Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:02:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317532 пъти)
 
vladimira_hofman
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #105 -: март 03, 2014, 12:46:28 »

Честно да ти кажа,цените са различни в зависимост от материала който избереш за украсата,как точно ще са облечени столовете и т.н.  Ако искате отидете на място и тя ще ви отговори на въпросите ,хем ще ви покаже украси,подходящи за ресторанта.
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #106 -: март 03, 2014, 17:39:04 »

Ами при нас проблема е друг ние не сме в България и ще се прибираме седмица преди сватбата!Иначе ако си бях в България щях да ходя и да питам но сега е трудно само моето семейство е в БГ и незнам как ще се справя с украсата smile аз затова питам за ресторанти и за украса защото ми е трудно и незнам нито каква е цената на едно нито на другото  smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 03, 2014, 20:36:44 »

Ами при нас проблема е друг ние не сме в България и ще се прибираме седмица преди сватбата!Иначе ако си бях в България щях да ходя и да питам но сега е трудно само моето семейство е в БГ и незнам как ще се справя с украсата smile аз затова питам за ресторанти и за украса защото ми е трудно и незнам нито каква е цената на едно нито на другото  smile
Всяка агенция си има сайт и обратна връзка . Разгледайте ги, ако имате изисквания ги задайте в писмен вид, така , ще ви стане по ясно какво бихте искали.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #108 -: март 04, 2014, 21:24:25 »

Има много ресторанти, които не са Родопски черги- Лайпциг:
- куверт -25-35 лева
- само техен ДЖ , иначе има такса
- евтин оувъртайм
-апартамент за младоженците
- украса от ресторанта

- няма градина
- ресторанта е добър,но като цяло за мен беше стар - захабен мокет, стари парапети, соц, врата....

Добри ресторанти са още Марица, Тримонциум, Екзотик- Марково, Ленинград,Руж,Джия Бийч....може да има и още но аз като обикалях минах само 3-4.
Ресторант Лайпциг е ремонтиран, бяхме на сватба на 1-ви март и мога да кажа, че е много добре освежен, станаха и страхотни снимки, но не сме ги обработили още. Може да си поканите и друг DJ, предлагат ви, но не ви налагат. Във Фейсбук съм качил само ритането на менчето...булката поизкъпа леко колегата видеооператор smile фотографката извади късмет smile  

https://www.facebook.com/pages/Dimi-Photo/282068508486495?ref=hl
« Последна редакция: март 04, 2014, 21:51:37 от djdimi » Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #109 -: март 05, 2014, 01:05:23 »

 Знаете ли някаква приблизителна цена на кувертите в хотелите в Пловдив и кой е най подходящ за сватбено тържество за около 110 човека!Благодаря smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 05, 2014, 10:24:48 »

Знаете ли някаква приблизителна цена на кувертите в хотелите в Пловдив и кой е най подходящ за сватбено тържество за около 110 човека!Благодаря smile
От 30лв до колкото си го направите. Всички хотели имат и такса от 1лв. до 1,50лв на човек за внасяне на алкохол. След определените часове в ресторанта имат овъртайм около 100лв на час. Подходящи са Екзотик,  Тримонциум зала Амбасадор,Империал -зала Кристал,Пълдин.  good
« Последна редакция: март 05, 2014, 10:27:57 от Nina Style » Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 05, 2014, 12:31:37 »

Аааааа, в моя ресторант май ще има нови панделки по столовете.  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #112 -: март 05, 2014, 17:26:29 »

Благодаря на Нина Стил за отговора Bravo хубаво е че има Сватбени агенций който могат да те посъветват също smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 05, 2014, 22:10:13 »

maninkata Няма защо и пак заповядай. Пропуснах да ти пиша,че ако бройката ви стане поне 120 човека тогава можете да ползвате и зала Панорамна на хотел Империал. Бална зала я водят. Много е красива и няма колони и задължаващи цветове. За разликата от долната им зала Кристал,която е в бордо и има големи колони в средата на ресторанта. Ако е лятна сватба Екзотик имат най-добрата база.  good
Активен
maninkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #114 -: март 06, 2014, 00:50:59 »

Благодаря за съвета @}->--лятото ще е сватбата но още незнаем със сигурност колко човека ще сме и кой ресторант да си изберем smile
Активен
kaia
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #115 -: март 09, 2014, 10:17:48 »

Здравейте момичета,да ви попитам, имате ли на идея от къде мога да си купя малки шишенца ,за да мога да си направя сама подаръчета,в което шишенце ще сложа пожелание,а отвън ще го украся с цветовете на нашата сватба,може да са без капачки,защото те няма да ми влезнат в употреба. 
Благодаря ви предварително!
 
А относно пшодготовката за сватбата,вече си запазих и час за прическа и съм малко по спокойна.

И аз търсих такива шишенца и най-добрите варианти са да ги поръчаш от http://www.inhomglass.com/, www.wed.bg или www.rakhiva.com. Аз пратих запитване и до нашия стъкларски завод, но там само на едро продават и бяха мн големи количества. Такива шишенца в зависимост от големината варират м/у 40-60 ст., доколкото помня.Успех!
Активен
Martinely
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #116 -: март 10, 2014, 14:43:04 »

Здравейте и от мен  Wink Решихме се най-накрая и ние, но сме в самото начало иииии лошо ми става като знам колко работа ни чака ( мен ме чака  Oh my ... ) Не сме решили нито къде, нито кога, но си мисля за лято-есен.
Агенция за украсата съм си избрала ...., но ресторант не съм, замо знам че не искам нито Острова нито Джия Бийч smile Сега тепърва тръгваме на обиколка по ресторантите, да видим къде ще се влюбим  heart Помагайте  girl_impossible за сега сме около 120 човека
Активен
Alex_Shmalex
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #117 -: март 10, 2014, 21:43:58 »

Здравей, Мартинели
Ние сме избрали ресторанта на хотел Имериал (Бална зала), защото за сега отговаря на всичко, което искам. Изясни си за себе си какво точно искаш и тогава избери място, а и е много важно дали ресторантът ще е свободен на желаната от теб дата smile. Питай ако може да помагаме с нещо smile
Активен
Mariya_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 12, 2014, 16:31:18 »

Момичета, да се похваля - най-сетне си поръчах роклята (дизайнер Стоян Радичев), нямам търпение да отида на първа проба!  yahoo  До два дни ще са ми готови и поканите, та можем официално да поканим кумовете. Те си знаят, кумата ми златна, пое голяма част от организацията, ама да си е всичко официално  smile

Искам да попитам нещо. Знаете ли откъде в Пловдив бих могла да купя хубави целувки?  huhhuh.gif Ще имаме уелкъм дринк и мисля да предложа целувки към шампанското. Идеята ми е да отида с подносите, на които ще са целувките, да ми ги сложат направо върху тях и да се опаковат с целофан, за да може в деня на сватбата само да се сложат върху масите и да се разопаковат, да не се налага тепърва да се подреждат.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 12, 2014, 16:32:51 »

Би ли ми казала на какви цени варират роклите на Радичев. Моя позната миналата година си взе уникана рокля от него, готов модел беше за 550 лева. Влюбена съм в тази рокля направо...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines