една позната ми съобщи - "сватба за 350 човека"  shok shok ама правят ли се още такива сватби  shok аз не го проумявам това, къде ще ги събереш тия 350 човека, а и познаваш ли ги всичките... останах потресена... нашата ще е към 120-140 максикум, но остава вечният въпрос - Къде?  huhhuh.gif

Браво , и аз съм на 22.08.2014
Активен
toni_bonboni
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #148 -: март 26, 2014, 10:59:15 »

Вече съм по-спокойна, имаме си DJ за сватбата!  yahoo smile сега продължаваме напред. smile Martinely, ти до къде стигна? Аз тъй като съм още на дж-йска вълна да ти дам съвет и с търсенето на dj да побързате, че са заети хората smile. сещам се, че и dj жан ми беше препоръчан от dj алекси, също. А и да те попитам, каза, че украсата ти е уточнена. Каква ще бъде, ако не е тайна, разбира се smile
Активен
caliopa12
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #149 -: март 29, 2014, 10:04:15 »

Здравейте и от мен! Много се радвам, че го има този форум, за да почерпя информация за организацията на една сватба  smile С половинката се колебаем между ресторантите на хотел "Марица" и "Лайпциг" за сватба с около 120-130 човека. На мен като обстановка ми харесва "Лайпциг", но ме притеснява, че ще е малко тясно и няма да има място за дансинг. На него пък му харесва "Марица", но на мен ми е малко помпозно. Бихте ли споделили мнения?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines